Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

למה אתה צריך רשיון נהיגה?
כרטיס קופ"ח קח איתך כשאתה הולך לקופ"ח.
מזומן? תשמע גם בעגלת קפה הנידחת בקיבוץ יודעים לסלוק דרך הטלפון. מי שמקבל עדיין רק מזומן בעיה שלו.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עלי מזומן כבר יותר משנה. לא נתקלתי בבעיה.

כרטיס קופ"ח מחכה במגירה עד שצריך ללכת לקופ"ח.

בתור נוסע יומיומי בתחב"צ, מחכה בכליון עיניים שאפשר יהיה לטעון רבקו, או כרטיס נסיעה אחרים לטלפון, ואז בכלל לא אצטרך לשלוף ארנק. האפליקציות שיש כיום לא מהוות תחליף טוב יותר מהרבקו.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פינדר כתב:

אני משתמש במקבילה של אפל, אפל-פיי.

הרבה יותר נח מלשלוף כרטיס אשראי. לא צריך להקיש קוד (יש זהוי פנים באייפון).

לא צריך לסחוב ארנק בשביל לקנות ארטיק בבריכה או בים.

ברגע שתחנות דלק יקבלו תשלום בטאץ', אני בכלל לא אצטרך ארנק.

לכמעט כל תחנות הדלק יש אפליקציה שאפשר לשלם איתה. לא ברור למה המחוקק נתן להם הארכה כל כך ארוכה לגבי תשלום ב contactless.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את האפליקציות של תחנות הדלק:

1. אפליקציה הרבה פחות נוחה מתשלום במגע

2. אני מתדלק בתחנות מזדמנות לפי הצורך ולא בא לי להתקין את כל האפליקציות הקיימות

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הרישיון נהיגה בתוך המגן של הטלפון (בין המגן לגב הטלפון, לא מגן מיוחד), ו...זהו. כל השאר משלם עם הטלפון. גם תחבצ אני בדר"כ משלם עם האפליקציות, למרות שזה פחות נוח מרב קו.

האמת שאני כבר 5 חודשים נמצא באירופה ופה באמת אין מקום שלא מקבל אשראי. בארץ זה עדיין פחות נוח כי הרבה מסעדות וכו' עדיין לוקחות את הכרטיס ומחזירים, ולא משתמשות במכשיר עם contactless.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם חוות דעת אחרי שבוע של שימוש באייפון 12 מיני.

ממש אחלה של מכשיר. לא אחדש יותר מדי - המכשיר נוח לשימוש ביד אחת, קל משקל, מהיר מאוד, הכול עובד חלק והמצלמה לא נופלת בכלום ממכשירי דגל חדשים יותר(לחברה שלי יש גלקסי S21, לא ראיתי באמת שום הבדל בצילום במגוון מצבים) 

הדבר היחיד שדאגתי ממנו זה זמן הסוללה. לא יודע מה הציפיות של אנשים מזמן הסוללה, אולי היא בעיה בגרסאות קודמות של IOS, אבל אצלי בקביעות מחזיק יום וחצי עם 6-6:30 שעות זמן מסך, כולל שעתיים של ווייז.

האם זה פחות טוב מאיזה רדמי או גלקסי עם סוללה 5000 מיליאמפר? כן. אבל לקרוא לזה גרוע? וואלה, ממש לא, לפי הסטנדרטים שלי. 

במחיר שקניתי אותו, 1850 שקל עם אחריות מעבדה מורשית, אני מאוד מרוצה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@פינדר - אני כמעט לא משתמש בתחב"צ, אבל יש לי שני בנים שכן - אחד מעדיף את הרב קו, האחר את האפליקציה. עניין של אופי השימוש שמוזיל דווקא בשימוש בה.

בקיץ הקרוב כנראה שהנחת ה-20% ברב קו תתבטל, מצד שני יתאפשר תשלום בכ"א, אני מניח שיהיה ב-contactless. התנסיתי בכך בחו"ל - נוח מאוד, אבל מתאים רק למי שאינו זכאי לתעריפים מוזלים, שבשבילם נדרש כרטיס או אפליקציה הנושאים את ההנחה.

