Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות חמות - על בעלי מקצוע בענף הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב פעם אני ממליץ על בני ל הגרזן.

במגאן של אשתי החלה נזילת שמן.

בחניה הופיעו כתמים המעידים על נזילה, והחל איבוד שמן.

הרכב נלקח למוסך מורשה ברשת היבואן של רנו.

במוסך היו מקצועיים, ניקו את תחתית הרכב ביסודיות, וביקשו שנחזור לאחר מספר ימים לבדיקה.

בבדיקה טענו שיש נזילה ממחזיר שמן אחורי בין הגיר למנוע, וכדי להחליפו יש להוריד גיר. סיפור לא זול בכלל.

פניתי למיודענו בני ל.

לאחר בדיקה שלו הסתבר שאין שום נזילה ממחזיר שמן, ו כו#$ אמא שלו (כהגדרתו) אין צורך להוריד את הגיר.

בסה"כ צינורית ואקום מסעפת היניקה למכסה השסתומים היתה סתומה וגרמה ללחץ עוקה שגרם לנזילת שמן ממחזרי השמן והקפצת מדיד השמן החוצה.

בקיצור - במקום פעולה מיותרת של להוריד גיר, בסה"כ ניקוי הצינורית.

כל הכבוד על הדיאגנוסטיקה, על המקצועיות, ועל השירות.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 514
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ברצוני לשתף אתכם בביקורי אצל בני ל. חבר הפורום המקצועי והמפורסם.

הרכב שלי מסוג סובארו לאונה זרק שמן בכמויות לבית פילטר אויר , התלבטתי אם לנתק את

אחד מצינורות הנשמים , התקשרתי לבני שהציע לי לקפוץ איליו, הגעתי .

ישר בני הבחין בצינורות המחוברים לא לפי הסדר כתוצאה מכך השמן היה מגיע בכמויות

לבית פילטר אויר.

כבר חשבתי על גומיות מובילי שסתומים ורינגים.

הודיתי מאוד לבני שסירב לקחת כל תשלום על פתרון בעיה שגרמה לי לכאב ראש גדול

ויכלו להגרם לי הוצאות יקרות, אך בני הוא בחור ישר ומקצועי פתר את הבעיה מיד ונתן הרגשה

טובה שיש כאן באמת על מי לסמוך ולמי לפנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על מגרש רכב אמין - כן, כן, אמין (לפחות לדעתי)

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=172937

כאן ניתן לקרוא איך הגעתי למסקנה הזאת.

"רכב דיפלומט" בר"ג, הנה כרטיס העסק -

http://www.d.co.il/1835820/28300/

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"גירים אוטומטיים צומת סגולה" שברח' דוד מרכוס 27 א.ת סגולה פ"ת, טל' 03-9303488

הרכב : קאיה פרייד מודל 00 .

לפני כשבוע באמצע נסיעה לעבודה, החליטה תיבת ההילוכים ( האוטומטית כמובן ) לסיים את הקריירה.

הצלחתי למצוא מקום חנייה באמצע איזור התעשייה העמוס בקריית מטלון בפ"ת, הייתי בעצבים, איחרתי לעבודה בגלל הפקקים ועכשיו זה, חיפשתי בטלפון הנייד ברשת האינטרנט אל מי אני יכול לשלוח את הרכב לבדיקה / תיקון , ונתקלתי בשירשור הזה בדיוק, התקשרתי וענה לי בחור נחמד העונה לשם יניב, הסברתי לו את המצב ושלחתי את הרכב אליו.

בקיצור בסוף יום העבודה הגעתי אליו ומצאתי ממש מעבדה נקייה ( כמה שאפשר ) לתיקון גירים והתרשמתי לטובה ונתתי אישור להתחיל בבדיקה.

