Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך רון - מוסך לפולקסוואגן, אאודי, סקודה וסיאט בתל-אביב - חוות דעת גולשים

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 582
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום לכולם

בשבוע שעבר נדלק לי ברכב (סקודה פאביה 2008 אוט' בנזין) נורת בקרת מנוע ,

פניתי ביום שישי האחרון למוסך סקודה ,צמפיון ,(חשבתי לעצמי תקלת מנוע אולי כדאי ללכת למוסך מורשה שהם "מומחים" ), הם עבדו על האוטו במשך 4 שעות ולא הצליחו למצוא למה המנורה דולקת, לטענתם אין קודי תקלה, הם ביקשו ממני לחזור בחזרה יום אחר , מיותר לציין שלא חזרתי, והלכתי היום 06.08.13 למוסך רון ששם אני עושה את הטיפולים של האוטו בקביעות, נכנסתי לרון ותוך 2 דקות על השעון , רון גילה שהבעייה פשוטה מאוד , סה"כ המצבר חלש ולכן המנורה נדלקת , (מוזר שהוא מצא ב2 דקות וסקודה 4 שעות לא מצאו ) כמובן שהחלפתי אצלו מצבר ועל הדרך עשיתי ניקוי למצערת של האוטו , בקיצור חברים מוסך רון מומלץ בחום ,ולמדתי על בשרי בדרך הקשה פעם הבאה (נקווה שלא תהייה) אני עף רק לרון ,, צמפיון אתם מחוקים אצלי

תודה רון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

בשבוע שעבר נדלק לי ברכב (סקודה פאביה 2008 אוט' בנזין) נורת בקרת מנוע ,

פניתי ביום שישי האחרון למוסך סקודה ,צמפיון ,(חשבתי לעצמי תקלת מנוע אולי כדאי ללכת למוסך מורשה שהם "מומחים" ), הם עבדו על האוטו במשך 4 שעות ולא הצליחו למצוא למה המנורה דולקת, לטענתם אין קודי תקלה, הם ביקשו ממני לחזור בחזרה יום אחר , מיותר לציין שלא חזרתי, והלכתי היום 06.08.13 למוסך רון ששם אני עושה את הטיפולים של האוטו בקביעות, נכנסתי לרון ותוך 2 דקות על השעון , רון גילה שהבעייה פשוטה מאוד , סה"כ המצבר חלש ולכן המנורה נדלקת , (מוזר שהוא מצא ב2 דקות וסקודה 4 שעות לא מצאו ) כמובן שהחלפתי אצלו מצבר ועל הדרך עשיתי ניקוי למצערת של האוטו , בקיצור חברים מוסך רון מומלץ בחום ,ולמדתי על בשרי בדרך הקשה פעם הבאה (נקווה שלא תהייה) אני עף רק לרון ,, צמפיון אתם מחוקים אצלי

תודה רון (הפעם מבטיח שאגיע רק אליך , אתה הבן אדם הכי ישר שראיתי בתור מוסכניק שבד"כ דוחפים עוד ועוד דברים על הדרך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אכן אצלך התקלה נגרמה ממתח נמוך בזמן ההנעה .

נפילת המתח גורמת לאיפוס כל הערכים הנלמדים עיי המחשב

וגורמת לפעולה לא סדירה מיד אחרי ההנעה,דבר שגרם אצלך להידלקות

נורת בדוק מנוע .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי למוסך רון אתמול 11/08/13 עם גולף GTI MK6 לתקן נורת מנוע שדלקה, רון חיבר את הרכב למחשב ותוך שניה איתר את התקלה (מיכל עיבוי דלק סתום).

כמו כן, יש לי נזילת שמן שחשבתי שהיא קטנה שרציתי לתקן, רון הסביר מאיפה הנזילה ומסתבר שהיא לא קטנה כמו שחשבתי.

מאחר ובמוסך מורשה פליקס בוצעה עבודה על ראש המנוע לפני כשנה והם נותנים אחריות לשנתיים עבור התיקונים שהם עושים (האחריות פגה לפני שנה), רון האיר את עיני והמליץ לי לבדוק דרכם אם יש אחריות עבור התיקון שנעשה שם במקום כמו מוסכניק רגיל שישר היה מציע לתקן את הנזילה בעלות.

