Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות חמות - על בעלי מקצוע בענף הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 514
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

[המלצה על אחלה של פחח - הועבר מפורום טכני]

מוסך רחמן - אנילביץ 48 פינת חרוץ 12, תל אביב.

לבחור קוראים דוד - 03-6585411.

שירות אדיב, עבודה נקיה ומעולה. הנה תמונות של לפני ואחרי:

11cp1.jpg66xd2.jpg

37ek.jpg78kp.jpg

40ap1.jpg89yr.jpg

6.JPG

7.JPG

8.JPG

Current: Ford Fiesta ST2

Past: Skoda Fabia 1.2TSI Sport

Peugeot 206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לשתף אתכם בהתרשמות שלי מעבודתו של מקצוען אמיתי !

יש לי לנסר 92' שהיתה זקוקה לכיוון קרבורטור דחוף. הגעתי אליו השבוע לתיקון

וזכיתי ליחס מקצועי, אדיב ואמין. הרגשתי שמדובר באיש מקצוע שלא מנסה לרמות

אלא באמת מעוניין לטפל בבעיה, ואני בטוח שאתם יודעים שיש הרבה שלא מתנהגים כך.

יצאתי מאוד מאוד מרוצה, ממליץ בחום!

לפרטים ניתן לפנות לחבר הפורום צביקה בהודעה פרטית.

סופ"ש נעים :smile:

כדי להיות זקן וחכם צריך קודם להיות צעיר וטיפש (א.ב לא זוכר מי אמר את המשפט הזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגאי:

''צמיגי כחלון'' באזור תעשייה החדש בראשל''צ רחוב האצ''ל.

מתעסק הרבה עם צמיגים ספורטיבים,חישוקים מיוחדים וכו'.

לבקש את מנור,אדם זהב והגון. מהאחרונים שנשארו לנו.:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

הרבה ממליצים עליו, ומסיבה טובה. הבאתי אליו BX אוטומטית בת 14, שמעולם לא עברה טיפול בקרבורטור, עישנה קשות והכבידה על הכיס בצריכת הדלק, והגברת חידשה נעוריה.

ההתנעה קלה ביותר עם מנוע קר/חם, העמידה ברמזור חלקה יותר עם/בלי מזגן, המנוע נשמע טוב יותר והביצועים השתפרו בהתאם. ירידה בתכיפות הביקורים בתחנת הדלק ומהירות תזוזת מד הדלק, ללא שינוי בנסועה, מראה על שיפור בצריכת הדלק, וזה רק הפאן המקצועי.

כמו כל רופא טוב הוא התקשר אחרי יומיים כדי לוודא את שלום המטופלת שלו.

זה לא הרכב הראשון אותו הבאתי לצביקה, ובכולם המקצועיות והיחס היו מעל ומעבר, ובמחיר הוגן.

לבעלי האלפות הישנות- חבל שהוא לא מטפל באלפות.

שווה להגיע כמעט מכל מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני ל.

האיש והאגדה.

ביום בהיר (וחם) בשבוע שעבר, קידמה את פני שלולית גדולה ומכובדת של מים ירוקים מתחת לרכב.

המכונאי של חברת אוטומוטור (שירותי דרכים) פסק שמדובר בנזילה ממשאבת המים, וניסה לשכנע אותי שניתן לנהוג ברכב למוסך, כל עוד אני אקפיד למלא מים בדרך. הסברתי לו שהוא צריך שינוי דחוף במינון התרופות שלו, והרכב הזה לא זז מהחניה בכוחות עצמו, אלא רק על גבי גרר.

טלפון קצר לבני, ואני יודע לפני מה אני עומד.

רק בשעה 16:00 הגיע הגרר, ובשעה 17:00 וקצת הרכב הגיע לבני.

בני החליף את משאבת המים הסינית (שהותקנה בעבר ע"י מוסך מכובד) במשאבה טובה מתוצרת ספרד, את רצועת הטיימינג והמותחן שלה (שככל הנראה לא הוחלף מעולם), בדק את מצב מחזירי השמן (שלא דרשו החלפה), מילא נוזל קירור מקורי של פיג'ו, תיקן לי את ההברגה שהרסתי כשהחלפתי גלגל וכיוון לי את הקלאץ'.

הרכב הגיע לבני ביום ה' בערב לטיפול הארוך הזה, והיה מוכן כבר ביום ו' בשעות הבוקר המאוחרות. אני מעריך שבני עבד על הרכב אל תוך הלילה.

