Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

אני לא מאמין שזה קורה.

יהודים פרו-פלסטינים שיתקו את תחנת גרנד סנטרל בניו יורק: "תנו לעזה לחיות".

https://www.ynet.co.il/news/article/s1ukkkqzt

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4911

• SlowRide

4779

• פינדר

3808

• m3x7r3m3

2926

לפני 17 דקות, מרק10 כתב:

אני לא מאמין שזה קורה.

זה אלה ששיתפו פעולה עם הנאצים בגטאות.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אלה סתם שטופי מוח של תרבות הwoke

• אהבתי 8

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, מרק10 כתב:

אני לא מאמין שזה קורה.

Jewish voice for peace

עקבתי אחריהם עוד מ2014.

בהתחלה בפייסבוק ואחר כך בטוויטר. ב2019 חסמו אותי בטוויטר אחרי שהעלו איור של לוחם חופש פלסטיני חמוש והערתי להם שהם לא תומכים בשלום אלא במלחמה.

תתנחם בעובדה שהם מיעוט קטן. בפייסבוק יש להם כ680k עוקבים, שזה בערך הכמות שהייתה להם לפני עשור.פוסט ממוצע מקבל מספר דו ספרתי של תגובות. פוסט בזמן שישראל מבצעת "פשעי מלחמה" מקבל מספר תלת סיפרתי. רובן של פלסטינים ושמאל פרוגרסיבי שנמצא עמוק בשנאת ישראל. זו תיבת תהודה של טמבלים ואנטישמים.

• אהבתי 7
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבוצות שוליים מוטרפות תמיד היו ותמיד יהיו.

ההבדל הוא שב-2023 נורא קל למצוא אותן אם מחפשים, ונורא קל להציף כל שטות.

לסנן ולשקול זאת תכונה שצריך להפעיל תמיד, במלחמה או לא.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, יובל .מ. כתב:

תיאוריית קונספירציה יפה, אבל גם הוא מתעלם מהרעיון הפשוט שהפלסטינאים פשוט לא רוצים אותנו פה, הם מוכנים לשחוט את הילדים שלהם כדי לרצוח יהודים בדרך, ואף כסף לא יעניין אותם.

זו לא קונספירציה. למי שחי במקומות אחרים קצת ולמי שטעם את המלחמה הקרה, זה די ברור. הכתבה שצורפה, גם אם לא מדויקת בכל הפרטים, בהחלט לא קונספירציה והיא גם לא סתרה את זה שהחמאס צמאי דם שרק רוצים הרג יהודים. פשוט מסבירים שהתזמון והאימון הןא תוצאה של אינטרס גדול יותר, והם רק הטיפש התורן ששלחו אותו לתקוף. 

אין כאן איזה שוס גדול, וזה גם מסביר הרבה מההתנהלות של האמריקאים והאמת גם של ביבי. אם ביבי היה יכול הןא מחר היה עוצר את המלחמה, מבצע נורמליזציה, ואז מחסל את החמאס (בניגוד לרצונו). זה גם היה הצעד השקול יותר, אבל זה כבר לא יקרה כי את הנקמה שלנו אנחנו נצטרך לתת. 

שוב, זו לא איזו קונספירציה גדולה, זה נטו התמונה הגדולה שלא ממש סותרת את התמונה הקטנה שלנו. 

קטןעתי על איך כדאי לפעול. 

לפני כשעה, gadik6 כתב:

כן, זה שאתה מתעקש להחיל סט ערכים או הגיון מערבי באזור שלא בנוי לכך, מראה שאתה פשוט לא מבין את המצב.

הערבים לא בנויים לדמוקרטיה ולמוסר או שלטון מערבי. אנחנו רואים את זה אצלנו (רצח על כבוד המשפחה, חמולות ועוד), ואנחנו רואים את זה בכל המדינות השכנות.

ואגב זה לא אני אומר את זה, מה אני מבין. יש עכשיו 2 אנשים שמבינים בזה הרבה יותר ממני, וממך, שאומרים את זה - אחד בחור איראני והשני נולד וגדל בעזה. שניהם אומרים את מה שאתה מסרב להבין - מוסר, זכויות, גזרים, כל זה לא רלוונטי במזרח התיכון. רק מקל, ורצוי מקל גדול וכבד.

