Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך רון - מוסך לפולקסוואגן, אאודי, סקודה וסיאט בתל-אביב - חוות דעת גולשים

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה לא להיכנס יותר בחיים למוסך צ'מפיון "השחר מוטורס" בחולון ולמוסך צ'מפיון המרכזי בחיפה וללכת רק למוסך רון?

כי במוסך רון נתקלתי ביחס הבינאישי הכי טוב שחוויתי אי פעם במוסך כלשהו.

כי במוסך רון שמים לך רק חלפים מקוריים של פולקסווגן ולא קורעים לך את הכיס.

כי במוסך רון העבודה מקצועית ואתה יכול לדעת בוודאות שלא עושים לך פוילישטיקים.

כי במוסך רון אני יודע שלא יעבדו עלי ויטפלו לי באמת בבעיה ולא ימציאו בעיות אחרות.

הגעתי למוסך רון לטיפול 60k כשלילה לפני באופן מקרי בהחלט הרכב שלי התחיל לרעוד בטירוף בנסיעה וכל הנורות נדלקו.

לצערי האחריות של "רצון עאלק טוב" נגמרה בדיוק החודש והבעיה בעיה מוכרת. בדיוק לפני מספר חודשים קרה לי אותו הדבר בדיוק.

בצ'מפיון חיפה אמרו לי שהבעיה היא כבל מצת והחליפו אותו מה שאכן פתר חלקית את תחושת הרעידות שהייתי עוד חווה מידי פעם במעבר בין הילוך 4 ל5.

אצל רון גיליתי לתדהמתי שהבעיה נגרמה בכלל מסליל הצתה פגום עם קורוזיה שהתפשטה לכבלי ההצתה. בצ'מפיון הבינו שהאחריות נגמרת ובמקום להחליף את הסליל הפגום שהוא הרכיב היקר שמו פלסטר והחליפו את הכבל בידיעה שעוד מספר חודשים אחרי שתיגמר לי האחריות הבעיה תחזור על עצמה ואני אשא בנטל של התיקון. אצל רון גם גיליתי שבכל הטיפולים האחרונים שהרכב עבר במוסך "השחר מוטורס" הרשמי של צ'מפיון בחולון שמו לי ברכב רק חלקים תחליפיים תוצרת סין ואף לא חלק אחד מקורי. מילא שהיו זולים משמעותית כדי להצדיק את העניין, אבל לא, בעוז חוצפתם הם מעיזים לגבות מחיר פרמיום מלא של מוסך מרכזי. רק לצורך השוואה, באותו המוסך "השחר מוטורס" רצו לגבות ממני עבור טיפול 60,000 שכזה עם חלקים סינים זולים 2000ש"ח לפני מע"מ! אצל רון כשכל החלקים מקוריים העלות היתה זולה בהרבה לאין שעור! פשוט שערוריה...

אפילו הברקסים שהם החליפו לי, אחד החלקים הכי חשובים ברכב לא מקוריים ועכשיו יש לי רעידות קלות בהגה בגלל זה.

בקיצור, שומר נפשו ירחק מצ'מפיון.

אבל מספיק עם התלונות. אני רוצה להודות תודה גדולה למוסך רון על השירות האדיב המקצועי, היחס החברי וההוגנות. ברור לי שמעכשיו אטפל ברכב שלי אך ורק שם ואני תושב יקנעם שזה לא טרוויאלי בכלל.

אני עוד אחד מ"נפגעי" השחר מוטורס וממרוצי רון.

