Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות חמות - על בעלי מקצוע בענף הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני הממליץ ה-101 על ספי :)

לאחר שהגיר בסיוויק של אמא שבק חיים, נסעתי אליו מאשקלון לסגולה במיוחד. הרכב נוסע כמו שצריך, גם הרכיב קולר חיצוני והמחיר סביר ביותר.

והכי חשוב - הייתה לו סבלנות לכל השאלות המציקות שלי :lol:

כן ירבו!

אביעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 514
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המלצה נוספת על בני ל.

הגעתי לבני עם רשימה ארוכה של בעיות שהיו אצלי באוטו( דייהו רייסר), הרצינית שבינהן הייתה תופעה של הילוכים שניכנו קשה או שלא היו ניכנסים ביכלל, לאחר שסיימתי ליקרוא את כל רשימת הבעיות לבני הוא ניגש והתחיל ליבדוק את הדברים , לאחר מיספר דקות של נסיעה ברכב הוא כבר אמר לי בדיוק מה צריך לסדר מיתוך כל הרשימה שהבאתי לו.

הוחלפה תושבת מנוע וקלאץ', כבר בלחיצה הראשונה על דוושת הקלאץ' הרגשתי את ההבדל, הדוושה הייתה רכה וקלה וכך גם ההילוכים שהכלו להיכנס בקלות ,תנועה קלילה של ידית ההילוכים ושיחרור של דוושת הקלאץ' הקלילה פשות תענוג לנהג.

מיתוך כל הרשימה שהצבתי בפניו בני אימת רק את התקלות שהיו באמת, מה שמצביע על יושר והגינות וגם המכיר שהוא ביקש עבור העבודה שהוא עשה היה הוגן מאוד.

SUZUKI Ignis Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחקתי בשרשור זה 2 הודעות.

מטרת השרשור היא "המלצות חמות על בעלי מקצוע".

אין להוסיף בשרשור זה הכפשות.

הכפשה של בעל מקצוע בשרשור זה הינה אינה מתאימה, שכן לא תמיד הוא יכול לענות, או בכלל מודע לשרשור, ונשארת פה הכפשה שהיא גרסה של אחד הצדדים בלבד, או במקרה אחר, כשבעל המקצוע שהואשם מגיב - מתפתח פה דיון שאינו ברוח השרשור - "המלצות חמות".

שלחתי ה"פ עם הסבר למפרסם התלונה, ולבעל המקצוע שהתלונה נגעה לו, ושהגיב.

מקווה שהסוגיה תפתר בינהם לשביעות רצון שני הצדדים, אך לא שרשור זה הוא המקום לכך.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מצטרף להמלצות החמות על בני ל., לאחר שגעתי אליו עקב בעיה במנוע (עירבוב שמן ומים, סובארו ליאונה 1,800), בדק את הרכב לעומק ונתן לי הרצאה מקיפה על המנוע הספציפי ואביזריו.

למרות שהחלטתי לא לתקן (ומכרתי את הרכב במצבו) לא לקח כל תמורה על הבדיקות וההסברים, וגם הצעת המחיר שנתן הייתה הוגנת ביותר.

בטוח שאזור אליו בעתיד.

בני - תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותה הזדמנות עוד המלצה, על ספי ממכון גירים אוטומטיים בפתח תקווה, שחסך לידידה אלפי שקלים רבים, לאחר שכבר החליפו לה במוסך מורשה של UMI יחידת בקרה של גיר אוטומטי רובוטי באופל קורסה 2001, הדבר לא עזר ודרשו ממנה למעלה מ-5,000 ש"ח לא כולל מע"מ ולא סופי לפתרון הבעיה.

ספי היה אדיב ביותר, למרות שהתקשרנו אליו בשעות הערב המאוחרות של יום חמישי, הרבה לאחר שעות העבודה, והסביר בפירוט רב על דגם זה, ולאחר שהרכב הובא אליו ביום א' לאחר מכאן, איתר ופתר את הבעיה במקצועיות הראוייה לכל מחמאה.

עוד באותו היום הרכב שוחרר לאחר שהבעיה תוקנה בעלות זניחה ובצורה הראויה לכל שבח.

מומלץ בחום!

ספי - תודה רבה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונאות רכב: מוסך (שמשון) מאיר. מכונאי טוב בעל תכונה נדירה: הוא ישר כמו סרגל. אחרי נסיון רב שלי ושל המשפחה.

