Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות חמות - על בעלי מקצוע בענף הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את חטאיי אני מזכיר היום - מחודש יוני 06 אני אומר לעצמי שאני צריך לכתוב את זה ועוד לא עשיתי זאת.

כאשר רציתי לקנות רכב, לא רציתי לבודקו במכון בשל הסיפורים בפורום. התייעצתי לאיזה מוסך בת"א אני יכול ללכת, ורפי

לין המליץ לי על מוסך זיסו. קבעתי איתו והגעתי אליו עם הרכב. יוסי בדק את הרכב כחצי שעה כולל חיבור לסקנר, גילה פחחות

קלה, בולמים ועוד. עם זאת הסביר לי מה לדעתו מצב הרכב ולא הסכים לחוות דעתו בנוגע לסכום המבוקש בטענה שאין

מקצועו.

כשרציתי לשלם לו - לא הסכים בשום אופן לקחת כסף, ורק לאחר תחנונים החלטנו שאני אממן לו ולאביו את ארוחת הצהריים (100 ש"ח).

אני מאוד מרוצה מהרכב , אבל גם אם לא הייתי- את היחס שקיבלתי ממנו לא ראיתי במקומות נוספים. לצערי, מאחר ואני גר במקום

רחוק איני יכול לטפל אצלו באופן קבוע, אך אני בטוח שמי שיעשה זאת לא יתאכזב. יוסי הוא גם חבר הפורום. הטלפון שלו 03-6829968, 052-6677411

צביקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 514
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני שבועיים בערך נרשמתי לפורום (החשוב הזה) עקב בעיה שהתגלתה ברנו טווינגו שלי הרכב עשה ראש מנוע +שיפוץ רדיאטור

שילמתי למוסך ועדיין לא יכולתי לנסוע עקב בעיית צריכת דלק נוראית +עשן שחור מאל-גור. בעל מוסך מכובד מאוד הבטיח שהוא יודע במה הבעיה תשאיר תרכב בוא תבוא מחר ב4 מחרתיים ב2 עוד יומיים ב3 שמע אני מפעיל את כל הקשרים שלי מחר ועוד מחר...הייתי בטוח שאחרי כל ההשקעה שלי +טסט לפני שבועיים וחצי אני הולך למכור את הרכב לפירוק ...(אגב בלי להשמיץ אבל זה הכיוון הכללי שקיבלתי בפורום רכב ynet ) הייתי ברנו המרכזי אמרו לי תתחבר למחשב אנחנו צריכים לעדכן את התוכנה =כסף להזמין חלק מחו'ל מינימום 2000 ש"ח +עבודה =כסף בקיצור זה יכול להגיע גם ל1000$ בהנחה שמדובר בעוד איזה חלקיק וכמובן יש את מלווה ברצון ומלווה בששון שנלווה גם למי שנלווה לרנו טווינגו מצוקמקת ושהוא סטודנט. חשבתי אולי נזמין בebay רעיון לא כזה רע באירופה עדיין מיצרים וצפרדעים מהסוג הזה יש בשפע .אבל פאק מה להזמין לא היה קצה חוט מה אני אקנה חלקים בכסף שאין לי ובסוף גם הם לא יעזרו פניתי לעוד כמה מוסכים בטלפון ורובם די נרתעו או שגם אמרו לי ((((כסף)))) בסוף עוד תיסע עם הרכב אין בעיה . הייתי שבוז התחלתי להדחיק את העובדה שיש לי רכב באיזה שהוא מוסך, הגולדנית רטריברית חיפשה בחניה ,החברה רצתה קצת טיולים ואני בחצי משרה מתגלגל באוטובוסים וחולם חלומות שאולי עוד יתגשמו... אנשיי הפורום כאן לא נשארתם אדישים כל אחד גייס קורטוב של סקרנות קצת אמפטיה ומן הסתם רצון לעזור לכוון ולו במעט איך שהוא תקוותי האחרונה הייתה שאולה מכאן ובשורה התחתונה: נשלחתי מכאן להסתכלות אצל הפרופסור דני זומרשטיין בחיפה הגרר הוריד את הרכב מול 'מקדש הבהאים 'למחרת וחצי קיבלתי הודעה התקלה אותרה הניתוח הצליח בוא תבוא אין עשן שחור תצרוכת הדלק מצויינת . יצאתי מתל-אביב מוקדם אל בוקר חיפאי קלאסי הגעתי אליך דני איש נעים ועניו ואני באמת מצטער על כל המחמאות אני מקווה שתספוג אבל אין לי ספק ש'עולם הרכב' הרוויח איש אציל שכמותך ...אני ממש לא נסחף...אני בד'כ בנאדם קול...אבל לא יודע איכשהו נגעת בלב שלי ואתה מסוג האנשים שבכל תחום שהיית נכנס בו היית מצטיין ומוביל ... אז שוב תודה.על היחס המחיר והתה. ועוד אנקדוטה קטנטונת: המוסך שעשה לי ראש מנוע ורדיאטור אמר לי בזמן התשלום שגם סידרנו לך את הוינקר -בלינקר הימני.. עלינו.. ומה שמצחיק זה שהוא היה תקין לחלוטין כאשר הרכב הגיע למוסך וממש לא תקין אחרי ששילמתי אבל הייתי מתוסכל מהעשן השחור בכדי להיות קטנוני ולשאול "מה בדיוק אמרתם שסידרתם"? כשיצאתי מחוייך ממצת-אור פניתי ימינה במעלה המושבה הגרמנית וראו איזה פלא האיתות הוינקר...עבד... ואיש לא ראה איש לשמע...אמרתי תודה בלב והלכתי לנגב חומוס באבו-יוסף.

