Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתרון לקנייה ומשלוח מארה"ב - Shipito

elibaba
שימו לב! השרשור הזה בן 1988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלחתי במשלוח USPS רגיל ללא מעקב או ביטוח. קיבלתי פיצוי לא כי החבילה לא הגיעה, אלא מכיוון שהיא אבדה, כנראה (ואולי אפילו לא אבדה) בגלל טעות של SHIPITO.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 397
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אין לך וירטואל בוקס (תשלום חודשי) אז אתה יכול לשלוח רק לנוואדה. היתרון באורגון שאין מס מדינה ואז משלוח מאמזון יוצא טיפה יותר זול.

בגלל שאני לקוח ותיק של שיפיטו יש לי כתובות באורגון קליפורניה נוואדה ואוסטריה אפילו שאני ללא הוירטואל מיילבוקס.

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שאני לקוח ותיק של שיפיטו יש לי כתובות באורגון קליפורניה נוואדה ואוסטריה אפילו שאני ללא הוירטואל מיילבוקס.

אוקיי, לפי השאלה חשבתי שאתה NOOB. בכל מקרה אצלי הכתובות בקליפוניה ואורגון מחוקות בממשק ניהול שלהם אפילו שנרשמתי לפני השינוי במדיניות.

למרות זאת, שאני רוצה שלא יחייבו אותי במס מדינה אני שולח לשם, והם מטפלים בחבילה ושולחים אותה ללא חיוב נוסף. אחרת אני שולח לנוואדה.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בקליפורניה ואורגון אין מיסי מדינה כלל ובנוואדה יש?

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר שנית למי שמעוניין בקשר למיסי קניה בארה"ב (מע"מ)

באורגון אין מס בכלל.

בקליפורניה יש מע"מ של 7.5% (חוץ ממצרכים ותרופות שאין מס).

בנוואדה יש 6.85% מס (חוץ ממצרכי מזון ותרופות).

בניו גרזי (buy2usa) יש 7% מס (חוץ ממצרכי מזון תרופות ובגדים).

יהיה מס רק אם לעסק יש נוכחות פיזית במדינה שאליה נשלח הפריט.

אם תקנו ממוכר פרטי באמזון, שנמצא למשל רק בניו יורק, אז לא תשלמו מע"מ בארה"ב.

לאמזון יש נוכחות פיזית (מחסנים) בנוואדה קליפורניה וניו גרזי ולכן אם תקנו ישירות מהם ותשלחו למדינות האלו תשלמו מס.

לכן מוצר יקר שאמזון מוכרת ישירות, עדיף לשלוח לאורגון, להמנע ממס מיותר של ארה"ב.

ובגדים מומלץ תמיד לשלוח דרך buy2usa כי יש להם מבצע וגם אין מע"מ בניו-גרזי על בגדים.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההבהרה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפיטו כמעט התעלפו מבקשתי להחזיר להם את ה- 57$ זיכוי/פיצוי שקיבלתי על המצלמה שהגיעה לבסוף. לאות תודה הם שדרגו לי לי את החשבון ל- virtual mailbox לשנה (בשווי 50$).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אני רוצה לקנות מחשב משומש ולא תקין בארה"ב ולשלוח אותו לארץ לחלקי חילוף (מקבוק)

1.האם ניתן לרשום בהצהרת מכס שהמחשב לא תקין , מפורק וללא חלקים פנימיים?

2. דרך איזה חברה כדי לשלוח?

3. אם אני בוחר בחברת שילוח (dhl,ups,usps) האם ההצהרת מכס שלי שווה משהו? כלומר האם הם לא מעבירים את החבילה במכס כחלק מהתהליך?

תודה,

כדי להיות זקן וחכם צריך קודם להיות צעיר וטיפש (א.ב לא זוכר מי אמר את המשפט הזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...