Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוכנות פרארי בישראל [מעכשיו תתקבלנה בברכה רק הודעות עם תוכן שהוא מעבר ל-"מדימהההה"]

idannnz
שימו לב! השרשור הזה בן 4469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי שוב

כן זה נכון גם ה f12 תגיע לארץ אבל זה יקח עוד כמה חודשים.

חוץ מזה אנחנו ממתינים במשרד לקבל קונפורמיישן, אישור לדעת אם מונטזמולו יגיע לפתיחת האולם והמוזיאון.

דבר אחרון לכל אלה שכל כך חשוב להם לדעת כמה מכוניות מסרנו ומתקשרים לבלבל את המוח, ולא חסרים כאלה, טוב אז לא כל כך מותר למסור אבל אנחנו כבר קרובים ל20 מסירות של מזארטי ופרארי ללקוחות.

נ.ב. אני לא מתכוונת לענות ולהגיב לשאלות נוספות וחוץ מזה איזה בדחן בשרשור אחר שאל מי אני וכדומה, אני לא מוסרת פרטים אני רק אגיד שהשם שלי מתחיל באות א' ואני עובדת גם/בנוסף באוטו איטליה.

צ'או

שמתי לב לכך שחלק מהמגיבים כאן רואים בה מקור סמכותו מידע בעניין פרארי, אז ככה:

בהודעה המצוטטת קוראים לאנשים בגסות מבלבלי מוח, אך מאידך כאן היא פונה אליהם. בהמשך אומרת שאסור למסור מידע ואז מוסרת,אחר כך לא מוסרת פרטים על זהותה אך כן מוסרת.

בהודעה קודמת שלה בשרשור זה יש המון סימני פיסוק באדום שהוסיפו המנהלים כדי שהודעתה תהא קריאה. בעיות ביטוי?

הודעה אחרת שלה היא בשרשור אחר, שם היא מביעה הבנה גדולה לרכב, בטיעון שאינה מקשקשת. אכן שנות עבודה בחברת השכרה מקנות ידע ניכר ברכבים שלא משכירים כמעט כגון אלפא או פרארי. סביר גם ליבואן לתקוף כך סתם מותג אחר.

מוזר, לא? ובכן ,את דעתי לגבי זהותה הבעתי בשרשור אחר בו היא כתבה.

אני מניח שזה ההסבר או סתם גולש שחמד לצון. ודאי לא נציגה רשמית.

אגב, אם אני טועה בהבחנתי, וזה אפשרי-אוי ואבוי, אוי ואבוי במה שזה אומר אם היא נציגה אוטנטית ואפילו טלפנית במקום.

למרות זאת, אני מוצא כאן את כתיבתה כאן כרצויה ומלמדת. בשלל תחומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 194
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך אתה יודע שעוד שלושה ימים?

פאזולי כתב לפני מספר ימים שפתיחת אולם התצוגה היא ב-28 לחודש אני מתאר לעצמי שהוא יודע, ובנוסף אחד הפרטים מהכתבה שפורסמה ואת פרטיה העלתי לפני מספר שבועות נאמר על-ידי דובר אוטו איטליה שהם הולכים לפתוח עד סוף החודש, ככה שלא נשארו הרבה ימים בכל מקרה.

פנדוב, אני לא אתפלא אם זאת מישהי שבאמת עובדת שם או לפחות מכירה טוב מאוד מישהו/מישהי שעובד/עובדת שם מהסיבה הפשוטה שהפרטים שהיא מסרה כבר פעמיים די מדוייקים/מדוייקים לחלוטין לפי מה שאני הצלחתי להבין ממקורות אחרים לגמרי.

טוב נקווה שמישהו כאן ירים את הכפפה ויפתח לנו שרשור חדש בעוד כאן ימים עם פרטים ותמונות מפתיחת אולם התצוגה והמוזיאון. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאזולי כתב לפני מספר ימים שפתיחת אולם התצוגה היא ב-28 לחודש אני מתאר לעצמי שהוא יודע, :-)

שמעתי שהסוכנות נפתחת ב-28 למרץ ממקור לא מוסמך, אבל אמין מאוד, וגם פרסומים שונים רמזו שהפתיחה בשבוע הנוכחי.