*מאז אני אומר לכל העולם שקארספורום זה כוח אדיר הבעיה שלי נפתרה בעלויות ובזמן 90 אחוז בזכותכם שאפו!

אגב אני משאיר את הבעיה שנפתרה פתוחה לדיון מאותגר כרגע ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעם אני רוצה להודות מקרב לב לרון ממוסך רון בת"א (שגם חבר בפורום שלנו לשמחתנו):

יום שבת חורפי. אני בדרך הבייתה עם החברה מהחרמון ואבי בטלפון מודיע לי שבזמן שנסע לאנשהו, נדלקה לו מנורה של השמן בפאסאט. לא ייחסתי חשיבות והבטחתי לבדוק כאשר אחזור. הגעתי הבייתה עייף וחסר רצון להתעסק בתא מנוע אך הבטחה לאבא זאת הבטחה. התחלתי לבדוק ולתשאל מתי ואיך נדלקה המנורה והאם הייתה אדומה או כתומה. אבי כמובן טען שאדומה ומבדיקה עלה שאכן חסר שמן. למרות השעה 23:00 החלטתי להתקשר לרון. רון ענה והסביר לי שיש לגרור את הרכב למוסך לבדיקה מבלי להניע היות ויתכן ויש נזק למנוע. הזמנתי גרר של איילון (שירות מצוין) לבוקר. בבוקר הגעתי למוסך רון. רון התחיל לבדוק, חיבר סקנר ואחרי מס' דק' ושיחה נוספת התברר שמנורת השמן שנדלקה הייתה כתומה מה שהצביע על חוסר שמן בסה"כ. רון, לא הסכים לקבל תשלום ואז הבנתי שהאיש מקצועי וישר וביקשתי לבדוק עוד מס' בעיות. לבסוף התגלתה נזילת שמן מהאטם מכסה שסתומים, רפידות קדמיות גמורות וצינור יניקה שימיו ספורים. עם הצינור רון הציע להמתין וביחד החלטנו שאני אקנה כזה בגרמניה בעוד מס' שבועות (הוא אפילו טרח והוציא לי מק"ט מדויק) ואבוא להתקין. יצאתי מאוד מרוצה ושמח שהכרתי עוד איש מקצוע נעים, שקט, מקצועי וישר.

רון, נתראה בעוד מס' שבועות.

תודה רבה לך.

ליאור

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובפעם המי יודע כמה- תודתי לצביקה, מומחה הקרבורטורים, על הטיפול המפנק שהעניק היום לדייהטסו שרייד. טיפול שאפילו בחורה לא מקבלת, טיפול שארך 4 שעות פלוס. מחיר מעולה ויחס אדיב. ישר כח צביקה ידידי.

חברים זה או שחיסכון בדלק יצדיק את הנסיעה לנתניה או החיסכון במחיר שיפוץ הקרבורטור החוזר שיהיה צריך לעשות כאשר הטיפול נעשה במקום אחר בצורה לא מושלמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוהג על פיאסטה 1400 שנת 90 Ghia

לפני כחודש הרכב התחיל לקרטע קשות- הרגשה של בלימה באמצע נסיעה, כאילו אין ניצוץ בכלל או שנקטעה אספקת הדלק. עצרתי בצד ובדקתי את כבל הפלאגים המרכזי שיוצא מהכויל ואכן קיבלתי זץ רציני, והבנתי שהכבלים כנראה גמורים לגמרי. הייתי בדיוק לפני טיפול 10K אז על הדרך כבר החלפתי את כל הכבלים ותיארתי לעצמי שהבעיה תפתר. היא לא...

