Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות חמות - על בעלי מקצוע בענף הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוסך פחחות בירושלים. "שני אומנים" משמשים מוסך הסדר להרבה חברות ביטוח כך שאם יש לכם בביטוח הנחה משמעותית כאשר מתקנים במוסך הסדר כדאי לבוא עליהם. העבודה עצמה ברמה סבירה ,יכול להיות יותר טוב אבל היחס והשירות מקצועי מהיר ואדיב.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 514
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

התקשרתי בבוקר ליצחק וסיפרתי לו שיש לי בעיה באורות הג'אסטי שלי, הוא שאל מה הבעיה ואמרתי לו שאורות הרכב הקדמיים לא עובדים ,גבוהים ונמוכים כן עובדים .הוא אבחן שמדובר בידית האורות של הג'אסטי ,ומבלי שבקשתי הציע לי שיארגן חלק יד שניה בחצי מחיר, הרים טלפונים וחזר אלי שהחלק מוכן, נסעתי אליו ,איש נעים נינוח וחביב קבל את פני ,והרשים אותי במקצועיותו, הוא בחן את התחליף אם עובד לפני שהוא מבצע החלפה ,ובמיומנות רבה בדק ומצא שבעצם 2 המנורות הקדמיות נשרפו ,הייתי מופתע איך יתכן ש-2 מנורות נשרפות יחד, והוא הסביר לי בסבלנות שיתכן שאחת נשרפה ולא חשתי ורק כש-2 נשרפו הרגשתי, הוא כמובן החליף מיד את 2 המנורות ,חסך לי הוצאה של 360 שח ולקח ממני 50 שח ...(רק תגידו צדיק או צדיק ? איך החברה אומרים "צדיק בן צדיק") כן ירבו כמותו .ואני שבדרך כלל רק מתלונן ומקטר החלטתי שלאות הוקרה והערכה מן הראוי שאכתוב לו את הערכתי. ושגם אתם תזכו להכירו .יצחק כמובן דאג בסוף לפני שנסעתי לבדוק, שכל התאורה ברכב מהאורות הגבוהים עד אורות הרוורס עובדים.. איש מקצוע אמיתי ויותר חשוב בן-אדם לעניין.

אורי

נ.ב. יצחק נבדק בתכנית יצאת צדיק ויצא צדיק כמו גדול..

כתובתו למי שמעוניין

יצחק וייס. רב בזל 13, קריית ארייה, פ"ת. 03-9217528.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורק בגלל יצחק נרשמת לפורום? :roll:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב על צביקה המליצו כאן המון,אבל פעם נוספת לא תזיק אני משאר.

מאז שהצטרפתי לפורום קראתי רק דברים טובים על אדון צביקה,ותמיד רציתי להגיע אליו לטיפול.אך ממחסור בזמן בגלל העבודה והלימודים תמיד דחיתי את זה.מלפני כמה ימים התחילו בעיות באוטו(פיאט אונו 92 מנוע 1000 פייר) האוטו התחיל לגמגם בצורה מחפירה,לא סחב,בשביל נסיעה בינעירונית הייתי חייב לנסוע אם צוק פתוח ורק אז הייתי מגיע ל80 קמ"ש.

בהתחלה לא הייתי בטוח שזה הקרבורטור,לכן פניתי לצביקה בהודעה פרטית לאבחנה מרחוק.

צביקה עזר לי לשלול את הבעיות הנוספות שאולי בגללם האוטו התחיל להתנהג ככה.

ולכן נקבע שבסבירות גבוהה מדובר בקרבורטור(לצערך או לשמחתי-כך צביקה בשיחת הטלפון איתו, אתמול בערב)..

הפגישה נקבע ל 9 בבוקר היום.

אני לא יודע מה צביקה עשה בדיוק אם הקרבורטור שלי(כי אני ואחי נשלחנו לחפש כוסיות בקניון השרון:-)), אבל התוצאה מדברת בעד עצמה.

נסיעה חלקה ללא גמגומים,ללא קפיצות,המנוע עובד חלק יותר בסרק,והסחיבה נהייתה פשוט מצויינת,(כשקניתי את הרכב הנ"ל הוא היה סוחב מצויין,אך המצב עכשיו הרבה יותר טוב ממה שאני הכרתי),לגבי תצרוכת הדלק עדיין לא בדקתי אך אני מאמין שגם היא השתפרה.

ובטח כמו שקראתם בהמלצות האחרות על צביקה,הוא פירט לי את המחלות של האוטו,ונתן הערות נוספות מועילות שלא קשורות ישירות לתחום ההתמחות שלו.