רח' שונצינו 21 טל. 03-5619442, 03-5622194

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שלא יודע יש לי 106 עם בעיה חריפה שאחרי המון זמן התגלתה כחוסר דלק לאחר הדרכתם של דני זומרשטיין וחיים יוד.

היום הגעתי למשה זר בפ"ת שם עובד חיים יוד, איך שהגעתי הצגתי את עצמי בפני חיים והוא ישר התחיל לטפל בעניין, המקרה הספציפי שלי היה קל יחסית, אבל הטיפול שלו היה יוצא מהכלל ואת זה אני אומר כי את הבעיה ניסו לסדר בכמה מקומות אחרים ולא הצליחו לתקן אבל את החשבון ידעו להגיש.

השעה שהיתי שם עשתה פלאים לאוטו!

מי שחשוב לו יחס מקצועיות ואמינות, זה באמת המקום הנכון.

תודה גם לדני זומרשטיין שליווה אותי בפורום

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום גשום וסוער במיוחד, עשיתי את דרכי הארוכה מהדרום לביקור בסדנא המפורסמת של בני ל'.

בני התגלה לפני, כאיש לא שגרתי, מקצוען ללא פשרות, בעל ידע עצום וחוש הומור מיוחד.

בני השקיע זמן, מרץ ואנרגיה בקורולה שלי(ישור קו כללי והחלפת "נעליים" אחוריים), ממש אומן(ולא רק בתחום הרכב).

במהלך הטיפול למדתי ממנו רבות, וכן קבלתי יחס חם וביתי מבני וזהבה.

אני לא מכיר הרבה מקומות שנותנים שירות ברמה כזאת של יחס מסור ואישי.

בהחלט היה שווה להגיע גם מרחוק, מבחינתי גם טיפולים לעתיד יבוצעו בידי האומן של בני.

בני וזהבה, אתם אנשים טובים, אני מודה לכם שוב על הכל.

"חייל שנלחם תמיד מקווה לימים טובים יותר. אבל אלה שלא נלחמים הם שקובעים איזה ימים יבואו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ממליץ בחום על קובי שגב פחחות, הבחור פשוט אומן!

משפץ ומשפר בעיקר "קלאסיות" ואספנות אך מטפל בכל סוגי הרכב.

עבודה ברמה הגבוהה ביותר ויחס מדהים!

בעל סבלנות להסברים ותשובות על שאלות מציקות, עוזר ומייעץ מעל ומעבר ופשוט תענוג לפגוש בעלי מקצוע בתחום הרכב בארץ כמוהו!

כן יירבו!!!

וכמובן ממליץ על הטרופיות במוסך שאפט :wink: (בייחוד אם הצלחתם לגנוב לדודי את האחרונה:twisted:)

אבל להם יש שירשור משלהם אז לא נידחוף אותם גם לפה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכון להזרקות דלק בחיפה- אורי מלמד.

הרכב שלי ניצל בזכותו מהורדה מהכביש בגלל אי מעבר טסט על זיהום אוויר.

מקצוען ולעניין וגם המחירים סבירים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בעקבות בעיה שהייתה לי בפיאט : http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=197851

שמתי פעמיי לעבר משה זר בפ"ת.את פניי קיבל חיים יוד שיום קודם שוחחתי איתו.הרכב נכנס מייד לבדיקת גזים,ואחר כך

עבר בדיקת מחשב על ידי חיים.במהלך כל הבדיקה חיים הסביר לנו את פשר התוצאות על גבי המסך,וכמו כן הוא גילה שהחיישן חמצן פשוט לא תקין.יש לציין שבשלב זה הוא לא לקח מאיתנו שקל על הבדיקת גזים ועל הבדיקת מחשב.

לאחר הבדיקה הוא איבחן בצורה מקצועית את הבעיה,הציע לנו הצעת מחיר הוגנת,ונתן לנו את כל האפשרות להחליט מה שנרצה.

החלטנו לבצע את הטיפול,שכלל החלפת חוטי הצתה,ניקוי מזרקים,החלפת פלאגים מקוריים של פיאט והחלפת חיישן חמצן.

העבודה נעשתה בצורה הכי מקצועית שיש,חיים הסביר לנו כל פרט ופרט במהלך הטיפול,הכל היה נפלא.

לאחר הטיפול חיים שוב ביצע בדיקת גזים,ובדיקת מחשב,והנתונים יצאו מדהימים.התנעה קלה ונסיעה קצרה,והרכב פשוט אחרת.אין רעידות,הרכב לא מגמגם,הרכב לא נכבה,הכל פרפקט!!.

