Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

היה לי סרטון של מישהו ששכח קסדה של אופנוע על גג הרכב. "רדפתי" אחריו שני רחובות כאשר אני צופר לו ומאותת עם האורות... בטח פחד ממני ולכן המשיך בנסיעה.

לבסוף עצר, כשהבין הודה לי מקרב לב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[video=youtube_share;xd8CjHuKt8k]

רוכב אופניים חוצה במעבר חציה באדום, כמעט פספסתי אותו כי הסתכלתי במראה השמאלית על מנת לעבור נתיב.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס זו הסיבה העיקרית למה אופנים על המדרכה הם מהווים מפגע. כל מעבר חציה הופך לצומת מבחינת ההסתכלות.

וגם מקרה זה מייצג טוב טוב את כל הבלאגן שמשרד התחבורה והמשטרה ביחד לא מטפלים בו.

דבר שני אומנם לא ברור כל כך מה הרכב מלפניך רצה לעשות ואם הוא בא לחסום אותך בהתחלה אבל בעיקרון העקיפה בתוך צומת אסורה בגלל כל מיני בעיות וסיכונים למינהם. אבל מצד שניה לא היה ברור אם הוא הולך לחסום אותך ואני מניח שרוב הנהגים היו עושים כך.

מסרב לחתום:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו רחוקה מלהיות הסיבה העיקרית. כי לפחות פה הם מסכנים בעיקר את עצמם וקצת פח.

הסיבה העיקרית היא שרבים מהם רוכבים בצורה כזו שמסכנת הולכי רגל (נצמדים, חותכים, מפתיעים אותך במהירות בלתי סבירה בעיקול עם אפס שדה ראיה). במקומות מסויימים בארץ אתה לא יכול להרשות לעצמך ללכת נינוח ברחוב, אתה מוכרח להיות אלרט כל הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כוס קפה זה כלום לעומת עובד ששכח טאבלט על הגג וריסק אותו לאלפי חתיכות. :x

כבר חזיתי בשוטר ששכח טאבלט על תא המטען (פרס מחסום בדרך בינעירונית).

אתם יכולים לנחש כמה מכוניות דרסו את הטאבלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר שני אומנם לא ברור כל כך מה הרכב מלפניך רצה לעשות ואם הוא בא לחסום אותך בהתחלה אבל בעיקרון העקיפה בתוך צומת אסורה בגלל כל מיני בעיות וסיכונים למינהם. אבל מצד שניה לא היה ברור אם הוא הולך לחסום אותך ואני מניח שרוב הנהגים היו עושים כך.

מותר לעבור נתיב בתוך צומת, אסור לעקוף (לחזור לנתיב המקורי שלך). זאת לפחות המסקנה שעלתה מאיזה דיון כאן במשפטי לפני כמה שנים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפר קאסם שלום 2

איכות נורמלית

https://drive.google.com/file/d/15BSsXpF7VROgvEtt0xTP9JGrwdQviGgE/view?usp=sharing

מגיע לו (אני מתכוון לאידיוט במאזדה הלבנה). נדחף מתחת למשאית. צריך ללכת עכשיו לכותל להגיד ברכת הגומל שזו הכנף של המכונית ולא שלו.

טסלה מודל 3 מול הונדה סיביק (בארה״ב). צולם ע״י המצלמה המובנית בטסלה. אין לי קשר לאף אחד מהנהגים בסרטון.

אני סקרן אם זו הדגמה של בלימה אוטונומית או ACC. בדיוק פתחתי על זה שרשור - אבל בפורום הלא נכון. ממתין שהמנחים יעבירו לכאן.

מה שמעניין בקישור הוא הטוקבקים (חייב לומר שקראתי רק כמה עשרות, השרשור שם אין סופי). בתרגום לעברית\ישראלית מתאים לפורום שלנו.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סקרן אם זו הדגמה של בלימה אוטונומית או ACC. בדיוק פתחתי על זה שרשור - אבל בפורום הלא נכון. ממתין שהמנחים יעבירו לכאן.

.

ACC ובלימה אוטונומית זה דיי ביחד כי שניהם משתמשים באותם הרכיבים של הראדר והמצלמה, אני דיי בטוח.

אם לרכב יש ACC אז יש גם בלימה אוטונומית, אבל הפוך לא בהכרח.

לפי הסרטון זה בהחלט יכולה להיות הבלימה האוטונומית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...