Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

ההבדלים יהיו

א. מצלמה הרבה יותר טובה

ב. מסך super amoled מול lcd

ג. מעבד מהיר יותר, אבל פה גם הזול מספיק זריז

דוגמא אישית שלי, אישתי קנתה שיאומי זול ואחרי שנה היא מחליפה אותו בגלל מצלמה לא מספקת.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק - תודה.

מגבלת\התראת הדאטא כבויה אצלי מהיום הראשון.

אבל אולי תסביר לי באיזה תפריט נמצא ה-adaptive battery?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נכנס להגדרות, האופציה הרביעית בתפריט אמורה להיות "סוללה".

בפנים יש Adaptive battery (זו האופציה השניה בתפריט, מעליה יש Battery saver), הפכתי אותו ל OFF.

לייתר בטחון תבדוק שבשני הסימים שלך כל מה שקשור ל set data warning וגם set data limit - כבוי לחלוטין.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אני יכול לקנות גם ב 6000. לשמחתי לא נתמך סעד.

קיבלתי החלטה שזו מסגרת התקציב, עכשיו אם זה 1100-שטויות.

אם זה 1500- זה יותר מדי עבור הצרכים הבסיסיים שלי מטלפון.

יש סיבה אמיתית ובהתחשב בצרכים שלי להעדיף

MI 9 ב 1400

על

Note 7 ב 800?

תודה

לפני שאתה קונה את הרדמי נוט 7, לי היה אותו והעפתי אותו אחרי חודש בערך.

אלו היו הסיבות שכתבתי לפני כמה עמודים:

הקריטיים -

איכות שיחה על הפנים(לא התרגלתי למקם את האוזן שלי בדיוק בזווית הנדרשת ברמקול)

בזמן שיחה- החיישן שאחראי לכבות את המסך פעם עובד פעם לא(בעיה מוכרת בפורומים כשמחפשים בדיעבד- בקרת האיכות של שיאומי לא ידועה ביכולותיה).

דבר שלישי, המכשיר שוקל 180 גרם ופיזור המשקל שם לא אחיד, מה שהופך את הטלפון לממש לא נוח בזמן שיחה.

מה שידעתי וחשבתי שזה לא נורא- miui.

אין הצגה של נוטיפקציות למרות שיש מלא מקום בשורה למעלה איפה שהשעון.

באגים מפגרים.

אי יכולת למחוק או לבטל אפליקציות זבל של שיאומי ושל גוגל.

מסך lcd נחות שלא מתקרה למסכי lcd איכותיים (אפל או lg) ובטח שלא מתקרב לשום אמולד.

בכלל נותן הרגשה שלשיאומי יש שבלונה מסויימת עם מפרט ליצור מכשירים עם מינימום השקעה בשביל למכור הרבה ובזול.

אני באופן אישי מעדיף להשקיע מעט יותר ולקבל מכשיר איכותי יותר.

קניתי את הפלאפון ב 1000 שקל והערכתי שאני יכול למכור אותו ב 700(מה שאכן קרה) . בשביל 300 שקל אני צריך לסבול טלפון שאני לא מרוצה ממנו? לא. ביי.

כיום אני משתמש בגלקסי אס7 בן שנתיים של חברה שלי עם סיבוב מסך שלא עובד עקב נפילות מרובות, ובסה"כ הוא יותר טוב מהרדמי. עם מסך איכותי יותר. איכות שמע מעולה. ומהיר לא פחות.

אני אישית חושב שזה די זבל, ואם יש לך אפשרות לקנות מכשיר ב-1200-1300 שקל, הייתי מציע לך את הוואןפלוס 5T בסביב ה-1300 שקל מאליאקספרס שאמנם מעט ישן, אבל לא רואה ממטר שום מכשירי ביניים פח להמונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסקנות שלי לאורך השנים:

תמיד תעדיף מכשיר דגל (אפילו דור 1 או 2 אחורה) על פני מכשירי ה LOW COST הפשוטים ה"עדכניים".

איכות המצלמה ולרוב גם הליטוש הסופי בתוכנה - עדיפים.

כמה עולה MI8 רגיל או MI9 ?

כמדומני MI9 עולה באילת 1700 אז ה MI8 (הנורמלי, לא ה LITE ויתר הגרסאות המצ'וקמקות) יכול להיכנס.

בבדיקה בזאפ - MI8 רגיל עם מסך אמולד ומצלמה עם מייצב אופטי, החל מ 1130 שח.

תבדוק אותו.