תודה רבה רבה לחיים,שמלבד היותו איש מקצוע,שמפגין בקיאות מדהימה ושליטה בכל הקשור למערכות הנ"ל,התגלה גם כאיש עם סבלנות אדירה ויחס מדהים.

תודה רבה חיים.

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ניסיתי להכניס המלצה באופטופיק אבל כנראה שאין לי הרשאה

קניתי ניסן סאני ונעזרתי הרבה בפורום ואחרי שראיתי את ההמלצות על בני החלטתי להתקשר אליו ליישור קו ותיקונים שונים

הוא נענה לבקשתי הבאתי לו את האוטו והוא בדק ועלה על כל הבעיות האמיתיות בעיקר על אלה שלא הובנו מהבדיקה במכון.

הוא הסביר מה צריך לעשות וכמה העלויות והשארתי אצלו את הרכב ובאמצע מצא בעיה של מערכת הקירור ולפני שהוא טיפל התייעץ איתי מה לעשות הלאה .נתתי לו לטפל במה שהוא יכול ושלח אותי לאנשי מקצוע שהוא ממליץ עליהם

לבסוף האוטו טופל בצורה מיקצועית ויסודית ואמינה. אפילו ביום שנפטר חמיו ז"ל עם כל הבלגנים שהיו לו באותו יום נורא ואיום סיים את הטיפול באוטו

תודה רבה לך בני ועכשיו אני יודע למי לפנות בנושאי רכב

וכמובן משתתף בצערכם שלא תדעו צער ויגון לעולם אלא רק שמחה רבה

בועז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהזדמנות זו אציין לטובה את יוסי מפנצ'ריה\מכון אגזוזים "תקר הגליל" בראש פינה

בנאדם חם,שעונה על כל שאלה,עובד במקצועיות,מייעץ,ובמחירים הוגנים לכל כיס :)

אופיר

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור שהתחיל רע ונגמר טוב - בהמלצה על החשמלייה של מוסך מרום טל, רח' פלוטיצקי בראשון.

אתמול בנסיעה בבוקר שמתי לב שחום המנוע עולה יותר מהרגיל, אפילו אם מחשיבים את היום החם.

עצרתי בצד וראיתי מייד שמאוורר קירור המנוע לא פועל. הדלקתי את המזגן ואז הוא (כצפוי) כן פעל. בדקתי פיוזים וכד' והגעתי למסקנה שנדפק יוניט החום.

נסעתי כ 30 ק"מ עם מזגן פועל ללא שהחום עלה, אך כשנקלעתי לפקקים החום החל לעלות שוב. עצרתי, ביצעתי גישור ליוניט עם חוט חשמל כך שהמאוורר יפעל קבוע והמשכתי בדרכי לכיוון ראש העין (פגישה חשובה).

לפני שיצאתי חזרה הביתה נכנסתי לכפר קאסם וקניתי יוניט חדש, התקנתי אותו על המקום ומילאתי פרסטון. למרבה הצער - התופעה המשיכה, המאוורר לא נכנס לפעולה. חשמלאי בכפר קאסם ששאלתי אצלו אמר שבוודאות היוניט דפוק כי כל הפיקודים עובדים אם מקצרים אותם ישירות. הייתי מתוסכל כי היה לי משונה שיוניט facet חדש מגיע דפוק, ולא ידעתי אם הבעיה יכולה להגיע מריליי או ממקום אחר חוץ מהיוניט. המשכתי לנסוע עם הגישור המאולתר.

הגעתי לראשון לציון אחרי שעה 5, וחיפשתי נואשות חנות חלפים שעוד פתוחה כדי לנסות יוניט אחר. לפתע שמתי לב שהחשמליה של מרום טל פתוחה (ליד טיב טעם), נכנסתי וביקשתי את עזרתו של הבחור במקום בבידוד הבעיה. הוא הסתכל ובדק, ומצא שהמגעים בקונטקטור של היוניט היו רופפים. הוא הידק אותם במקצת והפלא ופלא - הכל עובד מצויין!

לא היה עלי מזומן וביקשתי לשלם באשראי. הבחור סירב לקבל כסף ושילח אותי לדרכי בחיוך.

כמובן שאחזור לשם עם מתנה הולמת, אבל אתם לפחות תדעו שיש אנשים טובים באמצע הדרך...

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...