Jump to content
  • המועדפים עלינו

• תקופה לא פשוטה זו. לאף אחד. למי יותר, למי פחות, מה שבטוח הוא שאף אחד לא הולך לעבור אותה כאילו כלום. בעיקר עסקים קטנים ועצמאים. 
      לכן החלטנו לפתוח עבורכם - בין אם אתם עצמאים שעובדים לבד ובין אם אתם בעלי עסק - שרשור פרסום ופרגון חינמי לחלוטין.
      השרשור ישאר בראש הפורום למהלך התקופה הקרובה ועד שכולנו נוכל לחזור לשגרה של כולנו.

אז ספרו לנו על עצמכם:
      מי אתם
      מה שם העסק
      מה תחום העיסוק
      איפה אתם נותנים שירותים (או איפה ממוקם העסק)
      מה שעות הפעילות
      מה טווח המחירים
      איך אפשר ליצור איתכם קשר (טלפון, לינק לאתר או עמוד פייסבוק)
      האם אתם מעניקים הטבות כלשהן כדי למשוך עוד אנשים (ממש לא חובה, רק כדי שאנשים יידעו)
      כל דבר אחר שאתם חושבים שכדאי לנו לדעת.  

• 7 תגובות
Wiking

מוסך רון - מוסך לפולקסוואגן, אאודי, סקודה וסיאט בתל-אביב - חוות דעת גולשים

Recommended Posts

המינוס היחיד - נדפק לי היום חופש שלקחתי כדי להכניס את הרכב למוסך, כי הבעיה נפתרה מיד.

לדעתי אתה יכול לתבוע אותו על זה!

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אתם והתביעות שלכם... :wink:

אין כמו יום חופש במוסך רון.

alfa 156 2.5.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הפולו 1.6 של המשפחה כבר בת 12..., וחצתה השבוע את ה- 200 אלף ק"מ.

יד ראשונה, אך שימשה את זוגתי 5 שנים, את הבן עוד 5, ואת הבת כבר שנתיים.

מטופלת באדיקות רק אצל רון כל 10 אלף ק"מ, לרבות ריענון לשמן גיר כל 60 אלף ק"מ, ומפגינה אמינות מופתית (מנוע BTS).

ממה שזכור לי - משך 12 שנה הוחלפו רק ציריה, משאבת מים, חיישן קראנק ולאחרונה חליל. רפידות בלמים פעם אחת (ננהגת בעדינות).

כל השאר טיפולים שוטפים בלבד.

לחגיגת ה- 200 קיבלה אצל רון טיפול גדול וים של אהבה מכל החבר'ה במוסך.

זו דוגמא מובהקת לכך שתחזוקה קפדנית במוסך מומחה, היא גם פרקטית וגם נכונה כלכלית (רק על משאבת מים וחליל שזוהו במועד, או על פאקינג חישן, יכולתי להסתבך אצל חובבנים עד העצם).

תודה תודה למוסך רון על המקצוענות והיחס המשפחתי.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תכנים דומים

• מאת aron944
      שלום לכל חברי הפורום
      קניתי ניסאן אלמרה דגם פרפקט 2005 ולפתע ההגה עושה רעש בסיבובים,בדקתי ויש שמן הגה, מה הפתרון?
      2)אמור להיות ברכב מנורת קריאה (חוץ מהמנורה הראשית של הדלת)? כי יש את התושב למנורה אבל אין שם מעביר חשמל..
      תודה לכל העונים...
    • מאת moshikoy
      שלום,
      השנה אני אעשה את הטיפול הראשון שלי לאוטו (פעם ראשונה שאני מטפל מאז שקניתי)
      הרכב זה:
      VW Golf 2015 TRENDLINE 1.4 125HP
      דגם בארץ: AU-5G12HZ

הפכתי את הסדר רכב מספר פעמים, אבל אין בו רשימת טיפולים לפי ק"מ כמו שהיה לי בספרים של רכבים קודמים.

כמה שאלות
      1. אשמח לדעת איפה אפשר להשיג רשימת טיפולים לפי ק"מ.
      2. איזה שמן מנוע מומלץ לרכב הזה?
      3. אשמח להמלצות איפה לטפל באזור לוד/רמלה/תל אביב

בברכה,
      מוש
    • מאת Aviel Vainshtein
      ✅ יד ראשונה פרטית (00 ברישיון).✅ 104,000 ק"מ.✅ עלייה לכביש: 09/2011.✅ מחיר: 62,000 ש"ח.✅ טסט לשנה עד 09/2020.✅ נמכר בעקבות מעבר לרכב משפחתי.✅ ניתן לראות את הרכב בראשון לציון או רעננה - יצירת קשר בטלפון - 0504966289.✅ לא עבר תאונות כלל.✅ סאן רוף חשמלי- SUNROOF.✅ דיבורית בלותות' מובנית.✅ ג'יפיאס מובנה - GPS.✅ שליטה מההגה מובנה לדיבורית / מערכת מולטימדיה.✅ מטופל במוסך מורשה בלבד.✅ נהג יחיד.✅ יימכר יחד עם המערכת (לא הגיע במקור, תוספת): קומפוננט קדמי מורל, רמקולים אחוריים 6X9 אינפינטי, סאב וופר, 2 מגברים.✅ לא מעשן, לא אוכלים ברכב, שמור בקנאות!
  • צפיות אחרונות   0 משתמשים רשומים

אין משתמשים רשומים הצופים בעמוד זה.

• Create New...