Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב שחרורי גרסאות iOS מערכת ההפעלה של אפל. (ליביו תמיד כבר אחרי ההתקנה)

hagggg55
שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 624
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבאג היחידי שראיתי - הכתובת בשורת כתובת אתר אינטרנט בכרום כתובה הפוך.

מתכנתי כרום קוראים בגיבוב.

תוקן בגרסא החדשה של הכרום. שורת הכתובת לא הפוכה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כל משתמשי האנדרואיד יפסיקו כבר לחפש דברים דומים או לא? זה די עלוב כבר.

כל הכתבות אי פעם בכל פעם ופעם, מלאות בתגובות של משתמשי אנדרואיד אבל לא של... כן כן משתמשי IOS, די מצחיק ואירוני, לא?

חוץ מזה, בזכות אפל, יש לכם בכלל אנדרואיד וכל התעשיה קיבלה דחיפה קדימה, אז בואו נודה באמת לדקה.

כל האפליקציות שלכם והמפתחים של אנדרואיד, רוצים לדעת את האמת המרה? לרובם יש מכשירי אפל עם IOS כי מי נראה לכם משלם להם? על חשבון מה הם חיים? על חשבון החינמיות שלכם? ממש לא.

רוצים לדעת עוד סוד? רוב האפליקציות של האנדרואיד , נעשות בעזרת פורט מהאפליקציות המפותחות במקור ל IOS... חהחה, די עלוב לא? זאת כל הסיבה לאי תאימות לפעמים ולתקיעות ולאפליקציות לא חלקות בעליל ( ואל תשקרו לעצמכם שהן כן , בסדר? )

אייפון 5S בעזרת זוג ליבות מוציא ביצועים בהתאם וכל כך מעולה, שכל האנדרואידים שלכם זקוקים ל 4\8 ליבות ועם למעלה מ 2 גי'גה זיכרון RAM בכדי לעמוד בקצב שלו . ) אז ביג דיל, הוצאתם ניקוד גבוה יותר בתוכנת בדיקה, מן הסתם אם תרו את התוצאות, זוג הליבות של אפל, הן בדיוק חצי מהניקוד שלכם, לא קצת מחשיד? תכפילו ב 2 והינה לכם.

חושבים שאני מחרטט? תפעילו טבלאות השוואה חברים.. אין פה מה להסתיר.

אז נכון, לאייפון אין סוללת 3000 עצומה בכדי לתת יום עבודה, הוא נותן את זה עם חצי. ( באותם תנאים )

אין לו 4 או 8 ליבות, כי אין צורך, הליבה מתקדמת הרבה יותר גם ככה מהאנדרואיד.

יש לו סה"כ 1 גי'גה זכרון RAM אבל נותן בראש ל 2 גי'גה ומעלה. עובדה.

אז נכון, המערכת עד היום הייתה יחסית טיפה מגבילה, אבל ביננו? אני מסתובב עם דיסק און קיי על המפתחות עם חיבור USB 3 וכל מה שנאי צריך עושה הרבה יותר נוח מאשר להתחיל להסתובב עם כל MICRO USB ולהתחבר למחשב ובואו נודה באמת, לא בכל חיבור למחשב התממשקות עם מכשיר האנדרואיד מתבצע בשלמות !!! זה לפעמים כלל לא מתממשק ביננו...

אפשר לשבת ככה כל היום בתכלס, אבל בפועל?

מי שצריך מכשיר מעולה, מהיר ללא תקיעות ושטויות, אשר עושה את העבודה בצורה מעולה ומבריקה, לוקח אייפון, מי שתמיד רוצה להיות הקו הקדמי בניסויי מערכת ההפעלה של אנדרואיד, למה לא. בכיף.

אוהב מסך גדול? לך על אנדרואיד, מה הבעיה? אבל לא... צריך להצדיק את הרכישה של הפלסטיק באותו המחיר... עצוב, זה כבר פתטי האמת כל הסכסוך הזה.

