Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלים לנקיון/שמירה על רכב חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 1342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על התשובה המפורטת!

אבל אני מהמפונקים-עצלנים-סנובים שלא מתאים להם להתלכלך, ולכן התכוונתי בעיקר מה כדאי לי ללכת לעשות [ואיפה]?

האם לתת את האוטו לציפוי ננו או רק ווקס? או שיש בכלל משהו יותר טוב/זול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 615
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מתנצל על הבוטות אבל לעצלנים וסנובים/מפונקים לא מתאים להתעסק בדיטיילינג.

הרי מה הטעם לשלם על טיפול דיטיילינג לרכב (כמה אלפים) ולאחר מכן לשטוף את הרכב באיזה סככה

עם מטליות מטונפות ו"שניים סינים" עם מטאטא גדול!? כל מה שעמלת ושילמת ירד לטמיון.

בתחום הנ"ל כמו ברוב התחומים אין קיצורי דרך.

רוצה רכב מטופח/שמור? תפנה לו מעט מזמנך. או תדאג לקחת אותו למקומות

שיודעים לשטוף לפי הספר.(אין הרבה וגם אם יש, זה יעלה בהתאם)

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל על הבוטות אבל לעצלנים וסנובים/מפונקים לא מתאים להתעסק בדיטיילינג.

הרי מה הטעם לשלם על טיפול דיטיילינג לרכב (כמה אלפים) ולאחר מכן לשטוף את הרכב באיזה סככה

עם מטליות מטונפות ו"שניים סינים" עם מטאטא גדול!? כל מה שעמלת ושילמת ירד לטמיון.

בתחום הנ"ל כמו ברוב התחומים אין קיצורי דרך.

רוצה רכב מטופח/שמור? תפנה לו מעט מזמנך. או תדאג לקחת אותו למקומות

שיודעים לשטוף לפי הספר.(אין הרבה וגם אם יש, זה יעלה בהתאם)

בהצלחה.

על זה בדיוק אני מדבר!

איפה יש מקום כזה, ומה מומלץ לי לעשות שם בתור התחלה (כעת, כשהרכב חדש)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר כל כך מקומות ראויים לשטיפה מלבד מכוני שטיפה רגילים שלרוב אני מגיע מהם ושוטף שוב את הרכב. מעבר לזה בשלב ראשון תעשה טיפול דיטיילינג לרכב שייתן לך הגנה מעל הצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבת שאתה מעוניין בשטיפה נכונה, איכותית ומלאה (כלומר כולל כל השלבים) באופן רגיל. אתה מודע לעלויות?

זה לא כמה עשרות שקלים. גם לא מאות דרך אגב.

תמיד עשיתי הכל לבד (שטיפה + פלסטלינה + אוטם צבע), אז אני לא יודע מה רמות המחירים שבעלי מקצוע לוקחים.

אני מניח שכמה אלפים לשטיפה מלאה שכוללת פוליש וציפויים מיוחדים למיניהם (נאנו).

כמה מאות עבור שטיפה רגילה.

שוב, להערכתי.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על זה בדיוק אני מדבר!

איפה יש מקום כזה, ומה מומלץ לי לעשות שם בתור התחלה (כעת, כשהרכב חדש)?

מאיפה אתה בארץ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים,

אני אשמח לקבל את העצות והניסיון שלכם. :-)

ברשותי כרגע פולו משנת 2011 בצע כחול מטאלי וריפודים בהירים.

כמובן, עד שנת 2015 הכל היה מצוחצח ושמור כהלכה, ואז.... נולדו תאומים בנים. :twisted::twisted::twisted:

אני רואה תמונות של הרכב מ-2015 ובקושי מזהה... :lol: במיוחד הריפודים.

בקרוב אמורים לקבל רכב חדש מיבואן - סובארו XV.

לכן רציתי לשאול:

1. עבור הסובארו החדשה ובכלל עבור רכב חדש, איזו שיטה / טכניקה לציפוי הרכב נחשבת כיום למשתלמת ביותר?

כלומר, אני מתכוון לציפוי ננו, ננו קרמי וכל אלה, לשם שמירת הצבע החיצוני כמה שיותר קרוב למקור?

