Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

אכן. לי זה הוסתר על ידי הכיתוב של יוטיוב

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, sperial כתב:

בכל זאת אני מדור הדינוזאורים שהקליד כל כרטיס מנוקב 12 פעם עד שהתוכנית רצה.

וכדי להמחיש לדורות הבאים מה זה כרטיס מנוקב, שמרתי כרטיס כזה.

כל כרטיס כזה שימש כשורה בתכנית, אורכו 80 תווים, במגבלות של הימים ההם. כל שילוב של ניקוב (גם יותר מחור אחד) בטור, ייצג אות או סיפרה.

כדי "להריץ תוכנית", היה צריך לקחת את אוסף הכרטיסים (כל קידודי השורות), ולהזין אותם למכונה שקוראת כרטיסים.

אני זוכר לילות, שחבילה של כרטיסים (שלעיתים כללה מאות וגם אלפי כרטיסים) נפלה למפעיל מהיד, התפזרה, והיה צורך לסדר את הכרטיסים לפי הסדר הנכון, להריץ, ולהחזיק אצבעות שהסדר הנכון לא שובש.

הכרטיס צולם על רקע פוסט של המצוטט (sperial), במאי 2016.

20160530_085841s.thumb.jpg.2113f6b4ddde7e302555825f3f78ad3b.jpg

כך הייתה נראית המכונה שקוראת את הכרטיסים (card reader) למצולם אין קשר לכתבה 😉:

20200904_082019.jpg

עריכה אחרונה על ידי pasat04
  • אהבתי 3
  • מבאס 1
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזהרת צפייה: גניבה מזעזעת לאור יום של חלק תחתון של באמפר של קיה ספורטאז' (סרטון לא שלי).

למי שתוהה - איכות הסרטון ירודה משום שלקחתי את זה מהפייסבוק. שם הצליחו לאתר את מספר הרישוי כמו שצריך.

אני רוצה מאוד להגיד שאני לא מופתע משום שאלו אנשים שנוהגים בקיה ספורטאז', אך אני אקבל הייט אחושלוקי אז דמיינו שלא אמרתי כלום.

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.9.2020 בשעה 01:06, hondacivic02es כתב:

עוד רוצח שצריך לשבת בכלא, היה יכול להרוג אותי והיה לוקח איתו את מי שהיה עובר בצומת - 

תעזבו מהירות רגע 

רק אני רואה שמצרף הסרטון סטה בגלל רוכב אופניים יש גם התרעה 

גם אם היה נוסע 40 היה צריך לסטות נתיב 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.9.2020 בשעה 11:07, Fraysa כתב:

אזהרת צפייה: גניבה מזעזעת לאור יום של חלק תחתון של באמפר של קיה ספורטאז' (סרטון לא שלי).

למי שתוהה - איכות הסרטון ירודה משום שלקחתי את זה מהפייסבוק. שם הצליחו לאתר את מספר הרישוי כמו שצריך.

אני רוצה מאוד להגיד שאני לא מופתע משום שאלו אנשים שנוהגים בקיה ספורטאז', אך אני אקבל הייט אחושלוקי אז דמיינו שלא אמרתי כלום.

מכיוון שיש איבוד קשר עין עם הרכב מהרגע שהבחורה מתחילה לנסוע ועד שרואים את מספר הרשוי, 

נראה לי שהסרטון לא "יתפוס" בבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אתה יוצא מנקודת הנחה שהרכב/מספר הרישוי לא גנוב 

2. אם הרכב על שם הגנב ויש לו עבירות קודמות בתחום, קשה לי להאמין שיבטלו את הסרטון כראיה

3. אם המצלמת היא אזרחית תמימה שגרה ממול מקום האירוע לא תהיה סיבה לפקפק באמינות הראיה

4. כל זאת בהנחה שלמשטרת ישראל יהיה רצון לחקור את האירוע ולא לסגור אותו מטעמי "עבריין לא ידוע" מבלי להסתכל על התיק בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yor2 כתב:

תעזבו מהירות רגע 

רק אני רואה שמצרף הסרטון סטה בגלל רוכב אופניים יש גם התרעה 

גם אם היה נוסע 40 היה צריך לסטות נתיב 

ומה הנך אומר בזאת?