אני גם בעד גישת השפות, אבל זה לא כל המזרח התיכון. שים לב שבמדינות כמו האמירויות וסעודיה שטעמו גזר, יותר ממך, הפכו למדינות יחסית סבירות לחיות לצידן. לא אומר שהן ליברליות ולא אומר שהן עדיין לא מכבדות את המקל הגדול והחזק, אבל הן גם הםכו להרבה יותר זהירות אחרי שטעמו את הגזר. 

אני אגב, חושב שהפלשתינים, גם אם תשים אותם מלר בסעודיה עם מיליון דולר לכל אחד, עדיין יתעסקו בפשע ובשלהם. פשוט כי הם עם נחשל ולא מוצלח שנשטף שנאה 50 שנה. לדעתי אי אפשר למחוק 50 שנה של אינדוקטרינציה לשנאה בשום דרך. בדנמרק 50 אחוז מהם עם תיקים פליליים גם שנים אחרי שקיבלו שם תנאים סוציאליים טובים וכו. כל העולם מבינים מי הם ובמה מדובר ויש סיבה שאף מדינה לא מוכנה לקבל אותם גם תמורת חבילות כלכליות אסטרונומיות. זה לא עניין של שטח. זה עניין של חוסר פוטנציאל וברבריות. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • אהבתי 7

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, David32 כתב:

הכותב מאשים את רוסיה בהכול, ובולעים את זה למרות כול האי-דיוקים המכוונים מראש.

דרוז'בה, לא צינור חדש, מזמני ברית המועצות אז... אז הם נגעו בברלין. הכי חשוב? זה צינור של נפט, לא גז. יש צינור של גז דרך אוקראינה, נקרא סויוז. אז זה לא צינור ניסיון של פוטין לתפוס את העולם בביצים, זאת תשתית חיונית של ברית המועצות לשעבר. 

אוקיי, אז על דרוז'בה ויתרנו.

נורד סטרים 1 עבד.

נורד סטרים 2 הושלם ב 2021 וחיכה לאישורים.

אלה העובדות היבשות. זאת אומרת רוסיה הייתה ספק גז גם לפני פירוק ברית המועצות, והושקע כסף גם של רוסים וגם של אירופאים להמשיך את הספקת הגז הזול עד ללפני המלחמה עם אוקראינה.

איך זה, משתלב עם:

שום דבר מזה לא נכון.

אם רוסיה לא הייתה תוקפת את אוקראינה היא הייתה מספקת כמויות עצומות של גז דרך נורדסטרים 1 ו 2. ולרוסיה יש הכי הרבה גז. להשוות את כמות הגז של רוסיה לזאת של אוקראינה זה כמו להשוות אותי ליוסיין בולט [רציתי להגיד בספרינטים, אבל אני מאמין שהוא משאיר לי אבק בערך בספורט או אולי אפילו תחום].

וזה הבסיס של כול התיאוריה שלו, הצינור גז נפגע ולכן מנסים להביא אלטרנטיבה לאירופה.

אני גם לא מאמין בתאוריות קונספירציה, אבל בין התוקפים היו רוסים. יותר נכון דוברי רוסית עם מראה רוסי. ותעזוב את הצנרת, רוסיה ברגע הזה מרוויחה בוודאות מכל הסיפור. בנוסף משלחת חמאס כרגע נמצאת במוסקבה.

.If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck

מוסא אבו מרזוק ... רואים ברוסיה חברה קרובה

לפני שעה, gadik6 כתב:

לא, זכויות ערביי ישראל הן לא ה"זכויות" שלי, כמו שהחובות שלי הם לא החובות שלהם.

גם ה"זכויות" של החרדים הם לא ה"זכויות" שלך? כמו שהחובות שלך הם גם לא החובות שלהם.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, אורח לרגע כתב:

הוא לא 'בחור בריטי מבריק'. הוא אדיוט שאין לו מושג וחצי מושג לגבי השפה הערבית.

