Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קפסולות לnespresso. מאיפה משיגים ?

-מוטי-
שימו לב! השרשור הזה בן 4622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אני לא טועה ההבדך בינהם הוא 200 שקל

ומתבטא בעיקר במשטחי נירוסטה בצדדים בניגוד לפלסטיק הצבועים בשאר הדגמים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יותר טוב היה אם היו משפרים בלטיסימה את הפאקים בתכנון כמו כלי חלב שבלתי ניתן לניקוי יסודי ומדרגה אמצעית שברגע שאתה דוחף אותה פנימה (בכדי להשתמש בכוס גבוהה), מאוד לא נח לשלוף אותה ובינתיים מטפטף עליך מים רותחים. פאן,פאן,פאן!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעלקות נוספת: האם המכונות של נספרסו (+ההשקעה בקפסולות) נותנות תמורה לאגרה, או שההבדל בינם לבין מכונות קפה טחון (כמו זו, למשל) לא קריטי במיוחד?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיון שקפה טחון מעבד מטעמו לאחר תקופה קצר, למרות ועם כל המניפלוציות שמנסים לעשות כדי לשמור עליו טרי. יש צורך או לקנות כל פעם כמות קטנה של קפה או לדעת שלאחר זמן מה הקפה יאבד מטעמו.

כאן באה גדולתו של המכונה+הקפסלות, אורך חיי המדף של הקפסלות ארוך יחסית ובכל פעם שאתה שותה כוס קפה אתה מקבל בדיוק את אותו הטעם.

כמובן שהמחיר יותר יקר, אך אני עשיתי חשבון שכל הפעמים בהם ירקתי את הקפה עלו יותר מהקפסולות, כך שבסופו של דבר דווקא הקפסולות משתלמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום בחיי:

סביבת עבודתי הינה לרוב בתי עשירים (לא עשירון אלא מאיון ואלפיון)

מוצע לי לרוב לשתות קפה, לרוב זה ממכונות מילה של 30 קילו שקל ~

הקפה מהקפסולות טוב יותר (ולא רק לטעמי, המשיכו לקרא) משלל המכונות שטוחנות ונראות מקצועיות וכו׳

ולפעמים מביקןרי בבתים אני גם נתקל במכונות נספרסו, משיחת חולין עם האדון מסתבר שזו התחנה האחרונה

הרבה אנשים עוברים בחייהם על הרבה מכונות מופלצות ומקנחים במשהוא פשוט וטוב - נספרסו

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי (ואני לא אלפיון, לא מאיון וגם לא עשירון) הנספרסו היא תחנה סופית אחרי איזה מכונת אספרסו זבל, אחריה באה מכונה מגניבה ואיכותית (ויקרה) שלא הסתדרתי איתה (לה פבוני שבתמונה) ובסוף הגעתי אל המנוחה ואל הנחלה עם לאטיסימה שדרך אגב למרות שהיא הדגם היקר ביותר של נספרסו, עלתה שליש מהלה-פבוני.

pavoni4.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שהצטרפתי לשרשור בסופו.

אני לא מבין גדול במכוניות, נשים וקפה.

אבל אישתי והרבה אנשים שאני מכיר מאוד נהנים מהנספרסו.

קפסולות בזול? תירשמו לקבוצות שלהם בפייס בוק, מדי פעם מעדכנים שם מבצעים שווים.

אם אתם מגיעים לדוגמא לאבו-דאבי או אירופה :-)

nes.gif

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...