Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך רון - מוסך לפולקסוואגן, אאודי, סקודה וסיאט בתל-אביב - חוות דעת גולשים

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 582
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הגעתי לרון עם המאזדה שלי לאחר תיאום איתו וקריאה בפורום אחרי שהתייאשתי ממכונאים שמנסים לעשות עליי קופה.

ביחד איתי הגיע עוד בחור עם מאזדה מהפורום ועוד בחור עם גולף גם כן מהפורום.

העבודה הייתה מקצועית, האבחנה עניינית ומדויקת ויצאתי מרוצה מאוד.

מומלץ מומלץ מומלץ!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

היום הצטרפתי לפורום רק בשביל לספר לכם שיש אנשים צדיקים בעולם ולצדיק קוראים רון וכך פרטי המקרה:

בבעלותי סקודה פאביה שנת 2008 1400 ,בזמן האחרון נדלק לי באוטו מנורת ABS וESP ביחד ,ותוך כדי נסיעה שאני לוחץ על הבלם יש רעשים מהבלמים הקדמיים,כמובן נגשתי למוסך של סקודה שיבדקו לי מה קורה עם הרכב, בבדיקת מחשב אמרו לי שחיישן ABS אחורי שמאל התקלקל וצריך להחליפו ביחד עם הצמה שלו ביקשתי הצעת מחיר וחשכו עייני 1500 ש"ח לא כולל מע"מ ,נזכרתי שפעם מישהו סיפר לי על רון .ואז השגתי את המספר שלו והתקשרתי אליו .הוא ענה לי באדיבות וביקש שאבוא למחרת בבוקר , כמובן הגעתי למוסך רון חיבר את המחשב כדי לראות את התקלה אך לא הופיע שום דבר כי בסקודה מחקו את התקלה.. רון אמר לי בוא נעשה נסיון וננקה את החיישן, רון הרים את הרכב על הליפט ניתק את החיישן ניקה והחזיר ..רון הוריד את הרכב ואמר לי סע לשלום ..כאן הייתי בהלם אמרתי לו אתה עבדת כאן לפרק להרכיב, בדיקת מחשב,, קח כסף, רון אומר לי זה כלום סע ביי ....יש לציין שעד עכשיו 555555 הכל תקין

מיותר לציין שאת הטיפול הבא (עוד חודש בערך) אני יעשה אצל רון

שירבו כמוך

שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם רציתי לשאול בנימה זאת מי הוא רון המדובר והאם הוא מתמחה בפולקסוואגן ?

הבנתי שהוא מת״א ואני מטבריה אבל רמת הייאוש שלי כבר פקעה!

ביקרתי כבר בשתי מוסכים אחד מהם מורשה של פולקסוואגן והם לא הצליחו לפתור לי את הבעייה שאגב היא

צריכת דלק מופרזת! היו כל מיני שזרקו לי זה החיישן הזה והחיישן הזה אבל בסופו של דבר אין לי דעה מגובשת

לגביי מה באמת צריך להחליף וכל חיישן ברכב הזה ברוך השם מרוקן לך את הכיס לתקופת זמן מכובדת.

בקיצור שווה לי להגיע עד אליו אם אפשר לתת לי פרטים בפרטי לגביו ואני אצור איתו קשר בהקדם!

תודה מראש וסליחה על החפירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם רציתי לשאול בנימה זאת מי הוא רון המדובר והאם הוא מתמחה בפולקסוואגן ?

הבנתי שהוא מת״א ואני מטבריה אבל רמת הייאוש שלי כבר פקעה!

ביקרתי כבר בשתי מוסכים אחד מהם מורשה של פולקסוואגן והם לא הצליחו לפתור לי את הבעייה שאגב היא

צריכת דלק מופרזת! היו כל מיני שזרקו לי זה החיישן הזה והחיישן הזה אבל בסופו של דבר אין לי דעה מגובשת

לגביי מה באמת צריך להחליף וכל חיישן ברכב הזה ברוך השם מרוקן לך את הכיס לתקופת זמן מכובדת.

בקיצור שווה לי להגיע עד אליו אם אפשר לתת לי פרטים בפרטי לגביו ואני אצור איתו קשר בהקדם!

תודה מראש וסליחה על החפירה.

לגבי מי זה רון יש לך פה איזה שתיים שלוש מילים עליו.

חפש בגוגל מוסך רון, או לחילופין שלך אליו הודעה פרטית המשתמש שלו נקרא מוסך רון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני רוצה להמליץ בחום על מוסך רון על בתל אביב, שירות מצויין, מחירים הוגנים ומקצועיות מעבר לכל מוסך שראיתי פה בארץ.

הגעתי לראשונה למוסך רון מחיפה לפני חודש בשביל לטפל בפולו 98 הישנה שלי.

ממה שהבנתי ממוסכים קודמים שטיפלו ברכב ,הגיר הלך ואין טעם להשקיע באוטו וכבר עדיף לי לקנות אוטו אחר.

לפני שהגעתי למוסך רון ההילוכים לא נכנסו כמו שצריך, הקלאצ' היה מת, מוט ההילוכים היה רפוי לגמריי ובקיצור האוטו היה במצב נוראי.

