Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

ברגע הקניה, ולאחר שהקודם כבר התפגר לגמרי אמרתי נתפנק, אבל תכלס אומרים שה-10 פרו טוב לא פחות אם לא יותר.

בינתים שמח שיש הקלטה מובנית, מסך טוב וברור גם בשמש ורמקולים מצויינים.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חבל שMEIZU הפסיקו לשווק מחוץ לסין, ממש אהבתי את המכשירים שלהם. UI מאוד מוצלח ומכשירים קומפקטיים בדר"כ ברמת גימור מאוד גבוהה (אני מדבר על מכשירי הדגל שלהם) ומחיר הוגן.

בסדרת הדגל שלהם כיום יש מכשיר דגל קומפקטי בשם MEIZU 18S, בעל מסך 6.2 במשקל 160 גרם עם חומרה מהטופ של הטופ (SNP 888+) בעלות של פחות מ500 יורו.
הדבר הכי קרוב לזה שאפשר למצוא היום זה הXIAOMI X12, מכשיר גדול יותר (6.28) וכבד יותר (170 גרם) עם חומרה, מצלמה ומסך נחותים (SNP 870) במחיר יקר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא ממש לא מתגעגע אליהם - שני מכשירים (איני זוכר את הדגם) ששבקו שבוע לאחר תום האחריות (שנה).

מבחינתי המעבר מכל מיני מכשירים - מייזו, מוטורולה נוקיה\HMD, שיומי ואולי נוספים לסמסונג הוא כנראה בלתי הפיך. אמנם משלמים פרמיה מסויימת, אבל, לפחות מבחינתי, התמורה מוצדקת. ובניגוד למצב לפני עשור הממשק נוח ואני לא סובל יותר מדי מ-Bloatware.

ואם בסינים עסקינן - השבוע התחלתי לראות פרסומים של Vivo באתר ישראלי, אאל"ט KSP. אולי יתאימו לחובבי הז'אנר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא עשיתי את המעבר ההפוך, מסמסונג למייזו. או שממש הפוך כי לפני סמסונג היה לי גם אייפון.

עם מכשירים של סמסונג תמיד הייתה לי חוויה בין נוראית ללא טובה וסוג של התקבעתי בתור hater של המותג.

הOS היה מלא בגימיקים שמכבידים על המכשיר אבל לא נוחים וללא שום ערך.

גם כן המכשירים שנפלו לידי היו דיי מלאים בבאגים ולא גילו אמינות טובה. (פעם אחרונה זה היה s10se הקומפקטי)

מייזו מבחינתי זה הדבר הכי קרוב לIOS שחוויתי, מכשיר ברמת גימור גבוהה עם UI פשוט ונוח שעושה שכל בלי overload של פיטצ'רים וגימיקים.

אבל מצד שני זה עדיין android ובתור power user הייתי יכול לעשות בו הרבה פעולות שבIOS לא הייתי יכול.

בהתחלה מכשיר ראשון של מייזו היה דווקה מצויין (mx4 שהיה לי ושרד כמה טביעות ונפילות והרבה מאוד שטח וגריז ופודרה) אבל הם קצת איבדו את הדרך כאשר במקום להתמקד במכשיר 1-2 עיקרי הם התחילו לייצר הרבה מאוד דגמים בניסיון להתחרות בשיומי וסמסונג.

בתור חברה קטנה לא היו להם את המשאבים לתמוך במבחר הזה לכן כל מה שהם הוציאו היה לא אפוי בכלל.

לאחרונה נראה כאילו הם התאפסו על עצמם וחזרו לשוק היעד העיקרי שלהם שזה להתמקד בסדרה אחת של מכשירי פרימיום (סוג של כמו אפל) אבל לצערי לא נוכל לדעת אם חזרה עטרה ליושנה כי המכשירים לא משווקים מחוץ לסין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שהניסיון שלנו בדיוק הפוך: כבר כתבתי על הניסיון הרע עם מייזו - כנראה אותו MX4, אבל אני לא בטוח - ודווקא הסמסונג S10E של הבן שלי וה-Note 10 Lite שלי (נרכשו בפברואר 2020) מראים יציבות ואמינות טובה מאד, חוץ מזה שאחרי שנתיים הסוללה מתחילה להחלש, אבל עדיין לא במידה שמפריעה לתפקוד המכשירים. אני מעריך שיהיו שימושיים לפחות 3 שנים.

