Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות חמות - על בעלי מקצוע בענף הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אז אחרי הסיפורת של שמר יהיה לי קשה להתעלות עליו אבל גם אני חייב מס' מילים:

לפני חודשיים קניתי לאחי פונטו ספייס 01. מיד התחיל יישור קו שנמשך בחלקים מאז. כל פעם תקלה ותיקון.:?

ביום שהקסנטיה של שמר נחתה אצל בני גם אני הזדמנתי לאיש והאגדה מיודענו בני ל. על מנת להחליף תושבת מנוע ולסדר בלמים כדי שאחי הקטן ייסע בבטחה ברכב.

בני הסביר, הקשיב וייעץ לי בכל נושא שעליו שאלתי אותו. תענוג לראות אותו עובד !!!

אז תודה רבה בני ל. על הטיפול המסור לאיטלקית של אחי. ממליץ בחום לכולם להגיע ולהיווכח בעצמם איזה בעל מקצוע זהב בני ל.

ליאור

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 514
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נתחיל בהבהרה: אני לא לקוח של המוסך הזה והדברים להלן מבוססים על המקרה האחד והיחיד המתואר כאן.

לפני כשנה הלך המצבר במכוניתה של גרושתי והיא נתקעה ליד הבית. היא קראה למוסך הנ"ל לסיוע וחילוץ, והמצבר הוחלף בחדש. הבוקר המכונית סירבה להניע, ונציג המוסך הגיע שוב לביתה. התקלה אובחנה כבעיית מצבר. הותקן מצבר זמני שאפשר לה להגיע למוסך, כאשר איש החילוץ נוסע צמוד אליה לוודא שהיא מגיעה בשלום. במוסך הוחלף המצבר בחדש (לדבריה רק לאחר שבוצעו בדיקות נוספות, כמובן, לוודא שהבעיה אינה ברכיב אחר של מערכת הטעינה), והגברת שולחה לדרכה כאשר בעל המוסך מסרב לקבל אגורה, גם לא על החילוץ. "המצבר באחריות, וזו אחריות גם שלי", כך אמר לה.

אז כל הכבוד למוסך "סגנון". כן ירבו.

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעם אני ממליץ בחום על יבואן מנועים/גירים קצת שונה מהעדר. לשם שינוי הבחור (פטריק) מבין גם ברכבי ספורט ולא יחשוב שאתם מקללים אותו כאשר תבקשו מנוע C20XE או AGU.

אני הבאתי 5 גירים לפי בקשתי והוא גם עזר לחבר שלי לייבא מנוע מיוחד.

כל מספר חודשים הוא טס לאירופה לארגן משלוח לארץ. ז"א שהוא יכול להשיג גם דברים שאי אפשר להשיג בארץ.

הבחור יושב בכניסה לירושלים ולאחרונה גיליתי שהם גם מתעסקים עם אלטרנטורים וסטארטרים (סידרו לחבר עם קליאו ספורט סטארטר משופץ ב-300 ש"ח כאשר בחברה ביקשו פי 5 מזה).

0525412333 פטריק.

0522601910 דויד (השותף).

אתם מוזמנים להגיד שאלעד עם הגירים של האופל שלח אתכם.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור בעיות בצ'וק האוטומטי בסוברו DL עיינתי בהודעות בנושא בפורום.

לאחר קריאה ולאור המלצה של חבר פורום ותיק החלטתי להגיע לצביקה.

צביקה שכבר אבחן את הבעיה בטלפון קיבל את הרכב, ביצע שיפוץ מופתי לקרבורטור ועל הדרך גם סידר בעיות שונות שהיו ברכב מבלי שום תשלום נוסף. כל זאת במחיר נמוך ויחס נעים.

ברצוני להודות מאד לצביקה ולהמליץ בחום לכל מי שצריך להגיע אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם המליון- צביקה קרבורטור!

ושוב תודה לספקי הדלק היקרים בארצנו הקטנה- סתימת דלק!

(לכל התוהים והתועים, לא אני לא לא מחכה עד שייגמר הדלק ואז ממלא אלא משתדל לא לרדת מתחת לשליש או מינימום רבע מיכל מתוך הבנה על איכות הדלק הירודה לצערנו. ובכ"ז, שוב ושוב יש סתימות.)

והפעם- נסתם הסרק! איזה כיף שהאוטו כבה בכל פעם שלוחצים על הקלאץ' והסל"ד יורד יותר מדי.

