Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

מחיר מעולה אבל בדיוק באתי לרשום שאני באמסטרדם ואם מישהו יודע להגיד אם כדאי לקנות כאן או פשוט להזמין מאמזון במחיר שאייל רשם . ואם קניתי מאמזון כדאי להביא מכאן סים קארד כדי לשחרר את הנעילה ?

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם אתה קונה באמסטרדם תצטרך סים כדי לשחרר את הנעילה. ולמיטב זכרוני, הולנד היא מהמדינות בהן הכרטיסים יחסית יקרים.

עריכה: מתברר שהמחיר בהולנד סביר מאד, אם כי יש זולים ממנה באיחוד האירופי.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי Redmi Note 4X (גרסת 3/32 ג"ב) מזה כשבועיים, הרושם הראשוני מצויין. מסך טוב, תגובה מצויינת למגע, קורא טביעת אצבע זריז, את המצלמה טרם העמדתי למבחן אמיתי. הסוללה מצויינת, מחזיקה 36-60 שעות כולל כמה שעות וייז. אל תצפה לאנשיםן עם נסיון ממושך, כיון שסה"כ מדובר בדגם די חדש.

קניתי אותו בבסטמובייל במחיר יבואן רשמי, ועדיין עולה כשליש פחות מהמחיר הזול ביותר של ה-A7 בזאפ.

לא העמדתי אותם זה מול זה.

חייב לומר שהניסיון הקודם שלי עם שיומי (ה-Mi4C) היה מצויין עד שעדכון תוכנה הוציא לאור את המגבלות של הגרסה הסינית. בנוי היטב, עמד בלא מעט נפילות בלי שום נזק, סוללה טובה, וכאשר מערכת ההפעלה תפקדה החזיק לי למעלה מ-100 ימים (!) בלי ריסט. מה שחיסל את הטלפון היה שהבן שלי - שמחזיק במכשיר דומה - עדכן לי מ-MIUI7 ל-MIUI8, ואז הגיע ה-OTA שריסק אותו. מצד שני, לאותו בן יש מכשיר שנרכש ממקור אחר (עליאקספרס), ובינתיים לא עושה אותן בעיות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מעולה אבל בדיוק באתי לרשום שאני באמסטרדם ואם מישהו יודע להגיד אם כדאי לקנות כאן או פשוט להזמין מאמזון במחיר שאייל רשם . ואם קניתי מאמזון כדאי להביא מכאן סים קארד כדי לשחרר את הנעילה ?

איך מזג אוויר שם? :p בטוח עדיף על החום בארץ..

אם אתה קונה שם :

1) תגיד להם שיכניסו סים מקומי ויעשו שיחה של כמה דקות,לבטל את הנעילת סים (בד"כ תקף למכשירי סמסונג,אבל אולי גם לחברות אחרות)

2) לא לשכוח לבקש טפסים להחזר מע"מ בשדה תעופה ;)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני הבנתי זה לא מספיק רק להתשמש בסים אירופאי, אתה אשכרה צריך לנהל שיחה מרשת אירופאית. זאת אומרת בארץ בנדידה זה פשוט לא יעבוד.

בעיקרון זה תלוי בך. אבל אם ההבדל נגיד הוא 100 שקל לרעת הגלקסי שבאמסטרדם, בכיף הייתי משלם את זה מאשר להתמודד עם ז**** השכל בקבלת הקוד מסמסונג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קריר וקצת גשום אבל עדיף על חם אש . אני אבדוק כמה בערך המחיר כאן ואעדכן.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני הבנתי זה לא מספיק רק להתשמש בסים אירופאי, אתה אשכרה צריך לנהל שיחה מרשת אירופאית. זאת אומרת בארץ בנדידה זה פשוט לא יעבוד.

בעיקרון זה תלוי בך. אבל אם ההבדל נגיד הוא 100 שקל לרעת הגלקסי שבאמסטרדם, בכיף הייתי משלם את זה מאשר להתמודד עם ז**** השכל בקבלת הקוד מסמסונג.

באמזון גרמניה נמכר סים של חברת blu, מחירו בערך 5.5€, לדעתי כדאי לרכוש באמזון בשביל לקבל אחריות לשנתיים.

חוץ מזה, ישנו סיכוי קטן שתקבל החזר על המיסים של הפלאפון.

אני רכשתי את ה7edge באמזון איטליה והיום קיבלתי החזר של 70€.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו גרסת SD625 עם 3/32 ג"ב זכרוןן.

יש גרסה המבוססת על מעבד MTK - היא מיועדת לשוק הסיני ויש להתרחק ממנה.

לגרסת ה-64 ג"ב יש סיומת שונה. גם האבזרים (לפחות מגן מסך) שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמזון גרמניה נמכר סים של חברת blu, מחירו בערך 5.5€, לדעתי כדאי לרכוש באמזון בשביל לקבל אחריות לשנתיים.

חוץ מזה, ישנו סיכוי קטן שתקבל החזר על המיסים של הפלאפון.

אני רכשתי את ה7edge באמזון איטליה והיום קיבלתי החזר של 70€.

כשהזמנתי גלקסי 7 מגרמניה הזמנתי גם סים קארד. הוא היה שווה לתחת. אתה בטוח שהסיפ קארד שאתה מציע יצליח לאקטב את הגלקסי שהוא יקנה מאמזון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי את הקישור, אבל עקרונית אמאזון מבטלים את המס בארץ המוצא וגובים מס עבור הרשויות בארץ היעד (ישראל).

זה נכון ברכישה מאמאזון עצמה, לא מחנות המשתמשת בפלטפורה שלה. אתה יכול לראות זאת בפרוט העסקה בדף האחרון שלפני אישור העסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהזמנתי גלקסי 7 מגרמניה הזמנתי גם סים קארד. הוא היה שווה לתחת. אתה בטוח שהסיפ קארד שאתה מציע יצליח לאקטב את הגלקסי שהוא יקנה מאמזון?

כן, בוודאות חבר פורם פתח איתו שתי סאמסונגים8.

וכן, לא כל סים פותח, אבל הסים המדובר עובד.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B016AH9IC2/ref=ox_sc_act_image_3?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

המחיר שאייל פרסם כולל את המס באיטליה ?

אייל מפרסם תמיד מחיר עד הבית כולל משלוח ומיסים.

לפעמים קורה שהלינק שאייל מביא משנה את המוכר למוכר שהוא לא אמזון, לכן חשוב לשים לב ולרכוש רק דרך אמזון.

לחפש את הכתוב Sold and shipped by Amazon.

וכמובן חשוב לבדוק את המחיר לפני התשלום על המוצר, מחירים משתנים כל רגע.

עריכה אחרונה על ידי Alex Not-Exist
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשרות מכשרים נפתחו בהמלצתי עם סים אירופאי , כנראה קיבלת סים דאטה .

ניתן לפתוח את המכשיר עבור 5 דולר אם המכשיר הוא גרסת תכנה עד אוגוסט 2016 במקרה של ה S7

במקרה הכי גרוע 2 מיילים לסמסוג המקומית שבו נרכש המכשיר ותוך 10 ימים מקבלים קוד שחרור.

המחיר שאייל פרסם כולל את המס באיטליה ?

אין מס מקומי המעמ יורד בעגלה

עדיף לקנות מאמזון מכיוון שיש שנתיים אחריות , על השירות של אמזון לא צריך להכביר במילים.

עריכה אחרונה על ידי eyali23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...