Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך רון - מוסך לפולקסוואגן, אאודי, סקודה וסיאט בתל-אביב - חוות דעת גולשים

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני ניגשתי עם אחת המכוניות של המשפחה- פאסאט שנת 2001 למוסך ג.ג.ג. בכדי להחליף את סלילי ההצתה אחרי שגיליתי שיש עליהם ריקול. המוסך שם היה בהלם מזה שאני מודע לעניין הריקול, הם שאלו אותי איך אני יודע, מאיפה גיליתי וכו. תגובה מוזרה משהו.. מה אתם מפגרים ? אתם שומרים ריקולים שמפורסמים בכל העולם בסוד..?

בכל מקרה החליפו לי במקום וללא תשלום של אגורה אחת.

למיטב ידיעתי יש הרחבת אחריות על הקויילים ולא ריקול.

כלומר, החלפה במקרה של תקלה ולא החלפה כל עוד הם תקינים.

האם אני טועה?? נכנסת עם רכב ללא בעיה הקשורה לקויילים והחליפו לך ארבעה קויילים??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 582
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למיטב ידיעתי יש הרחבת אחריות על הקויילים ולא ריקול.

כלומר, החלפה במקרה של תקלה ולא החלפה כל עוד הם תקינים.

האם אני טועה?? נכנסת עם רכב ללא בעיה הקשורה לקויילים והחליפו לך ארבעה קויילים??

יש ריקול. תסתכל על הקישור וכן ללא תקלה, רק בדיקה של המק"ט החליפו את הסלילים. גם לרכב בן 10 שנים. זה ריקול.

Me-Golf GTI MK6 Premium+Passat 1.8T, my wife-Passat 2.0, my mom-Passat 2.0, my brother-Polo 16V & my sister Polo 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

היום לאחר איזון גלגלים התברר שאחת ההברגות הלכה בגלגל, למרות הסיכוי הקלוש לתקן את ההברגה אחד העובדים של רון ישב על זה ובסוף הצליח והעלה חיוך על פניי,חיסכון של מאות שקלים :).

בנוסף רון המליץ להחליף את כל הברגים ה-"סיניים" שכנראה גרמו להברגה להאכל לברגים מקוריים, כמובן ההמלצה התקבלה בחום.

בקיצור ממליץ בחום על מוסך רון שירות מעולה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר, אתה כבר לא פעם ראשונה מצטייר כמסיונר שלו. פעם גם הוספת שעדיף שלא יגיעו עוד כי כבר צפוף.

אני מבין שהוא מהסוג הטוב. אי אפשר לפקשש את אחידות הדעים בפורום.

נראה, אולי פעם ישברו אותי ואנוס אליו. בנתיים הם בסדר, ולמרות שפוגשים יועץ, כשצריך אני ניצב ליד הרכב עם המוסכניק ונוסע עם הבוחן... ובאמת היו בסדר איתי. אני יודע שאני כותב דברים לא מקובלים כאן ואפילו כאלו שעבור רבים מוכיחים איזה פריאר מדופלם אני. שיחשבו מה שרוצים... כל עוד המפגש איתם הוא פעם בשנה, אני חי עם זה טוב. כשהדברים ישתנו, אשקול. אני יודע גם לשנות.

לא פראייר, אבל הנה דוגמא למוסך צ'מפיון בירושלים:

הלכתי להחליף נורה אחת קדמית, ולאחר מכן את השניה בהפרש של כמה חודשים.

פעם אחת זה עלה 45 שקל (כולל ריקול של סלילי הצתה), פעם שניה 95 (רק החלפת נורה).

למה?

ולמה שאני אחזור אליהם עם "עיקביות" כזו?

הרכב מטופל כבר 3 שנים אצל רון (מאז שקניתי אותו), ורגלי לא תדרוך בצ'מפיון בשביל משהו יותר גדול מנורה ב-ח-י-י-ם-!

בנוסף, הזדעזעתי כאשר ביררתי כמה עולה פנס אחורי לפאסאט.

750 לפני מע"מ לפנס חלופי.

יודע כמה עולה מקורי?

1250.

לפני מע"מ.

זו הסיבה שאנשים הולכים לרון ויודעים להעריך אותו.

אם טוב לך במורשה, תהנה.

אבל לוקחים את הרכב במורשה, ולך תדע איזה נזק הם עושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פתחת יוזר לפני יום יומיים, אין שום בעיה נבדוק אותך מחר מגיע לדווח כאן את פרטי הסקנדל...

שיהיה בהצלחה! לדעתי יש מקום לתביעה יצוגית.

וועדת חקירה ממשלתית ברשותו של היועץ הממשלתי בעניין יוזרים חדשים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ביקרתי במוסך רון לאחר ארבעה חמישה חודשים של ריצות וטרטורים בין מוסכים הוחלפה משאבת מים לפני כחמישה חודשים

ומאז אני סובל מחוסר סחיבה במיוחד במאמץ ארבעה מכונאים כיוונו את הטיימינג שני בוחנים בדקו עם מחשב וכמובן נתנו לשלם על כל הנסיונות שלהם וההתלמדות שלהם וכתוספת החליפו חלפים כגון חיישן קראנק חיישן אויר חוטי הצתה פלגים אגזוז ועוד הרבה שאכמ״ל

הגעתי בצהרים לאחר בדיקה קצרה נאמר שהטיימינג לא במקום וצריך איפוס מחשב שאלתי את רון היקר מה עושים אם לא נפתרה הבעיה

אמר לי שלא אשלם אם לא נפתרה הבעיה שזה כבר משהו נדיר אצל מוסכים לא נפתרה הבעיה ולאחר בדיקה מעמיקה יותר התגלו הבעיות חיישן הול גלגל שינים עליון (זיזים) ומותח תזמון רון עשה חשבון מתחשב אמרתי לו שאני מוכן לשלם רק שתפתר הבעיה

וכמובן רון שכבעל מקצוע שבטוח בעצמו אמר לי שלא אשלם אם לא נפתרה הבעיה וכמובן שהבעיה נפתרה וסוף סוף הבעיה נפתרה סופית

שמחתי להכיר בעל מקצוע מעולה שלא מנחשששש ונותן להחליף חצי אוטו ושרות מקצועי אמין ישר אדיב ונחמד והוגן יהודי אמיתי

תודה לרון היקר וההוגן

תודההההההההה רבהההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה נכון , מחר אני בא לשם לעשות סקנדל!!!

