Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לפני שעה, save כתב:

צודק. אי אפשר לאכול את כל העוגה. 

מה עדיף ? פיקסל 6 עם בעיות חומרה במודם והמון עדכונים או מכשיר סיני יציב בלי עדכונים בכלל ?

מה עוד למדנו ? לא כל מה שמגיע עם גב זכוכית ומסך קמור הוא פרימיום. בלי קשר למחיר. 

כמו שכבר כתבתי בעבר, פלסטיק זה הכי טוב. פחות שביר וקל מזכוכית וזול יותר לתיקון. גב זכוכית זה פשוט טיפשי. 

בעיות... תלוי אילו בעיות. אם חיישן טביעת אצבע לא עובד כמו שצריך, שזה משהו שעושים עשרות פעמים ביום, זה בעיה משמעותית. אם מהירות ההורדה של קובץ לוקחת עוד 30 

שניות וזה לא חלק מהותי מהיומיום שלך, זה לא מעניין. 

גב זכוכית ומסך קמור זה חסרונות לא יתרונות. זה מכשיר לא תכשיט

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, save כתב:

צודק. אי אפשר לאכול את כל העוגה. 

מה עדיף ? פיקסל 6 עם בעיות חומרה במודם והמון עדכונים או מכשיר סיני יציב בלי עדכונים בכלל ?

מה עוד למדנו ? לא כל מה שמגיע עם גב זכוכית ומסך קמור הוא פרימיום. בלי קשר למחיר. 

משתמש במוטורולה ולא רואה הבדל גדול מהמשק בסמסונג, למעט הMOTO ACTION שזה ההיתרון העקרי. יש מספיק באגים שמוטרלה לא תיקנו עד שהמכשיר הפסיק לקבל עדכונים. לא רואה סיבה לשלם יותר ולקבל פחות עדכונים.

הA52S ב~1200 עם מפרט דומה,תמיכה ארוכה יותר ולא דורש יבוא אישי (עם עדיפות לאירופה כי התמיכה בתדרים משתנה מדגם לדגם)

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=11500&idPhone2=11039&idPhone3=11034

עריכה אחרונה על ידי shake
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייפונסיט אמיתי, גם תחת עינויים לא יודע שיש ולו אפילו חסרון אחד באייפון.

לדעתי

1. אין אפשרות להקלטת שיחה.

2. אי אפשרות לסדר אייקונים של תוכניות כרצוני.

3. מד אחוז סוללה, במבט אחד במסך.

4. התרעות והודעות, חלק במשיכה בצד שמאל של המסך חלק מצד ימין וחלק במשיכה הצידה.

עריכה אחרונה על ידי Ron Poh
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Igalz כתב:

אני ואישתי רוצים לשדרג את הs8 של שנינו, וכרגע מתכוונים לרכוש זוג מכשירי s22. 

שמעתי מכמה אנשים תלונות על חיי הסוללה של הs22.. 

אשמח לשמוע מאנשים שיש להם את המכשיר, האם ביום ממוצע הסוללה סוחבת יום מלא ללא טעינה בשימוש סביר?

אם יש S21 במחיר טוב הייתי מעדיף. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, ArikC כתב:

בעלי אייפונים,מה הן החסרונות של האייפון? אחרי שנים עם אנדרואיד התחלתי לפזול לכיוון האייפון.

עשיתי את המעבר וחזרתי (היה לי אייפון לניסיון כמה חודשים). היתרון הכל גדול של אנדרואיד בשבילי הוא שיש Back אוניברסלי משני צידי המסך . באייפון כל אפליקציה מתנהגת בהתאם לתכנון שלה ומשיכה מכל צד מתנהגת אחרת. 

באייפון 13 עיבוד התמונה האוטומטי קבוע ולא ניתן לכבות אותו. לא אהבתי אותו וזה הצריך תיקון של כל תמונה, אבל זה לא משהו שיציק למי שלא חובב צילום

אבל מתרגלים, כמו שמתרגלים לכל ממשק. הרי כל אחד משתמש במספר מוגבל של אפליקציות. אחרי שבוע, שבועיים, לא שמים לב. 

בשבילי הבעיה היחידה המהותית באייפון זה המחיר

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, Igalz כתב:

מאיזו בחינה?

מחיר נמוך וזמן סוללה טוב יותר.

בהנחה ובאמת אפשר למצוא את הדגם הישן יותר במחיר נמוך משמעותית מיבוא רשמי (הקלטת שיחות).

עריכה אחרונה על ידי Nemesis
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, davemustaine87 כתב:

ניסית להשתמש בטרו קאלר הזה? 

כן לתקופה שהייתי מקבל הודעות מוקלטות מרגיזות מאוד.

עבד אחלה.

חלק מהיכולות אבל עכשיו מובנות באייפון וכשירות מהספק הסלולארי שלי אז כבר לא מוצא אותה נחוצה.

עריכה אחרונה על ידי Liviur

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Nemesis כתב:

מחיר נמוך וזמן סוללה טוב יותר.

בהנחה ובאמת אפשר למצוא את הדגם הישן יותר במחיר נמוך משמעותית מיבוא רשמי (הקלטת שיחות).

הטלפונים מחזיקים אצלינו שנים רבות, עד היום שני הs8 שלנו עובדים יפה. לכן אני מעדיף להשקיע בדגם האחרון ושיהיה רלוונטי לשנים קדימה.

נושא זמן הסוללה באמת טיפה מדאיג. 

שקלתי לעלות לs22+, אבל ההבדל במחיר מאוד משמעותי, ותכלס רובו בגלל תוספת זיכרון שאני לא צריך

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Nemesis כתב:

זה בדיוק העניין, מעבר לעדכוני האבטחה לשנה נוספת, אני באמת לא רואה יתרון ל- S22, והיה לי חבל על הכסף.

אישתי רוצה את המצלמות, אני רוצה מעבד טיפה יותר מתקדם ומערכת הפעלה טיפה יותר מתקדמת. כשאני קונה מכשיר ל4 שנים אין לי בעיה להשקיע טיפה יותר. 

שורה תחתונה כבר החלטנו על s22, נשאר רק להחליט האם הסוללה כלכך נוראית ששווה להשקיע בפלוס

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...