Float like a Cadillac, sting like a Beamer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אוטו איטליה אכן אמרו שהאולם ייפתח ביום החמישי ה-29 לחודש, אבל הם גם הוסיפו אח"כ שלא תתאפשר כניסה למוזיאון וכולי, והפתיחה האמיתית תהיה רק אחרי הסופ"ש, ביום ראשון ה-1 לאפריל ( לא בדיחה :lol: )

דברי נציג אוטו איטליה בפייסבוק כפי שצוטט מהדף שלהם :"...הכניסה למוזיאון תהיה חופשית. מתנה מאיתנו לציבור הישראלי, ע"מ להחדיר תרבות ומורשת ...ממליץ לכולם להתאזר בסבלנות עד יום ראשון הבא... בחמישי ממילא יהיה סגור כחלק מההכנות לאירוע הפתיחה ושיש הוא יום מאוד קצר שיוקדש לאירגון המקום שלאחר הפתיחה... יום חמישי לא תהיה כניסה ! לא לאולם ולא למוזיאון ! אין מה לבוא. חבל על הזמן של כולם. הפתיחה היא, למעשה ב-1 באפריל. וזו לא בדיחה.."

מקווה שזה ענה על כל השאלות בנוגע לפתיחה.

דע מניין באת, לאן אתה הולך וכמה זה יעלה לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף! ותודה לאל! חיכתי לרגע הזה הרבה זמן!

אני כל כך שמח שפרארי ומזראטי נחתו פה, מזל טוב! :-D

הגיע הזמן שנראה מכוניות יפות ואקזוטיות כמו פרארי ומזראטי

חוץ מ458 היפה נמכרו עוד דגמים? כמו קליפורניה ו 599

או שיש עדיין רק את אלה של התצוגה?

גם יש מצב שיגיעו גם למבורגיני,בנטלי,אסטון מרטין ורולס רויס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף! ותודה לאל! חיכתי לרגע הזה הרבה זמן!

אני כל כך שמח שפרארי ומזראטי נחתו פה, מזל טוב! :-D

הגיע הזמן שנראה מכוניות יפות ואקזוטיות כמו פרארי ומזראטי

חוץ מ458 היפה נמכרו עוד דגמים? כמו קליפורניה ו 599

או שיש עדיין רק את אלה של התצוגה?

גם יש מצב שיגיעו גם למבורגיני,בנטלי,אסטון מרטין ורולס רויס?

בינתיים נמכרו רק 458.

פרארי ומזראטי כבר נחתו יחסית ממזמן וכבר מסתובבות על הכבישים לא מעט מהן.

למבורגיני - רק אחת לאוטומוטור וזהו.

כל השאר, למה שפתאום יביאו אותן?

יופי, הביאו מותג על אחד, זה לא אומר שכל היבואנים יקפצו על עגלה ויתחילו לייבא לפה רכבים שכאלו, שמועות לא חסרות - אבל שום דבר לא קורה באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים נמכרו רק 458.

פרארי ומזראטי כבר נחתו יחסית ממזמן וכבר מסתובבות על הכבישים לא מעט מהן.

למבורגיני - רק אחת לאוטומוטור וזהו.

כל השאר, למה שפתאום יביאו אותן?

יופי, הביאו מותג על אחד, זה לא אומר שכל היבואנים יקפצו על עגלה ויתחילו לייבא לפה רכבים שכאלו, שמועות לא חסרות - אבל שום דבר לא קורה באמת.

כשאאודי הביאה את ה-R8 לארץ מרצדס מיד התעוררה והביאה את ה-SLS (או שזה היה הפוך?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאאודי הביאה את ה-R8 לארץ מרצדס מיד התעוררה והביאה את ה-SLS (או שזה היה הפוך?)

ה-R8 שווקה לפחות שנתיים לפני שהתחילו לייבא את ה-SLS :lol:.

קשה להגיד שה-SLS היא מתחרה של ה-R8, בעיקר בגלל היכולת וגם מבחינת הפרש המחירים.

SLS היא מתחרה של ה-458 ושל ה-GTR, ה-R8 מתחרה של ה-911 קררה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדה שלמבורגיני רכשו את האתר למבורגיני סי או איי אל, בדיוק כמו שפררי ומזרטי עשו, מעידה על כך שאכן יש להם תוכניות בארץ. אני מניח שהם יחכו לראות מה קורה עם פרארי לפני שהם יעשו את אותו הדבר.

הם שילמו הרבה כסף על האתר שהיה שייך לאדם פרטי שקנה אותו לפני שנים ולא עשה איתו דבר. הם לא היו עושים את זה סתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה למבורגיני שילמו על הדומיין במקרה הספציפי הזה, אבל ברוב המקרים מה שציינת לא מדוייק.