משתמשי אנדרואיד שכחו ושוכחים בכל פעם מי ממן אותם בכלל ובזכות מה הם קיימים, פתטי. שכל המפתחים שלהם בעלי מכשיר IOS והאפליקציות לאנדרואיד זה פורט, כי מישהו צריך להחזיק ושבעזרתו הם ירכשו לחם כן?

תצאו מהסרט שהם מפתחים בלעדיות לאנדרואיד כדי להשאר בלי מכנסיים בסוף החודש. פתטי.

רוצים לדעת מה הכי מצחיק? לא משנה מה אפל תעשה, זה יהפוך לסטנדרט בעולם בצורה מהירה וכולם יתיישרו בהתאם, אז... תפסיקו מתוקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה למרות שבחרתי לו שישחזר גיבוי מאייטונס לאחר התקנה נקיה , הייתי צריך להכנס לאפסטור ולהוריד את האפליקציות שוב.

מעצבן!

יש אפליקציה שעושה את העבודה כמו unlimtones מהסידיה ?

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל גיבוי אפליקציות מלא, צריך לאשר את המחשב שלך באייטונס, ללכת לAPPS ואז לגבות את כל האפליקציות,

ואז להחזיר.

המלצה שלי, אין צורך.

כייון שיש לך הזדמנות לסנן אפליקציות שאתה לא צריך שאין מצב שהיית מוחק אם היו נשארות :wink:

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כל משתמשי האנדרואיד יפסיקו כבר לחפש דברים דומים או לא? זה די עלוב כבר.

כל הכתבות אי פעם בכל פעם ופעם, מלאות בתגובות של משתמשי אנדרואיד אבל לא של... כן כן משתמשי IOS, די מצחיק ואירוני, לא?

חוץ מזה, בזכות אפל, יש לכם בכלל אנדרואיד וכל התעשיה קיבלה דחיפה קדימה, אז בואו נודה באמת לדקה.

כל האפליקציות שלכם והמפתחים של אנדרואיד, רוצים לדעת את האמת המרה? לרובם יש מכשירי אפל עם IOS כי מי נראה לכם משלם להם? על חשבון מה הם חיים? על חשבון החינמיות שלכם? ממש לא.

רוצים לדעת עוד סוד? רוב האפליקציות של האנדרואיד , נעשות בעזרת פורט מהאפליקציות המפותחות במקור ל IOS... חהחה, די עלוב לא? זאת כל הסיבה לאי תאימות לפעמים ולתקיעות ולאפליקציות לא חלקות בעליל ( ואל תשקרו לעצמכם שהן כן , בסדר? )

אייפון 5S בעזרת זוג ליבות מוציא ביצועים בהתאם וכל כך מעולה, שכל האנדרואידים שלכם זקוקים ל 4\8 ליבות ועם למעלה מ 2 גי'גה זיכרון RAM בכדי לעמוד בקצב שלו . ) אז ביג דיל, הוצאתם ניקוד גבוה יותר בתוכנת בדיקה, מן הסתם אם תרו את התוצאות, זוג הליבות של אפל, הן בדיוק חצי מהניקוד שלכם, לא קצת מחשיד? תכפילו ב 2 והינה לכם.

חושבים שאני מחרטט? תפעילו טבלאות השוואה חברים.. אין פה מה להסתיר.

אז נכון, לאייפון אין סוללת 3000 עצומה בכדי לתת יום עבודה, הוא נותן את זה עם חצי. ( באותם תנאים )

אין לו 4 או 8 ליבות, כי אין צורך, הליבה מתקדמת הרבה יותר גם ככה מהאנדרואיד.

יש לו סה"כ 1 גי'גה זכרון RAM אבל נותן בראש ל 2 גי'גה ומעלה. עובדה.

אז נכון, המערכת עד היום הייתה יחסית טיפה מגבילה, אבל ביננו? אני מסתובב עם דיסק און קיי על המפתחות עם חיבור USB 3 וכל מה שנאי צריך עושה הרבה יותר נוח מאשר להתחיל להסתובב עם כל MICRO USB ולהתחבר למחשב ובואו נודה באמת, לא בכל חיבור למחשב התממשקות עם מכשיר האנדרואיד מתבצע בשלמות !!! זה לפעמים כלל לא מתממשק ביננו...