אחרי התעסקויות מהתעסקויות שונות נשבר לי ופניתי לבני ל. הבלתי נלאה. ההרגשה הראשונית של שנינו היתה חסימת דלק- כנראה בקרבורטור. אחרי שבוע של בדיקות (תקלות מהסוג הזה שבאות והולכות הן הקשות ביותר לאיתור) אכן צומצמה האבחנה לסתימה בקרבורטור. הופניתי מיד לצביקה קרבורטור מנתניה שטיפל בי שוב במסירות ובמקצועיות כמו תמיד ופתר את הבעיה.

אז לא שאני מחדש המון כי רשימת ההמלצות לגביהם כבר ארוכה, אבל בכ"ז אנצל את הפלטפורמה להודות ולהמליץ מחדש על שני בעלי המקצוע הנפלאים הללו- תודה רבה לבני ל. ולצביקה!!

:loco:...Judge Not, Lest Ye Be Judged

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

חמישה מוסכים עברתי עם הפיז'ו 309 שלי, שבקושי הניעה בבוקר, קירטעה וגנחה ושתתה דלק כמו משוגעת.

המוסך הראשון, אגב, היה המוסך המרכזי של פיז'ו בכפר סבא (!). כולם טיפלו, החליפו חלקים, כיוונו ועשו עלי קופה יפה. בסוף נשברתי וכמו כולם נסעתי לנתניה. ושם זה הולך ככה: אתה מוסר את הרכב לצביקה קרבורטור, הולך לראות את העדלאידע, אוכל עם חברים, ואחרי 3 שעות חוזר, נכנס לאוטו ו...טס!

לא מבין כלום במכונאות, אבל הפיז'ו הזקן שלי מתניע בבוקר במכה אחת ואחר כך נוסע חלק כמו חמאה.

תענוג אמיתי. מקצוען. רוצו לצביקה בנתניה.

ותדעי לך שסימונה לא שווה את נעלך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה חמה (או קרה, תלוי מאיפה מסתכלים) - דני וצביקה ממצת אור בחיפה.

הבוקר עברתי בחיפה אחרי ראיון עבודה שכשל, והחלטתי לנצל את הזמן שהתפנה לתיקון המזגן. סבלתי ממנו קיץ שלם, ורציתי לראות מה אפשר לעשות כדי לשפר את המצב השנה. הכנסתי את הרכב לסדנא של צביקה ממצת אור כשהמזגן מפיק 16 מעלות (והיום לא היה חם במיוחד) וכשחזרתי כבר היו 9 מעלות ויורד.

קיץ שלם סבלתי מהחום, אחרי שמזגניסט אחר (שהומלץ עליו בפורום לא אחת, אגב) טען שיש להחליף מדחס וצינורות עקב נזילה. צביקה פתר את הבעיה תמורת 100 שקלים.

לפעמים שווה להרחיק קצת כדי למצוא בעל מקצוע אמין ומקצועי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה חמה מאוד על ברק מרדיו השרון בפ"ס.

הבחור עשה לי עבודת קודש על הרכב ביום שישי האחרון.

החלפנו אזעקה בעקבות התקלות של האזעקה המקורית.

תוך כדי תיקן את כל הצמה לאחר שאנסו אותה בכל המקומות ע"י התקנות - החל מהתקנה של אזעקה מקורית של לובינסקי שדאגה לחווט לאזעקה רק דלת נהג ולנעול מכסה מנוע בלבד וכלבהתקנת קודמת של דיבורית ע"י מתקין שאת אצבעותיו צריך לקצוץ.

בסוף היום הצמה הייתה נראת מקורית הכל עבד והמחיר ללא תחרות.

הבן אדם עבד לי על הרכב כאילו הרכב שלו!

רציתי להגיד, תודה!

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה חמה מהתנור - מוסך רון - רח' המסגר 31 ת"א.

חברי הטוב נסע לחו"ל לתקופה של חודש והשאיר לי מתנה - פולקסווגן פולו עם קלאץ' מהגיהנום. למרות שאת הכישורים להחליף את הקלאץ' רכשתי עוד מזמן, זמן וסבלנות לעשות את העבודה "על המדרכה" לא היו לי.

היות שמקומות העבודה שלי ושל רון לא רחוקים (אני עובד ברח' המסגר 16 - נחשו איפה), החלטתי "לאשפז" את הרכב הנ"ל במוסך של רון.