יניב הסביר לי כי לאחר הבדיקה הוא מצא כי יחידת הקירור המקורית המקררת את השמן בתמסורת כשלה, ונכנסו מים לתוך תיבת ההילוכים ( :shock: ) ואין מנוס משיפוץ הגיר, בסדר אמרתי, וכמה יעלה שאלתי ,אמר לי יניב בין 3500 ל 4000, הסכמתי לא לפני שביררתי בכמה מקומות אחרים שהציעו כפול !!! ( זו תיבת הילוכים הכי פשוטה שקיימת, בלי שום אלקטרוניקה מסובכת כן .. )

יניב הוסיף ( ללא תוספת ) יחידת ראדיאטור נוספת לקירור השמן לתיבה, וגם מחזיר שמן, וגם תיקן חופש שהיה קיים בידית ההילוכים, וגם נתן לי אחריות ארוכה, עכשיו הרכב נוסע סבבה וזהו שיהיה רק טוב.

גלעד.

שיפוט טוב נובע מניסיון, והניסיון נובע משיפוט גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושותפו של יניב, ספי, הנו חבר פעיל ותורם רבות כאן ב"קארספורום" בפורום הטכני ואכן הם ממש "מלאכים" וכבר חסכו לרבים כסף רב בפתרון בעיות הילוכים אוטומטיים.

בברכת שנה טובה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנצ'ריית "טיפ טופ" ביפו,

מבחר גדול יחסית של ג'אנטים ושל צמיגים איכותיים, הרכבתי אצלו רביעיית ג'אנטים והוא עשה לי מחיר נחמד,

השירות אדיב ומקצועי - כולם הורכבו על הצמיגים, אוזנו כמו שצריך והורכבו על הרכב בלי בעיות בכלל וכשישבנו וחיכינו הפועל הנחמד דאג לפנק אותנו בקפה טוב ולהעביר לנו את הזמן.

כמו כן - הפנו שם את תשומת ליבי לכך שצמיג הספייר היה יותר חדש מאחד שהיה מורכב בסרן הקדמי (כתוצאה מכך שהיה לי פאנצ'ר לפני כמה זמן ושחכתי להחזיר את הספייר למקומו), ועשו החלפה בין הצמיגים לאחר שכבר הרכיבו את הצמיג של הספייר על הג'אנט - כשהוא יכל מצד שני להראות לי שהצמיג יבש במקצת ולהציע לי להחליפו.

פתוחים גם בשבתות וחגים, בסה"כ קיבלתי שם יחס נהדר ומחיר טוב - כמו שצריך.

נמצאים ברחוב התחיה 22, לייד "מכון הדרום", טלפון - 03-6819399

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני רוצה להמליץ על צמיגי יוליאן ביהוד, הגעתי אליו אחרי המלצה של חבר ונתקלתי באדם נחמד מאוד, הגון ועושה לך רצון לחזור אליו שוב. מחירים טובים, יחס מעולה, שירות: היתה לי בעיה קטנה לאחר כמה ימים חזרתי אליו והוא טיפל בי בלי בעיה, פשוט מעולה.

אלטלף 3, יהוד. טלפון: 03-5366116

אני רוצה גם לציין לטובה נהג גרר בשם ברוך שנתקלתי בו עם הרכב הקודם: אדיב מאוד ונחמד, שלא לדבר על בידור מהנה בנסיעה איתו, מחיר מאוד זול והוא גם מגיע מהר.

ברוך שירותי גרירה: יוסף חיים 1 אור יהודה, 0577320222

NASCAR = Non Athletic Sport Created Around Rednecks

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להמליץ על הבית החם שמצאתי לרכבים שלי ,אני רוצה לציין שאני אחד מבן רבים שאכלו הרבה הרבה קש אם זה במחירים מרקיעי שחקים ואם בעבודות חפריות שלא שוות שקללל

הגעתי דרך המלצה של חבר למוסך בשם M&V RACING והופתעתי לגלות שיש אנשים עם ידע אמיתי שלא מתעניינים רק בכסף ואוהבים אתגרים.

בכל מקרה הבית החדש של הרכב שלי זה ללא כל ספק M&V ,המוסך נמצא באזור התעשייה הקלה של אשדוד הבעלים הם צמד בחורים סימפטים במיוחד ,שוב ממליץ בחום

088527791

172 סוסים כבר לא מספיקים אז קנינו הונדה מצוננת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המעוניין!

