Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך רון - מוסך לפולקסוואגן, אאודי, סקודה וסיאט בתל-אביב - חוות דעת גולשים

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• ספונסר פורום

רון מטפל בכל סוגי הרכב, הוא מתמחה בדגמי VAG.

בדיוק כמו שאם תכנס למוסך מורשה של רנו עם טויוטה (או להפך) יקבלו אותך בשמחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 582
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לי סקודה אוקטביה שנת 2001 שהאכילה אותנו מרורים.

אחרי שקולר שמן הגיר נפרץ בפעם השלישית והמוסכניק הקודם שלי החליט שקירור שמן גיר הוא משהו מיותר (כן, זו לא בדיחה - הוא פשוט ביטל אותו ואמר לי שיהיה בסדר) הבנתי שהגיע הזמן להחליף מוסכניק.

על מוסך רון קראתי בפורום. ראיתי עשרות אם לא מאות תגובות אוהדות והחלטתי ששווה להשקיע את הזמן (והדלק) שבנסיעה מפרדס חנה לתל אביב כדי שמישהו מקצועי יבדוק את האוטו.

ואכן לא התאכזבתי. מוסך רון הוא בדיוק מה שחיפשתי במוסך:

א. מקצועי בצורה בלתי רגילה. רון חזר על מה שכתוב גם כאן בפורום (והמוסכניק הקודם שלי לא ידע) על כך שפריצת קולר גיר בסקודה אוקטביה היא תקלה ידועה והפתרון הוא קולר אוויר חיצוני. בנוסף, בדק את הרכב בדיקה יסודית כולל נסיעת מבחן ואבחן מספר בעיות נוספות כמו חיישן מזייף, רצועה גמורה ותושבות.

ב. נחמד, עונה על על כל השאלות בגובה העיניים. אני אוהב להסתכל בזמן הטיפול מה עושים, ורון אפשר לי להתבונן בעבודה שמבוצעת, הסביר לי כל דבר והישיבה במוסך איתו ועם הצוות שלו הייתה ממש תענוג. זאת בשונה לחלוטין ממוסך מרכזי של היבואן (הייתי גם בכזה לפני כמה שנים וברחתי) שם נאלצתי להיפרד מהרכב לכמה שעות (ואחר כך מכמה אלפי שקלים כנראה מיותרים).

ג. מחיר הוגן. המחירים של רון בהחלט סבירים ואינם גבוהים משמעותית מהמוסך המקומי שבו תיקנתי עד עכשיו. בנוסף הוא נותן אחריות של שנה (כולל על החלפים) - משהו שיכולתי רק לחלום עליו במוסך בפרדס חנה שלא מבין למה אני מתרעם שהקולר נפרץ בפעם השלישית..

לסיכום, יש ברון את שלושת המרכיבים החיוניים-

-אישיות נעימה - אמין, ידידותי ללקוח, מסביר פנים, נותן את כל האינפורמציה המדוייקת.

-מקצועי. טיפול ברכב על ידי אחד המומחים בארץ לרכבים אלו

-מחירים סבירים

אני בדרך כלל לא כותב בפורומים. הפעם חרגתי ממנהגי - המדובר במוסך שמומלץ בצורה מובהקת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

גם את הBMW שלי הכנסתי אל רון! טיפול מסור ואישי חלקי LEMFORDER ברמת הOEM, פשוט כיף להגיע כל פעם.

הסיבה לכניסה היית נזילה מהבולמי זעזויים הקדמיים, הוחלט להחליף גם את כריות הבולמים והמוטות מיצבים על הדרך, לאחר שהראו סימני בלאי.

כמובן שבוצע טיפול 10K, בשמן סינטתי איכותי "ELF" ופילטר OEM.

לפני שהכנסתי את הרכב עשיתי סקר מחירים ורון יצא זול מכולם, משהו כמו 20% לאומת מוסכים מתמחים אחרים ו50% יותר זול מהמוסך המרכזי! פשוט תענוג!

לאחר הטיפול ההבדל בנסיעה ממש מורגש, הרכב פשוט מגלח מהמורות בצורה חלקה ונעימה.