תודה ענקית!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אני רוצה לציין את את השירות הנהדר שקיבלתי ממוסך רון

היה אצלי ברכב דליפת מים ממקום לא ידוע

רון כמובן איבחן ביסודיות וקבע שהראדיטור הלך

בפרק זמן קצר הרכב היה על הליפט ובוצע התיקון ( בנוסף בוצע תיקון "על הדרך" של המגן בוץ למטה שהיה שבור בחלקו )

אציין את מוטי שעבד לי על האוטו . הבחור אלוף , מקצוען אמיתי . והכי חשוב גישה שירותית במהלך התיקון עצמו ( כל שאלה ניתן ההסבר הכי מקיף שאפשר )

שתעלו ותצליחו אמן

תודה על הכל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי לרון בעקבות נורות אזהרה שנדלקו בלוח השעונים (אורגן אורות): ESP + בלם יד + ABS. בספר הרכב (סקודה רומסטר 2011) הבעיה מתוארת ככשל בברקסים, אך בדיקה במוסך הקבוע שלי הראתה שהברקסים תקינים. הבעיה היא שהמוסך הקבוע שלי ביפו הוא מוסך של פעם: הם טובים בבעיות מכאניות, אבל כשזה מגיע למחשב הרכב הם נלחצים.

מצאתי ברשת חוות דעת טובות על רון. הגעתי אליו, ותוך דקות ספורות הוא מצא שמדובר בקצר ב-ABS. מסתבר שזו בעיה לא כל כך נדירה בסקודה. הוא טיפל בזה מהר ואפילו שטפו לי את הרכב. כל הטיפול עלה סביב ה-300 שקל.

ממליץ עליו בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שמח להמליץ בלב שלם על מוסך רון.

הייתי אתמול עם חבר בקשר לרכב שלו, אחרי שאנחנו מתרוצצים אחרי תקלה ברכב בין כמה מוסכים כבר (אחד מהם מורשה ואחרי 4 ביקורים שם)

אף אחד לא הצליח לעלות שיש בכלל בעיה במנוע, כולם חשבו שזו הזיה.

מיותר לציין שרון עלה שיש בעיה במהירות ומקצועיות, וכמובן פירט והסביר הכול שגם בנאדם שאין לו אף שמץ במכונאות יבין.

המלצה חמה לכול בעלים של מכוניות תוצרת VAG, בכללי ראיתי שם עוד מכוניות כמו סוזוקי, אז ההמלצה היא למעשה כללית :-D

רון המשך כך, עלה והצלח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפניי יומיים קניתי אאודי A3 2003 1.8T, המכונית עברה בדיקה במכון והכל היה אחלה. עד שהתחלתי לנסוע איתו בפעם הראשונה אחרי הקנייה - משם התחיל סיוט שנפתח בביקור לא רצוי במוסך חאפר בראשון לציון. אחרי שהתקלה חזרה (אלטרנטור וקצר בחיבורים למצבר, בדיעבד), החלטתי לסמוך על הביקורות החיוביות שקיבל מוסך רון בפורום ושלחתי את הגרר ישר אליו.

הגעתי למוסך בבוקר למחרת, ואחרי כמה דקות מיד היה ברור שיש פה עסק עם מישהו שחי את הרכבים האלו (אאודי, פולקסווגן וכו') והניסיון שלו שווה זהב. הוא ישר זיהה בעיה בחיפור קומבינה שעשו לי על כבל מתח גבוה וציין שזו בעיה ידועה של אאודי ויש לחבר ישירות למצבר (-). הוחלף גם אלטרנטור באחד מקורי מפירוק בחו"ל, גם כאן התברר שהניסיון שלו שווה זהב אחרי שבמוסך מראשון שמו לי אלטרנטור משופץ שהתקלקל אחרי חצי יום.

