Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוכנות פרארי בישראל [מעכשיו תתקבלנה בברכה רק הודעות עם תוכן שהוא מעבר ל-"מדימהההה"]

idannnz
שימו לב! השרשור הזה בן 4464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי תמונות שחברים שלי צילמו מבפנים, ה599 הגיע היא כבר שמה בתוך התצוגה, מזראטי MC סטדרלה, פרארי FF, ונציג של פרארי אמר בפייסבוק שהF12 ברלינטה תבוא לארץ.

יש לי 306 סיבות לחייך בכל סיבוב :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 194
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ראיתי תמונות שחברים שלי צילמו מבפנים, ה599 הגיע היא כבר שמה בתוך התצוגה, מזראטי MC סטדרלה, פרארי FF, ונציג של פרארי אמר בפייסבוק שהF12 ברלינטה תבוא לארץ.

סהר אם הכוונה למה שפרסמתי בקבוצה הסגורה,כנס לעמוד 6 פה. העלתי גם לפה.

נ.ב. מפתיע לראות שהנושא הזה לא ננעל :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי שוב

כן זה נכון גם ה f12 תגיע לארץ אבל זה יקח עוד כמה חודשים.

חוץ מזה אנחנו ממתינים במשרד לקבל קונפורמיישן, אישור לדעת אם מונטזמולו יגיע לפתיחת האולם והמוזיאון.

דבר אחרון לכל אלה שכל כך חשוב להם לדעת כמה מכוניות מסרנו ומתקשרים לבלבל את המוח, ולא חסרים כאלה, טוב אז לא כל כך מותר למסור אבל אנחנו כבר קרובים ל20 מסירות של מזארטי ופרארי ללקוחות.

נ.ב. אני לא מתכוונת לענות ולהגיב לשאלות נוספות וחוץ מזה איזה בדחן בשרשור אחר שאל מי אני וכדומה, אני לא מוסרת פרטים אני רק אגיד שהשם שלי מתחיל באות א' ואני עובדת גם/בנוסף באוטו איטליה.

צ'או

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק חבל שהרמה של התגובות מבית ה"עובדת האלמונית" הנ"ל מבית אוטו איטליה שואפת ל-"אתם חבורה של אינפנטילים, ואני עושה לכם טובה שאני מדברת אתכם בכלל".

דע מניין באת, לאן אתה הולך וכמה זה יעלה לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק חבל שהרמה של התגובות מבית ה"עובדת האלמונית" הנ"ל מבית אוטו איטליה שואפת ל-"אתם חבורה של אינפנטילים, ואני עושה לכם טובה שאני מדברת אתכם בכלל".

אותו דבר קרה כשהתקשרתי לשם לברר האם הכניסה לסוכנות רק למוזמנים, לפני התשובה שקיבלתי ענתה העבודה בשאלה אחרת ובטון מזלזל "מי אתה בכלל?"

Float like a Cadillac, sting like a Beamer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה, אסור לי להכנס לסוכנות אם אני בא רק להתעניין?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו דבר קרה כשהתקשרתי לשם לברר האם הכניסה לסוכנות רק למוזמנים, לפני התשובה שקיבלתי ענתה העבודה בשאלה אחרת ובטון מזלזל "מי אתה בכלל?"

מעניין מהו שמה של זאת שדיברת איתה (אני מתאר לעצמי שאתה לא יודע אבל אולי זאת אותה אחת שכתבה כאן למעלה).

ללא קשר לכך, מה שמפתיע אותי שכמות המזראטי שמסרו עד עכשיו לא גדולה בהרבה ממספר הפרארי, הרי מכוניות הפרארי הרבה יותר יקרות.