הסיפור שלי נמצא בשרשור הנ"ל http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?489572-%D7%99%D7%97%D7%A1-%D7%93%D7%95%D7%97%D7%94-%D7%9E%D7%A0%D7%A6%D7%99%D7%92-%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%9C-%D7%94%D7%A9%D7%97%D7%A8-%D7%90%D7%91%D7%97%D7%A0%D7%94-%D7%9C%D7%A7%D7%95%D7%99%D7%94-%D7%95%D7%9E%D7%95%D7%96%D7%A8%D7%94-%D7%A9%D7%A4%D7%A9%D7%95%D7%A3-%D7%9E%D7%A2%D7%A6%D7%91%D7%9F-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%A4%D7%99%D7%AA%D7%A8%D7%95%D7%9F-%D7%A9%D7%9C-%D7%A8%D7%95%D7%9F

עוד סיפור שהתחיל במוסך מורשה, שכלל אבחנה לקוייה לחלוטין שמעידה על חוסר מקצועיות רציני, יחס בןוה ודוחה, ופתרון אמיתי של רון.

אם כבר אני פה, אוסיף שלפני כשבועיים נכנסתי לטיפול תקופתי קטן ברכבי (מחכה לטיפולים אצל רון!), והצטרפה אליי ידידה שלה אוודי a3 אשר פספסה טיפול תקופתי קודם.

כ"כ חששה מ"תקיעת מחיר" כהגדרתה ע"י מוסך (מורשה ייבואן או לא) כתוצאה מפספוס הטיפול, שפשוט הייתי חייב להכיר לה את רון ואת העובדה הפשוטה שפשוט אפשר אחרת.

לא אלאה במילים, רק אציין שהיחס אליה היה מעל ומעבר, סבלנות אין סופית, מחיר לא נוראי בכלל, והיא כמו עוד רבים עוד תחזור לטפל שם.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 582
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תכלס אין על המוסך של רון ועל אופיר. מעדיף לחתוך יום לימודים או עבודה וללכת אליו מאשר לכך מוסך אחר.

תמשיכו ותצליחו חברים, אתם בסדר גמור ומעלה :)

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חברים בוקר טוב ושבוע טוב.

מה אני יכול להוסיף על מה שנאמר כאן כבר? אז הכי בקצרה שאפשר...

רכשתי סיאט אלתיאה 2006 מזוג קשישים ללא בדיקה. בגלל שהאוטו מדהים לכשעצמו ונראה שמור ובתוספת אנשים חמודים ואמינים ומחיר אטרקטיבי מאוד (סוס כמעט במתנה) לא בדקתי. בדרך הבייתה גיליתי הרבה מאוד דברים....

ללא היסוס נסעתי לרון. (רכב שני שאני מטפל אצלו) רון באיבחון תקלות של לא פחות מרב אומן עלה על כל התקלות שיש באוטו עד לרמת הנורות והצינורות הנסתרים, הציע לי סדר עדיפויות, ומחירים סופיים לכל פריט שמקולקל. והכי חשוב הרגיע והסביר שלא נדפקתי והכל בר תיקון כתוצאה מהזנחה.

בסוף החלטתי לבצע את כל העבודה.

בנוסף עזר לי ברכב חילופי כדי לחזור לפיצפון שלי ולהיות איתו ביום שישי בבית.

כשחזרתי האוטו היה מוכן, נקי, וכל העבודה בוצעה פיקס.

המחיר - אני מבסוט וגם הוא מבסוט.

אז הארכתי קצת, אבל סיפרתי על קצה המזלג.

רון תודה ותמשיך ככה.

רונן מאשדוד.

עריכה אחרונה על ידי פורוצ

W202 C240

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חמישה ימים הפולו לא נסעה וזה הספיק לה להחליט שצילינדר מס׳ 1 מפסיק לעבוד בגלל החטאת בעירה.. קרטועים מראשון לתל אביב, מגיע לרון על הבוקר וקדימה לעבודה.

בוצע טיפול לרכב והוחלפה תושבת מנוע שהייתה גמורה (הרכב בבעלותי שלוש שנים, מיומו הראשון אצלי היו ויברציות לאורך כל טווח הסל״ד).

התוצאה? מרגיש כאילו רון לקח את הבודי של הפולו 2003 שלי והלביש אותו על מרכב של רכב שנת 2014. איכות הנסיעה השתפרה ברמה שלא ניתן בכלל לתאר, התחלת נסיעה שלא גוררת ויברציות רבות בתא נוסעים, והשוס הגדול הוא שהרכב יותר שקט ונעים לנסיעה!