מה שכן - הסמסונג במחצית הראשונה של העשור הקודם היה בעל ממשק זוועתי, וזה, יחד עם המחיר, היה הסיבה שיצאנו לרעות בשדות זרים (בעיקר מוטורולה ושיומי, אבל גם מייזו ונוקיה). אני התייאשתי מהשיומי בגלל בעיות בעדכוני תוכנה שהפכו מכשירים לבלתי שמישים (עד שזכו לעדכון הבא, אבל מדובר בהשבתה ממושכת) וקושי בקליטת GPS.

וקוריוז לגבי מכשירי סמסונג עתיקים - יש לי עדיין שני מכשירים בני למעלה מ-20 שנה, עם כרטיסי סים של הדור השני, שבסיוע המטען עדיין מתחברים לרשת ה-GSM של פרטנר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מבסוט מהמצלמה של הסמסונג. ב A72 שלי.

מצלמת מתאי שמתחשק לה. לפעמים צריך לעשות ריסטרט למכשיר.

יוצא שאני מצלם מאפליקציה מצלמה שהורדתי מהחנות של גוגל.

כל פעם מוציאים עדכונים למצלמה. ולא פותרים תבעיה.

וזה מכשיר שעלה 1800 שקל.

ועוד דבר לקחו תשתי לחיצות על המסך. כמו שהיה ב LG

רק שכאן זה רגיש ללחיצות ומדליק תמכשיר בכיס.

אני יודע שאפשר לקנות כיסוי למכשיר. פנקס ולפתור זאת.

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית A1662 זה מוכוון ארה"ב, A1723 זה גירסה בינ"ל, A1724 זה גרסה סינית בלבד.

למה להזמין אייפון מעלי אקספרס?

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SE מחודש ב400 שקל. אני פשוט אוהב טלפון קטן. לא צריך כלום מבחיניתי לא ווצאפ ולא בנקים ולא כלום. שיחות ומוסיקה בלבד.

תודה על העזרה. מעריך מאוד

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, רק אל תבנה על רמת החידוש של החברות הסיניות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על הSE הראשון שמבוסס על גוף של אייפון 5? היה לי כזה, גם אני מאוהב בו.

כבר עדיף לך לקנות ביד 2 בארץ מכשיר שאתה יכול למשש ולהרגיש או לחפש NOS.
בודקים שהמכשיר לא נחשף למים (יש נקודת בדיקה במגירה של הסים).
בודקים שלא הוחלף מסך (זה אני לא יודע איך אפשר לבדוק...). ב99% כשמחליפים מסך שמים מסך תחליפי שהוא הרבה יותר שביר, ולכן לא הייתי רוכש מכשיר עם מסך שהוחלף.
בודקים שחיישן טביעות אצבע תקין.

כמובן גם לבדוק את כל שאר התפקודים.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, eladns כתב:

SE מחודש ב400 שקל. אני פשוט אוהב טלפון קטן. לא צריך כלום מבחיניתי לא ווצאפ ולא בנקים ולא כלום. שיחות ומוסיקה בלבד.

תודה על העזרה. מעריך מאוד

חבל, בדיוק מכרתי כזה ב-200 שקל. 

אני בזמנו קניתי את שלי מאתר HANDTECH, משומש עלה לי 270 שקל כולל משלוח, ואני יותר סומך עליו מאשר על קקמייקה מחודש מסין. 

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה עזבו אותי מיד 2.וגם לא מהמרקט פלייס. איזה אנשים הזויים יש שם אללה איסתור.

לא עונים

קובעים ולא באים

צריך לנוסע חצי מדינה בשבליהם

שקרנים

דורשים מחירים של הכתובה של אימא שלהם

• מצחיק 2

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...