ממליץ בחום.

תודה רבה בני,

צבי הלוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי למחפש מוסך לא מורשה, אמין ומקצועי בדרום, יש את מוסך "האיכות" בבאר שבע, ליד מגה.

החלפתי שם בעבר קלאץ' לפולו ועשיתי שם כמה פעמים טיפולים וצריך לקבוע אצלהם יום כדי להכניס את האוטו כי בד"כ מפוצץ.

המחירים בריצפה.

יהושוע הצורף 25 באר שבע טלפון: 08-6273511 לבקש את פיני.

פיני עבד כמה שנים במוסך מורשה של צ'מפיון והוא מכיר ומתקן רכבים גם מהיצרן הנ"ל ומהתרשמות שלי הוא בחור מקצועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום!

ברצוני להמליץ כאן על אחד התותחים של הפורום והוא בני לוי הבן אדם פשוט תותח ונשמה הלוואי ושכל אחד היה מוכן לתת מעצמו כמו שבני עזר לי ולחברה שלי.

הנה לכם סיפור שלי ואיך הגעתי לבני לוי:

לפני כחודש חברה שלי רכשה רכב פולקסוואגן פולו שנת 2002 עם קילומטראז 87000 קילומטר,הכל היה טוב והיינו מאוד מרוצים מהאוטו עד שיום אחד בהיר(לאחר שבועיים שהאוטו בבעלותינו)האוטו החל לזייף אז הוחלט להכניס את האוטו למוסך,לאחר בדיקה הוחלט שהלך ראש מנוע ושצריך להוריד את הראש ולראות מה קורה שם וכל זה לאחר שאנחנו הספקנו לנסוע עם האוטו רק 400 קילומטר מאותו הרגע שהוא אצלנו.

ברגע שפורק ראש המנוע חשכו עיניי ועיניי כל הסובבים אותי כשראינו שבלוק המנוע העשוי אלומיניום כולו אכול וכך גם הסליבים,המילים הבאות ששמעתי מהמכונאי שלי שצריך לקנות מנוע חדש(5.5K ש"ח),אני ישר היתקשרתי למכון בדיקה להסביר להם את המקרה ולשאול מה עושים הלאה,בעל מכון הבדיקה אמר שאין לי מה לדאוג כי יש אחריות על כאלו דברים והכל יבוא למקומו ויהיה בסדר ושהוא ישלח אלי שמאי שיגיד מה עושים. למחרת קיבלתי טלפון מבעל המכון והוא אמר שהשמאים עסוקים ביגלל הנזקים בצפון ושעלי לחכות,הסברתי לו שאני צריך את האוטו,אז הוחלט שאני מפרק את המנוע שם אותו בצד מביא אחד אחר וכשהשמאי יבוא הוא יראה את המנוע כשהוא מפורק ואם הוא אומר שמגיע לי החזר על המנוע החדש אז אני מקבל את כל הכסף חזרה.

לבנתיים עד שיבוא השמאי החלו החיפושים לאחר המנוע,כשבוע שלם ישבתי על הטלפונים ודיברתי עם יבואנים ולאף אחד לא היה כזה,באותו הזמן הייתי בקשר עם בני ועידכנתי אותו מה קורה עם כל הסיפור הזה של זיוף המנוע ופירוק הראש,אז בני אמר לי חכה תן לי יום יומיים אני מוצא לך מנוע כזה וכך היה לאחר יום היתקשר אלי בני ואמר שמצא אחד כזה מיבוא עם 46K קילומטר במצב ממש ממש טוב(כמעט חדש) רק שיש בעיה במנוע ויכול להיות שאחד השסתומים עקומים,החלטתי לקחת את המנוע כי בני הבטיח לי במידה ויש בעיה בשסתומים אני מקבל החזר כספי על עלות התיקון של השסתומים. הגעתי לבני קיבלתי אחלה יחס ונדהמתי להכיר פנים מול פנים אחלה בן אדם(מקלל על שמאל ועל ימין :roflmao: ),בני הרכיב לי את הרצועת טיימינג על המקום כי המנוע היה ללא הרצועה ונסעתי עם המנוע לבית להרכיב אותו. למחרת בבוקר הרכבתי את המנוע והנעתי את הרכב אבל כמו שנאמר לי מקודם שאחד השסתומים עקומים וכך היה ששתי שסתומי פליטה באחד הצילינדרים היו עקומים והייתי צריך לבצע את התיקון,ישר דיווחתי על כך לבני ובני אמר לי "אל תידאג סע לחרט תעשה את כל התיקונים תיקנה אטם,תחליף שסתומים תעשה מה שצריך לבסוף תגיד לי כמה זה עולה ותקבל את כל הכסף של התיקון חזרה",נסעתי לחרט עשיתי את כל התיקון קניתי את מה שהיה צריך לקנות והיתקשרתי לבני לומר לו כמה עולה הנזק ומה עלי לעשות הלאה וכאן בא הקטע המעניין:

אני: בני תשמע כל התיקון הזה עולה ..... ויש לי את כל הקבלות,אני שולח אותן ליבואן של המנוע.

בני: טוב,אני כבר חוזר אליך תתן לי דקה אני מדבר עם היבואן על הכל וסוגר לך את הפינה.

אני: טוב סבבה.

לאחר כ 5 דקות חוזר אלי בני...

בני: סלבה תשמע היבואן אמר בסדר אין בעיה תקבל את כל הכסף תוך זמן מה( יום,יומיים,שבוע).

אני: בני,אני חייב עכשיו את הכסף כי אני צריך לנסוע עם האוטו.

בני: טוב אל תדאג,מה מספר חשבון הבנק שלך? אני כבר מעביר אליך מהחשבון הפרטי שלי את כל הסכום הדרוש לך.

אני: נדהמתי באותו הרגע שבן אדם שבקושי מכיר אותי הולך לקראתי מוציא כסף מהכיס שלו וכך עוזר לי עם הכסף.

לאחר כחצי שעה הכסף כבר היה אצלי בחשבון,הכל שולם ונשאר רק להרכיב את הכל חזרה.

היום הכל הורכב חזרה והמנוע עובד כמו שעון שוויצרי,אני והחברה שלי סוף סוף מרוצים שהכל טוב והכל בזכות בני לוי.

תאמינו לי לא משנה איפה אתם גרים אבל הנסיעה לבני ל שווה את זה,אני גר במעלות ונסעתי עד ראשון לציון לבני על מנת לקבל את עזרתו.

בני שוב פעם תודה רבה לך על כל העזרה והיחס החם.

01082006(001).jpg

01082006(002).jpg

01082006(003).jpg

01082006(004).jpg

01082006.jpg

15082006.jpg

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

יש לי המלצה חמה על המקצועיות והנכונות לעזור של הבחור מ"פרונט התחייה" ביפו.

התקשרתי אליו בקשר לרעידות בהגה במהירות גבוהה - והבנאדם, במקום להגיד לי בוא ונבדוק, כמו שעשה האיש ברחובות הפנה אותי לפטרון - אפילו שלא יצא לו מזה כלום.

הוא אמר לי ישר: "זה אין לך מה לבוא אליי אפילו, חבל שתסע בכלל"

שלח אותי לפנצ'ריה לאיזון גלגלים.

הבחור פשוט רצה לעזור - ולא להרוויח כסף!

המלצה יש לי גם על הפנצ'ריה, חברה מצחיקים, הגונים, עשו לי מחיר טוב והכי חשוב ידעו מה הם עושים!

צמיגי יניב ברחובות.

חפשו בדפי זהב טלפונים וכתובות.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבוע נכשלתי בטסט בגלל אגזוז רועש. בדיקה קצרה הראתה שיש 3-2 חורים קטנים (ממש קטנים) בדוד האמצעי וצריך להחליף. מתוך בירורים עם כמה מקומות הבנתי שלמצוא חלק תחליפי תהיה בעייה.

ההצעה היחידית שקיבלתי היתה היום בבוקר לדוד של WALKER ב 1600 ש"ח (לא כולל מע"מ והרכבה) :shock: .

ברגע האחרון לפני שאני מוותר על מציאת החלק עצמו והולך לכיוון של "פיתרון יצירתי" (קומבינה- התאמה של דוד דומה ומשומש) הגעתי ל"זברה אגזוזים" - פריימן 5 א.ת.י. ראשון לציון (מול הקומפיוטסט) . למרות שהחלק לא היה קיים במלאי שלו (הוא יבואן) הוא התאמץ עשה כמה טלפונים ואיתר דוד חליפי. תוך כמה שעות הדוד הורכב והרכב עבר טסט. המחיר הרבה יותר זול ממה שציפיתי והיחס והשירות טובים מאוד.

