Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

ההבדל הוא שכן יש מטען מקורי ב"אריזה מקורית".

לא כל היצרניות הטלפונים נותנות מטען מהיר במתנה. יותר נכון, החברה היחידה שאני מכיר שהיא לא נותנת את המטען המהיר היא שיאומי.

אבל מטען מהיר (QC3) עולה במחיר של 10-15$ (לחברה מותג ולא מדבקה) כולל כבל באורך של מטר, והפרש בין מכשיר שיאומי למותג פרימיום לדעתי זו צפרדע שאפשר לבלוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיתי האם יש עוד אנשים חוץ ממני שלא מבינים למה כל היצרנים החליטו שכולם צריכים טלפונים עם מסך שתופס 99% מהשטח.. מסתבר שאני לא לבד.

https://www.digitaltrends.com/mobile/bezel-less-folding-smartphones-terrible-typing-experience/

https://www.computerworld.com/article/3401480/smartphone-bezel-obsession.html

https://www.gsmarena.com/no_bezelless_is_not_the_way_forward-news-35086.php

הכי מוזר העניין עם סמסונג. יכלו להשאיר סדרה אחת מהמיליון שיש להם עם ה-bezels בגודל כמו של NOTE9 כדי לתת לאנשים לבחור. סדרת NOTE רעיונית הכי מתאימה לזה לטעמי, היה מוסיף לה ייחוד מול סדרת ה-S. אבל הם הולכים לעשות עוד S מעוצב קצת אחרת עם עט, חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוחלפו הטלפונים במשפחה

האשה קיבלה S10, ואני Razer Phone 2.

רשמים עמוקים אחרי כמה ימי שימוש

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק קניתי, הרשמים יגיעו בעוד כמה ימים :lol:

Razer כי השתמשתי ב-Phone Finder של GSMArena, חיפשתי טלפון שעונה על הדרישות:

* צ'יפסט עדכני (Snapdragon 855/845 או Exynos 9810/9820)

* 6 או 8 ג'יגה RAM

* מקום ל-Micro SD להרחבה (לא חובב של לשלם תוספת פרימיום על מקום אחסון בלתי-נתיק)

* סוללה של 3200mAh ומעלה

* מצלמה סבירה ומעלה

* אנדרואיד 9 מהקופסה או שדרוג ל-9

* הושק +- בשנה האחרונה

* טעינה ע"י כבל Type C

* שקע 3.5mm לאוזניות, כי עד שיוצא לי פעם ב... לשחק נניח Pubg, זה מבאס תחת לשמוע צעדים אלפית שנייה לפני שכבר מרססים אותך (ב-Bluetooth יש Lag של סאונד, למעט aptX Low Latency גם בצד הטלפון וגם בצד האוזניות)

מבין כל התוצאות הוא נותן לי עלות מול תועלת הכי גבוהה, By Far.

אמנם Snapdragon 845 ולא 855, אבל עבר OC ועם מערכת קירור טובה, 8GB זכרון פנימי, מקום לכרטיס Micro SD (נדמה לי עד 2TB, לא שזה כזה משנה לי, 256GB אמור להספיק), אנדרואיד 9 בעדכון, סוללה 4000mAh, טעינה מהירה עם QC4+ (המטען המקורי המצורף נותן 24W עם כבל Type C ל-Type C), מצלמה טובה (גם אם לא ברמת S10 ושות').

והמחיר, עודף מ-1900 שקל.

כבונוס מקבלים ממשק של Nova Launcher Prime, שבצדק נחשב לאחד הלאנצ'רים הטובים, ובד"כ עולה כסף, מה גם שההטמעה שלו כ-System App נותן המון אפשרויות שבד"כ ב-Nova פתוחים רק למשתמשים עם root.

רשמים ראשוניים כוללים מסך טוב (בלי אופנת ה-Notch, לא 99% שטח מסך, יש פס למעלה עם מצלמה, Earpiece חיישנים וכו', פס למטה עם מיקרופון ורמקולים (טובים מאוד בשיחה על ספיקר) עם אופציה לעד 120Hz, אודה שלא הבחנתי בהבדלים מי יודע מה מול 90Hz או 60Hz אבל עוד מוקדם.

חיישן טביעת האצבע קצת קטן (בצד, על כפתור ה-Power).