הכנסתי את הרכב היום בבוקר למוסך וישר התכבדתי בכוס קפה מעשה ידי איאן. כמה דקות לאחר מכן הגיע רון בכבודו ובעצמו. לאחר שיחה קצרה ונסיעת מבחן הוחלט להחליף את הקלאץ' הסורר ואת כבל הקלאץ'. סיכמנו על המחיר ופניתי לעבודתי. כעבור שעה קיבלתי טלפון מרון בו נאמר לי שנמצאה הסיבה לנזילת מים עקשנית שליוותה את הרכב כבר תקופה ארוכה, כתוצאה מעבודתו הרשלנית של מוסך מורשה VW הקרוב לאזור המסגר ונקרא ת***ה. אישרתי לרון את התיקון של הנזילה. על הדרך התגלתה גם נזילה ממחזיר השמן של מנגנון שילוב ההילוכים, גם הנזילה הזו תוקנה ומולא שמן גיר מהסוג המתאים.

בשעה 17:00 יצאתי מהעבודה כדי לאסוף את הרכב. ישבתי עם רון לסכם את החשבון והפלא ופלא, החשבון הסופי עומד על סכום נמוך בצורה משמחת! שילמתי ויצאתי לדרכי.

מה שמחה רגלי השמאלית לאחר הנסיעה בפקקים הביתה! גם ידי הימנית לא קופחה, שילוב ההילוכים חלק כמשי.

תודה רבה לרון על שירות מצויין ועל עבודה מקצועית לעילא!

לכל בעלי הרכבים מתוצרת VAG, קרי פולקסווגן, אאודי, סקודה וסיאט, יש לכם כתובת מקצועית והוגנת לפנות אליה - מוסך רון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי רק להגיד המון תודות לאורן,ממוסך התקווה בתל אביב רחוב הלח"י 56.

באתי עם קלאץ' שרוף,יותר נכון נגררתי.

וגם קיבלתי גרירה מוזלת מהמוסך,גרר הגיע תוך שעה ובמחיר מוזל גרר את הרכב שלי למוסך.

הקלאץ' חלק,ההילוכים חלקים,על הדרך אורן סידר גם את החופש בידית,וגם עוד נתק בצמת המנוע.

שרות נפלא,וגם קיבלתי הסברים על הדרך על דברים שרציתי ולא רציתי :lol:

תודה לאורן,שאגב הכינוי שלו זה ESI TURBO .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשבוע רכשתי לי גולף CL1800 שנת 97 מאישה מבוגרת שלא כל כך נסעה ברכב (36000 ק"מ)ובהתאם לכך גם לא בדיוק טיפלה ברכב. לאחר שיטוטים בפורומים השונים וקבלת המלצה מחבר החלטתי לנסות את מוסך רון בתל אביב.

השכמתי לי מוקדם בבוקר והגעתי אל המוסך. הסברתי לרון שאני רוצה "ליישר" את הרכב והוא מייד לקח אותי איתו לסיבוב ברכב.

ללא כל הערה ממני רון עלה על כל התקלות הקטנות ברכב (ברקסים שחוקים, סוויץ עייף, טיימינג ). חזרנו למוסך ושם עבר איתי רון על המכלולים השונים ברכב והסביר לי בדיוק מה צריך לעשות ומה חשיבותה של כל תקלה. אני מוכרח לציין שכל העניין נעשה באדיבות גדלוה תוך מתן תשומת לב מלאה לצרכי ושאלותי. במהלך הטיפול פנה אלי רון ושאל אותי אם ברצוני להחליף משאבת מים מכיוון שהיא נוזלת קלות. עצם הצגת השאלה ולא קביעה חד משמעית ש"צריך להחליף אם לא האוטו ימות ..." גרמה לי להבין שעומד מולי אדם רציני ומבין עניין שלא מעוניין לעשוק את לקוחותיו !

לסיכום, החוויה ארכה 5 שעות אבל הרכב יצא מהמוסך כחדש !! המקצועיות (עמדתי ליד הרכב רוב הטיפול וראיתי שהבנאדם מכיר את הרכב על בוריו), האדיבות, הסבלנות וההגינות (המחיר הסופי היה הוגן וזול בהרבה מאותה הצעה במוסך המרכזי ..) הם אלו שיגרמו לי לעשות את הדרך מירושלים שוב עבור הטיפולים הבאים.

ואם מישהו לא הבין אז המקום מומלץ מאד לכל בעלי VW !

ערן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
חשמלאי רכב מעולה ואמין (יצא צדיק גמור אצל הכט) שמתמחה גם במזגנים.

