Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוכנות פרארי בישראל [מעכשיו תתקבלנה בברכה רק הודעות עם תוכן שהוא מעבר ל-"מדימהההה"]

idannnz
שימו לב! השרשור הזה בן 4464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שמשעשע הוא שבארצישראליות אופיינית

הסוכנות ממוקמת במעין פינה חצי-חשוכה עם שברי כביש מסביב, אתר בניה בסמוך,

שלטי פרסומת מתנדנדים... בקיצור, סמטה תל אביבית חצי-מצויה,

בלי הוד או הדר.

המיקום של הסוכנות באמת מוזר, מצד אחד הוא די מרכזי, מצד שני לא מקום יוקרתי או מפואר ולא קרוב לסוכנויות אחרות.

אני הייתי ממקם אותה במקום אחר. למרות שלדעתי רוב הרוכשים לא ייקנו באולם התצוגה אלא אולם התצוגה יגיע אליהם הביתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 194
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמעט מזכיר את החניון שעידן הביא לנו מהונג קונג.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני שמח שיש את הרכבים האלו בארץ, מבאס אותי שבשביל לראות כאלו צריך לחכות שתעבור אחת לידך בכביש או לשלם 90 ש"ח לאוטומוטור או שיהיו לך 2 מיליון שקלים נזילים ותחשב "לקוח פוטנציאלי".

אחלה תמונה, תודה על השיתוף.

נ.ב. האם אני מזהה שם בסוף MC סטרדלה?

Float like a Cadillac, sting like a Beamer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני שמח שיש את הרכבים האלו בארץ, מבאס אותי שבשביל לראות כאלו צריך לחכות שתעבור אחת לידך בכביש או לשלם 90 ש"ח לאוטומוטור או שיהיו לך 2 מיליון שקלים נזילים ותחשב "לקוח פוטנציאלי".

אחלה תמונה, תודה על השיתוף.

נ.ב. האם אני מזהה שם בסוף MC סטרדלה?

האמת שקשה לדעת,נוטה להאמין שזאת הטוריסמו S, אבל ניתן לזמן לעשות את שלו ונדע :-)

IAROC תודה על שיתוף התמונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרומתנו הקטנה.

המכוניות שהגיעו בשלבי הכנה אחרונים לפני הכניסה לאולם התצוגה של אוטואיטליה ישראל.

421208_290790034327715_143046289102091_756613_1979689617_n.jpg

תודה על התמונה, ואם יש עוד נשמח לראות, וכמו שאחרים כתבו כאן קשה להאמין שזה צולם בארץ ;-)

שאלה קטנה, אני רואה בתמונה 3 מכוניות פרארי ו-3 מזראטי, אך מכיוון שלא רואים בבירור את המכוניות ברקע אני מנסה להבין איזו מכונית (אדומה) עומדת ליד ה-458 (שנמצאת מאחור בצד שמאל), האם זוהי FF נוספת לזאת שעומדת בחזית /ימין התמונה? או שמדובר על ה-599 פיוראנו? התמונה ברקע לא חדה אך הרכב מאחור נראה כמו הפיוראנו 599.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי וידאו שלי מנסה ללחוץ מול פרארי 458 איטליה של שכן שלי - כמובן שלא עברנו את ה-100 קמ"ש (לפחות אני, הוא כבר בטח היה על 200......) אעלה מחר אחרי שאטשטש את מספר הלוחית:)

תודה לאל שיש לי מצלמת DVR באוטו!

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שאנחנו מתקדמים.

לפני שנה לא חלמנו בכלל שלמכונות האלה יהיה תג מחיר בשקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיקום של הסוכנות באמת מוזר, מצד אחד הוא די מרכזי, מצד שני לא מקום יוקרתי או מפואר ולא קרוב לסוכנויות אחרות.

אני הייתי ממקם אותה במקום אחר. למרות שלדעתי רוב הרוכשים לא ייקנו באולם התצוגה אלא אולם התצוגה יגיע אליהם הביתה.

כל המתחם הזה הולך לשנות את פניו במהלך השנים הקרובות, כאשר הולכים להרים שם כמה מגדלים רציניים במקום החורבות שעומדות שם כיום כמו אולמי רסיטל. זה נקרא "הסיטי החדש" של ת"א או משהו כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זו 599

התמונה לא חדה ומרוחקת אך היתה לי תחושה שזו ה-599, שזה חדשות מאוד מעניינות! (לא ידעתי/ידענו שהם הביאו רכב זה) :-).

לא חשבתי שהיבואן יביא את הרכב הזה משום שהיורשת שלה זה עתה הוצגה, אך כמובן נשמח מאוד לראות גם את ה-599 על כבישי הארץ .. ולבינתיים אני מקווה שבהזדמנות שמישהו שיבקר בחניון/מוסך התת-קרקעי של אוטו איטליה יצליח להביא תמונות יפות נוספות.. מצד שני לא צריך לגשת לחניון/מוסך כי בקרוב היא תהיה באולם התצוגה.

נ.ב. תמונה מדהימה, פשוט קשה להאמין שכל המכוניות המדהימות הללו נמצאות במקום אחד בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בכאב ראש שהיה לי לבטח MX5, אני מפחד לחשוב מה צפוי לבעל פרארי. מצד שני יש מצב שמי שיכול להרשות לעצמו לקנות רכב במיליון 800, לא מטריד אותו במיוחד טוטללוס בלי ביטוח.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה שלך לא ברורה בעיני אבל אתה מוסר מידע מטעה.

שלושת המכוניות שציינת זולות ביותר מ50% ממוצע המחיר של מכוניות זהות באותו לוח.

תלוי מה כותבים בחשבונית, אם מצליחים לעבור "במסננת, או נתפסים ... :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בכאב ראש שהיה לי לבטח MX5, אני מפחד לחשוב מה צפוי לבעל פרארי. מצד שני יש מצב שמי שיכול להרשות לעצמו לקנות רכב במיליון 800, לא מטריד אותו במיוחד טוטללוס בלי ביטוח.

למה אוטומטית אתה חושב שמי שיכול להרשות לו פרארי אין לו ערך לכסף? :roll:

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...