Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוכנות פרארי בישראל [מעכשיו תתקבלנה בברכה רק הודעות עם תוכן שהוא מעבר ל-"מדימהההה"]

idannnz
שימו לב! השרשור הזה בן 4464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 194
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מעצבן אותי החיישני חנייה הקדמיים , אני שואל איך לעזאזל מחוררים חורים בפגוש של פרארי למי יש את הלב !!!

ותגידו יש מוסך תיקונים של פרארי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעצבן אותי החיישני חנייה הקדמיים , אני שואל איך לעזאזל מחוררים חורים בפגוש של פרארי למי יש את הלב !!!

אני מהמר שהמפעל, אם באלפא חדשה יש חיישנים מקוריים מקדימה אני מניח שגם פרארי שמעו על האפשרות:roll:

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לקחת תמונה בלי רשות? (למעשה אחת מהתמונות אני צילמתי).

למעשה לקחתי את התמונות מעמוד מסוים של הפייסבוק, ששם איך לומר - רשות היא לא בדיוק מילה מוכרת...:wink: אבל ללא ספק הקרדיט על התמונה הימנית שייך לך, אם לא היית אומר לא הייתי שם לב אפילו לניק שלך בתמונה מרוב שהרכב עצמו מסנוור :-P.

TOYOTA RAV4 2.5 HYBRID LIMITED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין הם מכערים את השלמות של הפגוש ! ואני יגיד לך את האמת אני בחיים לא הייתי חונה את הרכב הזה סתם בחוץ ברחוב , על מאזדה 2 מעבירים צלקות קנאה אנשים מסכנים וקטנים אז מה יעשו על פרארי ינפצו לה את השמשות ?!?! :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיישני חניה מקוריים זה עוד חצי נחמה, מה תגיד על אלה שמחוררים פגוש קידמי של פרארי חדשה ע"מ לחבר פאקינג לוחית רישוי שבכלל לא מתוכנן בשבילה מקום? (ראה את השחורה בעמוד הקודם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לקחת תמונה בלי רשות? (למעשה אחת מהתמונות אני צילמתי).

הוא לא עושה בה שימוש מסחרי, הוא לא צריך לבקש רשות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא עושה בה שימוש מסחרי, הוא לא צריך לבקש רשות.

צודק.

לדעתי בכל זאת צריך לבקש, גם אם משפטית הוא לא חייב, חוסר הבקשה מראה זלזול וחוסר נימוס (לא במקרה הזה ספציפית, בכל מקרה).

ד"א ראיתי פה בפורום לא פעם ולא פעמיים שמחקו למישהו הודעה על כך שהשתמש בתמונות שלא שלו, וכן, השימוש לא היה מסחרי.

Float like a Cadillac, sting like a Beamer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, וזה בגלל שלוחיות זיהוי היו חשופות, וזה כמו שאני אגיד לך (ולכל אחד שצילם את הרכבים) שהיית צריך לבקש רשות מבעל הרכב לצלם. אולי אתה במקרה הספציפי הנ"ל באמת עשית זאת כי אני מזהה את הבעלים ברכב, אבל בוא נהיה אמיתיים - הרוב המוחלט צילם את הרכבים חונים ובנסיעה ללא כל רשות מהבעלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבאק, איך אפשר, איך?!? עם כל הכבוד לישראליות, איך אפשר (לעזאזל!) לקנות פרארי בצבע לבן!?:evil: :evil: :evil:

דווקא מאוד מאוד מחמיא לה!

יפיפייה אמיתית!! בכל צבע :)

ראיתי אותה ליד הבית בצהלה לפני מספר ימים - עד שהאייפון פתח את המצלמה היא כבר נעלמה :/

גיא

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, וזה בגלל שלוחיות זיהוי היו חשופות, וזה כמו שאני אגיד לך (ולכל אחד שצילם את הרכבים) שהיית צריך לבקש רשות מבעל הרכב לצלם. אולי אתה במקרה הספציפי הנ"ל באמת עשית זאת כי אני מזהה את הבעלים ברכב, אבל בוא נהיה אמיתיים - הרוב המוחלט צילם את הרכבים חונים ובנסיעה ללא כל רשות מהבעלים.

אני לא אכנס לויכוח לבקש לא לבקש, לבקש באופן ישיר אני בד"כ לא עושה, אם הבעלים של הרכב מבקש לא לצלם אני לא מצלם, לא יותר ולא פחות, גם שהרכב בנסיעה קרה לי שמישהו "רמז" לא לצלם בכך שעשה לא עם האצבע (לפעמים זו אצבע אחרת :-D), כשמבקשים לא לצלם, אני לא מצלם, זו השורה התחתונה.

Float like a Cadillac, sting like a Beamer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...