יצחק וייס. רב בזל 13, קריית ארייה, פ"ת. 03-9217528.

http://www.d.co.il/65368820/28280/

חשמלאי פדנט שעושה הכל על הצד הטוב ביותר, ולא משנה כמה זמן זה לוקח. גיוון ואיכות הכלים שיש לו מדהימה אותי כל פעם מחדש. הוא עושה דיאגנוזה ממוחשבת לכל סוגי הרכבים.

ממליץ בחום,

צבי

תמשעו - מחזק.

אין ספק שהאיש יודע מה הוא עושה

+ כשאמרתי שאני מCF זכיתי ל 10% הנחה.

כי מי שמשקיע, שוקע....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאתם יודעים לפני שבווע ביררתי בפורום על טיימינג ולפי המלצה שלכם הגעתי למוסך רון ברחוב המסגר

רציתי להודות לכול מי שהפנה אותו לבעל המקצוע הזה בעל ידי הזהב ולהמליץ עליו

רון מצא אצלי כול מיני ליקויים ברכב שהוחלפו ותוקנו ללא תוספת תשלום

והבום הגדול זה הניקוי בית מצערת והכיוון הצתה שעשה לי רון על הדרך - מסתבר שמאז שהרכב אצלי הוא לא היה מכוון בשיט... מהרגע שרון עשה איתי סיבוב על האוטו הרגשתי כאילו רכב חדש נוסע חזק ומרגיש יותר בריא ביציאה מהמקום

בימינו שאי אפשר לסמוך על אף אחד במיוחד לא מוסכניקים אני שמח שמצאתי את רון

מה שבטוח אני מבסוט שנכנסתי אליו וממליץ בחום

Polo 16v 6N2 -My Previous ride

EAT SLEEP BOOST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום!

ברשותי סובארו DL שנת ,86 היו לי כמה בעיות ברכב, המרכזית בה, זה ההנעה בבוקר, אישתי נסעה עם הרכב באחד הבקרים, והתקיעה לא איחרה לבוא, הרכב לא זז גם לאחר משיכת הצ'וק.

נכנסתי לפורום זה. וההמלצה המרכזית שיצאה מפה זה על צביקה קרבורטרים מנתניה, נסעתי אליו. והרכב חזר אלי פרפקט. התנעה חלקה בבוקר. ונסיעה חלקה.

אחרי שעשיתי את הטיפול, במקרה אבי מתקשר אלי, ומבשר לי על בעיה בסובארו לגאסי שלו שנת 93, כבר חודש היא מגמגמת לו בבקרים, והיום שום דבר לא עוזר לה, לא מניע. הוא הסתפק אם להזמין שגריר כדי שיניעו לו, אמרתי לו שמע! יש מקצוען בנתניה, סע אליו! אבל הוא טען ש-ליסוע עד נתניה בשביל נקוי קרבורטור בזמן שבמרכז יש מספיק בעלי מקצוע זה באמת ביזבוז. אבי קרא למכונאי הוא הצליח להניע ת-רכב אבל, משם צצה בעיה חדשה, כשהוא נוסע בכביש, הרכב כבה באמצע הנסיעה. כמובן שהוא חזר למכונאי, וזה החליט, שטיפול זה הפיתרון לרכב. כמובן שאחרי יום יומיים הבעיה חזרה. ואז אבי נכנע והחליט ליסוע עד נתניה הרחוקה.

הוא שריין לעצמו יום והוא עלה על הכביש המהיר בדרך לנתניה אחרי ההדרכה המפורטת של צביקה איך להגיע למקום.

צביקה טיפל בקרבורטור, וכרגיל כמו שהוא נוהג לאחר כל טיפול, הוא יצא לנסיעת מבחן עם הרכב, ואז הוא שם לב שהרכב לא סוחב מספיק, צביקה פותח את פילטר הדלק ואז הוא מגלה שכולו סתום, וזה עוד אמור להיות אחרי טיפול 10000 שהרכב עבר יומיים קודם?????????????

ככה זה כשמבזבזים בזמן בדרך למכונאי, ולא ניגשים ישר למקצוענים כדוגמת צביקה!!!!!!!!!!!!!!

תודה צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

המלצות חמות על צביקה קרבורטורים!

לאחר שטיפלתי אצלו בהצלחה בקרבורטור של דייהטסו שרייד עם בעיות של תצרוכת דלק מוגברת ו"כבדות" בנסיעה שלחתי אליו בשנית עמיתה לעבודה עם אותו רכב אשר סבל מבעיות הנעה קשות בנוע חם.

העמיתה ציינה בפניי שהיא מרוצה מאד, תגובת הרכב ותצרוכת הדלק השתפרו וכן הבעיה נפתרה. כל זאת במחיר הוגן ביותר.

רב תודות לצביקה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...