כשהגעתי למוסך, רון קיבל את פני ויצאנו לסיבוב על האוטו. רון נהג באוטו ואבחן בצורה מדוייקת את כל הבעיות שהיו לי באוטו ואת הגורמים לכך האמיתיים לכך (לא הגיר!).

קיבלתי מרון הצעת מחיר נמוכה באלפי שקלים מיתר ההצעות שקיבלתי, ויצא לי להכיר את אחד המוסכים הכי מקצועיים בארץ.

נסעתי משם כאשר האוטו במצב מצויין ובלי כל הבעיות שהביאו אותי למוסך.

לפני כמה ימים שמתי לב שנמס לי החיבור של צינור הנשם, כמובן שחזרתי למוסך רון (כי אחרי מוסך כזה אני לא מוכן שאף אחד אחר יגע לי באוטו יותר)וכשהגעתי למוסך התברר לי שצינור הנשם שלי בסדר אבל החיבור שאליו הוא מתחבר נמס, סיפור לא זול בכלל והשקעה רצינית לאוטו מודל 98.

רון עזר לי לפתר את הבעיה באמצעות סיליקון, והצינור מחובר עכשיו כמו חדש בצורה מצויינת ועל כל זה לא נתבקשתי לשלם שקל!

אני ממליץ בחום לכל מי שיש לו פולקסווגן ואוהב את הרכב שלו שיגיע אך ורק למוסך רון.

מוסך שבו מתייחסים לרכב שלך כאילו שהוא שלהם.

חשוב לי לציין שאני נכה ובנוסף לכך אני גם מגיע מחיפה כך שלא היה פשוט בשבילי להגיע לתל אביב, אבל בהחלט שווה את זה.

רון, המון תודה לך על כל העזרה שמחתי להכיר מקצוען אמיתי כמוך ואני בהחלט אחזור לכל טיפול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הגעתי עם מאזדה. הוא מתמחה בפולקסווגן סיאט אאודי סקודה אבל לא יישלח אותך החוצה אם תגיע עם קורולה.

הוא נמצא ברחוב ישראל ב״ק 18 בתל אביב.

המספר שלו tel:03-5373204

כשאתה מגיע תגיד שאתה מהמשוגעים של הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

לפני כחודשיים הגעתי לרון לטיפול שיגרתי לסיאט איביזה 2010,בצ'מפיון רצו 1300 ש"ח אצל רון יצא 650 ש"ח,

רון פשוט היה מדהים ומקצועי,ביקש לעשות סיבוב ברכב לבדוק שהכל תקין,לאחר מכן הסביר על כל העבודה.

בנוסף הגעתי בדיוק בזמן הארוחת צהריים אז חיכיתי חצי שעה יותר וגם על זה רון פיצה ב 10% הנחה למרות שלא ביקשתי.

לאחר שבועיים שמתי לב ששקע המצת שלי לא תקין,ניסיתי לבדוק אולי פיוז אך ללא הצלחה,הגעתי לרון תוך 3 שניות הוא עלה על התקלה(הפיוז לא היה במקום) ולא רצה לקחת תשלום כלל!

שירות מדהים ואיש מדהים ממליץ בחום רב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

לפני כחודשיים הגעתי לרון לטיפול שיגרתי לסיאט איביזה 2010,בצ'מפיון רצו 1300 ש"ח אצל רון יצא 650 ש"ח,

רון פשוט היה מדהים ומקצועי,ביקש לעשות סיבוב ברכב לבדוק שהכל תקין,לאחר מכן הסביר על כל העבודה.

בנוסף הגעתי בדיוק בזמן הארוחת צהריים אז חיכיתי חצי שעה יותר וגם על זה רון פיצה ב 10% הנחה למרות שלא ביקשתי.

לאחר שבועיים שמתי לב ששקע המצת שלי לא תקין,ניסיתי לבדוק אולי פיוז אך ללא הצלחה,הגעתי לרון תוך 3 שניות הוא עלה על התקלה(הפיוז לא היה במקום) ולא רצה לקחת תשלום כלל!

שירות מדהים ואיש מדהים ממליץ בחום רב!

אתה לא בתווך האחריות נכון?

ובלי קשר זה איביזה טורבו? וdsg או ידני?

how it's like to drive :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא בתווך האחריות נכון?

ובלי קשר זה איביזה טורבו? וdsg או ידני?

ידני 1400 אוטמוספרי.

האחריות נגמרה לפני 4 חודש בערך,העדפתי להגיע לרון ,גם מבחינה כספית וגם בעקבות ההמלצות הרבות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שוב:

לפני מס' שבועות הייתי בביקור בארץ ובמסגרת הביקור אני גם מטפל ברכבי המשפחה.

זה נהיה כבר מנהג שבקיץ בעת הביקור, אני גם מבקר אצל רון על מנת למנוע תקלות עתידיות ולטובת טיפולים ברכבים.

רוצה להודות מקרב לב על הטיפול המסור בפונטו המזדקנת ובפאסאט של המשפחה.

הוגן, יעיל וטיפול אמיתי במה שצריך - תודה רבה למוסך רון.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שאני מצטער שאין לי רכב גרמני, רק בגלל שאני כלכך מתרשם מהפורום וכמובן מהדעות המובאות בו (על רון).

אך חוששני שעדיין, אחרי שהתרגלתי לאחזקה קוריאנית,יפנית, אחזקה גרמנית תעלה בכל זאת יותר. :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...