Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך רון - מוסך לפולקסוואגן, אאודי, סקודה וסיאט בתל-אביב - חוות דעת גולשים

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סתם מקרה אמיתי:

מישהי מהמשרד שלי אמרה לי שבוע שעבר שמחר היא נוסעת לת"א בשביל לטפל במוסך X (לא משנה שמות) באיביזה שלה, והתייעצה איתי האם לציין רעשים מסויימים שהיא שומעת, מהחשש שינצלו את זה בשביל 'לתפור' לה טיפול לא נחוץ.

אמרתי לה שלמיטב היכרותי את השוק, אם כבר את נוסעת למרכז לטפל בVAG, עדיף ללכת למוסך רון. שם - למיטב ידיעתי - הסיכוי שיתפרו לה שטויות הוא נמוך.

אחרי שהראתי לה ברשת ביקורות על המוסך אליו היא תכננה ללכת (פושרות), ועל מוסך רון - היא ביטלה את ה'תור' במוסך X, והיום הפקידה את האיביזה ברון.

עכשיו, זה 'פרסום' אפקטיבי בשימוש בשירות מוצלח: אין לי VAG, לא היתה לי, אין לאף אחד מהמשפחה הקרובה. בחיים לא ראיתי פרסומת של מוסך רון ולא החלפתי איתם מילה מעולם. ועם זאת, ידעתי שזה מוסך טוב תודות לעשרות המלצות שיצא לי לראות במהלך השנים האחרונות.... כל הכבוד להם.

מקווה שהיא תחזור מבסוטה מהטיפול. אעדכן.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 582
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מקריאה בפורום עולה שהמוסך היחיד בארץ שהוא אמין ומקצועי זה מוסך רון....

אין מישהו נוסף? מה עם איזור הצפון ואיזור הדרום?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון אמר לי שהם קודם כל רופאים ואחר כך מומחים(כשבאתי אליו עם המאזדה של חברה שלי).

בקיצור, רון יטפל בכל רכב אבל כדי להרים טלפון לפני לקבוע הכל מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוקל לקפוץ אליו יום אחד אם הוא יסכים. אולי רון יפתור לי את הבעיה של התושבות המסריחות האלו והמשולשים המקומבנים אחת ולתמיד.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אז איך נתחיל, נכתוב את השורה התחתונה פה: מומלץ מומלץ מומלץ!

ונרחיב:

הייתה לי תקלה ברכב, סקודה פאביה 2009, ידנית. האיתותים לא עבדו, איתותי החירום עובדים, הידית לא מפעילה איתותים.

התקלה הופיעה מוצאי שבת, לצערי עקב העבודה לא יכולתי ללכת למוסך עד היום.

אז אבא שלי רצה לעזור לי, ולקח את האוטו למוסך שהוא מכיר באזורינו (רחובות)

יומיים שלמים התעסקו ולא הצליחו לפתור את הבעיה, כבר אמרו שאין אפשרות לפתור וחייבים ללכת לחברה כי מדובר בתקלת מחשב מנוע/אלקטרוניקה (הם לא ידעו מי נגד מי בתכלס)

בקיצור לקחתי חופש, ובאתי עם הרכב לרון היום בבוקר, אופיר הגיע אחרי כזה דקות וקיבל אותי למרות שלא קבעתי תור במיוחד או משהו, ולא מדובר באיזו החלפת שמן פשוטה.

לאחר אבחון ובדיקות הוחלט להתחיל מהקל לקשה (מה שהתברר כהימור נכון)

הלכתי הבייתה ברכבת, ובצהריים הרכב כבר היה מוכן תקין ועובד.

מה שמוסך אחר במשך יומיים לא הצליח לעשות ולפתור, אופיר פתר בכמה שעות, כשחלק נכבד מהן היה לחכות לחלק שיגיע.

אפילו המחיר היה סביר לדעתי.

לסיכומו של עניין, אין שום ספק שהרכב לא נכנס מעכשיו לשום מוסך אחר ולא משנה אם מדובר בהחלפת שמן או בכל שטות אחרת.

תודה ענקית לאופיר ולצוות המוסך שהחזיר לי את הרכב במצב תקין, וכדרך אגב גם שטוף ושאוב יסודי.

