Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה שם חיבה נתתם לרכב שלכם?

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3939 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא חושב שמעולם הייתה לי בעיה או אכפתיות בכלל מה השם של הדגם, למרות שכתבת פה הודעה מושקעת :-)

בכל אופן, אני קורא לאוטו שלי רבקה.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמה הערות והארות.

השמות של פולקסוואגן (לרוב), כגון הג'טה או הגולף או הבורה או הפאסאט, הן כולם שמות של רוחות וזרמים ימיים.

לגבי סובארו BRZ היא לא מציינת היררכיה, כי אם Boxer Rear wheel drive Zen=BRZ.

אגב, לא חושב שיש שיטה עדיפה, תנסה לחשוב על מחליפה ראויה לפורשה 911, שתקרא רק קררה, בלי 911.

תנסה לחשבוב על פרארי שתקרא רק איטליה, בלי 458.

כל יצרן בוחר בדרך שלו, היום זה נטו מהלך שיווקי, ובחירת השם תקבע את חוסנו של המותג, ואת כמות המכירות.

נ.ב. לאלפא שלי קראתי "כרמן"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בטוח שרק בחורות קוראות בשמות לרכבים שלהן, וגם שם מדובר במיעוט.

למה אתם עושים את זה?! אף פעם לא הבנתי :?

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כ

השמות של פולקסוואגן (לרוב), כגון הג'טה או הגולף או הבורה או הפאסאט, הן כולם שמות של רוחות וזרמים ימיים.

הגולף - כמו אחיותיה, הפולו והדרבי קרויות על שם משחקים. הייטה (לימדו אותי שכך ההיגוי הגרמני), שירוקו, בורה ופאסאט קרויות על שם רוחות (רק הפאסאט רוח ימית, השירוקו היא השrקיה המוכרת לנו' בהיגוי איטלקי, הבורה היא רוח היורדת מהאלפים לדרום והייטה על שם "זרם הסילון" הסטראטוספרי). למיטב ידיעתי אין דגמי VW הקרויים על שם זרמי ים. הדגמים המסחריים, לפחות אלה הנפוצים במקומותנו, קיבלו שמות פונקציונעליים לפי תפקידם - טרנספורטר, bus, קאדי וכו'.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב שמות המכוניות אכן אינם מומצאים. כך לדוגמה, ג'טה, גולף, בורה, שירוקו הם שמות של רוחות וזרמי אויר בעולם. "איגניס" בלטינית פירושו "אש" וכך הלאה. גם המכוניות הקרויות בראשי תיבות הן לרבות בעלי משמעות כלשהי. HRV פירושו High Riding Vehicle, לדוגמה.

דברים אלו נכונים לא רק למכוניות אלא למכונות, מערכות נשק למיניהן וכך הלאה.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בטוח שרק בחורות קוראות בשמות לרכבים שלהן, וגם שם מדובר במיעוט.

למה אתם עושים את זה?! אף פעם לא הבנתי :?

סתם כי זה כיף ואני יכול :-D

אגב הרכב של העבודה, זה אוואו 06'

לאוטו הזה בדרך כלל אני קורא גייוואו (Gayveo)

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרולנו מוכרת המילה acronym שפירושה "ראשי תיבות". לעתים נותנים למשהו שם שנשמע כראשי תיבות, ובהמשך מישהו (לא בהכרח מבית היצרן) "מדביק" לו משמעות של ראשי תיבות - התופעה קרויה backronym. למשל - השם AUDI

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3939 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...