גב זכוכית יפה עם ה-Chroma Logo עם לדים שאפשר לשלוט בצבע שלהם - גימיק נחמד, אבל הגב זכוכית זה פוטנציאל נזק עצום, מצד שני אין היום מי שחמק מהאופנה הזו.

יציאת 3.5mm יש רק דרך מתאם USB Type C to 3.5mm, כזה שכולל DAC בפנים, אבל אחד כזה מצורף לאריזה.

אין אוזניות באריזה, אבל אין לי גם צורך באוזניות OEM.

אין תוכנות מקבילות ל-LG Backup או Samsung Smart Switch שמקלות על מעבר מטלפון לטלפון, שימוש בכלי של גוגל לקח לי אתמול איזה 4 שעות מהחיים (לא באמת, השארתי אותו לרוץ והתעסקתי בדברים אחרים), לעומת S10 עם Smart Switch שתוך פחות משעה העביר הכל חוץ מ-WhatsApp

אין ארוחות חינם, לכל דבר יש עלות, וכמו שאמרתי לפני כמה הודעות החישוב שלי הוא תמיד מה יענה לי על כל הצרכים במינימום כסף.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו, אני כבר מעל שנתיים עם מכשיר עם זכוכית בשני הצדדים, לא קרה לו כלום, יפה כמו חדש. :)

מעניין איך המותג הזה מבחינת אמינות, בכלל לא שמעתי עליו עד שכתבת שרכשת כזה. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-Phone 2 כפי שהשם שלו מרמז, הוא השני שהחברה מוציאה, וידאוס של Teardown נראים בסדר גמור (יחסית למכשירים של היום שהכל בדבק, לא יחסית ל-LG G5 שהכל בברגים).

ואתה יודע, כל אחד ומה שקורה לטלפונים שלו, לא חושב שהיה לי חודש בלי שהטלפון נפל לי (עם ה-G5 וה-G4 ולפני), ולאשתי כנראה אין יומיים בלי שהטלפון נופל.

אבל לה יש קייס, לי יהיה קייס (מזמין מאמזון) ונקווה שיהיה בסדר.

מבחינה עקרונית זה דגם שמיועד לגיימרים, מעט יותר זול בחו"ל מה-S10 (לפחות כרגע), אבל משום שבאג הם היבואנים ומהם קניתי, המחיר סופר-תחרותי.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש התקדמות (חיובית אפילו !) בנושאים שדיברנו עליהם:

1. בפוסטים האחרונים העלתי את נושא הזמינות של תוכנת ה eWelink - אז לאחר בדיקות מעמיקות התחלתי באופן אקראי לכבות כל מיני פיצ'רים מובנים של מערכת ההפעלה ובסופו של דבר כיבוי הפיצ'ר של "adaptive battery" פתר לי את הבעיה. אני מקבל התראות בזמן אמת על כל תזוזה.

2. בנוגע לנושא ההתחברות ל DATA אחרי יציאה ממקום ללא קליטה (או WIFI ?) - גם כאן יש התקדמות.

שמתי לב שלמרות שיש X-ים על שני הסימים, עדיין יש תעבורת מידע מאוד מאוד מאוד קטנה, מה שהוביל אותי לחשוב שיש כאן עניין עם נושא ה DATA WARNING/LIMIT, שאצלי היה מכוון ל 20GB.

למרות שאני רחוק מאוד מתקרת החבילה, ניסיתי כבר בתחילת השבוע לכבות לחלוטין את ה DATA LIMIT וה-DATA WARNING בשני הקווים - והפלא ופלא, כבר 5 ימים אני עם 0 בעיות בנושא הזה (שזה נדיר עד בלתי אפשרי ממה שחוויתי בשנה האחרונה).

אני מניח שאם המצב ימשיך כך - סימן ששם היתה נעוצה הבעיה שחוויתי עם נושא החיבור ל DATA לאחר יציאה ממקום בלי קליטה סלולארית (ואז יהיה אפשר לומר שיש באג מובנה בכל מה שקשור להתראה\הגבלה של כמות מידע דרך הסלולר).

איציק

מעדכן בנוגע לסעיף 2:

הטלפון חזר לסורו, לא ברור איך עברנו כמה ימים ללא שום בעיה ופתאום זה חזר.

