Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך רון - מוסך לפולקסוואגן, אאודי, סקודה וסיאט בתל-אביב - חוות דעת גולשים

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 582
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ביום ראשון שעבר הייתי במוסך רון לטיפול שגרתי, לצערי רון עצמו לא נכח והיה בחופש. בכל אופן הוחלף השמן, פילטר שמן, פילטר אוויר, פילטר סולר. בנוסף נאמר לי שצריך להחליף רפידות בלימה קדמיות שהיו באמת גמורות יחסית לחדשות (פירק את שלי והראה לי את ההבדל לעומת חדשות).

בקיצור - החלפת שמן, פילטר שמן, פילטר אוויר, פילטר סולר ורפידות בלימה קדמיות יצא 1000 ש"ח לא כולל השמן שקניתי בנפרד (250 ש"ח Valvoline SynPower 5W40 505.01 מאוטוסטור). מחיר טוב אם לצאת מנקודת הנחה שאת פילטר הסולר לא הייתי מוכרח להחליף ורפידות הבלימה שגם הן לא בדיוק "טיפול שגרתי"?

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום ראשון שעבר הייתי במוסך רון לטיפול שגרתי, לצערי רון עצמו לא נכח והיה בחופש. בכל אופן הוחלף השמן, פילטר שמן, פילטר אוויר, פילטר סולר. בנוסף נאמר לי שצריך להחליף רפידות בלימה קדמיות שהיו באמת גמורות יחסית לחדשות (פירק את שלי והראה לי את ההבדל לעומת חדשות).

בקיצור - החלפת שמן, פילטר שמן, פילטר אוויר, פילטר סולר ורפידות בלימה קדמיות יצא 1000 ש"ח לא כולל השמן שקניתי בנפרד (250 ש"ח Valvoline SynPower 5W40 505.01 מאוטוסטור). מחיר טוב אם לצאת מנקודת הנחה שאת פילטר הסולר לא הייתי מוכרח להחליף ורפידות הבלימה שגם הן לא בדיוק "טיפול שגרתי"?

השמן יקר מאוד. שבוע שעבר קניתי קסטרול אדג' 5w40 ב-150 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שישי בוצע לג'טה (שנכנסה לשנתה השישית) אצל רון, טיפול גדול שכלל טיימינג + מותחן + פילטרים + שמנים + מצתים.

מודה לרון ולצוות על הטיפול המסור המקצועי והיעיל.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמן שקנית לבד באופן פרטי יקר.

בקשר לנוכחות של רון, פעם הבאה תאם בטלפון לפני ההגעה. זה גם מה שאני עשיתי פעם קודמת, היה יום שרציתי לבוא שהוא אמר שיהיה בחופש, אז הגעתי ביום אחר. בכל אופן כולם מצוינים שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמן יקר מאוד. שבוע שעבר קניתי קסטרול אדג' 5w40 ב-150 ש"ח.

אין ברירה, זה הסוג שאני מעדיף ובתקן שלי (505.01) זמין רק במכלים קטנים של 1L.

השמן שקנית לבד באופן פרטי יקר.

בקשר לנוכחות של רון, פעם הבאה תאם בטלפון לפני ההגעה. זה גם מה שאני עשיתי פעם קודמת, היה יום שרציתי לבוא שהוא אמר שיהיה בחופש, אז הגעתי ביום אחר. בכל אופן כולם מצוינים שם.

אין לי בעיה עם אף אחד הם בסדר גמור, פשוט הדרך בה הם מציגים בפניך את הדברים כמובן מאליו - אם לא הייתי מכיר את המוסך סביר להניח שהייתי נרתע. בכל אופן שרון נמצא אני מרגיש יותר בנוח, מה לעשות אחלה בנאדם.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף גם להמלצות ולהכרת תודה. מחירים טובים והכי חשוב מקום מקצועי ואיכותי שאפשר להיות בראש שקט ורגועים שהרכב בידים טובות ולא אצל כל מיני אנשים למינהם שאסור להם לגעת ברכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מצטרף להמלצות על מוסך רון, חזרתי משם לפני כשעה לאחר טיפול גדול בסיאט דיי חדשה:

הגעתי מוקדם בבוקר וכמו שהובטח לי הרכב היה ראשון על הליפט.

