Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוכנות פרארי בישראל [מעכשיו תתקבלנה בברכה רק הודעות עם תוכן שהוא מעבר ל-"מדימהההה"]

idannnz
שימו לב! השרשור הזה בן 4464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התמונה לא חדה ומרוחקת אך היתה לי תחושה שזו ה-599, שזה חדשות מאוד מעניינות! (לא ידעתי/ידענו שהם הביאו רכב זה) :-).

לא חשבתי שהיבואן יביא את הרכב הזה משום שהיורשת שלה זה עתה הוצגה, אך כמובן נשמח מאוד לראות גם את ה-599 על כבישי הארץ .. ולבינתיים אני מקווה שבהזדמנות שמישהו שיבקר בחניון/מוסך התת-קרקעי של אוטו איטליה יצליח להביא תמונות יפות נוספות.. מצד שני לא צריך לגשת לחניון/מוסך כי בקרוב היא תהיה באולם התצוגה.

נ.ב. תמונה מדהימה, פשוט קשה להאמין שכל המכוניות המדהימות הללו נמצאות במקום אחד בישראל!

הפרארי 599 GTB כמעט חודשיים בארץ,הגיע באותה המשלחת שהגיעו 2 ה458 האדומות עם הFF.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 194
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה אוטומטית אתה חושב שמי שיכול להרשות לו פרארי אין לו ערך לכסף? :roll:

יש הבדל בין אין ערך לכסף לבין לא לאבד שינה על סיכון של טוטללוס.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המתחם הזה הולך לשנות את פניו במהלך השנים הקרובות, כאשר הולכים להרים שם כמה מגדלים רציניים במקום החורבות שעומדות שם כיום כמו אולמי רסיטל. זה נקרא "הסיטי החדש" של ת"א או משהו כזה.

צודק, צודק.

כל האזור הזה היה אמור להפוך מזמן לערימת בניינים עצומה,

אבל כל עוד עובר שם קו מתח גבוה, לא בונים כלום.

עבודות העברת הקו אל מתחת לקרקע נמשכות בעצלתיים שנים, אולי כבר עשור.

(כל השטחים נקנו, התוכניות מוכנות מזמן...)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט מזכיר את החניון שעידן הביא לנו מהונג קונג.

אומנם בהפרש של כמה מליוני דולר אבל הכיוון בהחלט נכון.

למה אוטומטית אתה חושב שמי שיכול להרשות לו פרארי אין לו ערך לכסף? :roll:

כי אלה אותן הנחות שבעל רכב יקר לא חושש ממחירי הדלק, לא חושש מאיבוד ערך, נזק בתאונה ושאר בעיות.

לך תסביר להם שהוא ועוד איך חושב על הדברים האלה אבל לפעמים סטטוס מסויים גם מחייב אותך לנסוע ברכב מסויים, הוא היה רוצה להשיג ביטוח זול יותר אבל במקרה של פרארי לרוב הביטוח מתבצע על ידי חברת הביטוח של היצרנית וכן הלאה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן

מדינה צעירה אנחנו

בצרפתית אומרים האצילות מחייבת Noblesse Oblige

בוודאי שגם לעשיר חשובים לו הוצאותיו , אחרת איך הגיע להיות עשיר, אבל הוא פחות מוטרד מהם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בכאב ראש שהיה לי לבטח MX5, אני מפחד לחשוב מה צפוי לבעל פרארי. מצד שני יש מצב שמי שיכול להרשות לעצמו לקנות רכב במיליון 800, לא מטריד אותו במיוחד טוטללוס בלי ביטוח.

הוא יהיה מוטרד בהחלט - וישלם קרוב לודאי קרוב ל-100000 ש"ח(!) לביטוח מקיף לשנה :-)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב (כל רכב יוקרה ברמות הללו) ירד 200 אלף בשנה שלדעתי זה ריאלי, ירידת הערך ביום היא למעלה מ500 שקל.

רכב יוקרה ברמות כאלו, יורד במחירון ברמות מטורפות, גם אם היה רק שבוע בשימוש, לדוגמא:

מרצדס AMG S-65 - ההבדל בין חדש למשומש הוא 383K ש"ח. [עפ"י לוי יצחק 12/2011].

לאחר שנה על הכביש, ירידת הערך מכפילה את עצמה.

בנוגע לצריכת הדלק, אני מאמין שהנתונים מופיעים בקטלוג הרכב. מצד שני - צריך לשקלל צריכת דלק שנתית, זאת אומרת חודש בשימוש, 12 חודש במוניות [בגלל שלילת רשיון], אז זה כבר לא כ"כ יקר. :wink:

:idea:בכביש אל תהיה צודק, היה חכם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרארי 599 GTB כמעט חודשיים בארץ,הגיע באותה המשלחת שהגיעו 2 ה458 האדומות עם הFF.