בקיצור יצאתי מאוד מרוצה מהעבודה,וגם מההזדמנות להכיר את הבן אדם שקראתי עליו כל כך הרבה דברים טובים.

שכחתי לציין אך אני מתגורר באשקלון,והנסיעה לנתניה היא לא כזאת קצרה,אך בדיעבד היה שווא את הטירחה.

ממליץ בחום,לכל בעלי רכבי הקרבורטור בכל רחבי הארץ.

צביקה בנימה אישית יותר:תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך הירוק : אדם בשם נאור, בחור נחמד, מקצועי, מוסך נקי בעל שטח מאוד גדול, עושה רושם טוב, באתי אליו לטפל בברקסים וסיפרתי לו שאני צריך לעשות טסט למחרת, אז הוא על דעת עצמו הכניס את הרכב למס' בדיקות : CO, כיוון אורות, התכנסות גלגלים , בדק את הכל החליף מגבים והכל ברוח טובה וללא תמורה,

המוסך הירוק, רח' גיסין 64, פינת בזל , פתח תקווה, 03-9231948

שיפוט טוב נובע מניסיון, והניסיון נובע משיפוט גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך סגול באזור תעשיה כרמיאל (צ'מפיון מורשה VW AUDI SKODA SEAT)

המוסך הכי טוב שנתקלתי בו עד היום! ללא ספק רק שבחים מגיעים להם

מוסך שפועל כמו שצריך > הגעה+רישום רכב>רכב עולה על ליפט>פירוט תקלה ספציפית>מחיר חלקים (מקוריים\תחליפיים)>ייעוץ>עבודה רק מידי מומחים :-)

אין ספק ששם בעוד 840ק"מ אבצע טיפול 10 לרכבי:-)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנסים פנסים פנסים.

יש לי פיאט בראבו שנת 98, פנסי חזית רגילים עם פסים כמו של פעם רפלקטור רגיל.

בצד שמאל הפנס היה עם תושבות שבורות סתם נח על מסכת החזית, לא טוב.

בצד ימין הפנס היה קצת דפוק בבית הנורה, לא היה ניתן להוציא את הנורה לצורך כיוון או החלפה.

מה עושים מה עושים ? מחפשים פנסים חדשים/מפירוק.

טוב, אם כבר אני מחליף, הסב את תשומת ליבי ידידנו אוראל, שהפנסים בפיאט מריאה באו בשנים מסויימות עם עדשות ו"זכוכית שקופה", בירור קטן עם רפי מעלה שהפנס באותה הצורה, אז יאאלה נחפש

הגעתי הבוקר לשלב החיפושים, טלפון לאלי פנסים, פנס כמו שיש לי עולה 350 חדש פנס כמו שאני רוצה עולה 600 חדש, אין מפירוקים, על הדרך שאלתי אם יש פנס אחורי ימין לאותו הרכב, מפירוק ונאמר שאולי אבל צריך לחפש "תבוא ונחפש", אמרתי בסדר.

המחיר יקר לי מידי, צריך לעשות משהו, אז נסעתי למאגר ויזדי, אצל יזדי לא מצאתי כלום, במאגר היה פנס אחורי במחיר מפתה, עכשיו זה שלי.

חוזר הביתה לצהריים, ונוסע לחבר, מתעסק עם פנסים, הוא לא הצליח למצוא משומש כמו שאני רוצה, חדש 580 "בשבילך 1000 כולל הרכבה", ביקשתי שינסה לחפש משומש, ואז יצאתי לכיון החנות GTLV, בעקבות הדיבורים בפורום (למשל כאן ).

אני מגיע, מבקש לחפש לי צמד פנסים מפירוק, קרן (הבת) רואה שאין, דליה (האמא) מיד מתחילה איזה שרשרת של טלפונים, אחרי 5 דקות מחירים, מאוד מאוד מפתה (אני לא מעוניין לפרסם את המחיר היות והוא נמוך מידי, לא מוכרים ככה לכל אחד, אבל זה היה נמוך משמעותית ממה שקיבלתי אצל החבר), לא חושב פעמיים ומזמין את הפנסים, קרן הלכה להביא לי את זה מהמחסן או מה שזה לא יהיה (יותר נראה לי כאילו שזה נרכש דרך גל-אור, אבל לא ממש חשוב כי אין לי את ההנחות שיש להם, יש לי שם רק 10% הנחה מהמחירון שזה 583 לכל פנס בתכלס).

רכשתי לי בנוסף מנורות חדשות ויצאתי הביתה, הכל מורכב, הפרונט של האוטו נהיה הרבה יותר יפה.