אפשר לשבת ככה כל היום בתכלס, אבל בפועל?

מי שצריך מכשיר מעולה, מהיר ללא תקיעות ושטויות, אשר עושה את העבודה בצורה מעולה ומבריקה, לוקח אייפון, מי שתמיד רוצה להיות הקו הקדמי בניסויי מערכת ההפעלה של אנדרואיד, למה לא. בכיף.

אוהב מסך גדול? לך על אנדרואיד, מה הבעיה? אבל לא... צריך להצדיק את הרכישה של הפלסטיק באותו המחיר... עצוב, זה כבר פתטי האמת כל הסכסוך הזה.

משתמשי אנדרואיד שכחו ושוכחים בכל פעם מי ממן אותם בכלל ובזכות מה הם קיימים, פתטי. שכל המפתחים שלהם בעלי מכשיר IOS והאפליקציות לאנדרואיד זה פורט, כי מישהו צריך להחזיק ושבעזרתו הם ירכשו לחם כן?

תצאו מהסרט שהם מפתחים בלעדיות לאנדרואיד כדי להשאר בלי מכנסיים בסוף החודש. פתטי.

רוצים לדעת מה הכי מצחיק? לא משנה מה אפל תעשה, זה יהפוך לסטנדרט בעולם בצורה מהירה וכולם יתיישרו בהתאם, אז... תפסיקו מתוקים.

מה שאתה אומר בעצם זה שבתור בעל אנדרואיד, אני צריך להתפלל כל בוקר לשלומה של חברת אפל ולהודות לה על מה שהיא עשתה?

נראה לי שאתה אפילו לא יודע מה זה אנדרואיד לפי מה שאתה יורה פה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומטיק1 אייפון זה מכשיר שלא נתקע? אתה מבלבל את המוח. אנדרואיד לא מתמשק עם מחשבים? זה כמו להגיד שdok לא מתמשק עם מחשבים.

לפחות באנדרואיד לא צריך את האייטיונס כדי לעשות פעולות פשוטות.

הייתי יושב ומגיב על כל הגיבוב שטויות שכתבת אבל הבנתי שיש לי עסק עם פאנבוי של אפל ששטפו לו את המוח.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://mixpanel.com/trends/#report/ios_7/from_date:-3,to_date:0

אחוזי ההתקנה עברו את אלו של כל מערכת אנדרואיד יחידה שבחוץ כיום תוך 24 שעות...

לגבי אייטיונס - לא ממש צריך אותה לכלום , אני שנתיים לא מסונכרן עם מחשב והכל מגובה ברשת כולל תמונות, אפליקציות ומסונכרן עם 18 אלף שירים בספרייה הביתית. יש icloud. וכשכן בא נגיד שאין מה להשוות לkies נגיד, או לסנכרון עם גוגל. מניסיון.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסנכרון בגוגל הוא פשוט ומתבצע אוטומטית מבלי התעסקות כלל מצד המשתמש חוץ מהגדרות ראשוניות.

לגבי קיס אני לא יכול להגיד כי אני לא משתמש בה כי אני לא חייב, הכול מגובה במחשב בלי צורך בשום תוכנה כל שהיא.

אם אתה רוצה גיבוי במחשב אתה חייב אייטיונס או לפרוץ את המכשיר.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמשי אנדרואיד שכחו ושוכחים בכל פעם מי ממן אותם בכלל ובזכות מה הם קיימים

:roflmao: :roflmao: :roflmao:

טוב, אני לא מאמין באלוהים, אבל אם מישהו מאמין, ובמקרה יש לו מכשיר אנדרואיד, אז זה הזמן לזנוח את היהדות/נצרות/איסלאם/בודהיזם/פסטהפריאניות, ולקבל על עצמכם את אמונת אמת. ג'ובס מת בעבור החטאים שלכם. :angel:

אני מודה לAutomatic1 בשם טרולי כל האינטרנט על הארוחה המושקעת

original.jpg

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://mixpanel.com/trends/#report/ios_7/from_date:-3,to_date:0

לגבי אייטיונס - לא ממש צריך אותה לכלום , אני שנתיים לא מסונכרן עם מחשב והכל מגובה ברשת כולל תמונות, אפליקציות ומסונכרן עם 18 אלף שירים בספרייה הביתית. יש icloud. וכשכן בא נגיד שאין מה להשוות לkies נגיד, או לסנכרון עם גוגל. מניסיון.

כמה שטח אחסון יש לך לגיבוי ב-icloud? אתה משלם עבור השירות?

נגמרו לי ה-5GB שנותנים בחינם וזה מבאס רצח כי מאוד שימושי.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומטיק1 אייפון זה מכשיר שלא נתקע? אתה מבלבל את המוח. אנדרואיד לא מתמשק עם מחשבים? זה כמו להגיד שdok לא מתמשק עם מחשבים.

לפחות באנדרואיד לא צריך את האייטיונס כדי לעשות פעולות פשוטות.

הייתי יושב ומגיב על כל הגיבוב שטויות שכתבת אבל הבנתי שיש לי עסק עם פאנבוי של אפל ששטפו לו את המוח.

כמובן שגם האייפון, בחלק מהמקרים הבודדים, פשוט נתקע וסוגר אפליקציות מעצמו. אבל באופן שבוא הוא קופא לגמריי? נדירים המקרים אם בכלל ובזה, להמציא סתם משהו, אתה לא יכול, כי זאת עובדה.

** ידוע שאפשר לעשות פשוט העתק והדבק, אבל ביננו, אדם שלא כל כך מתמצא, צריך לעשות גיבוי ושחזור? אדם ממוצע שלא מבין כל כך, חייב להוריד את התוכנה ולעשות את זה כמו ילד טוב לפי הכללים. אתה פשוט שוכח לפעמים שמה שאתה יודע, 100 אנשים מסביבך פשוט לא יודעים. לך תסביר לאדם מבוגר להחזיר את קובץ אנשי הקשר ככה סתם, ללא התוכנה או לבצע גיבוי, נו באמת...

וגם ילדים ונוער ובכללי, אנשים בגילאי 30 גם כן שלא מבינים בתחום.

אתה יודע טוב מאוד למה הכוונה, גם לאנדרואיד , בכדי לבצע גיבויים ושחזורים, מן הסתם צריך את תוכנת ה SAMSUNG KIES שגם היא כבדה, ולא הכי ידידודית נתחיל מזה.

לתוכנה יש באגים לא קטנים שלא תמיד מזהה את המכשיר, ישנו צורך בהרבה מחשבים להתקין דרייברים SAMSUNG USB DRIVERS

וגם זאת עובדה, כי אחרת המכשירים לפעמים כלל לא נראים בחיבור ה USB ולרוב יש בעיות.

מן הסתם ואני לא שולל, גם האייפון לא חף מפשע וגם איתו יש קטעים, אבל משמעותית קטעים נדירים.

סתם דוגמא, כל אחד יודע טוב מאוד שישנן תוכנות מלבד ITUNES , שתומכות באופן רשמי במכשיר ( אף דורשות שהאייטונס יהיה מותקן מראש במחשב ) ואיתן אתה יכול לגלוש בכל התיקיות, להתקין דברים בפריצה ולבצע שינויים והעברת שירים, סרטים ותמונות בכיף.

באייפון ניתן להעביר תמונות וסרטונים בהעתק והדבק, נתחיל מזה.

**** ToMeR

בוא נודה באמת, אני לא מתכוון שאתה צריך לסגוד או כל דבר כזה או אחר, אבל גם אתה, מעריץ של אנדרואיד וזה בסדר גמור, אבל נודה באמת שוב פעם, בזכות אפל העולם קיבל דחיפה רצינית משמעותית וכל תעשיית מעבדי ה ARM גם כן. או שגם זה לא נכון בכלל? בחייך...

