Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

בתאריך 2.7.2022 בשעה 07:29, davemustaine87 כתב:

למישהו יש היכרות עם האייפון SE החדש? בעיקר לגבי זמן הסוללה בחיים האמיתיים?

חבר משדרג מאייפון 8 שכבר עייף ועם מסך שבור, ולא רוצה להשקיע מעבר ל-1500-1700 שקל. הייתי ממליץ לו על האייפון 12 מיני שקניתי, אבל מאז המחיר שלו עלה ב-500(!) שקל ככה שהפער מחירים די גדול.

מעניין למה המחירים עלו כל כך 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.7.2022 בשעה 08:10, GABIUBOGI כתב:

נראלי עדיף להשקיע על 11 פרו מקס משומש.

הוא מחפש סלולרי לא טלוויזיה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הסיבה שתחנות דלק לא מקבלות תשלום contactless : מיכל כבר עבר את המקסימום המותר (₪300)בתשלום כזה. אין טעם לשים emv . 

אתמול השיקו את nothing 1 : הטלפון הסיני שמאיים על אייפון SE בסקס אפיל... 

תזהרו בקניית פיקסל 6 : הפורומים מלאים עם בעיות חומרה (במודם). 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, save כתב:

הסיבה שתחנות דלק לא מקבלות תשלום contactless : מיכל כבר עבר את המקסימום המותר (₪300)בתשלום כזה. אין טעם לשים emv . 

גם רוב הקניות בחנויות בגדים הן מעל 300 שקל, אז שגם הן יוותרו על זה?

עם גוגל ואפל פיי אפשר לשלם גם מעל 300 שקל. ובלי קשר emv יותר מאובטח בגלל הדרישה לpin.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על חנויות אופנה לנשים. שם ההגיון עזב את הדלת. 

לגבי גוגל pay אולי נכון. מה לגבי העברת הכרטיס ממש מעל המסופון ? לדעתי שם קיימת מגבלה.

התירוץ אגב של החלפת כל המשאבות הוא כמובן שטויות. ראה איך משקר הפכה את כל מכונות השתייה ממטבעות ל NFC עם קופסה דיגיטלית קטנה שהודבקה על המכונה. 

עריכה אחרונה על ידי save
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ההסבר/תירוץ. תן להם להנות מהספק (ומדחיית יישום ה-EMV), למרות שאותי זה מעצבן, תחנת הדלק היא המקום היחיד בו אני נאלץ לשלוף את הכרטיס מהארנק.

מה שעוד מוזר הוא שחסימת האשראי (ולכן מגבלת הרכישה), לפחות בתחנות ובכרטיס בהם אני רוכש דלק, היא 200 ש"ח. בעולם נתקלתי במגבלות יותר גבוהות, או באפשרות לבחור מראש מגבלה מבין כמה אפשרויות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, save כתב:

אין בטלפון הזה שום דבר שונה מ-100 הדגמים המקבילים אליו מיצרניות שונות. הדבר היחיד שיש זה תאורת לדים שמשתנה בהתאם לצלילים שזה כבר היה קיים בנוקיות מלפני 2 עשורים, ונקבר, כי זה פשוט לא מעניין אף אחד. 

חייב להחמיא למנכ"ל שלהם. היכולות שלו לייצר הייפ סביב המוצרים שלו היא יוצאת דופן. כמו שהוא עשה באוזניות, ככה הוא עשה בסמארטפון. 

וזה לא רק בתשלום ליו טיוברים, שזה המון חברות סיניות קטנות יותר גם עושות. זה הרבה מעבר לזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, save כתב:

תזהרו בקניית פיקסל 6 : הפורומים מלאים עם בעיות חומרה (במודם). 

לא תקף בטלפון חכם כי כדי לשלם אתה צריך לעבור וריפיקציה (באייפון זה פרצוף) וזה מבטל את ההגבלה של ה300 ש"ח שהיא רק תקפה לעסקה בלי וריפיקציה (רק כרטיס). בגלל זה אתה נדרש לשים קוד מעל 300, באייפון הקוד הוא הפייס איידי

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 2.7.2022 בשעה 07:29, davemustaine87 כתב:

למישהו יש היכרות עם האייפון SE החדש? בעיקר לגבי זמן הסוללה בחיים האמיתיים?

חבר משדרג מאייפון 8 שכבר עייף ועם מסך שבור, ולא רוצה להשקיע מעבר ל-1500-1700 שקל. הייתי ממליץ לו על האייפון 12 מיני שקניתי, אבל מאז המחיר שלו עלה ב-500(!) שקל ככה שהפער מחירים די גדול.