ככה עונים בערבית.

לא צריך בכח לפרסם כל שטות שאיזה מטומטם שאין לו מושג מה קורה כאן ואיך מדברים ערבית מפרסם בשביל להרגיש שהוא תורם משהו. הוא סתם מביך את עצמו.

ואת מי שמשתף את השטויות שלו.

קודם כל תראה את הסרטון לפני שאתה חווה דעה, כי יצאת ממש פיתה.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, יבגניפ כתב:

בן כספית מדווח שיש שמועות שלוין קרס ולא ממש מתפקד. כספית לא עיתונאי אמין במיוחד, אבל בכל זאת, מעניין אם יש בזה גרעין של אמת. אם כן, הוא הראשון בממשלת ביבי שמגלה תכונות אנושיות. כל הכבוד.

התקבל תיעוד למקור הטענה על יריב לוין 

Screenshot_20231028-073132.thumb.png.ab42dd9d7d15314cc8c0a5b26ee86d27.png

• רעיון טוב! 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, מרק10 כתב:

אני לא מאמין שזה קורה.

https://en.wikipedia.org/wiki/Jewish_Voice_for_Peace

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ניקו פ. כתב:

אני גם בעד גישת השפות, אבל זה לא כל המזרח התיכון. שים לב שבמדינות כמו האמירויות וסעודיה שטעמו גזר, יותר ממך, הפכו למדינות יחסית סבירות לחיות לצידן. לא אומר שהן ליברליות ולא אומר שהן עדיין לא מכבדות את המקל הגדול והחזק, אבל הן גם הםכו להרבה יותר זהירות אחרי שטעמו את הגזר. 

אני אגב, חושב שהפלשתינים, גם אם תשים אותם מלר בסעודיה עם מיליון דולר לכל אחד, עדיין יתעסקו בפשע ובשלהם. פשוט כי הם עם נחשל ולא מוצלח שנשטף שנאה 50 שנה. לדעתי אי אפשר למחוק 50 שנה של אינדוקטרינציה לשנאה בשום דרך. בדנמרק 50 אחוז מהם עם תיקים פליליים גם שנים אחרי שקיבלו שם תנאים סוציאליים טובים וכו. כל העולם מבינים מי הם ובמה מדובר ויש סיבה שאף מדינה לא מוכנה לקבל אותם גם תמורת חבילות כלכליות אסטרונומיות. זה לא עניין של שטח. זה עניין של חוסר פוטנציאל וברבריות. 

אני מסכים איתך. הטענה שלי היא לא שכל הערבים או המוסלמים שונאים אותנו או "רעים", אלא שסט הערכים והחוקים שלהם הוא שונה מזה אליו אנחנו רגילים במדינה מערבית.

אני לא מומחה למזרח תיכון, ואין לי מספיק זמן להתחיל לדון באיך ולמה, אבל לדעתי, ממש בגדול - הסיבה שערב הסעודית או האמירויות הן מדינות "מצליחות", בהשוואה לפלשתינים, לסוריה וכדומה, זה שילוב של משאבי טבע ומנהיגים חכמים. לא כי הן דמוקרטיות מערביות משגשגות.

כשהשלטון עסוק בשגשוג והתפתחות, זה מחלחל גם מטה, כך שבתור ילד יש יותר סיכוי שתלמד אנגלית או "משמעת", מאשר שתלמד למה היהודים רעים ואיך להסתער עם M16 על קיבוץ בישראל.

ואני מאוד מסכים לגבי החלק השני - כבר עשרות שנים שפלשתינים גדלים ומחונכים על פי 2 עקרונות מרכזיים:

1. שנאה לישראל/יהודים.

2. כמה שהם מסכנים ואיך היהודים לקחו להם את האדמות ב-48 (מהנהר עד הים וכדומה).

לכן, כל ויתור של שטחים או מדינה פלשתינית זה לא פתרון מבחינתם, זה רק אמצעי בדרך להשמדת היישות הציונית. אם מישהו חושב שמדינה פלשתינית, בתנאים הנוכחיים, תעזור במשהו, הוא הוזה.