מי שגר בירושלים, או בסביבתה, או בכל הארץ, ויכול להגיע לירושלים, כדי לקבל טיפול זהב לרכב, יש לכולנו את המוסך שנקא "מוסך אמנון" בגבעת שאול. אחרי "מאפית ברמן". המוסכניק, ובעל המקום הוא אמנון, ויש לו ידי זהב. הוא נוגע באוטו, ומסדר דברים שגם לא ידעת שהם קיימים. לא שוחט במחירים. הוא אדם ישר, אמין, וסבלני לשאלות.

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

רציתי לשטף אותכם בבעיה שהייתה לי עם הרכב.3 שנים הייתה בעיה ברכב שגרמה לקרטועים במהלך הנסיעה וכיבוי הרכב בסרק לסרוגין היינו במוסכי שירות כמה פעמים והם לא הצליחו לעלות על הבעיה.

השארתי הודעה בפורום וקיבלתי תגובה מבחור חביב שנקרא חיים יוד שעובד במכון קרבורטורים משה זר הוא השאיר לי טלפון התקשרתי אליו ומאז הוא עשה הכל כדי לעזור לי הוא ייעץ לי לגבי דרכי זיהוי הבעיה ודרכי טיפולה וזאת מבלי לנסות לשכנע אותי להגיע אליו.

אני גר בעמק חפר והוא נמצא בפתח תקווה ובכל זאת החלטתי להגיע עד אליו ולא התאכזבתי הוא וצוותו בדקו טיפלו הסבירו וסידרו לי בעיה ש 3 שנים לא הצליחו מוסכים מורשים לפתור.

רציתי להגיד שזאת הפעם הראשונה שיצאתי מהמוסך מאוד מרוצה ובלי ההרגשה הזאת שדפקו אותך

תודה רבה לחיים ולצוות ממכון קרבורטורים משה זר.

גם לי יש לתת המלצה חמה על אותו מקום.

ביצעתי הבוקר שם ניקוי אינג'קטורים+החלפת רשתיות/מסננים+החלפת גומיות, עלה ל קצת פחות מ-600 כולל מע"מ.

ואני מרוצה עד הגג, מהיחס, עבודה ומהשקט הנפשי שבמידה ובעתיד תהיה לי בעייה תמיד יש לאן לחזור :wink:

בברכה

נדב

נדב - [email protected]

למכירה אוסף ענקי של דגמי מכוניות - *52 דגמים*

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1730383#post1730383

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ממליץ בחום על מוסך חדש שטיפלתי בו בפעם הראשונה - המקום נקרא " שיר שיפורים " והוא נמצא במושב גינתון ליד צומת גינתון המוכרת (איזור לוד- בן שמן).

טלפונים: 9200895-08, 5478300-052 - למנהל המקום קוראים משה.

שירות מקצועי ואדיב, הסברים למתענינים וחשוב לא פחות - מחירים זולים והוגנים.

מבצעים בדיקה כללית לכל לקוח חדש שמגיע, ולא דוחפים שטויות אלא מטפלים במה שחשוב וצריך.

עוד אפשר לקרוא כאן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=177647

יום טוב,

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

המלצה חמה על מקום לפחחות וצבע.

עשיתי סקר שוק לגבי צבע חדש לגג, לדלת האחורית ולצידי הדלתות השמאלית (בחלק העליון ובספי החלונות).

מוסך מורשה יבואן "פיאט"- "אי אפשר לצבוע חלק. כל הרכב 5K וזהו".

מוסך ראשון -2500 ש"ח. (אם כי ידוע שזהו המוסך המקצועי ביותר בק.גת והתוצאות בהתאם.)

מוסך שני, שלישי, ורביעי - 1800 ש"ח.

ההצעה הכי זולה מלבד המקום בו צבעתי -1600 ש"ח. (כולם לפני מע"מ כמובן.)