תודה רבה על הטיפול רון, מקווה שנתראה רק בעוד 10,000 ק״מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שישי האחרון - טיפול שנתי לג'טה אצל רון.

הרכב הופקד בידיו האמונות של מקס. בסיום - פינוק בשטיפה + בדיקת לחץ אויר בצמיגים.

על הדרך - זכינו גם בהסבר של רון על היתרונות שבהחלפת מערכות הצתה/דלק ישנות (פלטינות/קרבורטורים) - למערכות הזרקה והצתות אלקטרוניות (ברכבים ישנים).

ככל שתהייה לי פולקסווגן (או מקבילותיה) - תמיד אחזור למוסך הזה.

שאו ברכה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עברו להם 5,000 ק"מ והגיע הזמן להחליף שמן + פילטר, הייתי באיזור - מגיע מהצפון, נכנסתי לרון בלי זמן המתנה וללא הודעה מוקדמת, קיבלו אותי (ואת השריטה שלי...)

על הדרך הוחלפו פילטר אוויר + פילטר מזגן. מחירים הוגנים ושירות ששווה הכל. תודה לרון ולצוות.

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמים שאחרי ...

פגשתי את טוסטוס ורון על הדרך,

בהחלט אנשים נחמדים ומקצועיים,

לא סתם הפורום מת עליהם.

רון קיבל את האוטו לתיקון לקראת סגירה,

והאוטו עמד שם גם אחרי סגירה, יצאתי משם אחרי 5 וחצי.

העובד שלו סבל אותי ואת האוטו שלי בזמן שאני בוהה בו,

ותוהה מתי הסבל שלי ייגמר,

לפעמים גם הצקתי לו על הדרך,

בחור טוב :-D

לגבי המחיר, המחיר הוגן בהחלט,

וזה עבור כמעט שעה וחצי עבודה,

וגם בסוף יום שרון מת ללכת הבית ולעשן נרגילה,

ורק רכב סוזוקי מעפן מבדיל בינו לבין הנרגילה שלו חחח

עריכה אחרונה על ידי Maor Parizat
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הגעתי לרון בעקבות הפורום,

פעם ראשונה לפני כשנה נדלקה נורה בלוח מכוונים

נכנסתי לרון שקיבל אותי מיד והחל לעבוד על הרכב, כעבור 2 דקות נמצאה הבעיה והיא מתג אור בלימה, אמרתי לו שאני נוסע עם הרכב לצפון ואם הכל נראה בסדר... בדק ומצא שחסר שמן, על חשבונו שם לי משהו כמו ליטר שמן ואמר לי לחזור אליו בחודשיים הקרובים לטיפול קטן(וכך היה) בנוסף דאג לבדוק לי לחץ אויר בצמיגים ויצאתי משם שמח ומרוצה.

עברה שנה מאז, הרכב נכנס היום לטיפול נוסף(פולו 2006) ויצא בשלום... בערב הרכב נתקע ללא אפשרות הנעה, לאחר נסיונות בטלפון החליט רון בכבודו ובעצמו לבוא ולחלץ אותי. באדיבות ובקור רוח פתר את הבעיה ולא גבה ממני שקל.

רצוי לציין שהמחיר זול גם ביחס למוסכים לא מורשים אחרים, העבודה ברמה הגבוהה ביותר שקיימת. חבל שבמסגרת תקופת האחריות אי אפשר ללכת אליו. פשוט מקצועי.

תודה לצוות ולרון בפרט. חג שמח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב כשמגיע אז מגיע.

אני מטפל בגולפים שלי לבד תיקונים קטנים כגדולים.

אולם רכבים של המשפחה/חברים אצל רון.

שלשום גררתי אליו גולף של חבר אשר פרץ לה קולר שמן מנוע.