אני לא מצליח לרדת לסוף דעתך.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כתב ליאור 

שים לב שבגלל המהירות שלך (ביחס לתנאי הדרך, לגבי החוק לא אכפת לי), לא היה לך מספיק שדה ראייה מה קורה אחרי העיקול, מה שגרם לך באופן אינסטנקטיבי להתחיל מהנתיב הימני, לעבור לשמאלי כדי שלא תופע ממשהו שנמצא בימני אחרי העיקול, ואז לחזור לימני כשיש לך שדה ראייה.

זה סימן ממש טוב שאתה נוהג מהר ביחס לתנאי הדרך

ומה שרציתי להגיד זה שגם אם היה נוסע 40 היה צריך לסתות בכל מקרה לא בגלל שדה ראיה היו שם אופניים

• אהבתי 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכות קדימה בכיכר...
גם השליח של WOLT יצירתי, אבל אין פה שום דבר חדש

(שוב נכשלתי בקיצור הסרטון, מוזמנים להתחיל משנייה 35 בערך)

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.9.2020 בשעה 01:06, hondacivic02es כתב:

עוד רוצח שצריך לשבת בכלא, היה יכול להרוג אותי והיה לוקח איתו את מי שהיה עובר בצומת - 

מזל גדול שאין נפגעים.

ולשאלה שלי, האם ידוע לך מהו שם השיר המתנגן ברקע? 😅

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.9.2020 בשעה 22:19, היו זמני בומבה כתב:

החוק מציין מגבלת מהירות על ידי מספר. נסיעה לפי תנאי הדרך היא מושג מעומעם הנתון לפרשנות. ניתנו כאן כמה פרשנויות השופטות לחומרא, ולכן אני מרגיש את הצורך להשמיע את הצד השני.

מדובר בדרך שאמנם עירונית, אבל כזו שלא עוברת ליד כניסה לבניינים, או חלילה בתי ספר \ גינות משחקים, אפילו לא שבילי כניסה לחניה, או עסקים, וגם אין מקומות חניה בצידי הכביש. כלומר מאפיינים של כביש בינעירוני. אני חושב שהמהירות היא סבירה לחלוטין לתנאי הדרך, גם בהתחשב ברמזור הקרוב (ולראיה העצירה שלו לא היתה דרמטית, המהירות אפשרה לו להאט בצורה סבירה ולהשאר עם רזרבות בלימה רחבות). באשר לסטייה לנתיב השמאלי על מנת להרחיב את שדה הראיה - זה בדיוק מה שגורם למהירות הדרך להיות סבירה. אם היה נשאר בנתיב הימני באותה המהירות, זה היה פחות סביר.

עד כאן דעתי.

אגב, אישית אני לא נוסע בקטע הזה במהירות כזאת. גם יש רמזור אדום כל דקה, חבל על הדלק.

אכן, אני האחרון שיטיף על שמירת מגבלת המהירות בגלל שזה המספר בעיגול, @חן ג. מכיר את הנושא היטב, היו לנו ויכוחים מאוד עמוקים בנושא הזה.

אני מצד שני הראשון שיטיף לשמור על מגבלת המהירות לפי תנאי הדרך.

שים לב שבד"כ כבישים עירוניים כאלה מוגבלים חוקית ל-70 קמ"ש, לא ל-80 ולא ל-90 ולא ל-110, ובקטע הזה אנחנו יחסית ליברליים, בגרמניה הכביש העירוני היחיד שנתקלתי עם הגבלה מעל ל-50 קמ"ש היה מנהרה שעברה בתוך עיר.

ממתי אינדיקציה למהירות סבירה לתנאי הדרך זה ששינית את תנאי הדרך?

זה כמו החבר'ה של נס הרים שחוצים את הקו הפרדה הרצוף כי האייפקס נמצא בנתיב הנגדי.

ואם היה רכב בנתיב השמאלי באותו זמן? אז המהירות שלו הייתה סבירה?

אי אפשר לבנות על זה שבסביבה עירונית אתה תוכל תמיד לברוח שמאלה.