כמו כן אני לא מצליח להגיע למסקנה האם מדובר באיזשהו באג שקיים רק בעבודה עם 2 סימים (כי בשום מקום אחר לא ראיתי שיש לאנשים בעיות עם סים 1) או שמה מדובר בבעיית תוכנה (ואז כבר כדאי לעשות HARD RESET ולהתקין הכל מחדש ולראות אם התופעה הזו נעלמת).

מאחר ו sperial דיווח על בעיה דומה בדגם אחר, אני נוטה להסיק שמדובר באיזשהו באג (או: בעיה מקומית בשוק שלנו, הישראלי) בעבודה עם 2 סימים שקשורה או למפעילים המקומיים שלנו או לתוכנה של הטלפון.

יש למישהו רעיון\עיצה מה ניתן לעשות בשביל לנסות לפתור את הבעיה הזו ?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, גם אצלי השיאומי, עובד עם 2 סימים, בחודש האחרון ברגע שנכנס לאיזור בלי קליטה, האינטרנט לא חוזר, זה משהו חדש, וממש מעצבן.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה היה מהתחלה.

יכול להיות ש HARD RESET יעזור ? או שאנחנו לא בכיוון ויש איזה באג במערכת ?

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד קצת רשמים מה-Razer Phone 2 בינתיים

הסאונד מפלצתי, כשיש לי צלצול כל הקומה יודעת, המצלמה סבבה (פחות טובה מה-S10 למשל, דיי מקבילה ל-G5 שהוא מחליף).

כיף לשחק אם כי אני כרגע ללא קייס, והגב קצת חלק מדי, במשחקים באמת מרגישים את ההבדל בין 60Hz ל-120Hz, האפליקציה המובנית שלהם Cortex נחמדה מאוד, מצד אחד זה סוג של Hub לכל המשחקים (כלומר נכנסים ל-Cortex ואז מפעילים משחק), היתרון הוא שניתן לקנפג כל משחק לשמירה על סוללה או לביצועים.

הגב מתחמם אבל זה דיי צפוי כי גוף הקירור (VaporChamber ברייזרית) יושב בדיוק שם, לאורך רוב הגב:

[video=youtube_share;UGsICbmmfws]

כדאי להשתמש במתאם אוזניות המקורי, יש לי את המקורי ואחד אחר (זול מאיביי) - הבדלי הווליום מאוד משמעותיים

למרות החששות שלי מחיישן טביעת אצבע כל כך קטן הוא עובד יופי.

קטע מעצבן ממש זה הסיפור של הכרטיס זיכרון, לקחתי כרטיס מה-G5 שהיה גם ב-G4 קודם, הכנסתי אותו, והרייזר לא מוכן אפילו לפתוח אותו, מקפיץ Notification למעלה ומבקש Set up לכרטיס, בלחיצה הוא נותן לבחור אם זה ישמש כ-Extend לזכרון הפנימי (ניתן להתקין אפליקציות, דאטה של אפליקציות ועוד, ממש כמו טלפון עם הרבה נפח אחסון - נניח 64GB מובנה ועוד כרטיס של 64GB מתנהג כמו טלפון עם 128GB) או כ-Portable Storage שניתן להעביר מטלפון לטלפון.

לא משנה מה בחרת, בשלב הבא מגיעה הפתעה שהוא מבקש ממך לפרמט את הכרטיס, WTF? למה לפרמט אם בחרתי Portable Storage? זו בדיוק הנקודה של Portable Storage.

אז זה הכתיב בערך שעה וחצי של העתקת הכרטיס למחשב, פירמוט שלו דרך המכשיר, ואז העתקת התוכן חזרה לכרטיס שלקח עוד איזה שעתיים וחצי.

במצטבר להביא את המכשיר למצב Up & Running לקח איזה 7-8 שעות.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה היה מהתחלה.

יכול להיות ש HARD RESET יעזור ? או שאנחנו לא בכיוון ויש איזה באג במערכת ?

נראה לי שאצלי זה התחיל אחרי הארד ריסט.. אבל תנסה, תגבה הכל ותנסה, מה יכול להיות. זה לא אמור להיות ככה

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצחק על איזה שיאומי מדובר?

נבדוק במקורותיי ב XDA או reddit

Mi A1

מעודכן תמיד לגרסה האחרונה ביותר (אנדרואיד 9, security patch level: 1 june 2019)

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...