אז החבר בדיוק התחדש באייפון SE החדש. ומאוד מרוצה ממנו. הוא בעיקרון קיבל את אותו אייפון 8 רק עם זמן סוללה טוב הרבה יותר(אצלו האייפון 8 היא מחזיק עד חצי יום), מהיר כמו שד, ומצלמה טובה יותר. 

עוד התברר שהמחיר שלו ממש צנח. הוא נקנה חדש עם אחריות מעבדה מורשית, ב-1400 שקל. מעניין למה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש את הטלפון הבא שלי, אנדרואיד ולא יודע מה לבחור...

עכשיו עם הop6 שאני רץ איתו כבר 4 שנים, לפני כן הייתי עם הנקסוסים של גוגל. אז הכיוון שלי הוא טלפון סטוק או כמה שיותר קרוב לסטוק.

OnePlus חזרו הביתה לסין בקטע רע, זה אומר bloatware שקיים או שיתווסף בהמשך.

Nothing phone מעניין אבל הוא מכשיר midrange עם מצלמה די חלשה לפי הביקורות.

ה-op6 הוא לא חיית צילום אבל עם gcam אני מצליח להוציא ממנו אחלה צילומים, גם בתנאי אור חלשים.

הצעות מעניינות יתקבלו בשמחה.

תקציב 2500 פחות או יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, aviaviavi כתב:

OnePlus חזרו הביתה לסין בקטע רע, זה אומר bloatware שקיים או שיתווסף בהמשך.

אני לא בקיא, אבל אי אפשר פשוט להסיר וזהו?

לפני 3 דקות, aviaviavi כתב:

Nothing phone מעניין אבל הוא מכשיר midrange עם מצלמה די חלשה לפי הביקורות.

ככלל אני ממליץ לא לקנות מכשיר שלא רץ כמה חודשים בשוק, בטח אם הוא מיצרן חדש דנדש.

לא בדקתי מה מצבו, אבל הפיקסל 6 רץ במבצע של 100 דולר פחות מהמחיר הרגיל לאחרונה. הבעיה הכי גדולה שמצאתי אצלו בינתיים (חוצמיזה שהוא גדול מדי בשבילי) זה שיש טוענים שחיישן טביעת האצבע איטי. זה נשמע משהו קטן, אבל אם מביאים בחשבון כמה הפעלות כאלו אתה עושה ביום, זה יכול להפוך למאוד מעצבן. חוצמיזה, נשמע שדי מתאים למה שאתה מחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני חושב על הפיקסלים, אבל שמעתי שדור 5 לא נתמך בארץ? אני מחזיק טלפונים בממוצע כ-3-4 שנים. 

לפעמים הbloatware הוא חלק מחוויית המשתמש ולא תמיד זה סתם עוד אפליקציית הגנה מוירוסים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הטלפונים שתקנה בתקציב הזה יכללו 5G בלי קשר.הפיקסל סביר. אבל לדעתי פחות טוב ה pixel 4XL שתמך בזיהוי פנים . פיקסל 5 לא שווה אפילו התייחסות. 

רוב הבעיות בפיקסל 6  אינן בקורא תב"ע אלא במודם. הוא איטי יותר מסמסונג בן שנתיים. באותו חדר , באותו ספק גם ב wifi. אני כאמור עם פיקסל 6. שכנראה יוחלף בקרוב ל 7 .

אתה רוצה אנדרואיד נקי ? אולי מוטורולה edge 20 יעשה לך את זה. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, aviaviavi כתב:

כן, אני חושב על הפיקסלים, אבל שמעתי שדור 5 לא נתמך בארץ? אני מחזיק טלפונים בממוצע כ-3-4 שנים. 

לפעמים הbloatware הוא חלק מחוויית המשתמש ולא תמיד זה סתם עוד אפליקציית הגנה מוירוסים

מה אתה עושה כמשתמש שזה משפיע עליו.

אני חייב לציין שמערכת ההפעלה אף פעם לא נחוותה אצלי ״כחוויה״. אני מקסטם את הטלפון כשהוא מגיע, ואחרי שבוע-שבועיים הוא רץ. כל הדברים שדמיינתי שייקרו... לרב לא קורים. כלומר, אני מתרגל עם מה שיש וזהו. יש לי פיקסל, היה לי אייפון ושיומי, ואני חייב לציין שאף פעם מערכת ההפעלה לא נחוותה אצלי כמהותית.

דור 5, לא יודע למה זה משנה.

לפני כשעה, save כתב:

רוב הבעיות בפיקסל 6  אינן בקורא תב"ע אלא במודם. הוא איטי יותר מסמסונג בן שנתיים. באותו חדר , באותו ספק גם ב wifi

איך זה בא לידי ביטוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...