Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך רון - מוסך לפולקסוואגן, אאודי, סקודה וסיאט בתל-אביב - חוות דעת גולשים

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אישית הייתי מטפל אצל רון גם אם הרכב היה חדש ובתקופת האחריות.

וכך אכן עושים כמ מידידי, בהמלצתי.

חבר טוב עם אוקטביה בת שנה היה אצלו עכשיו לטיפול ראשון ויצא מאושר.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 582
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אולי תפנק אותנו בחשבונית ועלויות שלך?

עלויות רגילות עם הנחה קלה לחברי הפורום.

לא באים בגלל שזה זול אלא בגלל שזה עדיף.

לפעמים יש הרגשה מוטעית שמוסך יבואן = ללכת על בטוח. זה לא נכון.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי פולקסוואגן פולו שנת 2003.

בחודש האחרון היו מספר אירועים של הגה שכמעט לא ניתן להיגוי והעלמות של ההגה כוח.

במקביל נדלקה נורת אזהרה של הגה כוח.בתחילה האירועים היו יותר רחוקים וככל שעבר הזמן התופעה נהייתה די קבועה.

התקשרתי למוסך רון שם אני מטפל ברכב. דיברתי עם אופיר ממוסך רון והסברתי לו מה הבעיה והוא הסביר לי באדיבות מה לדעתו מקור הבעיה- PLUG שנסדק/ נשבר בקופסה של המצבר שמספק חשמל להגה הכוח. בדקתי את הרכב תוך כדי שהוא מלווה אותי בפלאפון ואכן היה PLUG שבור.

קניתי את החלק הבעייתי בחנות חלפים במחיר של שקלים בודדים והרכבתי והבעיה נפתרה.

בשיחת טלפון פשוטה נחסך לי זמן רב וכסף ורציתי להודות על השירות והאדיבות (כמו בדרך כלל)

עריכה אחרונה על ידי Elchanan Quint
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע רכשתי JETTA חדשה

ובהמלצת חבר טוב הלכתי לבדוק את הרכב לפני קנייה במוסך רון

רון לקח את הרכב לסיבוב קצר והצביע מיד על הבעיות שהיו במקצועיות מדהימה

ונתן לי במקום הצעת מחיר לתיקון

רכשתי את הרכב

ומיד הכנסתי את הרכב לטיפול אצל אופיר

מעבר לזה שהוא בנאדם מיוחד ועם סבלנות נדירה

הבחור מקצועי בטירוף

היתה לי נורה של כרית אוויר שדלקה ואופיר אמר לי שזה בעיה קטנה בצמות , הוא טיפל בבעיה והנורה נעלמה

אופיר החליף לי גם רפידות ברקס למקורי ועוד איזה פנס ברקס

במחירים הוגנים לחלוטין !!!

עבודה מקצועית ונקייה

וכצ'ופר בסוך הוא דאג שישטפו לי את האוטו כדי "שאני יצא עם חיוך "

האמת יצאתי עם חיוך ....

תודה אופיר \ רון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו פה יכול להגיד לי כמה בערך יכול לעלות אצל רון (כן כן רק אצלו, כי שמעתי שאם יש מישהו עם ידיים לפולו, זה רק רון !) טיפול של שמנים וכו' ? סליחה על הבורות, אני לא מבין בתחום כל כך ואני חייל ככה שגם המזומן טיפה קצר, אז אני רוצה לדעת סדרי גודל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולם.

אני רוצה לשתף מהחוויה שלי ממוסך רון.

הרכב, ג'טה 2010 הגיעה למוסך להחלפת רצועת טיימינג ומשאבת מים, הגעתי היום מבאר שבע למוסך רון, התקשרתי למוסך כחצי שעה לפני הגעתי ואופיר אמר לי להגיע והרכב לא ימתין בתור, באמת הגעתי והרכב ישר נכנס לעבודה.

תוך כדי עבודה נראה כי רצועת המנוע גם הגיעה זמנה ואחרי קצת שיגועים, הוחלט להחליפה.

אני חייב לציין שלמרות שהגעתי טרם ארוחת הצהריים, הרכב יצא במהירות כפי שהובטח לי, אחרי מילוי אוויר בצמיגים ושטיפה חיצונית לאוטו.

אני חייב לציין את היחס הנהדר של מזל והיה פשוט נפלא לראות את העבודה מתבצעת בשקיפות טוטאלית.

הייתה לי חוויה נהדרת ובאמת, אני חייב לציין את המקצועיות של כל הצוות והטיפול המסור ברכב.

עוד אוסיף שהמחיר היה פשוט נהדר. הצעות מחיר ממוסכים בסביבתי היו יקרות והנסיעה הייתה שווה את זה.

תודה למוסך רון, לאופיר (שקצת שיגעתי אותו.) ומזל ולכל הצוות.

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הגעתי הבוקר אל רון כדי לקבל חוות דעת על רכב משומש לבני.

הגעתי "על הבוקר", עוד לפני הפתיחה, ובלי תיאום.

רון קיבל את פני במקצועיות ובלבביות, השקיע מזמנו וסירב לקבל תמורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אפשרי / כדאי לקחת פולו לבדיקה לפני קנייה אצל רון?