נ.ב

הידית הייתה חלק משומש (בחירה שלי) והייתה מעט מלוכלכת, לא משנה כמה התעקשתי, אופיר לא היה מוכן לאפשר לי לנסוע ככה מהמוסך, זה אומר הרבה לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הנה שוב הגיע לו מאי ואיתו הטיפול השנתי. :-)

הפולו קיבלה טיפול מסור ומקצועי בנוהל אצל ד"ר רון.

המון תודה לרון ולצוות המוסך על האדיבות, המקצועיות,יעילות העבודה והמחיר ההוגן.

היה תענוג כרגיל.

מוסך רון

מומלץ -מומלץ- מומלץ AAA+ :-D

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות ההמלצות מהפורום, למרות שגרתי בירושלים, בשנים האחרונות השתדלתי לטפל רק אצל רון בפולו שלי. מעולם לא היה לי ספק במקצועיות שלו ושל העובדים שלו, אבל אני מודה שמדי פעם התגנבה התלבטות אם זה שווה את הנסיעה. לאחרונה עברתי צפונה וכשהגיע השעה לעשות טיפול ההתלבטות הייתה קשה מתמיד. בגלל שמדובר בטיפול גדול+החלפת רצועת תזמון החלטתי להגיע לרון למרות המרחק (ניצלנו נסיעה של אישתי למרכז כדי לעשות את הטיפול). העבודה שצוות המוסך עשה על הרכב, אבחון הבעיות והטיפול היו מצויינים כרגיל והמחירים היו יותר מהוגנים. בדרך חזרה צפונה מהטיפול התחילו רעידות ברכב (נשרף סליל הצתה). רון הפנה אותנו למוסך שיהיה לנו קרוב למקום המגורים ונשא בעלות ההחלפה- דבר שאינו מובן מאליו.

בקיצור, מבחינתי אין יותר שום התלבטות- הידיעה שהרכב מטופל בצורה כל כך מקצועית שווה את המאמץ שבהגעה אל רון אפילו מהצפון הרחוק. אני ממליץ בחום!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון שלח אותנו למוסך שהוא מכיר בקרבתנו ותיאם איתו את הטיפול בנו- לא נדרשנו לשלם כלום עבור החלפת הסליל. זה לא מוסך יבואן, אבל מוסך מומלץ על ידי חבר'ה מהאזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש לא סוד שלמוסך רון בתל אביב יש מוניטין רב, ובצדק. אנוכי הגעתי אליו בפעם הראשונה בשבוע שעבר עם הגולף המשומשת שרכשתי, וזאת הייתה אחת ההחלטות הכי טובות שעשיתי.

רון אדם מקצועי ואדיב. הוא הקדיש זמן לענות על שאלותיי למרות הלחץ שהיה במוסך. אני רוצה לציין לטובה גם את אופיר, שעזר לי עם כל מה שביקשתי, הפגין סבלנות וידע רב בתחום והסביר לי בפירוט על המכניקה של הרכב ועל כל שלבי הטיפול הנדרש. במהלך נסיעת מבחן שהוא עשה עם הרכב, הוא זיהה שצריך להחליף שסתום מסויים. שאפו, ותודה אופיר!

מיותר לציין שכל החלפים, השמנים והנוזלים שמשתמשים בהם במוסך הם מקוריים לחלוטין, ללא פשרות.

תודעת שירות גבוהה, כבר אמרתי? אין לי ספק שאחזור לשם בטיפול הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הגעתי לאחרונה למוסך רון מאשדוד לתל-אביב, וכל פעם מחדש זה מוכיח את עצמו ככדאי.

הכרתי את מוסך רון לפני 7 שנים לערך מהפורום הזה, מאז אני נוסע אליו בכל מה שנוגע לתחזוקה של הרכב.

הרכב שלי גולף שנת 2000, החל מהשנה מצריך אישור בלמים.

רון בדק את הרכב, מצא כי תותבות של משולשים בלויים, הוחלפו בחדשים מחוזקים של TT, וואו איזה הבדל!

הרכב יותר יציב, הבלימה יותר נעימה וההגה מגיב חד יותר.

כמובן שהרכב עבר טסט ראשון.

היה לי גם נזילת קירור קלה, תוקן במהירות.