מיותא לציין כי כל בעלי העסק הציעו לי לצבוע את כל הדלת, דבר מייקר ומיותר שכן הצבע בשאר הדלת היה במצב מצויין.

כולם (חוץ מאחד) אמרו לי כי צביעה חלקית של הדלת תכער את הרכב, כולם (חוץ מאחד) טענו שאין אפשרות לעשות "טשטוש" מושלם בין הצבע הישן לחדש, כולם (חוץ מאחד) אמרו לי שהם הכי טובים בעיר... כולם, חוץ מאחד.

והאחד הזה הוא "מוסכי עדי 2000" באזור תעשייה קרית גת. כניסה אחת אחרי הפנייה לאינטל מכיוון פסי הרכבת.

900 ש"ח זה מה שהם ביקשו.

הרכב יצא כעבור למחרת במצב שלא האמנתי. כבר התפשרתי בראשי על האיכות תמורת המחיר, אבל טעיתי, ובגדול!

הצביעה מצויינת (ויצא לי לראות כמה וכמה רכבים אחרי צביעה), אין שום סימן להבדלי צבע בגוף הדלתות שנצבעו, (גם אחרי בדיקה מדוקדקת באור יום מלא-פשוט עשו עוד שכבת לכה על כל הדלת.) הדלת האחורית, הגג והדלתות מתמזגים בצורה מעולה עם שאר הרכב.

מומלץ ביותר לכל אלה שרוצים פחחות וצבע ברמה מעולה ובמחיר מעולה יותר, תגידו שסימון עם הגג של הפונטו הירוקה שלח אתכם, תקבלו יחס VIP (היום חבר עם פיצוצי לכה על המכסה מנוע בפונטו נשלח לשם 'להתעניין', מחר הרכב יצא מצביעה...)

רק אל תעשו עלי "עליהום" כמו הבחור עם הפנסים, אין לי קשר למוסך :-D

קוריוז- בקניית הרכב הורדו 1000 ש"ח בקלל הקילופים בגג ואני חשבתי "כן בטח, 1000 ש"ח אני צובע מקסימום את הטאסות..."

בנוסף היום הלכתי לבקש מהם את הדבק השחור של השמשות ע"מ להדביק סמל קדמי, התקבלי בחיוך גדול.

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

רוצה להצטרף להמלצות על צביקה - קרבורטורים מנתניה.

הגעתי אליו עם הסוויפט 93' שקניתי לפני כחודשיים. באתי עם אוטו שאני עדיין לא מכירה טוב, ומספר בעיות ודברים שדורשים התייחסות. צביקה נתן התייחסותו לכל שאלה ובעייה שהעליתי בפניו, פתר לי בעיות שלא חזרו מאז, הסביר לי, ייעץ והדריך אותי לגבי דברים נוספים שעלי לבדוק. לא השאיר לי שום בעייה שאני לא מבינה או לא יודעת מה לעשות איתה. והכל בהמון המון קשב וסבלנות.

לכל אלה שמחפשים איש מקצוע אמין, אדיב, סבלני, ולאלו שמחפשים/ות אדם שיהפוך להם/ן את ההתעסקות עם תיקוני האוטו לקצת יותר נעימה - אני ממליצה בחום!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

גם אני ביקרתי אצל בני , וגם אני חייב לתת המלצה.

בן אדם ישר, הוגן, אומר לך דוגרי מה צריך לסדר ומה לא.

אני אמרתי לו שצריך להחליף אצלי את כל רביעיית הבולמים, אך בני אמר שהאחוריים אולי לא יצטרכו החלפה, הוא יבדוק ויודיע לי.

בערב כשהגעתי לקחת את הרכב, בני אמר לי שאין צורך להחליף את האחוריים, והוחלפו רק הקדמיים.

על הדרך הוא גם סידר לי עוד כמה דברים קטנים ללא תוספת תשלום.

אז אני מרוצה מאוד מהיחס, האמינות ואיכות העבודה.

אז בני , תודה רבה , והמשך פרנסה טובה ועוד אלפי לקוחות מרוצים.

בתודה , אביתר ,הפונטו 1600 האדומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...