Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך רון - מוסך לפולקסוואגן, אאודי, סקודה וסיאט בתל-אביב - חוות דעת גולשים

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

אמנם זה כבר הפך להיות עניין שבשגרה, אבל באמת שאני חייב לפתוח את השרשור הזה.

באיביזה שברשותי התחילו להשמע לסירוגין רעשי טרקטור בהתנעה.

המקרה היה קורה באופן רנדומלי אחת לכמה התנעות (יכול להיות פעם ביומיים ויכול לא להיות חודש).

כמובן שמיד הבנתי שכנראה מדובר בשרשרת הטיימינג והמותחנים הידועים לשמצה.

אחרי כל ההמלצות החמות שרצות פה על מוסך רון, ולמרות שאני גר בצפון (חיפה) החלטתי להתקשר אליו ולקבל חוות דעת.

כבר בשיחת הטלפון רון הסביר הכל ואמר לקפוץ לאבחן את התקלה ולפתור אותה.

יצאתי מוקדם בבוקר מהבית (בכל זאת, שעתיים נסיעה עם הפקקים הנוראיים של הבוקר) והגעתי למוסך, רון מיד קיבל אותי בסבר פנים יפות ובדק את התקלה וכמובן שהוחלט להחליף שרשרת ומותחן.

בנוסף, ניצלתי את ההזדמנות שאני כבר אצל רון והוא סידר גם את צינורות הדלק שעשו רעש של קרקושים על הדרך.

כל הטיפול היה מלווה בהסברים לכל שאלה שלי ע״י רון והצוות מכונאים שלו שגם הם עבדו בצורה מסבירת פנים ומקצועית.

המזכירה שלו מזל טיפלה בהכל בצורה מקצועית ונחמדה ובאמת שפעם ראשונה אני נכנס למוסך ומקבל הרגשה ביתית.

בהרבה מאוד ביקורים במוסכים קיבלתי הרגשה לא נעימה, ובעיקר לא מקצועית, כאילו רק מנסים לדחוף את האלמנט, ובתור אחד שמבין עניין ועושה שיעורי בית לפני כל הגעה לטיפול או מוסך זה מתסכל.

אז רק מיליפ טובות על מוסך רון, הלוואי והיה עובר לצפון חחחחח, מי שבאיזור ממליץ עליו בחום, מחירים הוגנים ושירות מעל לכל ביקורת.

*אצרף תמונות בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 582
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כשמגיעה מילה טובה אז מגיעה מילה טובה...

לקסוס IS של חבר,

עשינו לה החלפת רפידות בכל פינות הרכב, מגיעים לקליפר האחורי השני ומגלים שהקליפר שאמור לצוף על פין פשוט תקוע עליו, דבר שגורם לבלימה על רפידה אחת באותו הגלגל.

ניסינו עם פטיש ועם קלפה שנשברה מהעומס והקליפר תקוע על הפין כאילו שהוא מרותך אליו.

אין ברירה וחייבים מוסך, ברור לנו שאל המוסך המרכזי של לקסוס אנחנו לא הולכים ושרון הוא האופציה השפויה.

מגיעים אל רון ומרגישים קצת לא נוח, כי בכל זאת זו עבודה שהתחלנו לבד, קצת כמו להגיע למסעדה עם סנדוויץ'...

רון קיבל אותנו בחיוך והתחיל לעבוד, פירק את הקליפר והאוכף מהרכב והתחיל לשכנע את החלקים להיפרד עם פטיש והזלפה בלתי פוסקת של חומר נגד חלודה.

שעתיים, שעתיים נמשכה המלחמה מול העיניים שלנו עד שהחלקים הסכימו להיפרד, היו רגעים שחשבנו שזה יהיה בלתי אפשרי.

אבל רון התעקש ובסוף ניצח.

אז תודה רבה - גם כי חסכת אלפי שקלים ברכישת חלקים חדשים, גם כי התעקשת ולא וויתרת וגם כי זה לא מובן מאליו שבעל מקצוע יסכים להמשיך לטפל ברכב מהמצב שהגענו אליו.

המחיר אגב היה סביר לגמרי.

עריכה אחרונה על ידי dorki
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם עברו כמה שבועות אבל עדיין רלוונטי. שעת בוקר יחסית מוקדמת, בזמן נסיעה בכביש החוף פתאום הרכב מפסיק "למשוך", נורות EPC, לחץ אוויר, שמן (בצהוב!), בקרת החלקה נדלקות במקביל ונשמע צליל אזהרה.

עצרתי בתחנת הדלק ובדיקה באפליקצית Torque הראתה לי את התקלה המוכרת (מרכב אחר) של מיספייר בצילינדר 3. למזלי הייתי קרוב לעבודה וקרטעתי עד לחניון.

דיברתי עם רון בטלפון והסברתי לו את הסימפטום, הוא הרגיע אותי שאפשר להגיע בנסיעה זהירה אליו וכך עשיתי בצהריים.

במוסך טיפל ברכב אופיר (פעם ראשונה שנפגשים כי אני תמיד בא בימי שישי), סרק ואיבחן עם המחשב, הסביר לי את התקלה (בחוטי/סליל הצתה), הרכיב חלקים חדשים וכל זה בסבלנות וברוגע. מכיוון שגם ככה פורקו הפלאגים החלפתי אותם גם.