לפני 19 שעות, yor2 כתב:

זה כתב ליאור 

שים לב שבגלל המהירות שלך (ביחס לתנאי הדרך, לגבי החוק לא אכפת לי), לא היה לך מספיק שדה ראייה מה קורה אחרי העיקול, מה שגרם לך באופן אינסטנקטיבי להתחיל מהנתיב הימני, לעבור לשמאלי כדי שלא תופע ממשהו שנמצא בימני אחרי העיקול, ואז לחזור לימני כשיש לך שדה ראייה.

זה סימן ממש טוב שאתה נוהג מהר ביחס לתנאי הדרך

ומה שרציתי להגיד זה שגם אם היה נוסע 40 היה צריך לסתות בכל מקרה לא בגלל שדה ראיה היו שם אופניים

רוכב האופניים נצמד לימין בקטע אחר, שים לב למרחק בין הרכב ובין האופניים:

image.thumb.png.09e11e1d358ec110c598d657d01639ef.png

אפשר להכניס איזה סוזוקי סוויפט במרווח ביניהם.

מה שאני מנסה להגיד - האופניים הם לא הסיבה שהוא ברח עמוק לנתיב השמאלי, המהירות ושדה הראייה המוגבל הם הסיבות.

אם הוא היה נניח נוסע להערכתי אפילו על 70 קמ"ש, זה היה מסתכם באיתות קצר, חריגה של 10-20 ס"מ לנתיב השמאלי לשנייה או שתיים של עקיפה וזהו.

@hondacivic02es

אתה יכול לחשוב מה שאתה רוצה, אבל כמו שאני עם קילומטראז' גבוה בנס הרים מקפיד שלא לחצות את קו ההפרדה, אני יכול לנהוג במהירות שהיא לא המהירות החוקית, אבל אני לא אנהג במהירות שלא תואמת לתנאי הדרך.

אני גם לא חושב שזה איזה מקרה קשה, או וואי וואי, או מחפש לרדת עליך, מה שנתתי זו הערה קטנה, תתייחס אליה כאל קטנה

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • מבאס 1
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@m3x7r3m3 גם אני הייתי עוקף את האופניים בנתיב השמאלי, מעדיף לשמור מרחק ככל האפשר.

אלא שלא הייתי נוסע בקטע הזה 95 קמ"ש אלא הרבה פחות - דרך עירונית, צרה, ללא שוליים וחשוכה למדי.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 3
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני יוסיף שאני לא לוקח סיכונים בחיים שהיה מקום גם למשאית מספיק שרוכב האופניים ישבור שמולאה 

יתקע במדרכה וחולי 

אל תצפה שמשהו ייתן לך לשבור במצב חרום פה מר ישראל ישראל יראה מרחוק שרוכב האופנים נופל ייתן גז ויעקוף

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אני מצד שני הראשון שיטיף לשמור על מגבלת המהירות לפי תנאי הדרך.

שים לב שבד"כ כבישים עירוניים כאלה מוגבלים חוקית ל-70 קמ"ש, לא ל-80 ולא ל-90 ולא ל-110, ובקטע הזה אנחנו יחסית ליברליים, בגרמניה הכביש העירוני היחיד שנתקלתי עם הגבלה מעל ל-50 קמ"ש היה מנהרה שעברה בתוך עיר.

לא חושב שלמישהו ממשתמשי השרשור יש מחלוקת על התאמת מהירות לנסיבות. בניכר אגב גם יש הרבה אזורים עם מגבלות של 40 ו-30 קילומטרים לשעה בעיר, מה שכמעט ואין בישראל.

אני מכיר את קטע הכביש המדובר די טוב. הוא יחסית מהיר, אבל לעניות דעתי לא למאה קילומטרים לשעה, במיוחד לא כשהצומת כבר מתקרב וכמו שאמרתי שדה הראיה בצומת הזה יחסית מוגבל.

אני לא חושב שאני חוצה צמתים מרומזרים, גם מחוץ לעיר, במהירות של 90-100. צומת זה מקום מועד לפורענות וכשמתקרבים אליו במהירות, שווה להאט קצת.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...