Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך רון - מוסך לפולקסוואגן, אאודי, סקודה וסיאט בתל-אביב - חוות דעת גולשים

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה...

יש לי פולו שנת 2001 מ1נוע 1.4 אוטו.

יש לי את הרכב 3 חודשים ועקב שאלה ששאלתי בפורום על זה שהמזגן שלי לא פועל על חימום הסקתי שהתרמוסטט שלי ברכב לא עובד.

ביום חמישי האחרון דיברתי עם רון (מוסך רון) ושאלתי אותו אם אוכל להגיע אליו אחר הצהריים להחליף תרמוסטט, לפני שהגעתי אליו התקשרתי למוסך מורשה (צ'מפיון) לשאול כמה יעלה לי טיפול של תרמוסטט לרכב המוסכניק ענה לי, תרמוסטט 240+גומיה16+עבודה550-600 סה"כ 800 ש"ח! לעומת רון שאצלו התרמוסטט+עבודה+גומיה+נוזל 400 ש"ח!! הבדל עצום! גניבה לאור יום..

הגעתי לרון ומבדיקה ראשונה הוא אמר לי שהתרמוסטט לא יפתור לי את בעיית המזגן בגלל שיש איזה שהיא פלטה בין המנוע לדש בורד שהיא התפוררה לי..

החלטתי לא להחליף את התרמוסטט בינתיים ולטפל במה שחשוב יותר..

החלפתי רצועת טיימינג+ונטה+משאבת מים.

חשוב לציין שמשאבת המים שהייתה לי ברכב הייתה של פולו מנוע 1.0 והיא הסיתה את הרצועה וגרמה לה להינזק!:roll:

מבחינת שירות: רון דאג לפרט לי על כל פרט ופרט, הראה לי את החלקים שהוא שם לי ברכב, הסביר לי כל מהלך שעושים לי ברכב! ממש נתן לי ליהיות שקט! העבודה נקיה, מדויקת!

וגם המחיר שווה הכל...

מה שבטוח שאת המוסך הזה אני לא עוזב! ממליץ בחום!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 582
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שבוע שעבר ביקרתי אצל רון במוסך, לצורך החלפת קלאץ.

הגעתי בשעות הבוקר ומיד קיבלו אותי. הטיפול ברכב היה מהיר, מקצועי מאוד, והיחס היה חם ואדיב.

בזמן הטיפול רון ענה לי על כל שאלה שהיתה לי ועדכן אותי על מצב הרכב בכל שלבי הטיפול.

יצאתי מרוצה מאוד!

רון תודה על הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי לרון בשבוע שעבר, החלפת בולמים ונוזל בלימה.

החלפת הבולמים בוצעה ביעילות, עבודה נקיה ומהירה.

לגבי החלפת נוזל בלימה, סופסוף עבודה כמו שצריך : ניקוז מלא של הנוזל הישן, שאיבה מלאה של כולו החוצה, ומילוי של נוזל חדש ואיכות ATE

(במוסכים אחרים אוספים עם מזרק חלק קטן מן הנוזל הישן, וממלאים חדש, עבודה בעיניים...)

מחירים הוגנים מאוד, ועבודה סופר איכותית !

רון תודה רבה !

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפלתי ברכב שלי אצל רון לפני מספר חודשים. למרות שאני גר בצפון הארץ, החלטתי לנסוע עד לת"א מכיוון שכל מוסך שנכנסתי אליו באזור מגורי ניסה לעשוק אותי.

הדבר הראשון שרון עשה היה לקחת את הרכב לסיבוב ותוך כדי להסביר לי מה לדעתו בסדר\לא בסדר ברכב.

בסופו של דבר הוחלף הטרמוסטט והיוניט ברקס, התקלות שגרמו לי להגיע אליו מלכתחילה.

