Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

אכן בשניה 43 נכנסתי לימיני ומיד חזרתי לשמאלי כדי להתקדם לרמזור לאחר שרכב מאחורי אפשר לי ול2 נוספים להשתלב, אני חושב שמן ההגיון במקום שכל התנועה של 2 הנתיבים תתקע על נתיב אחד בצומת הזו,עדיף לחזור לנתיב שבו הייתי ולחלק את העומס, שים לב שבסרטון יש גיפון קיה שעוקף דרך הנת"צ וחוזר לנתיב הימיני, היה עוד נהג שעשה זאת אחריו והיה קרוב אלי בימיני שאותו כמובן לא תוכל לראות בסרטון.

עובדתית גם נהג הטויוטה, גם אני וגם 2 רכבים שהיו מאחורי ביצעו את אותו מהלך. אז יכול להיות שעם נהיגה קצת אגרסיבית היינו עוקפים את הטיוטה המעצבנת שתקועה בשמאלי ונדחפים בין הרכבים בימיני, ואז מה? נתקעים מאחורי המשאית שהייתה שם ברמזור שבדיוק התחלף (רואים בסוף הסרטון). מה עשינו בזה? נזגזג שוב לשמאלי וניסע אחרי הטיוטה? נזחול עוד יותר אחרי המשאית?

אני לא מבין מה בדיוק הטענה שלך פה ומה לא בסדר, גם תגובות קודמות לשרשור הנ"ל אתה נוהג להטיח האשמות שכאלו כמעט בכל סרטון שבו נצפו חברי פורום בנתיב השמאלי בלי שבכלל יש לך יכולת לדעת מה התמונה המלאה ומה קורה לידם או מאחוריהם.

עריכה אחרונה על ידי dalet11

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

עזוב, הוא מגיב כמו שמו, על אוטומט. מקודם העליתי סרטון שרואים בבירור שאני עוקף בו, ובכל זאת קיבלתי הערת חינוך "שמאלית".

חדלתי מלהתייחס לטרחנים, אין לי זמן לזה. מעלה סרטון, ומי שרוצה להגיב - בבקשה. אני לא מחוייב לענות.

עריכה אחרונה על ידי yohai71
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנו כותרת לסרטון...

[video=facebook_share;10156452184327660]https://www.facebook.com/elic25/videos/10156452184327660/

כל יום בדרך לרעננה אנשים שנוסעים ישר מתנחלים על השמאלי ולא מאפשרים למי שרוצה לפנות שמאלה לפנות בזריזות, מה שגורם לנו להשאר עוד סבב רמזור.

צפרתי בקצרה לנהג המיצובישי שיתקדם קצת כדי שאוכל להכנס, ונהג האופל כנראה שכח את הכדורים שלו הבוקר...

[video=facebook_share;10156452191057660]https://www.facebook.com/elic25/videos/10156452191057660/

רוכבי אופנוע: 'כל הנהגים בכביש משוגעים מנסים להוריד אותנו!!!'

גם כן רוכבי אופנוע:

[video=facebook_share;10156452193462660]https://www.facebook.com/elic25/videos/10156452193462660/?permPage=1

כל יום בדרך לרעננה אנשים שנוסעים ישר מתנחלים על השמאלי ולא מאפשרים למי שרוצה לפנות שמאלה לפנות בזריזות, מה שגורם לנו להשאר עוד סבב רמזור.

צפרתי בקצרה לנהג המיצובישי שיתקדם קצת כדי שאוכל להכנס, ונהג האופל כנראה שכח את הכדורים שלו הבוקר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכביש נראה עמוס, לכן נוסעים בכל הנתיבים, לגיטימי לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה כזו הוא לא

ומאז שפתחו את 531 הוא כמעט ולא עמוס גם בשעות העומס (מקסימום 3 סבבי רמזור)

אני הייתי הרכב האחרון בטור, ולידי בכל נתיב רכב גם כן.

אתה מבין שאם הנתיב שמאלה פנוי לחלוטין, כל מי שנמצא בשמאלי ממשיך ישר ואף אחד מהם לא פונה שמאלה... אני לא אומר לאנשים לא לנסוע ישר מהשמאלי, אבל להגדיל קצת את הראש ולהתקדם או להצמד ימינה כדי לאפשר מעבר לנתיב פניה, ככה אני לפחות נוהג כשצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נתיב גם לנסיעה ישר וגם לפניה, וכאשר עומדים ברמזור לגיטימי לעמוד בו. אתה אולי חושב שכל מי שממשיך ישר צריך להצטופף לשני הנתיבים הימניים, מזל שהם לא שואלים אותך עליך. שלא לדבר על החוצפה שיש לך לצפצף לנהג מלפנים כי הוא לא סגר את הפער העצום של חצי מטר שנפתח לפניו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות, לפעמים הגישה לנתיב הפניה שמאלה פשוט חסומה.

