Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתרון לקנייה ומשלוח מארה"ב - Shipito

elibaba
שימו לב! השרשור הזה בן 1988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 397
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מישהו התנסה עם הכתובת באוסטריה ? היא התגלתה לי ממש במקרה אחרי שפריטים שאני רוצה מאירפה יכולים להגיע רק עם חברות שילוח שיגבו עמלות שקר.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיט!!! אחרי שהזמנתי פריט אחד לכתובת בנוואדה, שכחתי להחליף את הכתובת באיביי והזמנתי עוד איזה 3 פריטים זולים (במשלוח חינם). נראהה לי שיהיה לי יותר זול לבקש משיפיטו להשמיד אותם מאשר לשלוח לארץ.

עסק מסוכן... הזמנתי לכתובת SHIPITO זכרון DDR (משלוח חינם בארה"ב ויקר לישראל) ובטעות גם מגיני מסך לסלולר בדולר. הגיע הזכרון ושיגרתי לישראל. הגיעו המגינים והתכוונתי לבקש את השמדם. אופס. שתי החבילות במשקל 50 גרם, ממוכרים עם שמות שונים משמותיהם באיביי. בדיקה בחשבונית פייפאל: שיגרתי לארץ בעלות של $2.5 מגיני מסך בדולר, וכמעט השמדתי זכרונות ב $30.

בהזדמנות זו אני רוצה לשבח את ה CHAT אונליין 24 שעות שלהם - יעיל וזמין.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו התנסה עם הכתובת באוסטריה ? היא התגלתה לי ממש במקרה אחרי שפריטים שאני רוצה מאירפה יכולים להגיע רק עם חברות שילוח שיגבו עמלות שקר.

ניסיתי פעמיים עם חבילות גדולות ויקרות יחסית - עובד מצוין. הדואר האוסטרי זול בהשוואה לארה"ב וזריז.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

היה מבצע בזק באתר של רוקפורט אז החלטתי להתחדש בזוג נעליים קלילות לקיץ.

הפעם השתמשתי בBUY2USA לשליחה לארץ. עלות הנעל הייתה נמוכה מ75$ וBUY2USA שולחים לארץ נעליים ב20$ בלבד (זול יותר משיפיטו).

הנעליים נקנו ב19.6 ב29.6 קיבלתי אותן עם שליח עד לבית. שירות מצויין שלBUY2 ללא הפתעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אחרי 11 משלוחים מוצלחים בשיפיטו, נפלתי. הזמנתי מצלמה במשלוח דרך שיפיטו. החבילה הגיעה מהר ולתיבה, אבל היתה רכה באופן חשוד. בפנים לא היתה מצלמה אלא חזייה ושני זוגות תחתונים שמיועדים לאיזה ברונו בפריז. חשבונאית אולי הרווחתי 20 דולר בשווי אבל מעשית לא נראה לי שהבגדים יתאימו לאשתי ( או לי :-) ).

שיפיטו מבררים ואני ממתין לתשובתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נפלתי אחרי כמה משלוחים, הפסדתי בערך 100$. 2 חבילות שלי פשוט לא הגיעו.

זה היה חבילות קטנות, כנראה עדיף שהחבילות יהיו כמה שיותר גדולות, כי הגדולות הגיעו בלי בעיה.

יכול להיות שברונו מפריז משתמש בכרטיסי זיכרון שלי, אבל נראה לי יותר שמושיקו מהדואר היה צריך אותם :cry:

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עושים במיקרים כאלה? האם שיפיטו הללו טובים בפתרון בעיות ושרות לקוחות כמו במשלוחים?

אשמח אם תעדכנו מה נהיה מהסיפורים הללו ואיך טופלו הבעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בחרתם במשלוח שאיננו רשום ואיננו מבוטח, הסיכון עליכם. שיפיטו פשוט שולחים מחדש עבורכם, בדיוק לפי הוראותיכם, ובעמלה קטנה של $1. אם בחרתם במשלוח מבוטח, חברת השילוח תפצה אתכם.

לגבי המקרה שלי עדכון שהשורה התחתונה שלו היא: שירות מדהים.

קיבלתי מספר אימיילים משיפיטו. ציטוטים:

Looks like our staffs may have applied the wrong label to your package and send you the wrong package of different customer. The package is in search and we contact our courier of hoping to retrace and getting it reroute or getting it back. It may take a very long time so we instead will reimburse you the cost of the item and the postage instead. Thank you for your understanding and I’m sorry about the issue.

בחשבון השיפיטו שלי כבר יש יתרת זכות של 57$ שזה שווי הפריט + דמי המשלוח + עמלת שיפיטו בדיוק.

As for the item you received, you can go ahead and discard it as we will compensate the other client as well. Thank you

ציפיתי שיבקשו ממני לשלוח את הפריטים בחזרה אליהם או אל הנמען הנכון. ציפיתי לויכוח על חשבון מי המשלוח. חשבתי שאצטרך ליצור קשר עם ברונו לשם החלפת החבילות. אבל לזה לא ציפיתי! מדובר בחזייה ותחתונים מ- Voctoria's secret בשווי של $70! חוץ מלפנות לנציג שיפיטו ולשלוח להם תמונות של החבילה לא הייתי צריך לנהל שום ויכוח. זוהי תגובתם הראשונה ביום שני בוקר של ארה"ב לקייס שנפתח ביום א'.

יש לי חבילה לאסוף מהדואר. אולי גם החבילה הנכונה הגיעה אליי. אשמח להחזיר לשיפיטו את הפיצוי ולקבל את המצלמה שלי (מתנה ליום הולדת של הבן בשבת הקרובה).

עריכה אחרונה על ידי yuvk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כתובות באורגון, נוואדה וקליפורניה מישהו יכול לעשות לי סדר לאן עדיף לשלוח? תודה!

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך וירטואל בוקס (תשלום חודשי) אז אתה יכול לשלוח רק לנוואדה. היתרון באורגון שאין מס מדינה ואז משלוח מאמזון יוצא טיפה יותר זול.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שהם חבר'ה לענין. שרות אכן טוב.

כלומר, כך הוא צריך להיות ואנו מתלהבים כאן ממשהו שבעצם צריך להתנהל כך, אבל הרבה פעמים מקבלים משהו אחר...

בעתיד באמת אשתדל לעבוד איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...