Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

אתה אמיתי?

אני לא מצדיק צפירות, אבל לתמוך בחסימה מוחלטת של הנתיב כדי לחנך צפרן?

מתנחלים בשמאלי זה לא, לא לחסום נתיב "לשם מצוות חינוך" זה אחלה.

אני חושב שאתה זה לא האמיתי כאן.

1. יש 2 נתיבים עמוסים, יש דבר שנקרא חלוקת עומס ולא תהיה שיירה של קילומטר רק בצד ימין והשמאל יהיה פנוי, נכון?

2. הנתיב פניה שמאלה אומנם נפתח לפי הסימון היכן שאלי עמד, אבל הוא טכנית ועובדתית לא יכול היה לעבור עם הרכב שלו עד לפחות מרחק של כמה עשרות מטרים קדימה כי רוחב הרכב הוא ~2 מטרים, אלה אם כן היה עולה על המדרכה.

3. מה עזר לו לצפור ולנסות להזיז מישהו כאשר מקידמת אותו אדם יש עוד 10 רכבים, זה תלוי באותו אדם שהוא צפר לו? לא.

4. הוא צפרן מקצועי, בכל אחד ואחד מהסרטונים הוא צופר אז תגיד לי אתה, לא צפרן מקצועי? :lol::lol::lol:

מניח שעכשיו זה היה קצת ברור יותר.

1455155018401

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מתייחס לתגובות שלו בכלל, הוא כאן רק כדי להטריל

הוא אמנם אוהב להטריל, אבל במקרה זה, כדאי שבכל זאת תיקח לתשומת לבך את ההערות.

אנשים שצופרים בסיטואציות שבהן אתה לא יכול לנסוע יותר מהר, או בכלל, זה מטריף את המוח.

עמידה מאחורי מכוניות אחרות כשאי אפשר להתקדם קדימה.

עצירה במעבר חציה כשאנשים חוצים או רוצים לחצות.

האטה לפני באמפ, מנע-בקר או כל מיני מפגעים אחרים.

עצתי, במצב כזה שיש רכב שאם רק יזוז קצת תוכל לעבור - אם אפשרי, פשוט גש לאט ובלי פוזה מאיימת, טוק-טוק על החלון, ובקש בנימוס להתקדם קצת. (זה מה שאני עושה תמיד.)

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מסכים אך במקרה שצולם אני מאמין שגם אני הייתי צופר קלות בתקווה להבנה מ2 הנהגים שלפני מה אני רוצה ממי.

בכלליות - כמעט על בסיס יומי אני רואה מטומטמים צופרים בכבישים לנהגים כאילו שהם יכולים להעלים את הפקק שלפניהם או שהם לא בסדר כי כשהרמזור התחלף לצהוב הם עדיין לא הספיקו לטוס ב100 קמ"ש.

הבוקר איזה נהג נדבק לי לתחת על 22 וצפר לי כשהאטתי אחרי כניסה לקטע שיש בו עבודות בכביש עם תמרור ל70 קמ"ש, כאילו שאני הלא בסדר כשאני לא טס ב120 במקטע כזה.

עריכה אחרונה על ידי dalet11

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אמנם אוהב להטריל, אבל במקרה זה, כדאי שבכל זאת תיקח לתשומת לבך את ההערות.

אנשים שצופרים בסיטואציות שבהן אתה לא יכול לנסוע יותר מהר, או בכלל, זה מטריף את המוח.

עמידה מאחורי מכוניות אחרות כשאי אפשר להתקדם קדימה.

עצירה במעבר חציה כשאנשים חוצים או רוצים לחצות.

האטה לפני באמפ, מנע-בקר או כל מיני מפגעים אחרים.

עצתי, במצב כזה שיש רכב שאם רק יזוז קצת תוכל לעבור - אם אפשרי, פשוט גש לאט ובלי פוזה מאיימת, טוק-טוק על החלון, ובקש בנימוס להתקדם קצת. (זה מה שאני עושה תמיד.)

מסכים איתך

אבל נתתי 2 צפירות קצרות, לא צפרתי ארוכות ולא חזרתי על הצפירות שלי לאחר מכן.

התגובה של נהג האופל חסרת פרופורציות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצטרך לסלוח לו, הוא לא ידע שמדובר על אדם מקצועי בתחום הצפרנות. :lol: (אויי אני הורג את עצמי).

אבל תראה, הוא חשב שאתה הגבת לא פרופורציונלית ואתה חושב שהוא לא הגיב פרופורציונלית, קשה לדעת.

