Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך רון - מוסך לפולקסוואגן, אאודי, סקודה וסיאט בתל-אביב - חוות דעת גולשים

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 582
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בסוף צ'מפיון החליפו?

בקושי. לקח להם כמה ימים עד שחזרו אלי עם תשובה (ומה אני אמור לעשות עם אוטו בלי סלילי הצתה בנתיים?) ודאגו שארגיש כאילו שעושים לי טובה - והכל בשביל ריקול יצרן שלמיטב ידיעתי אין להם בכלל שיקול דעת אם לעשות או לא.

לא יודע אם זה אשמת צ'מפיון או המוסך המורשה הספציפי שבו טיפלתי בעבר ואליו חזרתי על מנת לבצע את הריקול, ובו כף רגלי לא תדרוך בעתיד.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי המוסך המורשה הספציפי?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקושי. לקח להם כמה ימים עד שחזרו אלי עם תשובה (ומה אני אמור לעשות עם אוטו בלי סלילי הצתה בנתיים?) ודאגו שארגיש כאילו שעושים לי טובה - והכל בשביל ריקול יצרן שלמיטב ידיעתי אין להם בכלל שיקול דעת אם לעשות או לא.

לא יודע אם זה אשמת צ'מפיון או המוסך המורשה הספציפי שבו טיפלתי בעבר ואליו חזרתי על מנת לבצע את הריקול, ובו כף רגלי לא תדרוך בעתיד.

אני ניגשתי עם אחת המכוניות של המשפחה- פאסאט שנת 2001 למוסך ג.ג.ג. בכדי להחליף את סלילי ההצתה אחרי שגיליתי שיש עליהם ריקול. המוסך שם היה בהלם מזה שאני מודע לעניין הריקול, הם שאלו אותי איך אני יודע, מאיפה גיליתי וכו. תגובה מוזרה משהו.. מה אתם מפגרים ? אתם שומרים ריקולים שמפורסמים בכל העולם בסוד..?

בכל מקרה החליפו לי במקום וללא תשלום של אגורה אחת.

Me-Golf GTI MK6 Premium+Passat 1.8T, my wife-Passat 2.0, my mom-Passat 2.0, my brother-Polo 16V & my sister Polo 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי המוסך המורשה הספציפי?

לא מספר בשביל לסגור את העניין בשקט. זה גם לא כלכך משנה; אם האוטו בתוך תקופת האחריות הקצרצרה של צ'מפיון, תטפל באיזה מורשה שאתה רוצה (כולם אותו החרא כנראה). אם מחוץ, לך ישר לרון ושיחנקו מוסכי הרשת.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ניגשתי עם אחת המכוניות של המשפחה- פאסאט שנת 2001 למוסך ג.ג.ג. בכדי להחליף את סלילי ההצתה אחרי שגיליתי שיש עליהם ריקול. המוסך שם היה בהלם מזה שאני מודע לעניין הריקול, הם שאלו אותי איך אני יודע, מאיפה גיליתי וכו. תגובה מוזרה משהו.. מה אתם מפגרים ? אתם שומרים ריקולים שמפורסמים בכל העולם בסוד..?

בכל מקרה החליפו לי במקום וללא תשלום של אגורה אחת.

רוב המוסכים רגילים לעבוד עם מונופול-לכאורה על הידע. זה מאוד מעצבן אותם כשמישהו יודע משהו שהם לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מספר בשביל לסגור את העניין בשקט. זה גם לא כלכך משנה; אם האוטו בתוך תקופת האחריות הקצרצרה של צ'מפיון, תטפל באיזה מורשה שאתה רוצה (כולם אותו החרא כנראה). אם מחוץ, לך ישר לרון ושיחנקו מוסכי הרשת.

במובן מסויים זה כן משנה - ככה לכלכת על כל הרשת ואולי זה רק המוסך שאתה טפלת בו.

אם מחפשים לחנך מישהו - אז הדרך היחידה (כאן בפורום) זה לפרסם את פרטי המקרה המלא כולל פרטיו.

אחרת לא עשית כלום. אנשים תמיד יחיו בהכחשה ויחשבו שזה מוסך רשת, אבל לא שלהם...וחבל.

אני מטפל במוסך המרכזי כבר 6 שנים ואין לי טענות.

כמובן שלאור הסיפורים אני חושש שזה יגיע גם אלי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרכזי? זה שאתה מחכה אצל "יועץ שירות" בזמן שמתעסקים לך באוטו בלי שתהיה לך אפשרות להסתכל מה קורה?

עובדתית זה בסדר כי הרוב מטפלים במורשים והרוב לא תקועים לצד הדרך. אני לא מוכן לזה באופן אישי, בטח לאור הטיפול הספציפי (והיקר) שאני דורש לאוטו שלי.