עכשיו צריך פחחות :)

בקיצר, מומלץ בחום לכל מי שזקוק לפנסים, לגשת לGTLV, שירות באמת באמת מדהים, אותי הם הרוויחו כלקוח על כל דבר שאפשר להעזר בהם.

בכבוד :)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אני משער שאני לא מחדש כלום לאף אחד אבל....

מוסך שמשון יהוד.

ביום חמישי התקשרתי אליו היות והפיאט זקוקה לטיפול+רדיאטור.

ביררתי פרטים,מחירים, כדאיות וכו', ונקבע כי אגיע ביום שני.

כשקניתי אותה לפני כ-3 חודשים נסעתי למורשה יבואן הקרוב (שאגב, בנוסף לפיאט[ולנצ'יה ואלפא] מורשה רנו וניסאן)

שמאז בעיני מקצועי מינוס.

-"לא צריך להחליף כלום, תבוא ב120K."

-בטוח?

-"כן! פה אנחנו אמינים. לא לוקחים כסף שלא צריך"

-אבל ישור קו?! לא צריך?

-"לא. הכל בסדר"

-לא צריך לבדוק לפחות?

-"לא"

לדברי המוכר הרכב כבר טיפול + טיימינג ב-90K, אני קניתי עם 109K.

לא הייתי רגוע.

הרדיאטור התחיל לטפטף (בשטיפה חיצונית טפטפו מים ירוקים), במכון רדיאטורים (שטרם הבין ששנת 74' עברה חלפה לה) סתמו עם אפוקסי, ללא הועיל.

ביום שני אני מתקשר למוסך שמשון.

"שלום, דיברתי איתך ביום חמישי שעבר לגבי פונטו..."

מקריית גת, נכון?

-כן, אני בדרך.

-נסיעה טובה, אנחנו פה.

הגעתי למקום כשעה ורבע לאחר הפתיחה (מוסך שנפתח ב07:00!)

מיד קיבל אותי שמשון, אדם חביב מאוד, נעים, סבלני וחייכני.

פתח דף עבודה ואמר " מה צריך לעשות?"

-נזילות מהרדיאטור-להחליף, להחליף פילטרים, שמנים, נוזלים אחרים, פלאגים, לבדוק רצועת תזמון, לבדוק תושבות מנוע, לבדוק בלמים ובולמים אחוריים, לבדוק משאבת דלק, לבדוק את כל הרכב.

"טוב. מה עוד? כל מה שמפריע לך ברכב."

-מנורת החיווי על נורה שרופה דולקת והכל עובד. נראה לי שיש מנורה עם מתח שונה, אין לי כח לבדוק...

"רשמתי! מה עוד?"

-פנס קדמי שמאלי בלתי כווין בעליל.

"רשמתי, עוד משהו?"

-אם אני אזכר אני אגיד לך.

"טוב, מה הקוד של הרכב?"

*2645 (מספר בדוי, המספר המלא שמור במערכת)

"יש לך חדר המתנה למעלה, לא רחוק יש קניון, יש לי את הניד שלך, שנסיים נתקשר."

הפעם, פה, לא הייתי חשדן.

שמו הטוב של המוסך הולך לפניו.

עליתי לחדר ההמתנה ו... המתנתי.

כשירדתי למטה לעשן התחלתי לשוחח עם העובדים שגילו אדיבות ונחמדות, נאיף, שעבד לי על הרכב לא חסך בהסברים מפורטים על מכלולי הרכב, גדי הסביר לי למה הם "נושמים" פיאט, סיפר לי קצת על שמשון, שמצידו הסביר לי על כל רכב ורכב מהמצגת שרצה על מסך המחשב.

אקצר היריעה ואספר כי לאחר שהבאתי לצוות המוסך בורקסים עוגות ושתיה הרכב עבר לשטיפת הקרביים (מע' קירור+רדיאטור חדש) ומשם לכיוון האורות (כולל ניתוח בתנאי שדה לנורה שהותקנה הפוך), החלפת מגב אחורי שקפץ כאחוז דיבוק כל פעם שנדרש למלא את תפקידו, בדיקה של הנורות ברכב עד למציאת הנורה הסוררת והחלפתה, "על הדרך" הוחלפו צינורות גומי שיבשו במעט "כי באת מקריית גת" והרכב נלקח ל"סיבוב התרשמות".

השארתי שם סכום לא קטן של כסף (שיחסית למוסך המקומי יצאתי בזול מאוד) והעברתי שם כ-5 שעות, כל אגורה וכל דקה שהושארה שם הייתה שווה את זה.

מומלץ להגיע מקריית גת וגם מרחוק יותר.

מוסך נקי, צוות אדיב ומקצועי, מחירים סבירים, מקום נפלא לכל פיאט שהיא ומעל הכל- מוכרים שם שקט נפשי, ובכמויות.