וצריך להבין גם שהשנאה והמסכנות שלהם זה לא משהו רציונלי - ערבים ישראלים שחיים כאן, נהנים מכל השפע וההזדמנויות שיש למדינה מערבית ומתקדמת להציע, עדיין "שואפים" למדינה פלשתינית או מאבק בכובש. זאת למרות שהחיים שלהם תחת אותה מדינה פלשתינית יהיו משמעותית פחות טובים.

לא אשכח איך לפני כ-10 שנים, כשעוד הייתי סטודנט צעיר, הגיע פלשתיני "מתון" לשיחה באוניברסיטה. הוא היה מתון ביחס לפלשתיני הממוצע, שכן הוא הציע רק חזרה ל-67 ומזרח ירושלים כבירת פלשתין, אבל ללא מאבק מזוין ועם הכרה במדינת ישראל. כלומר "שלום". לדיון הגיעו גם סטודנטים בדואים וערבים ישראלים, שהפריעו לו במהלך ככל ההרצאה (עד שהוציאו אותם) וצעקו עליו שהוא בוגד ושהוא מוכר את עצמו ליהודים.

סטודנטים ישראלים, שלומדים במוסד ישראלי, עם כל ההטבות (רף כניסה נמוך יותר, אפשרות לחיים יותר "חילוניים" באוניברסיטה ועוד. על העתקות המוניות אני כבר לא מדבר), פשוט יורקים בגסות לבאר ממנה הם שותים.

עוד דוגמה לחוסר הרציונליות זה ה"תמיכה" המזוייפת של הרשות בעזה - אותה רשות, שאילולא ישראל, מנהיגיה כבר היו כנראה נזרקים מהגגות או מוצאים להורג גם בגדה, בדיוק כמו שקרה בעזה, ועדיין הם פועלים נגד ישראל. כנ"ל לגבי הרחוב הערבי ביהודה ושומרון - מייחלים להיות תחת דיקטטורה של חמאס במקום להנות ממה שיש להם היום.

לפני כשעה, mikyl כתב:

גם ה"זכויות" של החרדים הם לא ה"זכויות" שלך? כמו שהחובות שלך הם גם לא החובות שלהם.

אתה בן 12?   אתה לא יכול נהל דיון בלי לדחוף את החרדים (אני ידעתי מראש שאתה תגיב ושזאת תהיה התשובה שלך)?

כן, גם הזכויות של החרדים זה לא הזכויות שלי, אבל אם אתה רוצה לפשט את זה - החרדים לא עובדים (ביחס ליהודי החילוני הממוצע) ולא עושים צבא, אבל לפחות מתנדבים במגוון תחומים. הערבים לא עובדים, לא עושים צבא ותורמים לפשיעה, הן במישור הפלילי והן במישור הפח"עי.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 2
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, gadik6 כתב:

אני מסכים איתך. הטענה שלי היא לא שכל הערבים או המוסלמים שונאים אותנו או "רעים", אלא שסט הערכים והחוקים שלהם הוא שונה מזה אליו אנחנו רגילים במדינה מערבית.

אני לא מומחה למזרח תיכון, ואין לי מספיק זמן להתחיל לדון באיך ולמה, אבל לדעתי, ממש בגדול - הסיבה שערב הסעודית או האמירויות הן מדינות "מצליחות", בהשוואה לפלשתינים, לסוריה וכדומה, זה שילוב של משאבי טבע ומנהיגים חכמים. לא כי הן דמוקרטיות מערביות משגשגות.

כשהשלטון עסוק בשגשוג והתפתחות, זה מחלחל גם מטה, כך שבתור ילד יש יותר סיכוי שתלמד אנגלית או "משמעת", מאשר שתלמד למה היהודים רעים ואיך להסתער עם M16 על קיבוץ בישראל.

ואני מאוד מסכים לגבי החלק השני - כבר עשרות שנים שפלשתינים גדלים ומחונכים על פי 2 עקרונות מרכזיים:

1. שנאה לישראל/יהודים.