המון תודה לרון והצוות שלו, יושרה, מקצועיות ומומחיות מהמדרגה הראשונה, מחירים סבירים, ותמיד תמיד חיוך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הבוקר לקחתי את הרכב של אמי למוסך רון לטיפול שגרתי (סקודה פאביה) זו השנה הרביעית - הגעתי בשעות הבוקר ומיד זכיתי לקבלת פנים חמה מצד רון כמיטב המסורת שזיהה אותי מיד. רון לקח את הרכב לסיבוב אך לא מצא שוב דבר מיוחד ולכן בוצע ברכב טיפול רגיל הכולל החלפת שמן, מסנן שמן, מסנן מזגן ונוזל בלמים.

הפעם זכיתי להכיר מקרוב את אופיר שעבד למעשה על הרכב, ולמרות שהבאתי עמי ספר קריאה ע"מ להעביר את הזמן בפינת הישיבה החלטתי להחזירו לרכב ולהצטרף לאופיר למשך כל הטיפול - ובכך זכיתי לקבל הסברים מדויקים על מהלך הטיפול, על חלקי הרכב השונים וגם שוחחנו באופן כללי על מכוניות גרמניות ועל הרכב השני שלי בפרט.

בתום הטיפול הרכב נלקח לעמדת השטיפה הסמוכה, שם השוטף שאב את שטיחי הרכב ושטף אותו ביסודיות - כך שקיבלתי את הרכב נקי ומצוחצח.

כשבישראל יש לא מעט מוסכים עם רמת מקצועיות ושירות נמוכה, כיף לדעת שיש אור בקצה המנהרה כדוגמת מוסך רון שאנשיו מוגדרים על ידי כזהב אנושי (ואין הרבה אנשים שמוגדרים על ידי כזהב אנושי).

יש לציין שהמוסך מומחה בטיפול במכוניות גרמניות מקבוצת פולקסווגן, אולם כבר ראיתי אצלו עם השנים צרפתיות ויפניות בהן טיפל בהצלחה מלאה כמובן - כך שאני ממליץ על המוסך הזה בחום לכל היצרנים (בררו איתו קודם). כל הכבוד שיש בעלי מקצוע ואנשים כאלה בישראל - אמשיך לרכוש אך ורק מכוניות גרמניות מהקבוצה גם בגלל שהן מכוניות מצוינות, אבל בעיקר בזכות המוסך שיכול לתת מענה לכל דבר ביעילות, בחיוך ובמחירים מעולים.

תודה לכם!

גיא.

בתמונה: אופיר מנקז שאריות שמן ממערכת הבלמים ברכבי :-)

13578720_267043793651973_1928461299_n.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היום הייתי עם האיביזה של החברה (וגם איתה כמובן) אצל רון, לטיפול שנתי ולבדיקת בלמים אחוריים

רון היה אדיב מאוד, סבלני, מסביר ברוגע ונתן תחושה טובה למשך כל זמן השהייה אצלו.

רון עשה סיבוב ברכב, הרגיש את הבעיה בבלמים האחוריים, ואחרי בדיקה גילה שהרפידות האחוריות גמורות

בנוסף, כיוון שלרכב לא היה היסטורית טיפולים (ובנוסף תוך כדי גם ראו שלא נעשה טיפול גדול אף פעם), הוחלט לבצע טיפול מקיף ברכב

כל זאת כמובן תוך הסברים, הציג את החלקים הישנים הבלויים, ועם תחושת בטחון שהכל נעשה כמו שצריך

אחד העובדים אפילו עשה לנו פוליש בצד הרכב שקיבל צבע מרכב חולף

סה"כ מאוד מרוצה, מקום נהדר, עובדים מעולים, בעל מוסך אמין והגון ובאמת חוויה טובה.

גם המחירים טובים בסה"כ.

מומלץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הגעתי למוסך רון עם הA3 שלי, תוך דקות ספורות ניגש אליי רון, שמע על התקלה שיש לי באוטו ומיד קרא לעובד שלו, אופיר.

אופיר רק מלשמוע מה התקלה מיד הבין לאן לגשת באוטו ומיד החל במלאכה.

תוך דקות ספורות הוא סידר את התקלה במקצעונות, אחרי כל כך הרבה שטויות ששמעתי על התקלה, הוא פשוט פתר אותה בדקות ספורות.

אם יש לכם תקלת חשמל ברכב, תבקשו את אופיר :wink:

ההמלצה שלי לבעלי וואגיות הוא מוסך רון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...