אני ממש רוצה לאמר קודם כל תודה לחבר'ה כאן בפורום שעזרו לי למצוא מוסך נהדר כל כך קרוב לבית עם מנהל מוסך אדיב ונחמד, וצוות נהדר. ושנית אני רוצה לציין לחיוב את הרמה של מוסך רון, אבא שלי תמיד אומר שאחד המדדים למוסך טוב זה ניקיון, המוסך של רון די מצוחצח, מרווח ונראה בין הרציניים שביקרתי בהם. מעבר לזה המחירים על הטיפולים היו ממש בסדר וזהים לתיקונים של רכבים יפניים למיניהם - עוד סיבה להחזיק אאודי . רון היה אחלה, בן אדם רגוע ומיושב, זמין תמיד בסלולרי או במשרד לכל שאלה (גם כשנתקעתי שוב בבעיה אחרת - מאוורר, הוא הדריך אותי מה לעשות ואיך לתפעל). מבחינתי אני מצאתי את הבית החדש שלי לטיפול הרכב החדש וחשבתי שהחבר'ה פה יעריכו ביקורת ומילה טובה על מוסכים.

בקיצור, ממליץ בחום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רציתי להבהיר משהו

what was was, was was.

:wink:

לא, מה שהיה נשאר בדיוק אותו דבר. שוב מוסך יבואן רשלני ובהמי. יש משהו במותג הזה שגורם לקשורים אליו להתנהג כמו זבל, בגישת אני ואפסי.

מבחוץ הכל נראה טוב ומקצועי, אבל בפנים זה יותר רקוב מהביצים מ2010 שילדים מירושלים ניסו למכור עכשיו עם תאריכים מזוייפים.

אני מרחיק את הקרובים אלי מלקנות מכוניות שלהם, אני לא מוכן לשלוח אף אחד להתמודד עם שנתיים אחריות ואמינות רופפת.

רון הוא נקודת האור היחידה של VW כאן, ואלוהים יעזור לי כשאני שוב אמצא את עצמי עם מכונית חדשה.

מַה-שֶּׁהָיָה, הוּא שֶׁיִּהְיֶה, וּמַה-שֶּׁנַּעֲשָׂה, הוּא שֶׁיֵּעָשֶׂה; וְאֵין כָּל-חָדָשׁ, תַּחַת הַשָּׁמֶשׁ

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב לכולם לרון הגעתי לפני כשנה לערך לאחר שעברתי עוגמת נפש וחור לא קטן בכיס רכב במצב מכאני מעולה שרק בגלל חוסרב מיומנות וחפרות לשמה במוסך החברה גרמו לרכב כמעט נזק בלתי הפיך מאז שרון ניכנס לתמונה הרכב במצב מעולה רון כמובן שהציל לי את הרכב במהלך השנה האחרונה הרכב עבר סידרת טיפולים מסודרת אצל רון חלפים מקוריים עבודה למופת מחירים הוגנים ואמינות חסרת תקדים אתמול שוב ביקרתי במוסך רון לצורך החלפת צלחות בלם ורפידות ולפי המלצת רון שבסקודה סופרב רצוי צלחות בלם מקורי אך גם הציע תחליפי כמובן שהחלפתי צלחות ורפידות מקוריים במחירים שפויים לחלוטין ושוב ברצוני לשבח את רון ואת הצוות המקצועי כולל את אברהם השוטף רכבים לרון יש כנראה כישרון לקלוט אנשים איכותיים ואין פעם שאני לא יוצא מהמוסך ושר ברון מירו סופרב:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל ככה :

מוסך רון תל אביב ישראל בק 18

טיפול 10000

היי שלום היום הייתי במוסך רון בתלאביב אחרי שקניתי גולף 2002 לפני כמה ימים

ישר איך שהגעתי רון אמר לי להכניס את האוטו לחנייה אחרי כמה דקות הלכתנו לעשות סיבוב אמר לי איך האוטו שהוא שמור במצב מעולה וחיבר אותו למחשב ליראות בעיות לבסוף לא נימצא כלום התחלנו את הטיפול אחרי שעה פלוס מינוס הוא סיים והמליץ לי להחליף כמה דברים וסידר לי חור באגזוז ובסוף הטיפול שתפו לי עוד את האוטו :)) יצאתי משם בהרגשה ששווה ליסוע מאשדוד לתלאביב

בשביל יחס אדיב אנשים אמינים ומחיר שפוי אין לי מילים מבסוט מהם מאוד כול מי שיש לי מכוניות וואג מומלץ מאוד להיכנס חשם פעם אחת מבטיח שהוא יחזור בטוח :) תודה רבה לרון ולצוות שלו!8)

הטיפול פלוס החלפת צינור וואקוס ניראה לי או מים לפוס תיקון חור באגזוז וטיפ עלה לי 879 שקל:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...