2. כמה שהם מסכנים ואיך היהודים לקחו להם את האדמות ב-48 (מהנהר עד הים וכדומה).

לכן, כל ויתור של שטחים או מדינה פלשתינית זה לא פתרון מבחינתם, זה רק אמצעי בדרך להשמדת היישות הציונית. אם מישהו חושב שמדינה פלשתינית, בתנאים הנוכחיים, תעזור במשהו, הוא הוזה.

וצריך להבין גם שהשנאה והמסכנות שלהם זה לא משהו רציונלי - ערבים ישראלים שחיים כאן, נהנים מכל השפע וההזדמנויות שיש למדינה מערבית ומתקדמת להציע, עדיין "שואפים" למדינה פלשתינית או מאבק בכובש. זאת למרות שהחיים שלהם תחת אותה מדינה פלשתינית יהיו משמעותית פחות טובים.

לא אשכח איך לפני כ-10 שנים, כשעוד הייתי סטודנט צעיר, הגיע פלשתיני "מתון" לשיחה באוניברסיטה. הוא היה מתון ביחס לפלשתיני הממוצע, שכן הוא הציע רק חזרה ל-67 ומזרח ירושלים כבירת פלשתין, אבל ללא מאבק מזוין ועם הכרה במדינת ישראל. כלומר "שלום". לדיון הגיעו גם סטודנטים בדואים וערבים ישראלים, שהפריעו לו במהלך ככל ההרצאה (עד שהוציאו אותם) וצעקו עליו שהוא בוגד ושהוא מוכר את עצמו ליהודים.

סטודנטים ישראלים, שלומדים במוסד ישראלי, עם כל ההטבות (רף כניסה נמוך יותר, אפשרות לחיים יותר "חילוניים" באוניברסיטה ועוד. על העתקות המוניות אני כבר לא מדבר), פשוט יורקים בגסות לבאר ממנה הם שותים.

עוד דוגמה לחוסר הרציונליות זה ה"תמיכה" המזוייפת של הרשות בעזה - אותה רשות, שאילולא ישראל, מנהיגיה כבר היו כנראה נזרקים מהגגות או מוצאים להורג גם בגדה, בדיוק כמו שקרה בעזה, ועדיין הם פועלים נגד ישראל. כנ"ל לגבי הרחוב הערבי ביהודה ושומרון - מייחלים להיות תחת דיקטטורה של חמאס במקום להנות ממה שיש להם היום.

אתה בן 12?   אתה לא יכול נהל דיון בלי לדחוף את החרדים (אני ידעתי מראש שאתה תגיב ושזאת תהיה התשובה שלך)?

כן, גם הזכויות של החרדים זה לא הזכויות שלי, אבל אם אתה רוצה לפשט את זה - החרדים לא עובדים (ביחס ליהודי החילוני הממוצע) ולא עושים צבא, אבל לפחות מתנדבים במגוון תחומים. הערבים לא עובדים, לא עושים צבא ותורמים לפשיעה, הן במישור הפלילי והן במישור הפח"עי.

זה מדהים שאנשים מסרבים לקלוט את זה.

עזוב אפילו את ההקלות באוניברסיטה, ערבי ישראלי מקבל את כל הזכויות שיש ליהודים כמעט בלי החובות, ועדיין קוראים לעצמם פלשתינאים ומבצעים פעולות טרור.

איזה גזר יותר גדול אפשר להביא להם?

• אהבתי 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, gadik6 כתב:

הערבים לא עובדים

הא?! 

למה נעצרו כל הפרוייקטים של הבניה? 

למה ברמאדן יש מחסור בעוף? 

למה במוקד שירות תמיד עונה לי רים או לינה או מאג'ד? 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.10.2023 בשעה 12:51, asix כתב:

בינתיים ארדואן זה אחד הכי החברים הטובים של ביבי אז.....תאמר לי מי חבריך ואומר לך מי אתה.

והנה עוד חבר טוב של ביבי.....איזה חברים יש ל"מנהיג" שלנו.

image.thumb.png.9d6d6c7e09efd2b8da0dbdff8999f2b7.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...