הרכב היה קודם במוסך מורשה, אשר נתן הצעת מחיר גבוהה מדי לטעמי.

רון תיקן את הרכב במקצועיות לעילא ועילא במחיר נמוך בכ 40% מהמוסך המורשה.

וכן הלווה לי כלי עבודה, אשר היה נחוץ לי לצורך סיום עבודה על הרכב שלי.

רון קבל ח"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלוב רב ובוקר אור לחברי הפורום

אני חייב לציין שמוסך רון פשוט אלופים!!!

היום הגעתי בבוקר בסביבות 7 וחצי כאשר אני נמצא,מזל מקס וסרגי

הטיפול היה - החלפת צלחות ברקס ורפידות בגלגלים הקדמיים + איתור נזילת מים.

ישר אחרי המתנה של 15 דק' סרגי התחיל בעבודה על החלפת הצלחות ברקס ורפידות בדרך הכי מקצועית ומהירה.

את בעיית הנזילה מצא תוך שנייה (מהיוניט של הרדיאטור) ותיקן זאת.

הטיפול נגמר תוך שעה + - ותוך כדי אנכי משגע את סרגי עם שאלות מסביב.

חייב לציין שהעבודה נעשתה במצויינות ומהירה.

צוות מדהים,מסור וסבלני!

המשך כך!

*עלות החלקים נוחה מאוד לכיס!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שוב אני מוצא את עצמי במוסך רון, אחרי שבחול המועד פסח הרכב החליט להתחמם סתם ככה פתאום באמצע מרכז תל אביב ההומה אדם ומכוניות. הגעתי לקראת שעת סגירה עם הגרר ובמוסך קיבל אותי אופיר בדיוק כמו בפעם שעברה.

גם הפעם היחס היה סבלני,אדיב ומצוין והתחושה היא שאתה מגיע קודם כל לחבר ורק אחר כך לבעל מקצוע. דבר נדיר כשלעצמו וכבר שווה את הביקור אם או בלי קשר לרכב.

מיותר לציין שהתקלה אובחנה במקצועיות ובמהירות. קיבלתי הסבר מפורט על מה שקרה וגם התיקון בוצע על הצד הטוב ביותר ובמחיר שהוא באמת אטרקטיבי והוגן.

לסיום חשוב לי לציין שאני קודם כל מגיע למוסך רון כי כיף שם בזכות האנשים והיחס ולא בגלל המחיר למרות שגם הוא מצוין. לפני זה שהייתי מגיע למוסך תמיד הייתי בתחושה שמישהו עושה לי טובה. עושה לי טובה שמתייחס לנוכחותי שם, עושה לי טובה שמטפל באוטו וכמובן שתמיד רחפה התחושה של האם אני נמצא במקום אמין? האם האבחנה מדויקת או שמכניסים לי עוד עבודה כדי לעשות סיבוב? לא אצל מוסך רון. באמת שרק בשביל השקט הנפשי הזה שווה להגיע ולהפוך את חווית הביקור במוסך ממשהו מיגע לכיף אמיתי.

ושוב תודה מיוחדת לאופיר. ממליץ לפנות אליו בפעם הבאה שאתם שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכם חברים יקרים,

היום ביקרתי במוסך רון המוכר מאוד לחברי הפורום פה,רציתי לשתף אותכם בשירות המדהים שקיבלתי,

הגעתי למוסך בבוקר בשעה 7 וחצי וישר קיבל אותי בהבנה ואנרגיה אופיר בחור שמקשיב ועוזר ועונה על השאלות גם אם היא השאלה הכי טיפשית שיש,ברשותי פולו שנת 2009 (הצורה הישנה)