מדובר במקצוען אמיתי, מחירים הוגנים וזולים בהרבה מהמוסך המורשה והכי חשוב, בן אדם טוב וישר, שעונה לכל שאלה בנוגע לרכב ועושה הכל כדי להוציא אותך מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי את אחותי עם הפולו שלה למוסך רון עקב רעשים במנוע,

רון קיבל את פנייה, איתר וטיפל בבעיה והיא יצאה ממש מרוצה ושמחה (גם האוטו תקין ומרגיש טוב :-))

תודה רבה!!

Me-Golf GTI MK6 Premium+Passat 1.8T, my wife-Passat 2.0, my mom-Passat 2.0, my brother-Polo 16V & my sister Polo 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבוע שעבר נסעתי לעשות כיוון פרונט להגה בירושלים , הכיוון לא הושלם מכיון שנאמר לי שצריך להחליף מוט הגה קדמי ימין שנתקע וגם תפוח הגה.

קיבלתי הצעה ממוסך מורשה של פולקסווגן (מוסך המכונית) הצעה של 1900 ש״ח לתיקון.

800 שקל חלק , 800 שקל עבודה פלוס מע״מ.

עקב המחיר הגבוהה להחריד נסעתי לרון בתל אביב לאחר התכתבות קצרה בפורום , רון קיבל אותי במהירות ובדק את הרכב.

רון ראה שיש חלודה שתוקעת את המוט ולא מאפשרת לשחרר אותו , הוא ריסס חומר שמוריד חלודה ולאחר כ40 דקות החלק שוחרר בהצלחה.

תפוח הגה שהיה עקום הוחלף באחד חדש ובנוסף בוצעה גם הצלבה לצמיגים.

רון לקח לי מחיר מעולה על כל העבודה , וגם המחיר ההתחלתי שאמר יצא נמוך משמעותית בסוף.

יצאתי יותר ממרוצה מרון ומהשירות במוסך שלו , באמת שנחסך לי הרבה כסף מיותר.

תודה למוסך רון ! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתבת כמה עלה אצל רון. אין ויכוח לגבי המקצועיות שלו או הכדאיות אבל אם אתה אומר שחסכת הרבה כסף, אז תגיד כמה עלה אצלו לעומת ה - 1,900 שרצו במוסך בירושלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה רכבי נכשל בבדיקת זיהום אוויר בטסט השנתי ובעזרת הפורום חיפשתי מוסכים אמינים באיזור המרכז,

רציתי לציין לטובה את מוסך רון שהחלפתי אצלו את הממיר הקטליטי לתחליפי ובמחיר הוגן וזול של 800 ש"ח +מע"מ.

מומלץ בחום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתבת כמה עלה אצל רון. אין ויכוח לגבי המקצועיות שלו או הכדאיות אבל אם אתה אומר שחסכת הרבה כסף' date=' אז תגיד כמה עלה אצלו לעומת ה - 1,900 שרצו במוסך בירושלים.[/quote']

440 ש״ח כולל מע״מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר שבועות קנה חבר טוב שלי AUDI A4 , בבדיקה אמרו לו שהתושבת מנוע שלו חלשה ויש להחליפה. בנוסף מועד הטיפול שלו היה קרוב ולכן הוא החליט לפתור את שני הבעיות בפעם אחת.

הם הלכו למוסך מורשה צ'מפיון במרכז. (אני לא רוצה לנקוב בשמות, מחשש ללשון הרע).

במוסך נתנו לו הצעת מחיר שהיית פשוט הזוייה!!, הבחור התקשר אלי ושאל אותי לפשר הדברים. אמרתי לחבר שישלם להם עבור הבדיקה ושיקח את הרגליים שלו ויברח משם. היום הגעתי איתו לרון על הבוקר והצעת המחיר ירדה בסכום שמכיל 4 אפסים!

בנוסף רון השתמש בתושבת OEM של "LEMFÖRDER"'' שהיא חברה מצויינת שמייצרת לרוב היצרנים האירופים, בינהם VAG, את התושבות מנוע וכל שאר חלקי הגומי שקשורים במיתלים ומערכת ההיגוי. (קראתי על כך גם ב vwvortex).