יש מדינות שבהם צפירה זה כמו תקיפה, בתרבות... לך תבין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[video=youtube_share;8r75k2gUGuA]

איכות לא מדהימה, אבל התרשמתי מנהג הSUV הלבנה שהחליט לעקוף מימין משאית שיצאה לעקיפת משאית אחרת (על כביש 6)

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיון התאבדות כושל.

ודרך אגב - trucks.

Tracks הם זחלים (של טנק) או עקבות (קוליסים). או שבילים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה זה לא האמיתי כאן.

1. יש 2 נתיבים עמוסים, יש דבר שנקרא חלוקת עומס ולא תהיה שיירה של קילומטר רק בצד ימין והשמאל יהיה פנוי, נכון?

2. הנתיב פניה שמאלה אומנם נפתח לפי הסימון היכן שאלי עמד, אבל הוא טכנית ועובדתית לא יכול היה לעבור עם הרכב שלו עד לפחות מרחק של כמה עשרות מטרים קדימה כי רוחב הרכב הוא ~2 מטרים, אלה אם כן היה עולה על המדרכה.

3. מה עזר לו לצפור ולנסות להזיז מישהו כאשר מקידמת אותו אדם יש עוד 10 רכבים, זה תלוי באותו אדם שהוא צפר לו? לא.

4. הוא צפרן מקצועי, בכל אחד ואחד מהסרטונים הוא צופר אז תגיד לי אתה, לא צפרן מקצועי? :lol::lol::lol:

מניח שעכשיו זה היה קצת ברור יותר.

1455155018401

איפה ראית שחלקתי על כל ארבעת הסעיפים שלך?

מה הקשר לכתוב אותם מגד ההודעה שלי, כשמעולם לא שללתי את מה שאתה כותב בהם?

אמרתי רק דבר אחד, ובחרת לכתוב ממל רב, ולא הייחסת לזה בכלל.

איך ייתכן שאתה כותב "חבל שלא היה שם מישהו שחיכה כמה דקות" בגלל הצפירות

בעצם אתה מעודד לחסום נתיב (הבנת הנקרא: לא הנתיב לפניה שמאלה. הנתיב השמאלי לנסיעה ישר, שהמלצת לחסום אותו כדי לחנך את אלי)

מה שאמרתי שאתה נגד מתנחלים בשמאלי בכלל היה בהקשר לוויכוחים האין סופיים שלך על מתנחלים בשמאלי כן או לא (דפדף כמוד אחד אחורה), בלי קשר בכלל לסיטואציה הנוכחית, וכתבתי זאת בבחינת "טול קורה".

עכשיו, תהיה כנה ופשוט תכתוב "טעיתי, לא מייחל שבפעם הבאה יהיה שם מישהו שבכוונה יעכב את התנועה כדי לחנך צפרן".

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין על כבישי נתניה. אחריהם אתה יוצא מוכן לנהוג גם בסין.

לגבי בלימת הפתע בכיכר.

זה שאתה מצפה שהוא ייסע בכיכר הפנויה לא אומר שלא צריך לשמור מרחק, כמו שעשית יפה מאוד.

אני התחלתי להקפיד על זה (שאני משתדל לא לנהוג לפי ציפיות) אחרי שמונית שנסעתי בה נכנסה ברכב לפניה, בדיוק בסיטואציה זהה עם רכב שנכבה פתאום.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקט קטן מהחודש האחרון (מיון מתוך 80 סרטונים קצרים בערך ששמרתי).

אני חייב לציין שמנסיוני, אוכלוסיית נהגי הספורטאג', נוטים להתפרץ לכיכרות יותר מהשאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקט קטן מהחודש האחרון (מיון מתוך 80 סרטונים קצרים בערך ששמרתי).

למה לעזעזל הוא החליט לעצור באמצע הכיכר?!

מטריף אותי הדברים האלה.

טוב ששמרת מרחק וזה נגמר בלי נזק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי תאוה שהיתה לי לפני למעלה מ-5 שנים. גלשתי לכיוון צומת (ב"כחס" לפניה ימינה - ועצרתי משום שראיתי תחילת תנועה משמאלי, כאשר התחלף הרמזור. הדבר הבא היה מכה מאחור. יצאתי מהרכב ונהג המונית שפגעה בי ניסה להאשים אותי כי "הפתעתי אותו".

צומת (ומעגל תנועה הוא וריאציה על הנושא) מועד להפתעות, חובה לשמור על ערנות ועל מרחק. הערנות שלך היתה נהיגה נכונה. לא משהו שמצריך תעודת הצטיינות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...