Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

פנדר-בנדר. שניה 7 בערך, גטס אפורה שנכנסת לפריים מצד ימין (בניצב לרכב המצלם) ועוצרת ברמזור האדום, ומישהו נכנס בה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אך הכיתוב התנגשות מופיע לפני האירוע. כך שלא ניתן לדעת שלזה הכוונה.

הנכון לעשות היה לרשום את המלל בזמן ההתנגשות ובהוספת חץ (סימון) כדוגמת

בנוסף אפשר לציין את נקודת הזמן ותיאור קצר כמו... התאונה בצד ימין של הצומת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוקר - משתלב בלי לתת זכות קדימה ובלי לאותת, כבר נכנס לנתיב וכשקלט שעוד רגע נכנסים בו במקום לתת כבר עוד גז פשוט נעצר, הנהג אגב נסע בנתיב השמאלי לאורך כל הנסיעה כשכולם צופרים ומהבהבים לו, לא זז ולא נותן לאף אחד לעקוף, לבסוף כשיתאפשר אני וקבוצה גדולה אחרי עקפנו מימין.

[video=youtube_share;Sv9DQHlJqfI]

קצת לפני זה, אדיוט חותך לנתיב שלי בלי לתת זכות קדימה. לפחות הוא התחיל לאותת באמצע, לא רואים בסרטון הרבה אבל אני זז ימינה והוא בזמן הזה ממשיך להיכנס לנתיב וכמעט נכנס בי בלי לעצור. לאחר מכן נצמד לי לזנב עד שירדנו מ22.

[video=youtube_share;PeRrlDW3QsM]

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוקר - משתלב בלי לתת זכות קדימה ובלי לאותת, כבר נכנס לנתיב וכשקלט שעוד רגע נכנסים בו במקום לתת כבר עוד גז פשוט נעצר, הנהג אגב נסע בנתיב השמאלי לאורך כל הנסיעה כשכולם צופרים ומהבהבים לו, לא זז ולא נותן לאף אחד לעקוף, לבסוף כשהתאפשר אני וקבוצה גדולה אחרי עקפנו מימין מחוסר בררה.

קצת לפני זה, אדיוט חותך לנתיב שלי בלי לתת זכות קדימה. לפחות הוא התחיל לאותת באמצע, לא רואים בסרטון הרבה אבל אני זז ימינה והוא בזמן הזה ממשיך להיכנס לנתיב וכמעט נכנס בי בלי לעצור. לאחר מכן נצמד לי לזנב עד שירדנו מ22.

[video=youtube_share;PeRrlDW3QsM]

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוקר - משתלב בלי לתת זכות קדימה ובלי לאותת, כבר נכנס לנתיב וכשקלט שעוד רגע נכנסים בו במקום לתת כבר עוד גז פשוט נעצר, הנהג אגב נסע בנתיב השמאלי לאורך כל הנסיעה כשכולם צופרים ומהבהבים לו, לא זז ולא נותן לאף אחד לעקוף, לבסוף כשיתאפשר אני וקבוצה גדולה אחרי עקפנו מימין.

(מודגש בשחור) מעניין... דווקא יש כאן עוד מישהו לדעתי, לא?

מה לעשות, אתה מאונסי נתיב שמאל חביבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוקר - משתלב בלי לתת זכות קדימה ובלי לאותת, כבר נכנס לנתיב וכשקלט שעוד רגע נכנסים בו במקום לתת כבר עוד גז פשוט נעצר, הנהג אגב נסע בנתיב השמאלי לאורך כל הנסיעה כשכולם צופרים ומהבהבים לו, לא זז ולא נותן לאף אחד לעקוף, לבסוף כשהתאפשר אני וקבוצה גדולה אחרי עקפנו מימין מחוסר בררה.

If I lose my laneeeeeee tonighttttttttttt, it will be by your sideeeeeee

If I lose my laneeeeeeee tonigggggghhhttttt...

סורי ; הייתי חייב - אחלה פסקול לבוקר/צהריים/ערב/לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצלמת רכב ובכלל מאתר מבזקי חדשות אבל מספיק מיוחד כדי להניח כאן:

[video=youtube_share;V_okicgddF8]

http://rotter.net/forum/scoops1/497647.shtml#56

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא "אונס" את השמאלי, לא ניתן לראות זאת בסרטון אך בנתיב הימני לידי לאורך כל הדרך רכבים ומשאיות נוספים ומעבר לנתיב הימני לא מתאפשר בלי להידחף ולאלץ אותם לבלום מה גם שאין לכך סיבה. עברתי לימני יחד עם רכבים רבים נוספים 2 רמזורים לאחר מכן שתנאי הדרך מאפשרים זאת בלי להפריע כדי להתקדם בדרך ולא להמשיך לזחול מאחורי הטויוטה שלא מתפנה.

סתם להמחשה, סרטון שמדגים את עומס המשאיות באזור הזה בשעות האלו, תספרו כמה משאיות יש בסרטון חח

סורי על האיכות, לא מצאתי את המקור נלקח מוואצאפ.

עריכה אחרונה על ידי dalet11

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאין לך מה יש מצד ימין שלו מאחורה??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי יש לי זוג עיניים ובכדי שיהיה קל יותר עבורך, תתחיל להסתכל משניה 43, עברו 17 שניות עד הגעתו לרמזור, ראית מישהו במקרה בנתיב הימני? נהיה רחומים לגבי ה 43 שניות הקודמות לכך.

בכל מקרה, קל לזה שמעלה את הסרטון להאשים אחד אחר שתקוע בשמאלי כאשר גם הוא, תקוע בשמאלי ולאחר שניה 43 בתקרית המשאית, חוזר לשמאלי כאשר זוג הנתיבים פנויים בכיף שניות רבות ועד הרמזור אף אחד לא עוקף אותו אפילו = תנועה זורמת ופנויה.

ברור לכולם שזה מקרה בודד וסביר להניח שהוא צודק, הנתיב הימני בטח עמוס לרוב אבל היי, דקה שלמה של גול עצמי, אהבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי יש לי זוג עיניים ובכדי שיהיה קל יותר עבורך, תתחיל להסתכל משניה 43, עברו 17 שניות עד הגעתו לרמזור, ראית מישהו במקרה בנתיב הימני? נהיה רחומים לגבי ה 43 שניות הקודמות לכך.

בכל מקרה, קל לזה שמעלה את הסרטון להאשים אחד אחר שתקוע בשמאלי כאשר גם הוא, תקוע בשמאלי ולאחר שניה 43 בתקרית המשאית, חוזר לשמאלי כאשר זוג הנתיבים פנויים בכיף שניות רבות ועד הרמזור אף אחד לא עוקף אותו אפילו = תנועה זורמת ופנויה.

ברור לכולם שזה מקרה בודד וסביר להניח שהוא צודק, הנתיב הימני בטח עמוס לרוב אבל היי, דקה שלמה של גול עצמי, אהבתי.

האם אין שום סיכוי שיש מישהו באותה מהירות כמו שלו פחות או יותר בנתיב הימני מאחוריו?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...