Jump to content

omrish92

 • הודעות

  117
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של omrish92

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. שאלה לגבי הנקודות - אני צובר נק' ברגע שאני משלם על הדוח (כביכול "מודה" באשמה) או ברגע כשמקבלים את הדוח והוא מוזן במערכת על שמי(לפני תשלום)? ומה לגבי בקשה להישפט? במקום 3 חודשים יש לי עכשיו עד דצמבר?
 2. שלום לכולם מציין שעדיין לא קיבלתי את הדוח פיזית לדואר. תשלום עד דצמבר = יותר מ90 יום. מאמין שהעבירו את הדוח על שמי לפני שבוע + - .... אז? התשלום אכן עד דצמבר או עד אוקטובר? (ולמה לא רושמים שזה כולל נקודות?) ויש לי הרגשה שיגיעו אליי עוד דוחות כאלה... הכנסתי את עצמי לבעיה רצינית....
 3. אז בעצם זה לקחת הימור(סוג של....) במידה וזה יאוחר אני אצטרך לשבור את הראש במכתבים ובמיילים. במקרה הכי גרוע, לקחת עורך דין (ולא מעוניין בזה )
 4. הבנתי תודה רבה לכם על ההסבר. שאלה אחרונה (מקווה) כאשר הדוח מוסב על שמי, חלים עליי מחדש 90 יום בהם אוכל להישפט? במידה ויגיע אליי בזמן נורמלי (ולא אחרי 80 יום נניח) על מנת שאוכל להגיב ולהגיש בקשה להישפט
 5. שלום רב בתאריך 24/12/20 ביצעתי עבירת מהירות בכביש עירוני(צומת רעננה), נסעתי 72 קמש נתפסתי ע"י מצלמה שמוצבת בצומת והייתי לבד בכביש. הדוח של המצלמה הודפס ונשלח בדואר מהמשטרה רק ב24/5/21 והגיע למחלקת רכב של עבודתי רק ב13/6/21 הגיע לידיי רק ב6/7/21 חשוב לציין שבאותו יום עבדתי והייתי עם רכב החברה שגם רשום על שמם. הקנס כבר צבר פיגורים והתשלום הוא 3000... מה לעשות? המנהל שלי רוצה שאחתום על הדוח, אבל אני לא ממהר כי הפיגור לא בגללי ולא מוכן לקחת פיגורים שלא בגללי. יש לי עבר נקי מעבירות. לפי מה שהבנתי, הקנס שעלי לקבל הוא 750 שקל ו8 נקודות יש מצב שאלך להישפט(בלי עורך דין) כי יש הבדל של קמ"ש אחד בודד מ750 שקל ל250 שקל. מה הפעולות שעליי לעשות?
 6. אז ככה הוא פגע. לא יצא מהרכב להסתכל וגם אחרי שהחנה את רכבו לא בדק במה פגע VIDEO0456.mp4
 7. אכן גובה הפגיע וגובה הוו של הטנדר זהים. על מנת שהוא יצליח להיכנס לחניה ברווס(הוא חונה משמאלי) הוא בעצם עובר את החניה שלי במעבר עצמו של החניון ואז לוקח רווס עם היגיו לצד ימין, בדיוק כמו שאני עושה. כנראה חוסר ריכוז לאותו רגע ופשוט נכנס ברכב... לדעתי זאת גם אישתו, מכיוון שייצא לי לראות אותה כמה פעמים מתקשה בלהחנות את הטנדר. אני מנסה לחשוב איך לגשת אליו בצורה שאני יודע שזה הוא מבלי שהוא יודע... כי הרי לא ראיתי ולא הייתי שם..
 8. שלום רב, סיטואציה - הרכב שלי עמד בחנייה יום וחצי, וכשהגעתי לנהוג בו ראיתי מכה בטמבון הקידמי אותה מכה בוודאות מוו גרירה של רכב אחר. (לפי הפגיעה עצמה ועיצובה,מצרף תמונה) הרכב שלי (הנפגע) חונה בחנייה תת קרקעית עם עוד שכנים. לידי מחנה טנדר עם וו גרירה(והיחיד מכל ה20 רכבים במפלס) ותמיד חונה עם הפנים בחוץ (משמע עושה רווס לחניה שלו) אותו מסלול רוורס שהוא עושה גם אני עושה על מנת להיכנס לחניה שלי. אני בוודאות יודע שזה הוא אבל הוא לא השאיר פתק או משהו... אף אחד לא ראה ולא שמע. אני הראשון... מה אתם הייתם עושים? איך אפשר להתנהל מולו...? ובדיוק יומיים לפני החלפנו טמבון אחורי מתאונה!!! VID-20210305-WA0016.mp4