אסף

נ.ב. הרכב המדובר הוא מרצדס 190E שנת 84. עכשיו אני מתחיל להבין את הצרות שיש לבעלי רכבי האספנות :-) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

:-D המון תודות לאיש- צביקה קרברטורים :beerchug:

אני כותב בשם חברי, אף על פי שהייתי עימו לאורך כל הדרך וגרמתי לו לנסוע מראשון עד לנתניה ובסופו של דבר הוא היה מרוצה והנסיעה הייתה שווה :-D

מדובר בסובארו DL שנת 93 עם מנוע חדש וקרברטור שלא עבר מעולם ניקוי(עד כמה שידוע לי).

הגענו לצביקה כאשר צביקה דאג לכל אורך הדרך להתקשר ובדרך חזרה מספר פעמים בשביל לשאול האם הכל תקין. עבודה מדהימה בכסף קטן.

על הדרך הוא סידר עוד כמה דברים(שיחרור כבל קלאץ',וגז).

תודה רבה לך, צביקה..!

ובתוכנית שלנו, בשבוע הבא:

ביקורת על בני.ל :-D

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך אוטו פורום רח' הרכב תלפיות בירושלים.

מנהל המוסך בחור בשם בוריס ,חבר שם אצלו רכב (פג'ו 309 ).

הוא עשה לו כיוון ברקסים ,בדיקת רעשים במיתלים ,בדיקת צריה ,כיוון קרבורטור,ובדיקת גומיות למניהן.

הרכב היה במוסך חמש שעות ,ככה שלחבר אין מושג כמה זמן הוא באמת עבד על הרכב .

הוא הראה לו כל מיני גומיות שאפשר להחליף ואמר שהציריה לקראת הסוף ,אבל שיחליף הכל לפני הטסט.

הוא לקח לו שמונים שקל.

הרכב טופל גם ביד הקודמת במוסך הזה והגיע לחבר שלי במצב מעולה .

בגלל היחס והמקצועיות החבר הזה נוסע מידי פעם עד ירושלים לטיפול אצלו (גר ליד אשקלון)

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשמלאי/ מתקין מצברים הוגן בו נתקלתי לפני כמה ימים:

"אלקטרוניו" דרך פ"ת (מנחם בגין) 64 ת"א (נכנסים לתוך רחוב 1274 והוא נמצא אחרי כ-20 מ' מצד שמאל).

הייתי אצלו בחשד למצבר חלש. הנ"ל ביצע בדיקה במקום לודא שאין בעיית טעינה/ זליגה, אבל המליץ לי לא להחליף אצלו מצבר מכיוון ששלי באחריות.

אני לא רציתי להחליף מצבר באחריות מכיוון שהמצבר שהיה מותקן בכל מקרה קטן מידי (55 במקום 72), אבל היה לי תלוש למצבר חינם משנפ שחשבתי בטעות שאני יכול לממש אצלו (מרכז ההתקנה של שנפ צמוד אליו.)

הנ"ל שלח אותי למרכז ההתקנה של שנפ וסירב בתוקף שאשלם על הבדיקה.

(add lightness' (Colin Chapman'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

KAMITECH

אני רוצה להודות לקמיל על ההסברים, הסיוע ותיקון שעשה ברכבי.

למי שלא יודע, קמיל הוא מכונאי המתעסק בדיאגנוסטיקה של רנו ועוד מותגים והוא בעל ניידת שרות שמסתובב בכל חלקי הארץ. התרשמתי עמוקות מהמקוצעיות, האדיבות והרצון באמת לעזור ולפתור את הבעייה.

תודה רבה על העזרה והזמן שהשקעת וטוב לדעת שישנם אנשים כאלה בפורום שלנו. כבעל רנו, מרגיע אותי לדעת שבמקרה של תקלה יש לי למי לפנות.

תודה קמיל.

ליאור

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב, אז כמו שאמרתי, פרק ב' הגיע.

הסובארו של החבר אחרי הטיפול המסור של צביקה עברה לידי בני, שביצעה עבודה עם שירות VIP.

הוחלף הגיר(שנזל),בלמים ועוד מספר דברים במחיר הוגן לגמרי ושירות מצויין ומהיר.

הרכב עבר טסט בהצלחה ומוכן לחזור לדרכים :)

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...