Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת צמיגים ל 206, מבין המידות הרשומות

שימו לב! השרשור הזה בן 4510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם ג'אנט פלדה שוקל 4.7 ק"ג, כמה ישקול ג'אנט במידה דומה מאלומיניום?

אם ג'אנט מגנזיום/אלומיניום שוקל יותר מג'נט פלדה מקביל, למה אנשים מחליפים את הפלדה מעבר לאספקט היופי.

אגב, ידוע כמה שוקל ג'נט אלומיניום מקורי של C5, כי גם עליו שמעתי שהוא דיי קליל לעומת ג'אנטים אחרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא פלדה אלא Alloy - סגסוגת קלה, זה רק נראה כמו ברזל. כמו הספידליין המקוריים של ה 205GTI רק באמת קלים.

זה הזאב בעור כבש האולטימטיבי :lol:

לגבי "מגנזיום" של C5 קלים, תחפש אולי בשרשורים שנתתי, יש שם הרבה מידע.

ואגב, נסו לבדוק את המחיר של הsteelies האלה במחסן של המורשה, מי יודע אולי תופתעו..

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש ג'נטים ששוקלים כמו בחישוקים מברזל - מה לעשות יש הרבה חיקויים שמגיעים מהמזרח.

מהחברות הטובות - יש הבדלי משקל.

כפי שכתבו לך אכן נסה למצוא חישוקים כל GTI או של C5

נסה פירוקיות - בטוח שהמחיר יהיה יותר נמוך מחדש (מחברה איכותית)

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם של הפיז'ו שלי זה XT.

קראתי קצת לגבי הג'אנט הנ"ל, ואכן, ג'אנט סגסוגת שנראה כמו ג'אנט ברזל - גאוני.

מצאתי דיון באיזשהו פורום (מצורף קישור), שבו הם שמו תמונה של הג'אנט, ומה המשקל שלו, מדהים מה ניתן לגלות!

http://www.306gti6.com/forum/showthread.php?id=133957&page=1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהשרשור הזה התחלתי להתעניין בנושא! כל הכסף ששופכים על ג'אנטים והנה יש לך (לפחות בPSA) ג'אנט steelie שאוכל אותם בלי מלח..יש שם הרבה מכובדים מאוד כמו Compomotive שלא מתקרבים אליו במשקל.

אגב מיוצר בגרמניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל גם אני, ברגע שיגיע הצורך להחליף את הצמיגים, אעלה במידה ל-15" במקום ה-"14 המקוריים :oops: .

בתקווה שעד אז אני אמצה את הג'אנט הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שיגיע הצורך? 106 ראלי וZX וולקן, למשל, נוסעות יופי על 14. לדעתי זה סתם "מיתוס" שחייבים להגדיל ל15 בשביל לנסוע חזק/לתקוף פניות וכו'. כמובן מצב שחוסר מבחר בצמיגים הוא לא הסיבה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שיגיע הצורך?

מה שלומך, דובי?

יש תופעה מעצבנת של "קריסת" דופן בצמיגים הקדמיים בעומס. אותה תחושה בידיוק כמו שהפותח שרשור מתאר.

אומנם אני יותר בצד אוהבי פחות-אחיזה יותר-שעשועים, אך העלייה ל15" מתבקשת במקרה של 206XS, למרות הספקה הצנוע.

כרגע הרכב נועל צמיגים בני חצי שנה, שאיתם קניתי את הרכב. לכן יש עוד זמן עד שתגיע ההחלפה... עד אז מקווה לחסוך כמה גרושים לג'אנט כלשהו :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה איליה מה איתך?

אז אם הבנתי נכון - העלייה במידה היא רק בגלל המידות המסוימות שמאושרות בחוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העלייה היא לצורך שיפור התנהגות (אני רק מקווה שהרכב לא יהפוך לאוחז מדיי עקב צמיג רחב יותר), וכמובן בגלל האסטטיות, לרווחת העין :-D . וכמובן שכל זה אך ורק במסגרת החוק :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי שהיה עדיף לרדת נגיד ל185/55/14, אך מידה זו אינה חוקית לרכב..

בכל אופן יש מצב שהעלייה במידה יחד עם שימוש בג'אנט קליל יתקזזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...