Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתרון לקנייה ומשלוח מארה"ב - Shipito

elibaba
שימו לב! השרשור הזה בן 1988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כלא תקין , אני צריך ממנו כמה חלקים שכן ישנם (מסך,זיכרונות,HD)

אגב הוא שולח אותו יחד עם הבטריה, אבל במקבוק אם לא מתחילים לפרק ברגים לא יודעים שיש בטריה ....

כדי להיות זקן וחכם צריך קודם להיות צעיר וטיפש (א.ב לא זוכר מי אמר את המשפט הזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 397
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם כוונתך להצהיר אמת ולשלם מכס, אציע שתמלא את הצהרת המכס במדוייק (Used broken Mackbook for parts) והשווי לפי המחיר ששילמת (למשל המכירה באיביי). אתה כנראה תדרש לשלם מכס בהתאם ואם המכס לא יאמין לך, אחרי שתספק הוכחות (הקנייה באיביי, חשבונית) יאמין. אין סיבה/צורך לשלוח בחברת שילוח.

אם לא זו כוונתך, לא אוכל לייעץ.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש הבדל במיסוי בין הבאת מחשב נייד תקין למחשב נייד לחלפים? כלומר המחשב כלל לא נדלק. המכרז נסגר על 350 דולר. כמה מכס אני צפוי לספוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך להצהיר אמת, חבילות גדולות כמו מחשבים ניידים בד"כ נתפסות בשיקוף וממילא אין כמעט מס על זה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מס על מחשב נייד לא תקין? האם הם בודקים אם הוא תקין או לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מחשבים ניידים יש רק תשלום מע"מ של 18$ במידה וערך החבילה גבוהה מ75$. במקרה שלך למרות שהמחשב לא תקין, אני חושב שעדיין תצטרך לשלם מע"מ.

http://62.219.95.10/misimmeruk/taxesconc.aspx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, במידה ואכן יש צורך לשלם מע"מ, האם משלמים בדואר בעת קבלת החבילה? בנוסף, מה הקנס במידה וההצהרה לא תואמת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תסתבך בהצהרות שקריות, במיוחד לא בסכומים כאלה ועוד כשמדובר על מחשב נייד.

במכשירי סלולר הקנס עומד על 78% + רישום כזה או אחר במכס.

שאלה ברשותכם, הזמנתי חבילה דרך AIRMAIL ECO, המשלוח יצא כבר לפני שבועיים ועדיין החבילה לא הגיעה, אני צריך להתחיל לדאוג? חבילות אחרות שיצאו מאוחר יותר כבר הגיעו. אני כמעט תמיד מקבל את החבילה בדיוק תוך שבוע או במקסימום עשרה ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד קיים סיכוי שהחבילה תעבור מתחת לרדאר של המכס, אבל במוצר גדול ובולט כמו מחשב נייד קשה לי להאמין. תעשה לעצמך טובה ותיקח בחשבון גם את עלות המיסים שאולי (כמעט בטוח) תצטרך לשלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה טיפשית. הזמנתי חבילה לשיפיטו, היא הגיע, מילאתי את ההצהרת מכס. ברחתי סוג משלוח והכל..

איך ועל מה אני לוחץ כדי לשלוח את החבילה אליי? אני אשמח לצילום מסך...

בעבר השתמשתי בשירות שלהם בהצלחה רבה ופשוט היה כפתור. אבל עכשיו אני לא מוצא אותו...

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה טיפשית. הזמנתי חבילה לשיפיטו, היא הגיע, מילאתי את ההצהרת מכס. ברחתי סוג משלוח והכל..

איך ועל מה אני לוחץ כדי לשלוח את החבילה אליי? אני אשמח לצילום מסך...

בעבר השתמשתי בשירות שלהם בהצלחה רבה ופשוט היה כפתור. אבל עכשיו אני לא מוצא אותו...

אם יש יתרה מספיקה, החבילה תשלח. אם לא, ברגע שתשלם, היא תשלח. כמובן שיכולות לעבור כמה שעות (או יום, אם זה סופ"ש) עד שזה יקרה.

אם יש לך חשבון PREMIUM אתה צריך לבחור אם לשלוח את החבילה או לשמור אותה לצורך איחוד עתידי.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...