בקיצור הגעתי לצביקה שפירק, ניקה, סידר, שיפץ וגם בדרך החליף אטמים, צינורות יבשים וניקה מסביב. תענוג כמו תמיד. אני לא מחדש לאף אחד, אבל כשמגיע קרדיט אז מגיע.

תודה צביקה!

:loco:...Judge Not, Lest Ye Be Judged

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

באתי היום למוסך רון, עם בעיה לא הכי שגרתית - עדיין במסע שיפוצים לוולקן שקניתי, הפעם - סעפת האגזוז. מי שהתעסק איתה לפניי, הרכיב אותה עקום - והגזים היו נפלטים מהחיבור בין הסעפת לצינור הפליטה, ובכמויות. הקשיבו לי, נתנו לי לעבוד מתחת לאוטו, פירקתי את הסעפת, פירקו לי ממנה את האטם הישן העקשן, הרכיבו אטם וברגים חדשים, חתכו וריתכו לי מחדש את צינור האגזוז כך שהצינור מתחבר בדיוק איך שצריך לאטם, ועכשיו הסעפת אוטמת מצוין.

לקחו מחיר הוגן, בדקו את אטימות מע' הפליטה, ושחררו אותי לדרכי.

שמחתי לשלם על עבודה טובה ויחס טוב, ורציתי לשתף חוויה חיובית.

במקרה גם פגשתי שם את שמר - אבל על כך בשרשור אחר :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

לפני חודש הכנסתי את הרכב שלי מסוג סיאט איביזה 2001 לטיפול 10000 אחרי המלצות של אנשיפ פה בפורום

אז נסעתי מנתניה לתל אביב למוסך רון שהגעתי לשם ממש אהבתי את היחס וצומת הלב שהקדישו לי וסידרו לי גם כל

מיני דברים קטנים שנעשו ברכב בקומבינה. אז מה שאני בא להגיד זה שאני מאוד ממליץ על מוסך רון כי זה מוסך אמין

והוגן עם המחירים גם... :lol::lol:

HU: pioneer 7000bt-- AMP1: mbquart pba 4100 F.COMP: morel hybrid SUB:mb quart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבוע נסעתי מנתניה לתל אביב למוסך רון לטיפול 10k, טיימינג וקלאצ' באיביזה שלי.

הגעתי לשם אחרי מיליון המלצות עליו שראיתי כאן בפורום ומחברים שמכירים אותו או את עבודתו.

המחיר שנאמר לי היה נמוך בהרבה ממה שחשבתי! העבודה הייתה מעולה וסידרו לי ברכב דברים שלא שמתי לב אליהם.

פעם ראשונה שנכנסתי למוסך ויצאתי עם חיוך מאוזן לאוזן.

ממליץ עליו בחום רב! עבודה מקצועית, שירות מעולה, מחירים מעולים ויחס נהדר!

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אני רוצה להמליץ על עסק שנקרא "מנעולי איכות בנצי"

ממוקם ליד ההום-סנטר בעפולה.

אף פעם לא איכזב ותמיד עשה עבודה נאמנה.

בעלי רנו שנאבד להם המפתח וברשותם דגם עם מפתח צ'יפ אימובילייזר בפנים,

לא צריך לגשת לחברה יש אצלו פיתרון.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני חובות שלי:

א. מוסך רון - כמה מילים כבר נכתבו על המקום, ובכל זאת - הגעתי לאחר שהיתה לי תקלה במזגן. רון, חייכן ומאיר פנים, עשה לי סיור במוסך. תוך דגש על החיפושית הענתיקה יד 1 שקיבל מתנה מלקוח. האבחון והטיפול של אנדריי בבעיה היו מהירים, איכותיים ומחזיקים היטב מעמד. (כבר עברו מס' חדשים). תודה, רון.

ב. היום גם לי נפל סו"ס החלון הקדמי בקורדובה. מחפירה בפורום הגעתי לעמית 052-3703743 שיש לו מעבדות בכל הארץ לטיפול בבעיה. הוא הפנה אותי לבני גלס בעפולה - 04-6523477 שהגיע וטיפל בבעיה במהירות ומקצועיות. סה"כ עלות - 250 שח כולל מע"מ, לאחר שבצ'מפיון דרשו 1700 ש"ח.

