Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

שני ילדים רכובים על אופניים חשמליים מגיעים מכיוון הירידה ומחליטים לחתוך רכב של חבר שהתכוון לפנות שמאלה עם איתות.

התוצאה לפניכם, יכל היה להיגמר רע מאוד:

מצטער על האיכות, סרטון שהועבר בוואטסאפ.

הנזק:

WhatsApp Image 2018-09-08 at 00.03.12.jpeg

בנוסף למכת פח פשוטה יחסית בדלת האחורית.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיעה אח"כ ניידת משטרה שהתקשרה להורים והם הגיעו להחליף פרטים.

החבר בחר לא להגיש תלונה, אבל יתנהל מול עו"ד של ההורים.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את ה"עד שלא יתרחש אסון", הכלים האלה בשימוש נרחב כבר כמה וכמה שנים. אני חושב שאצל בני נוער יש למוצרים האלה כבר חדירה כמעט רוויה בשוק. כמעט כמו סמארטפון.

בכל שנה יש מאות פצועים, אולי אלפים, ועשרות הרוגים חלקם קשישים שהם קורבן של היעדר תרבות בשימוש הדורסני (דורסני פשוטו כמשמעו).

איזה אסון צריך לקרות?

תאונת שרשרת של 20 כלים כאלה?

לא חושב שזה יקרה.

לפני כמה חודשים נפצעה מישהי שהיא דוגמנית-סלב על קורקינט חשמלי בשדרות מפורסמות בתל אביב. היא החליקה על מי השקיה שניגרו אל שביל אופניים, והיה קצת דיון על כך, וגם על החשיבות של קסדה.

נראה לי שהנושא נשכח ולא חל שינוי של ממש.

מצטער שגלשתי מהנושא, נראה לי יותר מתאים לדיון נפרד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה דיון ו בחדשות כי היא מפורסמת (אני לא מכיר אותה בתכלס), רק בגלל זה.

אם זה היה קורה סתם למישהי, לא היית יודע על זה בכלל.

לפני יומיים בתל אביב בחור צעיר (16/18 נראה לי) עבר באדום עם האופניים החשמליות האלה, עם הפנים לכיוון הנייד, בלי קסדה בלי כלום, מולו יש ניידת של המשטרה וכלום... אם הבן אדם הזה היה מקבל דו"ח של 1000 ₪ ונקודות, אולי היה מבין...

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה לא חלים על הכלים האלה אותם הכללים שחלים על כלי רכב דו"ג ממונעים. צריכים שתהיה חובת רישוי ואכיפה בהתאם.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על זה אמרו הגששים "שניהם באופסייד" - אם כי בהחלט אחד מהם יותר עמוק.

עוד תוצאה של חוסר משמעת נתיבים, עקיפה מימין וכנראה גם חוסר ריכוז בנהיגה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה קשור לשימוש בטלפונים וחוסר ריכוז או סתם חוסר הבנה בסיסית של איך נהיגה, אבל, אני נתקל יותר ויותר בתופעה של אלו שעוברים לנתיב של היציאה במטר האחרון האפשרי. ואני לא מדבר על המקרים של כאלו שמנסים לעקוף פקק ואז להדחף אלא על אלו שנוסעים ליד הנתיב של היציאה, שיכול להיות פנוי וארוך למדי ואז ברגע האחרון חותכים אליו ויוצאים.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בסרטון הזה, אבל התחושה שלי שזה בעיקר לא להיות פראייר. לעקוף כל רכב שמתכוון לצאת ואז לצאת על האי המצוייר ולגרום לאחרים לבלום.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על זה אמרו הגששים "שניהם באופסייד" - אם כי בהחלט אחד מהם יותר עמוק.

עוד תוצאה של חוסר משמעת נתיבים, עקיפה מימין וכנראה גם חוסר ריכוז בנהיגה.

אפילו בשבילך, זה ממש נמוך.

נהג הרכב לא שומר על הימין באופן ברור, ובלי שום סיבה מוצדקת, אפילו להיפך: בשניה האחרונה הוא חותך שני נתיבים ימינה בלי להסתכל. לא רואה מה, פרט לטמטום מוחלט מנע ממנו לנסוע בנתיב הימני לפני הפניה.

נהג האופנוע עשה טעות אחת עיקרית: הוא רכב בשטח המת של רכב יותר מדי זמן. אבל זה לא בניגוד לחוק. לגבי עקיפה מימין - בהינתן שהעולם מלא מטומטמים שמעולם לא יסעו בצד ימין, זו מלחמה כמעט אבודה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן מבחינתי נהג הרכב יותר עמוק באופסייד. חוסר מודעות סביבתית. גם חוסר משמעת נתיבים וגם חיתוך חסר אחריות, קרוב לודאי בלי לבחון את סביבתו.

הקטנוען טמבל, אין לו שום מניעה לעקוף משמאל. אבל, מה שציינת, הוא מנהג של הרבה קטנוענים: נמצאים בכל מיני שטחים מתים ומגיחים בזמן הלא נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל שוב על הסרטון: הקטנוען עקף רכב שנסע בנתיב הימני, תוך שהוא עובר לאמצעי, ואז חזר ימינה. הוא לא עקף מימין את הרכב שכמעט הרג אותו.

הרכב שחתך ימינה - על אי תנועה מצויר, מיינד יו - פשוט האט וחתך שני נתיבים ימינה בלי להסתכל. כשהוא האט, הקטנוען (שכנראה לא ציפה שהאדיוט הולך לבלום ולחתוך עליו) הגיע בדיוק מימינו, אבל רק כי הנהג האט, לא כי הוא התכוון לעקוף.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...