Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוכנות פרארי בישראל [מעכשיו תתקבלנה בברכה רק הודעות עם תוכן שהוא מעבר ל-"מדימהההה"]

idannnz
שימו לב! השרשור הזה בן 4464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני בדיוק חשבתי על הצבע והג'אנטים , אבל זה הגיוני גם שזה מה שסיפקו בארץ לכן הן דומות

הZ1 שצילמתי מתחילה ב99

והצבע ירוק מירוצים בריטי הזה כנראה היה פופלארי בקרב ה Z1 כאשר הן יוצרו

img_2185.jpg

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 194
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אומנם קצת סוטה מהנושא,כמו שכתב איתי טורבו.כל אחד יכול לשאוף ולהצליח בחיים,קשה להאמין שכל עובד בחברת אוטו איטליה מציג את עצמו בצורה מתנשאת כמו שהציגה את עצמה ע.ע איטליה,בשונה מהפקידה ,בהתכתבות עם אקרמן דובר החברה,לא היה אף סגנון כתיבה מתנשא,אלא ענה על כל שאלה ושאלה בסבלנות ולעיניין.

אני בטוח שהדובר של החברה לא היה מתנהג כך ואולי לא היה עובר לסדר היום אם היה יודע שהגברת הזאת מתנהגת כך ואולי בכלל מוסרת דברים שאסור לה?

אנשים בואו נחזור לדבר על פרארי ומזראטי.. מבאס תחיים לראות תגובות חדשות ולהתאכזב

אני מסכים איתך, ומקווה גם שאנשים שמצלמים את מכוניות הפרארי והמזראטי חדשות שמגיעות לארץ או כאלה שהם רואים בכבישים ישתפו את חברי הפורום ויעלו את התמונות שלהם כאן לפורום, זה כיף גדול יותר לראות את המכוניות האלה, ואני מתאר לעצמי שבטקס פתיחת אולם התצוגה יהיו דברים מעניינים שיהיו שווים צילום ומקווה שיעלו גם אותם לאתר.

שבת שלום לחברי הפורום :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שהדובר של החברה לא היה מתנהג כך ואולי לא היה עובר לסדר היום אם היה יודע שהגברת הזאת מתנהגת כך ואולי בכלל מוסרת דברים שאסור לה?

גם לי זה נשמע מוזר צורת הכתיבה שלה.

בפורום קיימים אנשי מקצוע מחברות שונות, וממה שראיתי הם תמיד הזדהו בשמם האמיתי,

והשתדלו לענות ולפתור בעיות שהתעוררו לא אחת מול החברה אותם הם מייצגים.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה, לא ניתן לייבא לישראל רכב ביבוא אישי כאשר יצרן הרכב אינו מיוצג בישראל ע"י יבואן ישיר (החתום בחוזה יבוא ושיווק בישראל מול היצרן במישרין), מה שאתה מתאר זה "סוחרי סוסים" שמייבאים לך רכב ודקה אח"כ דבר אל הקיר ! הם לא יספקו לך אחריות, לא יספקו לך שירותי תחזוקה, לא יספקו לך חלקי חילוף במשך 7 שנים מיום קבלת הרכב והכי חשוב: לא יספקו לך וליצרן מידע על הימצאות הרכב בישראל כדי לקבל הודעות בנוגע ל-RECALL ותיקונו - לכל אלה מחויב יבואן רכב בישראל כלפי הלקוח.

כן וכמובן אנחנו רואים כמה אפקטיבית השיטה של יבואן בילעדי אשר חתום מול יצרן. אזרחי ישראל מלקקים דבש מכל המנגנון השקוף, היעיל והתחרותי הזה.

יש כאלה שמצטטים חוקים כאילו ניתנו במעמד הר סיני ויש כאלה ששואלים למה החוקים נחקקו מלכתחילה (ראה ערך "קרוב לצלחת= מיליירדים = רישיון להדפיס כסף =שש משפחות ששולטות בשוק הרכב"), ואולי הגיע הזמן להשנות אותם במיידי.

קשר היצרן מול הלקוח הסופי יכול להיתבצע במגוון דרכים, ובעולם טכנולוגי יש דרכים אפקטיביות מאד, גם ללא רישום אצל איזה יבואן שחוץ מליספור את הכסף עושה מעט מאד עם הלקוח מעבר למעמד הרכישה.

בכלל כל ההפחדות האלה של "מכוניות ללא אבא" הינו בדיחה פטטית, על מי אתם עובדים פקידי משרד התחבורה בשיתוף היבואנים.

סוחרי סוסים הייתי קורא לאלה שמנסים להרוויח 25 אחוז על רכב חדש (מאות אלפי שקלים ליחידה-לפעמים), ו 150 אחוז על חלקים מקוריים. אלא גורמים לתחזוקה לקוייה וציי רכב ישנים. אלה האחראים האמיתיים! אלה סוחרי הסוסים! אל תכשיר את המנגנון הרקוב הזה.

כל השאר זה ספין!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיך שיצא לי להכיר קלות את אנשי אוטו איטליה (ואת רוני) אז כפי הנראה הבחורה שהיא גם כפי הנראה פקידת הקבלה בכניסה לאולם כבר בטח קיבלה איזו הערה בנושא.

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיך שיצא לי להכיר קלות את אנשי אוטו איטליה (ואת רוני) אז כפי הנראה הבחורה שהיא גם כפי הנראה פקידת הקבלה בכניסה לאולם כבר בטח קיבלה איזו הערה בנושא.

אני בספק רב שהמנהלים שלה (מי שזאת לא תהיה) יודעים מהעניין, איך הם אמורים לדעת?

ללא קשר הולך להיות שבוע מרתק ומאוד מעניין בשביל אוטו איטליה, עוד 3 שלושה ימים פותחים סוף סוף את אולם התצוגה ואני מתאר לעצמי שגם את המוזיאון, ואולי יגיעו מכוניות נוספות בגלל האירוע. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק רב שהמנהלים שלה (מי שזאת לא תהיה) יודעים מהעניין, איך הם אמורים לדעת?

ללא קשר הולך להיות שבוע מרתק ומאוד מעניין בשביל אוטו איטליה, עוד 3 שלושה ימים פותחים סוף סוף את אולם התצוגה ואני מתאר לעצמי שגם את המוזיאון, ואולי יגיעו מכוניות נוספות בגלל האירוע. :-)

איך אתה יודע שעוד שלושה ימים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...