בהצלחה לכולכם, צביקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מנהלים אבקש להעביר אם המקום לא מתאים.

כבר הרבה זמן אני דוחה בעיה ברכבי גולף 2002,אפשר לקרוא לזה עצלנות ,טיפשות,חוסר תשומת לב...

אני פשוט מתרץ את זה כחוסר אמון במוסכים המורשים.

לאחר הרבה פידבקים חיובים הרמתי ביום חמישי צילצול ודיברתי עם רון הסברתי לו את הבעיה,הוא הסביר לי שאין באפשרותו לבצע איבחון דרך הטלפון ועדיף שאגיע אליו.

למחרת בבוקר כבר הייתי אצלו במוסך ותוך בערך כ-5 דק' כבר אובחנה הבעיה,הלכה לי המצערת והמתנו לחלק התקול שיגיע מחנות חלקי חילוף שרון הזמין דרכם.

יש לציין את היחס החם,אנושי לא מדבר אליך מלמעלה.אני אחד שאוהב לעמוד ליד האוטו ולשאול שאלות,יש לציין שאף אחד מהעובדים שביקשתי את דעתו לא היה חסר סבלנות אלה להיפך ,סביר ועזר.על הדרך החליף לי 2 צינורות ש"עשו את שלהם"

ולבסוף אפילו עשה לי הנחה במחיר.

בקיצור למדתי להכיר אדם שאוהב לעזור,מוסכניק איכותי והלוואי שבמקומות אחרים ילמדו מזה שירות לקוחות.

רון עלה והצלח הרווחת עוד לקוח קבוע לעתיד ואני ממליץ בחום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-P:-P חשוב שתדעו שיש בפתח תקווה מנעולן מקצוען לרכב שעושה את כל עבודות הקידוד לרכבים

שמו שוקי ( הקוסם) ועושה הנחה רצינית למי שבא דרך קארס פורום

אני תיקנתי שם קידוד לרכב סיטרואן קסרה

היתי בטוח שצריך להחליף מפתח והוא חסך לי מאות שקלים

שנקר אריה 2 פתח תקווה

לינק לאתר שלהם

http://www.peerlocks.com/HTMLs/Home.aspx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוקי לא קוסם, וישנם גם אנשים שלא התרשמו מרמתו המקצועית. אני ביניהם.

"פאר מנעולים" מספקים שירות לציבור בדמות שכפול מפתחות לרכב במחירים

נוחים ובאיכות סבירה. לצערי, ברגע שמשהו משתבש, הם לא תמיד יודעים לתקן

את מה שעשו. הכוונה שלהם טובה, אבל הידע לוקה כנראה בחסר, או שסתם

אין מוטיבציה. שירות הלקוחות מסביר פנים, אבל בסופו של יום, לא תמיד מספק.

נא לקחת דברים בפרופורציה. לשוקי ול"פאר מנעולים" יש גם לקוחות לא מרוצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנהלים אבקש את סליחתכם אם ההודעה אינה כתובה במקומה המיועד, אך חיפשתי רבות אחר פורום מתאים ולא מצאתי.

חברי פורום יקרים,

אני רוצה להמליץ בחום ולציין לשבח בעל מקצוע, חיים יוד מהמכון הזרקה של משה זר, ביקרתי אצל חיים עם הבעיה במזדה 626.

קבלת פנים חמה, אדיבות שאין מילים, נדנדתי לו כ"כ הרבה עם שאלות, קיבלתי תשובות מפורטות, מקצועיות ובהרגשה שבאמת אפשר לשאול שאלות, מה שאצל רוב בעלי המקצוע שאני מכיר זה בעייתי.

חיים השקיע רבות על מנת לאתר את הבעיה, איפה שמוסך מורשה נכשל ולבסוף מצא אותה, ובנוסף בדק את שאר המכלולים.

המחירים הוגנים לכל כיס, וגם אם הייתי צריך לשלם יותר, על ההשקעה שקיבלתי והטיפול באוטו, הייתי משלם.

לסיכום: ידיים זהב, אדיבות, מקצועיות, ואמינות - חיים יוד ומשה זר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקש להודות ולהמליץ על חשמלאי הרכב יצחק וייס בפ"ת.

כל פעם שאני נזקק לשירותיו של חשמלאי רכב או מזגניסט אני ניגש אליו.

שירות הגון ומקצועי. אדם נעים הליכות ומסביר פנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...