רון ענה לי על כל השאלות הקטנות שהיו לי לגבי הטיפול (ובכלל) במלוא תשומת לב,

כל הטיפול לקח כשעה וחצי והכל התנהל בצורה מקצועית ויעילה. תענוג. גם המחיר מאוד הוגן

וכן, הוא מטפל בכל סוגי הרכבים לא רק בVAGיות - ראיתי שם יונדאי למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היי חברים מה עניינים !

סוף סוף פרשס (כינוי שהומצא על ידי חבר פורום אחר לפולו שלי ) סיימה את תקופת האחריות (כולל שנת רצון טוב) והגיע הזמן לטיפול ראשון אצל ד"ר רון.

הגעתי למוסך בשעה שבע וחצי בבוקר, אחרי כעשר דקות הרכב כבר היה על הליפט ובמהלך טיפול.

צוות המוסך היה אדיב וחברותי מאוד.

רון קיבל אותי באדיבות ומקצועיות רבה.

בוצע:

טיפול קטן הכולל החלפת שמן מנוע (יורול איכותי), פילטר שמן (מקורי), נסיעת מבחן, סריקה ממוחשבת ומבדק ויזואלי (צמיגים, בלמים וכ"ו).

תוך שעה הטיפול הסתיים ויכולתי להמשיך עם הרכב בשגרת יומי.

זמן, איכות העבודה והשירות היה מעולה !

המחיר היה הוגן מאוד !

רון תודה רבה על הכול!

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו תורי להוסיף ביקורת על מוסך רון, אז ככה:

היום למרות ששמתי 5 שעונים מעוררים קמתי מאוחר ויצאתי בסביבות 7 וחצי מאריאל לתל אביב, היעד: רחוב ישראל ב"ק 18, מוסך רון. ביליתי בפקקים הארורים של הבוקר כמעט שעה וחצי ולבסוף הגעתי למוסך, שם קיבלה אותי מזל ופתחה כרטיס. פניתי לרון לבצע בדיקה מקיפה של האוטו לראות מה צריך לסדר ואת סדר העדיפויות בתיקון ובלי להוציא עוד מילה רון לקח את הרכב איתי לסיבוב ונתן הערכה כללית ולאחר מכן בדיקה יותר מקיפה. בכללי אמר שהרכב באמת שמור ושביצעתי עיסקה טובה אבל יש דברים לבצע.

האוטו עלה לליפט ולעבודה וזה מה שהוחלף:

1. גומי ציריה חיצוני ימין ושמאל

2. גומיות הגה ימין/שמאל

3. תותבים למשולשים

4. צינורות בלם ונוזל בלמים

5. תותבים לידית הילוכים(התלוננתי על חופש מוגזם בגיר וקושי בהעברת הילוכים)

6. נורה לאור ברקס

7. כיוונו לי את הגלגלים ויישרו את ההגה(אפילו לא ביקשתי ועדיין ביצעו)

ולבסוף האוטו שלי נשטף וקיבל חיים. מבחינה כספית יצא יקר אבל לדעתי פייר ביותר, 2200 שקלים וזה מנגד ל3000 שקלים שרצה מוסכניק אחר שהייתי אצלו, בנוסף רון ביצע את העבודה ב4 שעות בערך אולי יותר והקודם רצה להשבית את הרכב ליומיים שלוש לפחות.

שורה תחתונה...נתראה בעוד 5500 אלף ק"מ לטיפול 10 אלף אצל רון. מי ששואל אותי ממליץ בחום, בחיים שלי לא קיבלתי שירות כלכך טוב ומקצועי.

אני: כמה שתית שוב ?

נהג שיכור: "וואלה לא הרבה, רק בקבוקיים"

(שיחה עמוקה ביני לנהג שיכור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...