בעקבות נוכלויות דומות שבוצעו בעבר, לא ניתן לשריין דומיין על שם חברה (אם אינך הבעלים), בתקווה שיום אחד תקנה אותו ממך. כי היא לא. היא תפנה לבית הדין, שם יקבע שאתה השתמשת בשם החברה בלי רשותה.

גם במקרה הזה, אני נוטה להאמין שלמבורגיני לא שילמו הרבה כסף על הדומיין. אולי תשלום סמלי, בערך עלות מנה פלאפל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה למבורגיני שילמו על הדומיין במקרה הספציפי הזה, אבל ברוב המקרים מה שציינת לא מדוייק.

בעקבות נוכלויות דומות שבוצעו בעבר, לא ניתן לשריין דומיין על שם חברה (אם אינך הבעלים), בתקווה שיום אחד תקנה אותו ממך. כי היא לא. היא תפנה לבית הדין, שם יקבע שאתה השתמשת בשם החברה בלי רשותה.

גם במקרה הזה, אני נוטה להאמין שלמבורגיני לא שילמו הרבה כסף על הדומיין. אולי תשלום סמלי, בערך עלות מנה פלאפל.

הכתובת עולה כ-75 שקל לשנה (10 שקל לכאן או לשם), התקנות בישראל אומרות שבמידה ומישהו עבר על התקנות, הוא יאבד את הכתובת מהר מאוד (בהליך פנימי של איגוד האנטרנט הישראלי).

על כל אלה, יש חברות שאחראיות על "שמירת המותג" של חברות כמו למבורגיני פרארי פייסבוק וכו', הן דואגות להשיג את כל הכתובות (בכל סיומת שרק תחשוב עליה) בעלות לא זולה בכלל.

אביץ.

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגש ישר לעניין

מה שרשמתי בהחלט נכון. ומה שאתה אומר זה לא הרבה מעבר לשום ודבר.

אם כך, איך זה שאתר פייסבוק נקודה סי או נקודה אי אל הוא לא של פייסבוק? איך זה שהאתר של פאיפל, או אייבאי, היה בעבר שייך למישהו אחר. למה ישראל.סיאו.איאל לא של המדינה?

חבוב, פה זה לא אמריקה, וזכויות יוצרים על שם הוא מינוח יחסי.

על שמות דומיינים אין מחוייבות כזו, אלא אם אתה מתחזה באתר שלך.

אפשר לבדוק בקלילות ולראות כי למבורגיני סיאואיאל היה של מישהו אחר בעבר (והם קנו אותו בסוף 2011 כזכור לי).

התשלום היה הרבה יותר מ10 אלף דולר (מהיכרות אישית).

סע ברכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגש ישר לעניין

מה שרשמתי בהחלט נכון. ומה שאתה אומר זה לא הרבה מעבר לשום ודבר.

אם כך, איך זה שאתר פייסבוק נקודה סי או נקודה אי אל הוא לא של פייסבוק? איך זה שהאתר של פאיפל, או אייבאי, היה בעבר שייך למישהו אחר. למה ישראל.סיאו.איאל לא של המדינה?

חבוב, פה זה לא אמריקה, וזכויות יוצרים על שם הוא מינוח יחסי.

על שמות דומיינים אין מחוייבות כזו, אלא אם אתה מתחזה באתר שלך.

אפשר לבדוק בקלילות ולראות כי למבורגיני סיאואיאל היה של מישהו אחר בעבר (והם קנו אותו בסוף 2011 כזכור לי).

התשלום היה הרבה יותר מ10 אלף דולר (מהיכרות אישית).

סע ברכות.

"שמעתי", "אני מכיר מישהו ש.." וכל השמועות הישראלי המוכרות. הכרות, לא הכרות - עד שאני לא רואה הוכחות מבחינתי זה מידע לא מבוסס.

לגבי פייסבוק, איני יודע אם יש לה זכויות על השם, אבל ביום שמנהלת פייפל/איביי תרצה להקים אתר ישראלי לרשת שלהם, תרשום את הכתובת עם סיומת CO.IL, ותגלה שאיזה חצוף משתמש בשם שלהם - הם לא יתאמצו. הופ לבית הדין והעניין נסגר. אותו אדם לא יראה שקל, ויתרה מזאת - ישלם להם פיצויים. כל זה בתנאי שהם לא מעוניינים למנוע מעצמם את הטרחה ולשלם לאותו אדם כמה שקלים.

אתה מוזמן לנסות ולהיווכח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...