הביטוי "שמו הולך לפניו" יותר ממתאים למוסך רון. במשרד שאני עובד בו עוד חמישה רכבים מטופלים אצל רון ואני שמח שארבעה מהם זה בזכותי! (אחד כבר מטפל מלפני כן).

IMG-20160202-WA0001.jpg 20160202_073831.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במסגרת חיפושים אחר רכב לבתי, עלה אתמול ללוח יד2 רכב רלוונטי. פולו 2007, יד שנייה, 75K ק"מ. הרכב עבר טיפול גדול לפני 3 חודשים ויש טסט לשנה.

אחרי שקיבלתי לפקס את היסטורית הטיפולים במורשה, התקשרתי אל רון לשאול אם יוכל לבדוק בבוקר את הרכב ולאשר אם לקנות או לא. "כן, בוא, בוא". אז הגעתי הבוקר.

אופיר המקצוען בדק את הרכב, והצביע על מס' ריג'קטים (בנוסף לטיימינג שהתכוונתי להחליף).

רון גם הוא שמע את הממצאים של אופיר ויצא לסיבוב. סך הכל הרכב אובחן ע"י רון כ"עושה את העבודה, נוסע", שזה מתבטא במנוע וגיר תקינים.

לאחר קיזוז של רצון טוב במחיר, הוחלט לקנות את הרכב.

השארתי את הרכב במוסך, ואישרתי להחליף טיימינג, משאבת מים, מאוורר, תושבת מנוע ומגבים. הרכב טופל במקצוענות תחת עינם הפקוחה של אופיר ורון, כל השאלות שלי נענו ברצון ובהרחבה. השארתי שם סכום לא מבוטל, בעיקר בשל עלות חלפים, על העבודה קיבלתי הנחה יפה. ולא לשכוח שהבדיקה הייתה ללא תשלום.

כל שנותר הוא רק להודות על היחס והסבלנות, ולהמליץ על מוסך כזה, שכיף להיכנס אליו, ולצאת בהרגשה כזו טובה.

עריכה: ואת מי פגשתי שם היום? את dorki החביב.

polo_at_ron.jpg

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הגעתי לרון עם המאזדה לאנטיס של חברה שלי עקב תקלה בטרמוסטט, החלפה של הטרמוסטט היא פשוטה אבל רציתי חוות דעת של בעל מקצוע אמין כי בכל זאת הרכב עושה נסיעות ארוכות כל יום.

רון בדק והסביר לי הכל לאורך כל העבודה.

נהנתי משירות מצוין ואנשים הגונים.

הנה רון מרתיח את הטרמוסטט :)

51a7634742df9f8b4d42bb742317a81f.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

הייתי אצל רון היום עם הרכב של אימי

הנהג העיקרי ברכב התרשם לטובה שמדובר במקום רציני ונקי עם עובדים כמו שצריך, משום מה זה מרשים להיכנס למוסך ולראות כל כך הרבה פולקסווגן(ים) ולא לשמוע את העובדים צועקים אחד לשני בשפה-ההיא-שהיא-לא-עברית, נחמד.

המחיר דומה-זהה למה שמשלמים במוסך מורשה אבל רון משתמש בחלפי OEM ולא דרעק סיני, העבודה עשתה רושם יותר מקצועי החל מהכיסוי על המושב, דרך בדיקה בנסיעה לפני שבכלל נוגעים, בדיקת לחות נוזל בלמים (מי בכלל עושה את זה?!:shock:), עבודה יסודית על הרכב עצמו והפינוק בשטיפה ידנית+ריחן בסוף הטיפול. הכל פיקס.

נכון שאין קוראסונים, מכונת אספרסו, חדר המתנה ממוזג עם טלוויזיה וכו' כמו שיש במורשה אבל הרכב מקבל טיפול הרבה יותר טוב

דעתי עליו לא השתנתה - מדובר במוסך עם גישה שנדיר למצוא, כמעט עושה חשק לקנות VAG כדי שיהיה איפה לטפל בלי כאבי ראש

תודה רון.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל אני שוב ממליץ על רון , היתה ברשותי גולף וכעת עברתי למאזדה , לשמחתי לאחר שיחה עם רון הוא אמר לי שהוא מטפל גם במאזדה , היום ניגשתי אליו לטיפול שכלל גם החלפת פלאגים , מסנן דלק , וטיפול שמנים .

וכרגיל קיבלתי שירות מעל ומעבר , ממליץ בחום גם למי שיש מאזדה.

מה עם מיצובישי?

הוא עושה הנחה למי שמגיע מרחוק?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שאין קוראסונים, מכונת אספרסו, חדר המתנה ממוזג עם טלוויזיה וכו' כמו שיש במורשה אבל הרכב מקבל טיפול הרבה יותר טוב

לא מדוייק.

הייתי בפורים והיו אוזני המן !

חןץ מזה - ליטשו לי גם את הפנסים הקדמיים. שאפו !

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי ששאל על מכוניות לא ממשפחת VAG

אמנם עיקר ההתמחות של רון הינה במשפחה הנ"ל, אבל אני כעת במוסך שלו ואני רואה פה לא מעט טויוטות יונדאי מזדה סיבארו ועוד ועוד.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...