ד.א היית שם איזה אוודיTT שחורה בצורה החדשה פשוט מדהימה! שהוציאה לי את העניים לעתיד:)

רון, תודה!

ושנה טוב!!

תמונה 3 (1).JPG

לאתר.JPG

תמונה 1 (1).JPG

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פולקסווגן מולטיוואן האשמח מאוד להכנס לרון לטיפולים ולעדכן אותכם בפורום.

אפשר רק כתובת עדכנית ומספר טלפון??

תודה ושבוע טוב:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לאחר הרבה חיפושים איפה להחליף חיישן חמצן בסיאט איביזה שלי והרבה בירורים, החלטתי להגיע אל מוסך רון בתל אביב למרות המרחק ואני מוכרח לציין שקיבלתי שירות פשוט מעל המצופה,

7:30 - הגעה למוסך וחיפוש אחר רון, כששאלתי את מזל [הפקידה] מי זה רון, כל מה שעניין אותה זה שקודם כל אשב לשתות קפה לפני שיטפלו בי, שתיתי קפה ופניתי לרון הצגתי את עצמי, קיבלתי מחמאה בשם "חופר" [ יש לציין שבצדק כל החג שיגעתי אותו ].

7:50 - החל הסבר על העבודה, סיבוב על האוטו [מפחיד ביותר!] ועבודה שלקחה חצי שעה בערך שאני מוכרח לציין שנעשתה בצורה מקצועית ביותר.

לאחר מכן הוצע לי שטיפה חיצונית ופנימית של האוטו [ פעם ראשונה שאני נתקל בדבר כזה, גם לא לכלכו לי את האוטו וגם מציעים לצחצח לי אותו ] שנאלצתי לסרב לה כי לא היה לי זמן.

בשעה 9:40 כבר הייתי בבית [ חדרה-תל אביב ]

בשורה התחתונה מדובר על אדם מקצועי ביותר, שירות באמת שלא ציפיתי לקבל משהו בכיוון בכלל!

הוא אומנם הצליח להדביק לי מדבקה על האוטו למרות שאני בדרך כלל שם דגש ושם לב שזה לא קורה, בכל אופן הוא הראשון שהצדיק [ מבחינתי בכל אופן ] את המדבקה ואני מתכוון להשאיר אותה על האוטו :wink:

מומלץ בחום לכולם גם מי שמגיע מרחוק שווה פשוט, שקט נפשי, מקצועיות מחירים הוגנים ויחס אדיב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פולקסווגן מולטיוואן האשמח מאוד להכנס לרון לטיפולים ולעדכן אותכם בפורום.

אפשר רק כתובת עדכנית ומספר טלפון??

תודה ושבוע טוב:wink:

קרובי משפחה שלי רצו לנסוע לטיפול (באר שבעיים), עם טרנספורטר, אך נאמר לנו שאין שם יכולת לקלוט את הרכב בגלל שאין להם ליפט מתאים, אני לא יודע אם המולטיוואן שלך בגובה סטנדרטי או מוגבה, הטרסנפורטר של קרובי המשפחה הוא מוגבה, כך ייתכן שזו הסיבה, אולי (ממליץ לך לברר עמו).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
קרובי משפחה שלי רצו לנסוע לטיפול (באר שבעיים), עם טרנספורטר, אך נאמר לנו שאין שם יכולת לקלוט את הרכב בגלל שאין להם ליפט מתאים, אני לא יודע אם המולטיוואן שלך בגובה סטנדרטי או מוגבה, הטרסנפורטר של קרובי המשפחה הוא מוגבה, כך ייתכן שזו הסיבה, אולי (ממליץ לך לברר עמו).