מי מכם ששיפצר את הרכב, מה הניסיון שלכם? זה שווה את ההשקעה? האם זה יקר?

יש לכם המלצות על מקום באיזור חולון / ראשון לציון?

2. עבור הפולו - האם קיים איזה טיפול ש-"מחזיר" או "משחזר" את הרכב לקדמותו?

בעיקר את הריפודים הבהירים, שמלאים בכל מיני כתמי... ייבוש מים כאלה, כלומר כתם שרואים רק את הקצוות שלו.

האם זה מה שנקרא טיפול דיטיילינג? מה סדר הגודל של טיפול כזה?

גם בזה, האם יש לכם המלצות על מקום באיזור חולון / ראשון לציון?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי קונה רכב חדש, או רכב במצב מספיק קרוב לחדש, הייתי עושה ציפוי מדבקה על מכסה המנוע וננו קרמי על שאר הרכב.

העלות? לא זולה. אני משער שהנ"ל יהיה צפונה מ 5000₪

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

היי , אז קניתי שבוע שעבר Audi A1 ההצורה החדשה 2015 ואני עכשיו ממש מפחד על החנייה איתה..

כמה שאלות , חבר אמר לי שיש דבר כזה שנקרא ציפוי נאנו שהעלות שלו 2500 שקל בעצם מורחים כזה חומר על הרכב וכשהוא מתייבש הוא ניהיה זכוכית ויש אחריות של 3 שנים ב V-8 Hotel משהו כזה ..

השאלה שלי זה הדבר היחיד שיש נגד שריטות ? אני מחפש משהו שיהיה נגד שריטות של פתיחת דלתות בחניה או אבנים קטנות שעפות שנוסעים מאחורי משאית , וגם אני לא רוצה להשתגע מבחינת המחיר

ראיתי פעם איזה מישהו שעשה ציפוי ניילון שקוף PPF אולי ? אבל אין לי מושג במחירים ואין לי מושג מה נחשב טוב ומה לא , אני מאזור המרכז הייתי שמח לעצות מה לעשות ואיפה

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציפוי ppf אכן נגד שריטות, אך עלותו יקרה.. (יש אפשרות לצפות את החלקים שמועדים לנזק).

יש גם אפשרות של ציפוי שנקרא ויניל שזה יותר כיסוי של האוטו בציפי שדומה באיך שמיישמים אותו על הרכב, רק שכאן אפשר לשחק עם צבעים..

אני יכול להעיד על עצמי שיש לי על הפגושים והמכסה מנוע ציפוי ppf ועל שאר הרכב נאנו.. וגם בנאנו פתחו עליי דלתות ונשאר נזק יחסית קטן.. וגם ב ppf היה איזה ילד שהצליח לגרד עם הפדאל של האופניים שלו את הפגוש וגרם לחור ב ppf, אבל לא בפגוש.. פשוט נשארתי עם חור קטן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאנו ישנן הרבה חברות וזה תלוי מה אתה רוצה לשים ואמנם האוטו שלך חדש, אבל יש לו פזם על הכביש ויכול להיות שיש צורך בעבודת הכנה לפני הנאנו (פוליש..), מבחינת ה ppf לי עלה כ 900 שקל למטר, כיסיתי אצלי (גולף 2016) 2 פגושים ומכסה מנוע ועלה לי כמעט 7K. אני לא יודע להגיד לך אם המחירים הוזלו בשנתיים הללו, למרות שאני מאמין שלא... ( חייב לציין שעשיתי את זה באחד המקומות היותר יקרים בארץ).

לגבי מקומות חשובים, כל מקום יכול להיות נגיש לדלתות של רכבים שמחנים ליד או לחצץ שעף בכביש, ככה שהכל בעירבון מוגבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

המלצות על מטלית/מגבת לניגוב סופי של הרכב אחרי שטיפה או בבקרים (להורדת טל/גשם)?

הדרישה העיקרית היא יכולת ספיגה מעולה ואפשרות לכביסה במכונה.

יש אפשרות לקנות בארה"ב.

מחיפוש בפורום מצאתי מספר אופציות שיכולות להתאים:

מגבת וופל לייבוש

מטלית מיקרופייבר

מטלית מאלי אקספרס

תודה.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...