אם פתחת יוזר לפני יום יומיים, אין שום בעיה נבדוק אותך מחר מגיע לדווח כאן את פרטי הסקנדל...

וועדת חקירה ממשלתית ברשותו של היועץ הממשלתי בעניין יוזרים חדשים.

מחר היה לפני כשבועיים וכצפוי הוא לא חזר...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, תעשה לי טובה - צא מהשרשור הזה ואל תחזור אליו.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

אני חייב לתת מילה טובה על רון, הגעתי אליו היום בהתרעה מאוד קצרה, הוא מיד התפנה לטפל ברכב והעלה אותו על הליפט תוך כמה דקות.

אני לא אכנס לפירוט התקלה לפרטים כי זה לא כ"כ רלוונטי אבל רק אציין שהכרתי מוסך מאוד אמין, שלא מחפש רק את הדרך להוציא לך את הכסף מהכיס, רון הסביר לי היטב מה האופציות ומה התקלה לפרטי פרטים ובסופו של דבר יצאתי שעתיים מאוחר יותר עם הוצאה מאוד קטנה שטיפה לרכב על חשבונו ומוסך חדש לסיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכולם,

רציתי להמליץ בחום על מוסך רון, ברשותי גולף 2006 FSI, חוויתי תקלה ברכב, למעשה 2.

1. בעת נסיעה הרכב רועד.

2. מנוע מזייף.

הייתי בכמה מוסכים מורשים במרכז פעם אחר פעם החליפו וניסו משהו אחר אך לשווא.

קפצתי למוסך רון עקב המלצות בפורום והוא עלה על התקלות בפעם הראשונה הייתי שם.

1. החלפת צירייה פנימית לרעידות ברכב.

2. זה היה לא פשוט אך לאחר החלפת החלק EGR (משהו שקשור לגזים, חלק שיושב לייד המנוע) הזיופים במנוע הופסקו !

תודה רבה לרון !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מי שמכיר אותי מהפורום יודע שהסטנדרטים גבוהים והמלצות לא ניתנות בקלות.

על הזריזות והמקצוענות של רון והצוות כבר כתבו, על המחירים הסבירים גם כן.

במוסכים ששוטפים לך את הרכב בגמר הטיפול כבר נתקלתי במספר הזדמנויות.

מוסכים שמרוקנים לך את פח האשפה? זה חדש לי. מודה, לא ציפיתי לזה. :shock:

אמנם התחלנו באווירה מתוחה מעט עם טיפול לא זול, אבל זה מוסך שאליו חזרתי ואמשיך לחזור.

תודעת שירות זה לא עניין של מה בכך, ועל כל החסכים של צ'מפיון בתחום זה רון מפצה בריבית.

אין הרבה מקומות שבהם אני יכול פשוט להשאיר את הרכב וללכת, יש רק שניים כאלה ליתר דיוק.

אז עכשיו יש שלושה. :mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי רוצה להמליץ המלצה חמה מאוד על מוסך רון!

כשרכשתי את הגולף שלי באוקטובר האחרון היה נדרש לעשות לו טיפול 30 אלף ק"מ והחלפת טיימינג (אחרי 6 שנים על הכביש רצוי לעשות יישור קו)

האופציות היחידות שיש לך במצב כזה, או להשקיע אלפי שקלים רבים(!) "במוסכים מורשים" כגון פליקס, צ'מפיון מוטור אפ וכדומה

ותאמינו לי שבדקתי, ביקשו עבור טיפול שמנים נטו בין 1400 ל2000 שקלים לפני הטיימינג (!)

האופציה השנייה הייתה ללכת למוסך "חאפר" שיקח לך הרבה פחות אבל גם ראבאק לא כל אחד מומחה לפולקסווגן, מילא שמנים אבל מי רוצה לשרוף מנוע בגלל התקנת טיימינג לא טובה? את מי תתבע אחר כך? את מוסך המדרכה?

ההרגשה באותו הרגע זה שנתקעת עם רכב שאתה צריך להתפלל שלא יתקלקל לך רק בגלל שאין לך ממש איפה לטפל, אם אלו המחירים לטיפול 30 אלף , שהוא בתכלס טיפול שמנים אז מה בהמשך?!

נזכרתי שדיברו פה כ"כ הרבה בפורום הזה על מוסך רון והחלטתי לתת קפיצה, כבר כשנכנסתי ראיתי בסביבות ה15 "גולפים" ועוד כמה רכבי VAG שונים.

כבר חייכתי בידיעה שזהו מוסך טוב שעובד טוב (555) על רכבים כמו שלך,

הקינוח היה בשרות המקצוענות והמחיר, קיבלתי פרטים מדוייקים לגבי מה מחליפים ומה שמים לי ומה מקורי ומה תחליפי בעבודה נקייה ומקצועית שאני בטוח שאני אחזור אליו ורק אליו בהמשך.

עבודה טובה במחיר סביר והגון.:idea:

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...