וכמו שאמרתי מקודם, לרוב המפתחים לאנדרואיד, ישנו מכשיר IOS צמוד שאיתו הם מפתחים בראשית ל APP STORE ולאחר מכן עושים פורט לאנדרואיד .

מן הסתם שיש מפתחים שמפתחים ישירות ללא כל העניין הזה, אבל מישהו צריך להרוויח , לקבל כסף ובכלל, להתקיים, נכון? אז גם בזה, אל תזלזל ואל תגיד שזה לא קיים. כי אחרת אתה משקר לעצמך.

ברור לי שיש גם אפליקציות שעולות כסף באנדרואיד, מן הסתם. אבל אוכלוסיית המשלמים באנדרואיד, אין מה להשוות למכרה הזהב של אפל, עבור המפתחים.

**** הכי חשוב ****

חבר'ה, שלא תבינו לא נכון, שום פאנבוי ושום כלום, להפך, יש לי גם כן 2 מכשירי אנדרואיד תקינים וחדשים בבית, אני מודע ויודע בדיוק מה זה, ואיך עובדים עם זה ומה זה בכלל אנדרואיד, נראה לכם נפלתי מהירח אתמול? נו באמת...

אבל.. בתור אחד שפשוט צריך מכשיר מעולה שיעשה את העבודה, האייפון הבחירה הטובה בשבילי, זה הכל.

הוא איתי כבר שנה וחצי ה 4S וביננו, להשוות גלקסי S2 מלפניי שנה וחצי לאייפון 4S? תעשו טובה, אין מקום להשוואה בין מכשיר מקרטע ועלוב לעומת מה שקיבלתי אז.

ועד היום, יש לי חבר ללימודים שיושב לידי, עם ה גלקסי S2, עם 4.1.2 ומרסט את המכשיר מדי פעם... אני רואה את זה בעיניים אז מה, אני אשלה את עצמי שהכל בסדר? ממש לא.

מן הסתם, כיום, עם עדכון ל 4.1.2 לגלקסי S2, הוא אחלה מכשיר ומעולה, אבל שוב, לקח לזה שנה וחצי , אז בואו נהיה כנים עם עצמנו, פאנבוי או לא, אני יודע מה האיכות הטובה בשבילי.

ושוב, אני אוהב ומת על אנדרואיד ואף שוקל לרכוש מכשיר איכותי כגון MINIX NEO X7 בתור מכשיר אנדרואיד לטלויזיה ( מכשיר מדהים ) כך ש... פשוט מציג בפניכם עובדות.

אני זה עם הראש הפתוח והליברלי, אייפון, אנדרואיד, עבורי הכל טוב ומעולה, פשוט משיקולים של נוחות, בחרתי, זה הכל.

אני פשוט אוהב לראות איך הוויכוח ממשיך ואיך האנשים מגיבים, כאילו שאני סוגד לחברה או משהו ;)

כשבפועל יש לי בבית מכישירים מכל הסוגים ;) כך ש... בפועל, מי שכל הזמן מנסה לנגח את אפל אלו הם משתמשי האנדרואיד, נו מילא... צריך להגן על הרכישת פלסטיק ;)

המשך ערב מקסים :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משלם על 15 ג׳יגה שמשמשים אותי ואת אשתי יופי והוכיחו את עצמם עד היום.

אריק עם כל הכבוד לגיבוי והסנכרון באנדרואיד זה ממש לא הכיוון.

בios אתה מרים מכשיר חדש - אומר לו - מעכשיו זה המכשיר שלך - רבע שעה אחרכך הוא העתק מושלם. לא קשור לסוג ודור המכשיר מערכת ההפעלה ומה לא. באנדרואיד תעבור מs2 נגיד עם 2.3 לhtc עם 4.2 ובהצלחה עם זה.

מה שיעבור על החשבון גוגל סבבה. כל השאר (ויש הרבה) יקח לך הרבה התעסקות.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...