בקיצור תודה רבה לרון ולאייאן על עבודה סופר מקצועיית ובמחיר יותר מהגון!

ד.א רון האוטו נוסע עכשיו פשוט מדהים, כל הרעידות פשוט ניפסקו.

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לחברי הפורום,

אינני מגיב טיפוסי, סדרתי או בכלל.

אני עושה את המאמץ הזה פשוט כי רציתי להגיד לכם חברי הפורום: ת ו ד ה !

בזכות התגובות שאתם טורחים להעלות, זכיתי להגיע למנוחה ולנחת,

בחיקם המקצועי, המסור וההגון של רון ועובדיו ב'מוסך רון' בת"א.

אני בעליו של אודי A4 שנת 2001, הנמצא ברשותי מאז 2003.

אני שומר על הרכב היטב וכל השנים טופל הרכב במוסך המרכזי.

את הטיפול האחרון בינואר 2012, עשיתי לראשונה במוסך מורשה באזור המרכז, ושילמתי הון קטן (אני בוש להודות: 5,300 ש"ח)

בכל אותם שנים הצדקתי לעצמי את הפרידה מלא מעט כסף בכך שהחבר'ה מורשים, ויודעים, וזה המחיר שצריך לשלם כשאתה בעלים של רכב כמו אודי.

בתחילת השבוע הגיע המפח - הרכב נתקע על הילוך שלישי, וזהו.

כדרכי, פניתי ל-2 מוסכים מורשים באזור המרכז לקבלת אבחון והצעת מחיר לטיפול. 50 ק"מ נסחבתי באיטיות בהילוך שלישי ממקום מגוריי ועד למרכז רק כדי לחוות 3 ימים של גרירת רגליים בין המוסכים ואבחונים הנעים בין 'אין לנו מושג מה זה, המחשב מראה על 7 בעיות שונות, צריך לפתוח ולראות' לבין 'יש לנו מושג מדויק מה זה (כולל פירוט, אבל אחרי 24 שעות שהרכב שהה במוסך), ובהנחה שנפתח ולא נגלה עוד...'.

התוצאה העגומה של 2 האבחונים הייתה הערכת מחיר של 5,000 ש"ח...

מדובר על בור תקציבי לא מתוכנן, לא הגיוני (אחרי 5,300ש"ח שהושקעו רק לפני חודשיים) ולא פרופורציונלי לעלות הרכב (משהו כמו 30,000 ש"ח במחירון)

בצר לי, שוטטתי באינטרנט והגעתי לפורום שלכם.

שיחה קצרה עם רון, הבהירה שנמצא הצדיק בסדום.

הרכב הגיע למוסך של רון בצהריים. שעתיים (!!) אח"כ הגיע הטלפון, ורון בישר:

התקלות - חצי מן האבחון שקיבלתי במוסכים המורשים.

המחיר- חצי (!!) ממה שקיבלתי במוסכים המורשים.

ואם ארצה את הרכב עד סוף היום-אפשרי.

הגעתי למוסך ליום המחרת - וגיליתי צוות:

- מקצועי =מבינים משהו ברכבים ומשתמשים בנסיונם כדי לנטר ולפתור את הבעיה, לא רק קוראים/מבצעים מה שהמחשב אומר

- אמין =לא מנסים לסגור את החודשית על גב הלקוח, לא דוחפים 'אקסטרות', לא מבלבלים את המוח

- אכפתי ונעים =מי היה מאמין?!

טיפול מקצועי, במחיר הוגן - דרישה כה פשוטה, וכה קשה להשגה.

תודה לרון ולאיאן, ותודה לחברי הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז גם הגולף עברה קצת אצל רון, באמצע השנה שעברה הוחלף מדחס מזגן אצל רון, מיותר לציין כמה הטיפול היה אדיב וכמה מקצוענות קיימת במקום אחד. לאיאן יש פשוט ידי זהב. וכמובן שהעלות הייתה נמוכה מאוד לעומת ההצעה שקיבלנו בקלדס.