המולטיוואן שלי הוא מונית. אקיצר הגעתי למוסך, רון בדיוק לא היה במוסך.. מיד "רצה" אלי גברת נחמדה ובטונציה לא "הכי" אומר לי "אנחנו לא מטפלים במוניות". ואחד העובדים כנראה הבין שלא מדובר בסתם מונית, אז הוא אומר לה:"תמתיני רון יבוא כמה דקות ידבר איתו". על כל מקרה למרות שלא הרגשתי נעים עם העניין "הנפנוף" עקב העניין שמדובר ברכב מונית, המתנתי לרון. לאחר דקות בודדות רון הגיע, אמרתי לו שאני בא בעקבות המלצות מהפורום ושבדיוק נגמרה לי אחוריות חברה, ואני מעוניין לטפל אצלו בקביעות. גם רון בעצמו לא היה הכי נחמד ו"ניפנף" אותי קלות בזה שאמר לי:"אני עמוס היום דבר איתי בימים הקרובים..." :roll:

בכל מקרה רק רציתי לשתף אתכם.. אני לא שופט ולא דיין של אף אחד. זה היחס שאני קיבלתי, ולטפל שם אני כבר לא הטפל.

שבוע טוב וחג שמחת תורה שמח :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צהרים טובים!

ביררתי בתקופה האחרונה אודות סקודה אוקטביה, לאחר חיפושים מצאתי אחת שמורה יחסית במחיר נח למדי באיזור המרכז, קבעתי עם המוכר אצל רון לבדוק את הרכב.

עלי לציין שלא הייתי אצל רון מעולם, עד היום החזקתי יפניות, וזה הרכב הראשון שלי תוצרת הקונצרן.

אולם לאחר השם הטוב שיצא לאיש בכלל ובפורום בפרט, לקחתי את הרכב הנ''ל לבדיקה.

הגעתי לרון אתמול (10.10.12) בשעת בוקר עמוסה למדי, רון שמע את בקשתי והגיב שזה יקח קצת זמן ושנתאזר בסבלנות.

בהמתנה הקצרה יש לציין (10 -15 דק'), התבוננתי בעבודה במוסך, ממש כיף לראות את רון מתזז מליפט לליפט ומפזר הוראות לעובדיו, לאחר פרק זמן קצר התייחס בסבלנות לשאלותי, בדק את הרכב בדיקה מקיפה, ערך סיבוב באיזור, יצא לאיילון, בדק את הרכב תחת מהירות גבוהה, תוך כדי שהוא נותן לי סקירה קצרה על הרכב, על ההבדלים בין סוגי המנועים השונים, צריכת הדלק/שמן.

חזרנו למוסך, רון העלה את הרכב לליפט ובדק שאין נזילות שמן וכו', כל זה לקח 45 דק' בשעה עמוסה למדי במוסך, ובמחיר הגון לגמרי, וכל זאת למרות שאינו מכירני. אני מוכרח לציין שיצאתי נפעם מהיעילות והסבלנות והמקצוענות של האיש, מובן לי בהחלט השם הטוב שיצא לו.

בבדיקה אגב למתעניינים, נתגלה שהמאורר מזגן תקול, נזילת שמן קטנה ואופיינית, ושהרכב זקוק כמובן לטיפול שגרתי. למעט הנ''ל הרכב נמצא תקין והומלץ על ידי רון.

תודה רבה רון, שירבו כמותך מכונאים, מקצוענים וישרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בוקר טוב,

רציתי להוסיף את הביקורת שלי על מוסך רון, ישראל ב"ק 18, תל אביב (המקום החדש).

אחרי חצי שנה עם הרכב שרכשתי (גולף 2009, TSI), הגיע זמני לעשות טיפול גדול לרכב.

ע"פ הביקורות וההמלצות פה בפורום החלטתי ללכת על מוסך רון.

התקשרתי למוסך, תיאמתי טיפול וקיבלתי הצעת מחיר.

איך שהגעתי למוסך, מזל קיבלה אותי, פתחה לי כרטיס לקוח חדש במוסך ואמרה לי שרון יתפנה אלי בתוך מספר דקות, יבדוק את הרכב ויתחיל את הטיפול.

באמת אחרי 2-3 דק', רון היה איתי, קיבל אותי עם חיוך, בדק את הרכב והתחיל את הטיפול.

לאחר כשעתיים הרכב היה מוכן (ולאחר שטיפה).

אני יצאתי מאוד מרוצה, גם מהיחס, גם מהטיפול ומהמקום עצמו בכללי.

תודה רון, נתראה בטיפול הבא!

אור צברי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...