דרך אגב, בקופ"ח אין שום בעיה להסתדר בלי כרטיס (לפחות בכללית ומכבי, לא מכיר את האחרות). הדבר היחיד שדרוש תמיד (באופן כללי, לא בקופ"ח) הוא תעודה מזהה, לרוב הצרכים, אם כי לא לכולם, מספיק רשיון הנהיגה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.4.2022 בשעה 15:29, נהג מתחיל כתב:

טוב, חוזר לבדוק את השוק אחרי שויתרתי על רדמי נוט 10 פרו בגלל שלא רציתי להמר על יכולת הקלטת שיחות (אף מוכרן לא התחייב שיש).

האם יש מועמד אחר סביב 1000 שח בעל יכולת הקלטת שיחות מובנית, מצלמה טובה, מסך 6 אינצ וסוללה מעולה?

תקנה טלפון מייבוא של המילטון

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

דרך אגב, בקופ"ח אין שום בעיה להסתדר בלי כרטיס (לפחות בכללית ומכבי, לא מכיר את האחרות). הדבר היחיד שדרוש תמיד (באופן כללי, לא בקופ"ח) הוא תעודה מזהה, לרוב הצרכים, אם כי לא לכולם, מספיק רשיון הנהיגה.

בכללית אתה לא קיים בלי הכרטיס שלהם.

באמת שלא מבין למה בתחנות דלק ובכספמטים אין CONTACTLESS. זה כל כך מתבקש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכללית אתה מחייג לאיזה מספר ומשחרר את התיק שלך לכמה שעות.

לגבי תחנות הדלק - קיבלו דחייה בטענה שהטמעת ה-EMV מצריכה השקעה גדולה בהחלפת המשאבות בשלמותן. איני יודע אם הדבר נכון, אבל כך נטען.

לגבי עסקים שמקבלים רק מזומן - אלה הולכים ומתמעטים, בעיקר בשווקים. כבר זמן רב שאני משלם בכ"א בבתי אוכל, ומזה כשנה באפליקציות של חברות האשראי ואח"כ גם בגוגל פיי.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

תקנה טלפון מייבוא של המילטון

תודה, אכן קניתי שם רדמי נוט 11 פרו.

חג שמח

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, sperial כתב:

עניין של אופי השימוש שמוזיל דווקא בשימוש בה.

פחות אכפת לי מההוזלה ויותר מהנוחות.

האפליקציות תלויות בחיבור לרשת הסלולרית ובתחנות הרכבת התיקוף בחלק מהתחנות הוא מתחת לפני הקרקע, כמו בתחנת האוניברסיטה בת"א, שהיא יעד יומיומי שלי. כבר היו כמה מקרים שהיתה תקלה ברשת בתחנה ומשתמשי האפליקציות נתקעו. בשבוע שעבר היתה תקלה באחת האפליקציות ושוב כל מי שמשתמש בה נתקע. ברבקו מעולם לא היתה לי בעיה כזו.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, sperial כתב:

במאוחדת אם יש לך חשבון אונליין באפליקציה - אתה לא צריך כלום ושום דבר יותר מזה.

במקום כרטיס - באפליקציה אתה נכנס לחשבון האישי ואז יש לך במסך הראשי "ביקור ללא כרטיס" לוקח לו כמה כמה שניות והוא מנפיק לך אישור זמני לאותו היום ולמחרת עם קוד.

אתה מגיע לרופא / רוקח / נותן שירות נותן לו מספר ת.ז. ואת הקוד הזה וזהו.

אם קבעת תור ואתה צריך להוציא מספר בעמדה העצמית אז אתה מגיע לעמדה העצמית, במקום להעביר כרטיס יש עיגול כחול ובתוכו כתובה האות E, לוחצים עליו ואז מספר ת.ז. ואישור, הוא יוציא לך מספר כאילו העברת כרטיס.

לפני 13 שעות, נהג מתחיל כתב:

תודה, אכן קניתי שם רדמי נוט 11 פרו.

חג שמח

תתחדש חג שמח

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...