הגעתי למוסך לצורך טיפול גדול וטיימינג ועוד בעיה שהייתה לי עם המצערת שהייתה מלוכלכת והייתה עושה בעיות הנעה ראשונית, אופיר ישר תיתק את העיניינים והכניס את הרכב לעבודה כמו כן אני רוצה לציין לשבח את המכנואי שעבד לי על האוטו שעשה עבודה מדהימה ונקייה וכל הזמן הראה לי כל חלק שהחליף וענה לי על שאלות לא משנה כמה ישבתי לידו ושאלתי אותו, אני לא זוכר את שמו של המכונאי אבל אני בטוח שגם רון וגם אופיר ידעו על מי אני מדבר , האוטו קיבל שירות וטיפול מדהים וזה עשה אותי יותר שמח מכל דבר , בעייני הם קנו אותי כלקוח קבוע

לסיכום:

אופיר וגם למכנואי שעבד על האוטו תודה רבה אתם גדולים מהחיים באמת שאתם גרמתם לי לנחת ורוגע

הלוואי וכל בעלי המקצוע היו כמוכם .

volkswagen polo 2009 - כיום

צבע כסף, 1400 נפח מנוע, 80 כוחות סוס :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי סיאט לאון 2011 ועד היום טיפלתי בה בשחר מוטורס.

לאחרונה שמעתי שיש בעיה עם המותחן והשרשרת והתקשרתי לשחר מוטורס כדי לברר פרטים על המותחן שמותקן ברכב, וקיבלתי תשובה מזלזלת שאי אפשר לבדוק, ותבוא ננסה לעזור לך. אתם בטח יודעים שהעזרה הזאת לא בחינם.

ואז החלטתי לפנות שמוסך רון, על מנת לבצע בדיקה יסודית לכל הנושא של השרשרת ומותחן. אופיר בדק את השרשרת והסביר לי שהשרשרת בסדר ושנשאר לבדוק רק את הגרסה של המותחן. על הדרך ביקשתי לסדר את תא הכפפות, המנגנון הסגירה שלוט התקלקל.

ואז שאלתי את אופיר כמה אני חייב לך, והוא אמר לי, שאתה לא חייב שום דבר. חשוב שתבינו, שבמוסך מורשה היו לוקחים לי לפחות 250 על בדיקה ממוחשבת ולפחות 150 על תיקון של תא כפפות.

לאחר שעתיים,אופיר התקשר אליי כדי להגיד לי את הגרסה של המותחן. ושוב, כל זה ללא תשלום בכלל.

אין ספק, שאת הטיפול הבא לאוטו אני אעשה במוסך רון, ואולי סוף סוף אני לא אצטרך להשגיח על האוטו, כמו שאני עושה במוסך מורשה.

אופיר, תודה על השירות שלא מקבלים בשום מוסך בארץ, ועוד 9 חודשים נפגש בטיפול 75K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי חיפוש התת פורום המתאים ביותר....החלטתי לנחות דווקא פה

אתמול ביצעתי טיפול 60K לאיביזה שלי, חשוב לציין ששמעתי המון דברים טובים על מוסך רון והחלטתי לבוא ביום שישי מהדרום לת"א כדי לבדוק על מה כל הרעש ;-)

הגעתי בשעה 9, את פניי קיבל רון אחרי מספר דקות יצא איתי לדרך.

את הטיפול לאוטו ביצע אופיר, אשר בכל שלב הסביר לי מה הוא עושה ואפילו טרח להראות לי את החלקים ולענות לאינסוף שאלות שלי בסובלנות ואיכפתיות.

בנוסף לטיפול הרגיל הייתה לי תקלה של רעידות קלות, רון הסביר לי שניתן למשוך עוד קצת עם הצלחות המקוריות אבל בכל מקרה הוריד את הגלגלים כדי לבדוק את השחיקה לפי הספרות, ושוב מוטיב חוזר במוסך-רון עבר איתי על המגבלות של השחיקה והסכמנו להחליף.

זה האוטו השני שלי, והכרתי לא מעט מוסכים, חלקם מורשים - פעם ראשונה שנתקלתי ביחס כל כך אישי ומקצועי.

אז תודה רבה לכל צוות המוסך, ועוד כמה ק"מ אני מביא גם את הטויוטה של ההורים לטיפול 120K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...