ואין לי שום כוונה לפתוח חזית מול המוסך. היה, החליפו, נגמר. אני אחנך אותם עם הכיס שלי. בנתיים הליפטים אצל רון מלאים. הבעיה שם היא אישית מול בעל המוסך ולא מול הצוות שלו. אמנם זכורות לי שתי פאשלות של המורשה (באחת הוסרו חיישני חניה קדמיים מהגריל לצורך טיפול והושארו מתנדנדים בחלל המנוע, בשניה לא נסגרה קופסת האוויר כמו שצריך אחרי טיפול) אבל מילא, האוטו עדיין נוסע. לא זו הבעיה שלי איתם, אלא היחס החרא ללקוח שהשאיר במשך שלוש שנים משהו כמו 15K שקל בטיפולים ותחזוקה (הכל מקורי, הכל מוחלף כשצריך בלי שאלות).

אה כן, הייתה פעם שבה ייבאתי חלקי בלמים מחו"ל ובעל המוסך לא רצה לתת לי אישור שמדובר בחלקים תואמי פולקסווגן. לא יודע למה המשכתי לטפל שם אח"כ בכלל, עכשיו כשאני חושב על זה.

עזוב, אני סתם מתעצבן. אני מציע לכל מי שיש לו משהו מתוצרת VAG להגיע אל רון ולסגור עניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר, אתה כבר לא פעם ראשונה מצטייר כמסיונר שלו. פעם גם הוספת שעדיף שלא יגיעו עוד כי כבר צפוף.

אני מבין שהוא מהסוג הטוב. אי אפשר לפקשש את אחידות הדעים בפורום.

נראה, אולי פעם ישברו אותי ואנוס אליו. בנתיים הם בסדר, ולמרות שפוגשים יועץ, כשצריך אני ניצב ליד הרכב עם המוסכניק ונוסע עם הבוחן... ובאמת היו בסדר איתי. אני יודע שאני כותב דברים לא מקובלים כאן ואפילו כאלו שעבור רבים מוכיחים איזה פריאר מדופלם אני. שיחשבו מה שרוצים... כל עוד המפגש איתם הוא פעם בשנה, אני חי עם זה טוב. כשהדברים ישתנו, אשקול. אני יודע גם לשנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מושג מי מטפל לך באוטו, איך מטפלים לך באוטו, איזה שמן שמים לך באוטו, מה מחליפים לך באוטו ועוד יתר דברים שנוגעים לך באוטו ובכיס. כל עוד זה מקובל עליך, ומקובל עליך לשלם תעריפי יבואן, תפאדל. לטוב ולרע, שוק הרכב חייב צרכנים כמוך בשביל להתקיים במתכונתו הנוכחית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אפילו לא קורא מה שכתבתי. (אני דווקא נוכח/בודק/רואה/יודע...)

ולמרות שפוגשים יועץ, כשצריך אני ניצב ליד הרכב עם המוסכניק ונוסע עם הבוחן...

תפאדל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:evil: מה זה ????

אני החזקתי ברכב מסוג אודי A3 טורבו ידנית מודל 2001 בין השנים 2008-2011 והחלפתי את כל ארבעת הסלילים ואתם אומרים לי כאן שיכלו להחליף לי אותם בחינם כי אם זכרוני אינו מטעני שילמתי בזמנו(נראה לי סביבת שנת 2010) כ-600 שקלים לסליל אחד וכמובן שאף אחד לא טרח לציין בפניי את הריקול.

אם זה נכון , מחר אני בא לשם לעשות סקנדל!!!

מדובר כמובן במוסך מרכזי של צ'מפיון באשדוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החזקתי ברכב מסוג אודי A3 טורבו ידנית מודל 2001 בין השנים 2008-2011 והחלפתי את כל ארבעת הסלילים ואתם אומרים לי כאן שיכלו להחליף לי אותם בחינם כי אם זכרוני אינו מטעני שילמתי בזמנו(נראה לי סביבת שנת 2010) כ-600 שקלים לסליל אחד וכמובן שאף אחד לא טרח לציין בפניי את הריקול.

בהצלחה

how it's like to drive :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פתחת יוזר לפני יום יומיים, אין שום בעיה נבדוק אותך מחר מגיע לדווח כאן את פרטי הסקנדל...

שיהיה בהצלחה! לדעתי יש מקום לתביעה יצוגית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הפרטים כולל הדגמים שנכללו בריקול:

http://www.vagit.co.il/forum/phpBB3/viewtopic.php?f=10&t=219

Me-Golf GTI MK6 Premium+Passat 1.8T, my wife-Passat 2.0, my mom-Passat 2.0, my brother-Polo 16V & my sister Polo 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...