(היתרון של הפוקופון - סוללה פ33ה. חברים שיש להם ושוחטים אותו ברמת ה HARDCORE - מדווחים שהסוללה לא נגמרת ויכולה גם להחזיק יומיים בקלות).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שותף לדיעה שמכשיר דגל 1-2 דורות אחורה זו הרכישה הטובה בדרך כלל (מעט יותר משנתיים נהנה מ-S7). לאחר סאגת בחירת טלפון לאשתי נסגרתי סופית שמכשיר הדגל יהיה של סמסונג ומסדרות S או NOTE. עם נטיה כבדה לכיוון ה-NOTE, לאחר שרכשנו לה NOTE9. מכשיר פשוט מצוין מכל בחינה. במפתיע הגודל שלו לא כל כך מעיק עבורי, אבל טיפה יותר קטן היה מושלם.

עוד חודש יוצא ה-10, אבל אני ממש לא מתלהב ממה שידוע עד כה חוץ מהשמועה שיהיה דגם קטן יותר. ממש לא אוהב את החור במסך עבור מצלמה. לא יודע האם הזזתו לאמצע ב-NOTE ישפר את המצב. אבל זה אוטומטית מוריד את ה-NOTIFICATION LED וסריקת הקשתית. בנוסף יש סיכוי שיורידו את כניסת ה-3.5 מ"מ, מה שאומר שלא נראה יותר אוזניות בחבילה. כרגע מגיעות עם ה-NOTE9 אוזניות חוטיות מצוינות, אין מה להשוות לאוזניות גנריות שהגיעו עם ה-S7 שלי למשל. אם ישימו במקומם אוזניות אלחוטיות איכותיות - מעולה, אך אני בספק. בקיצור, אני רואה רק שנמוכים פוטנציאליים ב-10, חוץ משדרוג בחומרה כמובן, אבל זה פחות מעניין אותי. צריכים להציג משהו מפתיע ועדיף כמה הפתעות כדי שאשנה את דעתי על המכשיר.

מצד שני, עד שהמכשיר שלי ימות בטח כבר ייצא NOTE12, אפשר להישאר אופטימי. :) ואולי NOTE9 ישרוד על המדפים עד אז, אז אלך עליו, כי הוא פשוט מכשיר מושלם.

אייפון נפסל בגלל יחס עלות/איכות עלוב ובכללי בגלל היותו בעל תג מחיר אסטרונומי ולא בתקציב. בעיצת חברי בדקתי גם מכשירי דגל סיניים. HUAWEY נפסל בגלל החרם ושיומי בגלל שאפילו מכשיר הדגל שלהם (MI9) מגיע ללא הגנה ממים/אבק וללא ייצוב אופטי (בדור 8 דווקא היה לפחות את זה).

עמכם הסליחה על החפירה. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אני יכול לקנות גם ב 6000. לשמחתי לא נתמך סעד.

קיבלתי החלטה שזו מסגרת התקציב, עכשיו אם זה 1100-שטויות.

אם זה 1500- זה יותר מדי עבור הצרכים הבסיסיים שלי מטלפון.

יש סיבה אמיתית ובהתחשב בצרכים שלי להעדיף

MI 9 ב 1400

על

Note 7 ב 800?

תודה

ה-mi9t נותן לך מצלמה ומסך יותר טובים מהפוקו, לצד מעבד מעט יותר חלש.

לדעתי לפי מה שאתה כותב, הפוקו מתאים לך בול כשדרוג ועומד בתקציב (במידה ואתה מזמין מחו"ל).

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, השתכנעתי להגדיל תקציב,

מבין המועמדים הבאים מה לקנות?

קונה בארץ מאיפה שזול בזאפ.

שימוש רגיל ביותר. מצלמה טובה. רמקולים טובים למוזיקה.

סמסונג A50

Redmi k20 pro

פוקפון

note 9

one+5t

m-18

עוד מתחרה ששכחתי?

תודה רבה מראש על העזרה!

עריכה אחרונה על ידי pasparto
  • נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שותף לדיעה שמכשיר דגל 1-2 דורות אחורה זו הרכישה הטובה בדרך כלל (מעט יותר משנתיים נהנה מ-S7). לאחר סאגת בחירת טלפון לאשתי נסגרתי סופית שמכשיר הדגל יהיה של סמסונג ומסדרות S או NOTE. עם נטיה כבדה לכיוון ה-NOTE, לאחר שרכשנו לה NOTE9. מכשיר פשוט מצוין מכל בחינה. במפתיע הגודל שלו לא כל כך מעיק עבורי, אבל טיפה יותר קטן היה מושלם.