יפה שאתה מעדכן והביקורת הבאה שלי לא מופנית אליך אך זה לא כל כך לעניין שאנשים יודעים (אני יוצא מנקודת הנחה שאם אתה ידעת אז אני מתאר לעצמי שעוד אנשים ידעו) שהרכב הנפלא והיחודי הזה נמצא בארץ כבר חודשיים (כפי שאתה אומר) ואף אחד לא טורח לעדכן כאן בפורום, לא שהעדכון משנה משהו למישהו מאיתנו כן, חוזר ואומר לא שהעדכון משנה במאומה אך היו כאן בחודשים האחרונים לא מעט דיונים על מכוניות הפרארי שכבר הגיעו לארץ וכדומה ולא היה מזיק כלל אם אלה שיודעים היו גם מעדכנים באחד מהדיונים הללו, הרי לא מדובר על איזה סוד גדול מצד אחד ומצד שני זה נושא מעניין לשיחה בפורום כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה שאתה מעדכן והביקורת הבאה שלי לא מופנית אליך אך זה לא כל כך לעניין שאנשים יודעים (אני יוצא מנקודת הנחה שאם אתה ידעת אז אני מתאר לעצמי שעוד אנשים ידעו) שהרכב הנפלא והיחודי הזה נמצא בארץ כבר חודשיים (כפי שאתה אומר) ואף אחד לא טורח לעדכן כאן בפורום, לא שהעדכון משנה משהו למישהו מאיתנו כן, חוזר ואומר לא שהעדכון משנה במאומה אך היו כאן בחודשים האחרונים לא מעט דיונים על מכוניות הפרארי שכבר הגיעו לארץ וכדומה ולא היה מזיק כלל אם אלה שיודעים היו גם מעדכנים באחד מהדיונים הללו, הרי לא מדובר על איזה סוד גדול מצד אחד ומצד שני זה נושא מעניין לשיחה בפורום כאן.

אני ידעתי מה599 הזאת רק דרך תמונות מהנייד של היבואן זוהר אלון,הגיע באחד המפגשים לפני ככה חודשיים בערך (בא למפגש עם הקליפורניה) והראה לכמה אנשים שם תמונות שצילם בנייד שלו של הרכבים שהביא כבר לארץ וה599 הייתה בינהם בתמונות.

כידוע הוא מגיע למפגשי אלפא ובעבר לצהלה כדי לשווק את 2 המותגים החדשים. ובלי קשר נכתב במוסף הרכב של ידיעות אחרונות בסוף דצמבר ככה,שהורידו מהמכולות 4 פרארים שבעצם מהתמונות באותה הכתבה היו מצולמות 2 458 שמסרו ללקוחות ,אז הבנתי ששניהם היו יחד איתם למה התמונה של הFF בנמל היה באותו זמן.

נ.ב. עדכון במילים ולא במעשים (תמונות) לא ממש יתן משהו לדיונים שהיו בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין, למה יש בתצוגה את ה-599 פיוראנו, שהמחליפה שלה כבר נחשפה בתערוכת ז'נבה.

לפי התמונות שמראים בנתיים נמסרו רק 458, אני מתפלא שהעשירים לא מתחילים לגוון עם איזו קליפורניה או FF.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין, למה יש בתצוגה את ה-599 פיוראנו, שהמחליפה שלה כבר נחשפה בתערוכת ז'נבה.

לפי התמונות שמראים בנתיים נמסרו רק 458, אני מתפלא שהעשירים לא מתחילים לגוון עם איזו קליפורניה או FF.

אין על מה להתפלא. כנראה יש להם טעם טוב שבחרו בדגם ה458. עיצוב מרשים מהדגמים האחרים,מנוע אחורי ובטח עוד כמה סיבות טובות לבחור דווקא בדגם הזה,ה200K יותר מהקליפורניה כנראה כלום כסף עבור הרוכשים.

כבר כתבתי ה599 הגיע לארץ עוד לפני החשיפה של הF620 החדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם ה ferrari f12 berlinetta תגיע לארץ?

ואם יש ל599 מחליפה וכנראה שלא מייצרים אותה יותר, אז איך היא תימכר כאן?

לא יפסיקו את יצור ה-599, ישנם הזמנות רבות ופרארי זאת לא מכונית שמקבלים מהיום למחר, הזמן הממוצע לקבלת רכב מרגע ההזמנה מהיצרן (או יבואן) הוא למעלה משנה וחצי (משתנה מדגם לדגם, משוק/מדינה אחת לאחרת), ישנם דגמים/שווקים שמצריכים המתנה של אפילו למעלה משנתיים.

אני ידעתי מה599 הזאת רק דרך תמונות מהנייד של היבואן זוהר אלון,הגיע באחד המפגשים לפני ככה חודשיים בערך (בא למפגש עם הקליפורניה) והראה לכמה אנשים שם תמונות שצילם בנייד שלו של הרכבים שהביא כבר לארץ וה599 הייתה בינהם בתמונות.

כידוע הוא מגיע למפגשי אלפא ובעבר לצהלה כדי לשווק את 2 המותגים החדשים. ובלי קשר נכתב במוסף הרכב של ידיעות אחרונות בסוף דצמבר ככה,שהורידו מהמכולות 4 פרארים שבעצם מהתמונות באותה הכתבה היו מצולמות 2 458 שמסרו ללקוחות ,אז הבנתי ששניהם היו יחד איתם למה התמונה של הFF בנמל היה באותו זמן.

נ.ב. עדכון במילים ולא במעשים (תמונות) לא ממש יתן משהו לדיונים שהיו בנושא.

הבנתי אותך עידן וכמובן תודה על העידכון.

דרך אגב אני העלתי את הכתבה שהיתה בידיעות כאן לאתר ואני זוכר שהיה כתוב שהגיעו 4 מכוניות חדשות של פרארי מדגם 458, יכול להיות שהכתב לא דייק אבל הכתבה הופיעה לקראת סוף דצמבר והיתה אקטואלית, דהיינו לפי הפרטים בכתבה המכוניות באמת נפרקו ימים בודדים לפני כן, לעומת זאת ה-FF שאתה מדבר עליה צולמה בישראל כבר באמצע נובמבר, שזה למעלה מחודש לפני שהגיע המשלוח שאתה מדבר עליו של ה-4 מכוניות, ויש כתבה באתר אחר בו כתוב שה-FF הגיעה לארץ כבר בתחילת נובמבר, בקיצור כנראה שהם הביאו יותר מכוניות בסך הכל.

ערב נעים לך ולכל חברי הפורום :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...