היום הרכב עבר טיפול (כבר 70,000 ק"מ). גנדאי עבד בצורה פשוט מקצועית, שיתף אותנו בכל מהלך שביצע ברכב, עזר בפתרון בעיה שלא הייתה קשורה לטיפול (ללא עלות).

בשורה התחתונה - לא סתם על מסגרת לוחית הרישוי שלי רשום "מוסך רון - מומלץ!".

רון (וגנאדי), תודה רבה על הטיפול המסור והעבודה המקצועית.

שבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

טוב אז ככה, אני כבר מכיר טוב את מוסך רון ומטפל אצלו ביותר מדי מכוניות של הקונצרן - VW שיש במשפחה,

אבל למרות ההיכרות המצויינת הוא הצליח להפתיע אותי לטובה...אחותי קנתה לאחרונה פולו 1.4 16V וקצת "נפלה" עם האוטו.

בגלל בעיות בוצה נגרם נזק למנוע והוחלפו מכסה עליון + קאם שאפטים ועוד כמה חלקים כאלו ואחרים אצל מוסך רון.

לאחר זמן מה קרו עוד תקלות: הלך המדחס מזגן וגם הנוזל קירור G12 "נעלם מעצמו" (ראש מנוע...) ומפח הנפש של אחותי היה גדול מאוד לנוכח ההוצאות הכספיות הכבדות "והנפילה" עם האוטו....(בקושי חודשיים אצלה)

כמובן שכל התקלות טופלו ותוקנו בצורה המקצועית ביותר במוסך רון אבל ההפתעה הרבה היתה שרון התחשב והבין לליבה (ולכיסה) של אחותי לנוכח "הנפילות" עם הרכב וגם לקח בחשבון את הטיפול האחרון שבוצע אצלו והיה הוגן מעל ומעבר עם המחיר של תיקון הראש מנוע והחלפת המדחס מזגן. לזה אני קורא "מוסכניק מתחשב" :-D

תודה רבה, אחותי מדווחת שהאוט נוסע פיקס והמזגן מקפיא!

THX * 10

Me-Golf GTI MK6 Premium+Passat 1.8T, my wife-Passat 2.0, my mom-Passat 2.0, my brother-Polo 16V & my sister Polo 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפול ראשון אצל רון בפאסאט (ולא אחרון):

פעם ראשונה שאני מגיע למוסך שבו לא עובדים "מוסכניקים" אלא בני אדם מקצועיים ברמה שלא ראיתי עד היום.

כבר ביקרתי בכמה מוסכים בחיי, אבל סוף סוף להגיע למקום שבו האנשים מודעים, מעריכים ומתייחסים בהתאם ללקוחות ולעבודה שלהם זו פשוט חוויה (קשה להאמין שמדובר במוסך...)

אף אחד לא אומר "אל תתרוצץ לנו בין הרגליים", בדיוק להפך - אין כאן מישהו שמנסה לעשות קופה ואין מה להסתיר ואתה מוזמן לראות מה קורה עם הרכב.

וזה רק מראה כמה אמין המוסך הזה.

אני כ"כ שמח שמצאתי את הפורום הזה, שמצאתי פאסאט וכמובן לחברי הפורום וההמלצות על רון (כל מילה נכונה).

וכמובן, תודה גדולה לרון על הטיפול והיחס (מי היה מאמין שיש מוסך כזה בארץ...)

ותודה גדולה לאיאן (הפעם הייתי בטיפולו), בעל מקצוע ברמה שלא האמנתי שקיים בארץ.

הנסיעה מירושלים לתל אביב אף פעם לא היתה כ"כ שווה את זה.

ואם רון עובר על האשכול הזה, אז נתראה בטיפול הבא 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...