עוד חודש יוצא ה-10, אבל אני ממש לא מתלהב ממה שידוע עד כה חוץ מהשמועה שיהיה דגם קטן יותר. ממש לא אוהב את החור במסך עבור מצלמה. לא יודע האם הזזתו לאמצע ב-NOTE ישפר את המצב. אבל זה אוטומטית מוריד את ה-NOTIFICATION LED וסריקת הקשתית. בנוסף יש סיכוי שיורידו את כניסת ה-3.5 מ"מ, מה שאומר שלא נראה יותר אוזניות בחבילה. כרגע מגיעות עם ה-NOTE9 אוזניות חוטיות מצוינות, אין מה להשוות לאוזניות גנריות שהגיעו עם ה-S7 שלי למשל. אם ישימו במקומם אוזניות אלחוטיות איכותיות - מעולה, אך אני בספק. בקיצור, אני רואה רק שנמוכים פוטנציאליים ב-10, חוץ משדרוג בחומרה כמובן, אבל זה פחות מעניין אותי. צריכים להציג משהו מפתיע ועדיף כמה הפתעות כדי שאשנה את דעתי על המכשיר.

מצד שני, עד שהמכשיר שלי ימות בטח כבר ייצא NOTE12, אפשר להישאר אופטימי. :) ואולי NOTE9 ישרוד על המדפים עד אז, אז אלך עליו, כי הוא פשוט מכשיר מושלם.

אייפון נפסל בגלל יחס עלות/איכות עלוב ובכללי בגלל היותו בעל תג מחיר אסטרונומי ולא בתקציב. בעיצת חברי בדקתי גם מכשירי דגל סיניים. HUAWEY נפסל בגלל החרם ושיומי בגלל שאפילו מכשיר הדגל שלהם (MI9) מגיע ללא הגנה ממים/אבק וללא ייצוב אופטי (בדור 8 דווקא היה לפחות את זה).

עמכם הסליחה על החפירה. :)

המעבר לנוט 10 יהיה כמו לנוט 5, שדרוג עיצובי על חשבון הפרקטיות וחבל. לפחות במחיר המטורף שיהיה לו שישימו אוזניות אלחוטיות.בארהב עשו את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוט 9 2150 מחיר רגיל או 1940 באילת

אם סיני אז את הK20 הרגיל רק בגלל המחיר והמסך השטוח (יתרון)

NOTE9, אריזה מקורית 2100 ייבוא מקביל עם שנתיים אחריות בגומובייל באילת. קנינו בסוף של יבואן רשמי כי לא היה להם את הצבע הדרוש (נשים..), 2437 באילת דיפו, הכי זול שמצאנו ליבואן רשמי באילת. הכל נכון ללפני שבועיים. לא רציתי ללכת על ייבוא מקביל אחר. את שלי בזמנו קניתי ב-ELINE עם שנתיים אחריות, אבל הם כבר לא מציעים את זה.

אציין עוד לזכות המכשיר, הרמקולים בהחלט איכותיים מאוד. אם כי לא יודע איך הם מול המתחרים ברשימה. שלהבנתי כל האחרים זולים יותר (לא בדקתי את כולם, אבל A50 למשל זול ביותר מפי 2) ולא שייכים למוצרי הדגל של המותגים שלהם, כך שההשוואה ל-NOTE9 מעט מוזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, השתכנעתי להגדיל תקציב,

מבין המועמדים הבאים מה לקנות?

קונה בארץ מאיפה שזול בזאפ.

שימוש רגיל ביותר. מצלמה טובה. רמקולים טובים למוזיקה.

סמסונג A50-לא מכיר

Redmi k20 pro- תלונות ברשת על(עוד פעם) חיישן חושך שלא עובד כמו שצריך, והמכשיר נדלק לך בכיס וגם מוציא את המצלמה מעצמו.

פוקפון- אין ניסיון, מלבד משחק בתצוגה במחסני חשמל- הטאצ' שלו די מעפן, יש INPUT LAG די מוחשי לעומת מכשיר כמו השיאומי מי 8.

note 9- לא מכיר

one+5t- מכשיר מעולה. היה לי אותו וממש נהנתי ממנו.

m-18- לא מכיר מלבד משחק במחסני חשמל שלא יצא לי להתרשם ממנו יותר מדי

עוד מתחרה ששכחתי?

תודה רבה מראש על העזרה!

5 תווים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירים יורדים על בסיס שבועי,נוט 9 כרגע 1940 בגו מובייל אילת. אגב איזה צבעים היה להם?

רציתי את הנחושת אבל יש רק לקספ ב2300 ואני לא מתכוון לשלם את ההפרש רק בגלל הצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם זה לאריזה מקורית עם אחריות לשנתיים המחיר שאתה אומר. אריזה פתוחה עם מטען תואם עם אחריות לשנה מן הסתם תעלה פחות.

היה רק כחול.

מה ההדבל בין אריזה מקורית לפתוחה?הרי שתיהן יבוא מקביל וככזה הוא כולל מטען לא מקורי.

לא רואה למה זה טוב אחריות לשנתיים. בפלאפון יש גם לחמש שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...