זה בהנחה שאוטו איטליה מסרו 7 פרארי 458 כפי שהיא אמרה בפעם הקודמת, והיא אומרת שסך הכל אין להם 20 מסירות, אז מה מסרו 11-12 מזראטי? ואם מסרו יותר פרארי אז הכמות בין שהי המותגים שווה/כמעט שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב לשמוע שחברות כאלה עובדות בצורה כזאת, וכן אני יודע שעוד שניה יבואו אלה שיכתוב לי, אם יהיה לך כסף יכניסו אותך... כסף לא קונה הכל בחיים בטח לא כבוד והערכה או ערכים בסיסיים, אני לא צריך שיכניסו אותי לשם ולא שיעשו לי טובה שיתנו לי להסתכל מהחלון על הרכבים בסוכנות. אני מעדיף שידברו איתי בגובה העיניים ולא בזילזול ויגידו לי אתה לא יכול להיכנס. אחרי הכל אף אחד פה לא מכיר את המשתמשים האחרים שבפורום, וגם הנציג שעונה לטלפון או כותב פה בפורום חוץ מרושם ראשוני אני מאמין שלא יכול לדעת יותר מידי עם מי הוא מדבר. לא יודע מי זה עע_איטליה אבל אני קיבלתי חינוך מאז שאני ילד לא לשפוט אנשים לפי מראה או רושם ראשוני. יכול ליהות שהיום אתה מדבר עם ילד שבונה אתרים ומחר הילד הזה הוא בעלים של אחת החברות הכי מצליחות בעולם. ולא נעים לי להגיד אבל זה קורה רק בישראל לפי מה שאני רואה, בחו"ל לא משנה באיזה סיטואציה ואני לא מדבר עכשיו רק על להיכנס לסוכנות רכב ששם בכלל אף אחד לא מתייחס לזה שאתה בן 12 או לזה שאין לך כסף לקנות יונדאי, שם פשוט אף אחד לא ישפוט אותך בגלל רושם ראשוני ובטח לא ידבר איתך בזילזול בגלל נראה לו שאתה לא יכול להרשות לעצמך את מה שהוא מוכר או משווק...

וכל מה שנשאר לי להגיד לעע_איטליה או אם יש עוד מישהו מהנפשות הפועולות באוטו איטליה שקורא פה, מומלץ בתור סוכנות שהולכת למכור מכוניות ברמה כזאת גם ללמד את העובדים יחסי אנוש בסיסיים, גם אם מדבר איתם מישהו שלא יכול להרשות לעצמו פרארי זה לא אומר שהוא פחות טוב ממישהו אחר... היום הוא אדם פשוט מחר הוא בעלים של חברה מצליחה.

מצטער על החפירה אבל זה היה ממש מתבקש אחרי התגובות שהיו פה... אה כן ואין לי רגשי נחיתות או משהו כזה. :wink:

Drive carefully! most people are caused by accident.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם קצת סוטה מהנושא,כמו שכתב איתי טורבו.כל אחד יכול לשאוף ולהצליח בחיים,קשה להאמין שכל עובד בחברת אוטו איטליה מציג את עצמו בצורה מתנשאת כמו שהציגה את עצמה ע.ע איטליה,בשונה מהפקידה ,בהתכתבות עם אקרמן דובר החברה,לא היה אף סגנון כתיבה מתנשא,אלא ענה על כל שאלה ושאלה בסבלנות ולעיניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובות של עע_איטליה מתאימות בדיוק לאנשים שמתקשרים לסוכנות פרארי בשביל לזיין את השכל.

בטח גם כול אתרי אינטרנט התקשרו לבקש נסיעת מבחן.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו 2 Z1 בארץ, אחת רוסקה והשניה זאת בתמונות, שלמה ונוסעת...

זאת עם 862 באמצע כנראה זאת שרוסקה, כי צילמתי אותה לפני יותר מ10 שנים. :lol:

וזאת עם 851 באמצע צולמה לפני איזה 5 שנים.

אני צילמתי שבוע שעבר Z1 עם סיומת 69

attachment.php?attachmentid=279240&stc=1&d=1332454744

attachment.php?attachmentid=279239&stc=1&d=1332454744

z1.jpg

z2.jpg

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...