גם אילו הנהגים נצמדו ימינה אני לא בטוח (במקרה הספציפי הזה) שהמעבר שמאלה היה מתאפשר טרם התחלפות הרמזור. חוץ מזה, הרמזור לפניה שמאלה לא היה אדום באותו זמן שהרמזור לנתיבים הממשיכים ישר היה אדום גם הוא?

בשעה כזו הוא לא.

אם אני לא טועה, תנועה עומדת ברמזור נחשבת עומס מבחינת הצורך לשמור על משמעת נתיבים.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נתיב גם לנסיעה ישר וגם לפניה, וכאשר עומדים ברמזור לגיטימי לעמוד בו. אתה אולי חושב שכל מי שממשיך ישר צריך להצטופף לשני הנתיבים הימניים, מזל שהם לא שואלים אותך עליך. שלא לדבר על החוצפה שיש לך לצפצף לנהג מלפנים כי הוא לא סגר את הפער העצום של חצי מטר שנפתח לפניו.
לא צפרתי לנהג האופל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה של נהג האופל הלבנה באמת מוגזמת. אם לא היה בינכם שום דבר לפני הסרטון שהעלית, אז יכול להיות שלפני כן היה לו חיכוך עם נהג אחר.

בכל מקרה, אמנם מדובר בצומת מחוץ לעיר, אבל אני לא מצדיק את ה"צפרתי בקצרה" לרכב שנמצא שני רכבים לפניך.

צפירה לא יכולה להזיז את הרכב פיזית, אבל כנראה שכן יכולה לעצבן את הנהג לפניך.

מה גם ש(כאמור) הנתיב לפנייה שמאלה נפתח במלואו רק 3-4 רכבים לפניך, כך שגם אם כולם היו נצמדים לא היית יכול לעבור בנוחות בלי לעלות על מדרכות או על הרכב שפינה לך את הדרך.

בכל אופן התגובה המוגזמת שלו באה לענות לך:

"מה אתה רוצה, שאעלים את עצמי ואת שלושת הרכבים שלפני כדי שתוכל לעבור"?

אבל אני לא חושב שהתגובה שלו חכמה במיוחד, בגלל שאף פעם אי אפשר לדעת מי נמצא ברכב מאחוריך, וזה יכול להיגמר רע מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזרה המהירה שלו לרכב הגיעה מאחד מ2 דברים:

1. הוא ראה שישבתי מאחורי ההגה

2. הוא ראה שהרמזור התחלף ולא רצה להוות עיכוב

אם המיצובישי היה מתקדם את ה2 3 מטרים שהיו לו יכולתי בכיף לעבור שמאלה

התגובה של נהג האופל הלבנה באמת מוגזמת. אם לא היה בינכם שום דבר לפני הסרטון שהעלית, אז יכול להיות שלפני כן היה לו חיכוך עם נהג אחר.

בכל מקרה, אמנם מדובר בצומת מחוץ לעיר, אבל אני לא מצדיק את ה"צפרתי בקצרה" לרכב שנמצא שני רכבים לפניך.

צפירה לא יכולה להזיז את הרכב פיזית, אבל כנראה שכן יכולה לעצבן את הנהג לפניך.

מה גם ש(כאמור) הנתיב לפנייה שמאלה נפתח במלואו רק 3-4 רכבים לפניך, כך שגם אם כולם היו נצמדים לא היית יכול לעבור בנוחות בלי לעלות על מדרכות או על הרכב שפינה לך את הדרך.

בכל אופן התגובה המוגזמת שלו באה לענות לך:

"מה אתה רוצה, שאעלים את עצמי ואת שלושת הרכבים שלפני כדי שתוכל לעבור"?

אבל אני לא חושב שהתגובה שלו חכמה במיוחד, בגלל שאף פעם אי אפשר לדעת מי נמצא ברכב מאחוריך, וזה יכול להיגמר רע מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפרן מקצוען לכל דבר, מקצוע של ממש.

חבל שאדם אחר לא עצר והמתין כמה דקות עד שהיית מתייאש.

אתה אמיתי?

אני לא מצדיק צפירות, אבל לתמוך בחסימה מוחלטת של הנתיב כדי לחנך צפרן?

מתנחלים בשמאלי זה לא, לא לחסום נתיב "לשם מצוות חינוך" זה אחלה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אמיתי?

אני לא מצדיק צפירות, אבל לתמוך בחסימה מוחלטת של הנתיב כדי לחנך צפרן?

מתנחלים בשמאלי זה לא, לא לחסום נתיב "לשם מצוות חינוך" זה אחלה.

מה אתה מתייחס לתגובות שלו בכלל, הוא כאן רק כדי להטריל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...