 9. אחי חונה כחוק עם האופנוע. במקביל לקיר (קושר את האופנוע בשרשר לפי דרישות הביטוח) ובשטח החניה שלי באמצע שטח החניה ולא בצידיה ובטח שלא מפריע לאותו שכן. להחנות על קו מותר בחינת חוק?
 10. זה ממש אבל ממש לא מפריע לו כל עוד הוא מחנה באמצע החניה שלו וגם אני עוד נצמד לעמוד עד כמה שאפשר. אין שום סיכוי שאחי יגע לו ברכב...המרווח שנוצר כ"כ רחב.אפשר לעשות שפאגט ועדיין לא להיות קרובים ללגעת ברכבים אבל זה לא האישיו...האישיו שהוא נצמד לחניה שלי ועליי זה גם מקשה לצאת מהרכב.
 11. אוקיי..שכחתי לציין עוד משהו... לאחי יש אופנוע שחונה ליד הקיר,ועל מנת לצאת,אחי עובר בין הרכבים שלי ושל השכן... אז ככה שזה לא משנה כ"כ להחנות עם הפנים פנימה כי ואולי באלכסון כי עדיין יש חניה ליידנו (אחרי עמודה כאילו)... עדיין השכן צמוד מאוד לרכבי ואין מרווח בין הרכבים,כך שאופנוע כבד יוכל לעבור שם.
 12. כבר כמה פעמים דיברנו פנים מול פנים ליד הרכבים כשהתמזל מזלי בדיוק שהוא יוצא/נכנס לחניה... אולי להטריד אותו אתה אומר?...לדפוק על הדלת כל פעם שהוא מחנה כמו חלאה?..
 13. שלום רב לכולם. יש לי בעיה קטנה עם השכן בחניה,שאחרי הרבה דיבורים ופתקים שהשארתי על חלונו,אין שום שינוי עם התנהגותו. חניה לדוגמא שממש דומה לחניה אצלי - אני חונה בחניה 2408 ויש מימני עמוד (חונה תמיד עם פנים ליציאה) השכן חונה ב2409 עכשיו...לבנאדם יש טנדר,מצויין. הבנאדם בוחר כל פעם להחנות על הקו שגובל עם החניה שלי,ועם כל הכבוד,לי אין לאן "לברוח" יותר לצד ימין בגלל העמוד. החניות עצמן מאוד רחבות! דוקאטו יכולה להחנות שם בכיף באמצע תיחום החניה ולכולם לא תהיה בעיה אותו בנאדם בוחר להחנות כל פעם כמה שיותר קרוב לקו שגובל עם החניה שלי או לפעמים על הקו. ליידו גם חונים אבל אותם שכנים חונים מצויין ואין לי טענות אליהם. רעיונות התמודדות? אני חשבתי פשוט להכניס את הג'יפ של אבא שלי ולהחנות על קו שגובל בחניה שלו או ממש צמוד,כל עוד לא לגלוש לחניה שלו כמובן. עוד רעיונות? תודה רבה !
 14. שלום רב לחברי הפורום מוכר את רכבי שבבעלותי כבר 5.5 שנים. סיאט איביזה 2007 דגם ספורט 1.4 סמ"ק,3 דלתות,סאנרוף וידנית,נהג יחיד. עובר טיפולים בזמן (מטופל כל ה5.5 שנים אצל מוסך רון בתל אביב) ספר טיפולים של כל השנים שהוא אצלי. הרכב נועל צמיגים חדשים בני חצי שנה בעלות של 2500 ש"ח מזגן חדש קומפלט מהניילון + בקרת אקלים. עבר פוליש ווקס וציפוי נאנו 2 שכבות לפני חצי שנה יש השחרת חלונות בכל החלונות (חוץ מהשמשה הקדמית) ברכב קיים דאבל דין ומערכת כולל סאב + קומפוננט. מצבר חדש (פחות מחצי שנה). יד 3 ברישיון. וקילומטראז 164 אלף הרכב נוסע מצויין ללא שום בעיות! הקונה יקבל את הרכב עם טסט לשנה! מחיר התחלתי 14 אלף (גמיש) 0544465479 עומרי **אם לא זמין לשיחה נא ליצור קשר דרך הוואטסאפ.
×
×
 • תוכן חדש...