אני רואה כאן כל כך הרבה המלצות עליו, אבל השאלה האם בכל מקרה צריך לעשות בדיקה במכון בדיקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם היפה שלי במוסך רון

כמו שחלק מכם יודעים, אני שומר על הרכב שלי באדיקות ומקפיד לבצע טיפולים בתדירות כפולה מזו שדורש היצרן (אני מבצע כל 7,500 ק"מ).

בעקבות ההמלצות בפורום הגעתי ביום חמישי האחרון למוסך רון כדי לבצע טיפול גדול וגם כדי להחליף את שרשרת הטיימינג והמותחן. הרכב הוא Audi A3 2.0TSI מודל 2011; כידוע ברכבים אלה ישנה תקלה סידרתית בה מותחן שרשרת התיזמון עלול להשבר בזמן התנעה ולגרום לשרשרת לקפוץ שן, מה שבתורו גורם למפגש לא רצוי של בוכנה עם שסתום ולהרס המנוע.

רון ואופיר קיבלו אותי בסבר פנים יפות והסבירו לי שבגלל טיפול ההחלפה של השרשרת הרכב ישאר במוסך כל היום כדי לאפשר לסיליקון להתייבש. רון מייד הציע להשאיל לי רכב כדי שאוכל להגיע למשרד אבל אני העדפתי להשאר במוסך למשך היום כדי לעקוב אחר הטיפול. שאלתי את רון אם זה בסדר שאעמוד ליד הרכב והוא ענה "להיפך! אני מעדיף שתסתכל. קח כסא ותרגיש בנוח". ברכב טיפל סעיד במשך כחמש שעות בהן פורקו השרשרת והמותחן והוחלפו בדגם החדש. אני עקבתי אחר התהליך וסעיד כל פעם עצר את הטיפול כדי שאוכל לצלם. בתמונה הבאה אפשר לראות את המותחן המקורי משמאל ואת המותחן החדש.

IMG_3282.jpg

IMG_3294.jpg

תוך כדי תהליך פירוק המנוע נחשפו גם שתי התושבות. החלטתי להחליף אותן כיוון שכבר בטיפול קודם (במוסך אחר) ראיתי שהן כמעט והגיעו לסוף דרכן. אינדיקציה נוספת הייתה רעידות עדינות שהחלו להופיע לאחרונה כשהרכב משולב בהילוך ראשון והרגל על הברקס. חשוב לי לציין שאצל רון אין לחץ להחליף והוא השתתף איתי בדיון האם להחליף את התושבות ממש כמו חבר. בתמונה הבאה מופיעה תושבת ימין המקורית והתושבת החדשה.

IMG_3308.jpg

הרכב ואני בילנו במוסך כשבע שעות שכללו כאמור החלפה של שרשרת הטיימינג והמותחן, החלפה של כל הפילטרים, נוזלי המנוע ,פלאגים ותושבות מנוע. כבונוס בוצעה שטיפת מנוע עדינה והוא עכשיו נראה יותר טוב מהיום שבו הוצאתי את הרכב מהסוכנות.

IMG_3331.jpg

רון מסתובב במוסך כל היום, בודק את פעילות המכונאים ונותן להם דגשים. לכל שאלה שעלתה במוחי הייתה לו תשובה ובמיוחד אהבתי את הסבלנות שלו. כאשר רון היה עסוק עם לקוחות אחרים לא התביישתי לפנות לאופיר וגם הוא ניחן בסבלנות אינסופית וידע מרשים ביותר.

IMG_3338.jpg

הרכב גם קודם היה שמור כמו בית מרקחת אבל עכשיו נהיה אפילו עוד יותר חלק ושקט, וכמובן החשש של כשל בלתי צפוי במותחן השרשרת הוסר מליבי. המחיר היה סביר ביותר וכיוון שהייתי מעורב בכל התהליך לא הייתי מופתע. אם כבר, הייתי מופתע לטובה.

אין ספק שלמוסך רון אני עוד אחזור!

עריכה אחרונה על ידי shugiflex

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לפרגן לאופיר ממוסך רון (TosTos בפורום) שעשה לסקודה אוקטביה שלנו טיפול תקופתי היום במסירות ומקצועיות, אופיר ענה לכל שאלה שהיתה לי על מה הוא עושה באוטו ועל הטיפול, מילא כמות מדויקת של שמן כנ"ל לגבי בקשה שהיתה לי בנוגע למצבר והכל באדיבות ומקצועיות. תודה!

how it's like to drive :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי מנתניה למוסך רון על הבוקר כדי לבצע לרכב טיפול טיימינג לרכב מסוג פולקסוואגן גולף 2.0 FSI שנת 2007

קיבלתי הצעה של 1600 שקל על הטיפול טיימינג מקורי לא כולל מע"מ.

הגעתי למוסך , ישר קיבלו אותי הרכב היה אמור להיות מוכן תוך 3 שעות , ותוך שעתיים כבר הייתי בחוץ.

במסגרת הטיפול באוטו כל דבר שרצו/המליצו להחליף קראו לי וקיבלתי הסבר וחוות דעת מה כדאי ומה העלות.

לבסוף הוחלפה גם הרצועת מנוע (של האלטרנטור והמזגן)

לאחר שקיבלתי גם שטיפה

רון סגר איתי מחיר מאוד אטרקטיבי 1800 שקל טיפול טיימינג מלא + רצועת מנוע עם העבודה כולל מע"מ.

תודה רבה , אין ספק שאחזור שוב כשאצטרך :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...