מוסך שמשון, יהוד.

דרך העצמאות 24 יהוד.

03-5360748

קוארדינטות:

צ'-32 01'41"

מז'-34 53'14"

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודות למוסך רון (מתמחה ב-VW, אודי וסיאט) על שירות אדיב ומקצועי במחיר הוגן.

כידוע (או שלא) אני ממעט להכניס את הרכב שלי למוסך ומשתדל לטפל בו בעצמי. עדיין קורים המקרים בהם צריך חוו"ד ונגיעה של מקצוען אמיתי. כאלו הם רון וצוות העובדים שלו.

מומלץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אמליץ שוב על "מוסך רון" (מגיע לבחור) על השירות, אדיבות וסבלנות לענות לשאלותיי.

טוב לדעת שלפחות לפאסאט יש בית חם, במיוחד שזה הרכב של ההורים ואין לי זמן או כוח להתעסק איתו לבד.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אספר שהכרתי המון מכונאים , המון מרכיבי מערכות , פחחים וצבעים .

אבל אציין את הטובים ביותר לדעתי ולטעמי !

פחחות וצבע - מוסך אלפא כפר סבא ,

אנטולי הצבעי בעל וותק של מעל ל35 שנה בצבעות ביניהם ברוסיה ועכשיו 15 שנה בארץ, מוציאים מכות על יבש ( ללא חומר )

צבעים מעולים , אומן אמיתי !!

קצת יותר יקר מכולם אבל באמת באמת עבודה מדהימה !

מתקין מערכות שהוא אלוהים של המערכות בעיני :

הוא כמובן

רמי קארדי ולא אחר מטום קאר בהוד השרון

לא צריך לפרט הרבה אלה רק לראות איך הוא עובד !

וכמובן מכונאי שהוא לפני הכל בן אדם טוב !!!

משה ממוסך שיר שיפורים בגינטון,

הגעתי עליו דרך חבר והוא הדהים אותי במהירות העבודה , והכי חשוב במחיר הוגן.

לא החזק או החכם שורד , אלה זה שיודע להתאים את עצמו לסביבתו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי קריאת שרשור המצברים הגדול, ראיתי המלצות של רפי לין על מקום בת"א, ולמקום קוראים "פזרון".

המקום נמצא ברחוב קרליבך 15 מאחורי הבניין.

היום הגעתי לשם בקושי עם מצבר שהראה 0 נתונים (משמע מת, התגלה תא אחד שקיצר), ניגשתי לבעל המקום שקוראים לו אלישע ושאלתי אותו מה הוא מציע לי והאם כדאי לי לשים מצבר ג'ל. מפה לשם הבחור הסביר לי עד הסוף למה מצבר ג'ל לא יתאים לי ואמר שמצבר רגיל יהיה מצויין. אני לא יודע איזה מצברים הוא מחזיק חוץ משנפ ובוש, אבל אישית לקחתי את הבוש האטום ללא טיפול במחיר סביר בהחלט עם שנתיים אחריות.

לאחר הרכבה נבדק המצבר החדש כאשר הרכב מונע והנתונים היו תקינים ביותר.

מחיר סביר ביותר, שרות מצויין, זאת דוגמה לבעל מקצוע שאני אחזור אליו.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח להמליץ בחום על בני לוי

אני באר שבעי והחלטתי לשים סוף לבעיות בלתי פוסקות של נזילות מי קירור מהדיאטסו שרייד של אחותי שבה הוחלפו שני רדיאטורים חדשים בשלוש שנים כשבשניהם פרץ נוזל קירור כנראה מסדק ,ובנוסף ראש המנוע נאכל והתפורר חיצונית מה שגרם לנזילה נוספת.

מהמוסכים המקומיים דיי התייאשתי, להחליף חלקים ורדיאטורים הם יודעים , לחשוב קצת קשה להם.

החלטתי לשים סוף למשחקים של כיבויי שריפה ולפתור את הבעיות פעם אחת ולתמיד.

שלחתי את אחותי לבני והאמת שלא הייתי מופתע.

זוהתה מיד בעיית פחחות בתיקון קידמי שנעשה ,מה שגרם ללחץ על הרדיטורים ולסדיקתם ,הרדיאטור פורק ושופץ העבודה צולמה ותועדה ע"י בני לתביעות עתידיות אם נרצה כנגד חברת הביטוח והמוסך פחחות שטיפל בזמנו.

בנוסף את דבק הפרופוקסי20 ששמתי בראש המנוע לשיחזור איכול 0בהמלצה של מוסכניקים מקומיים ,אחד מהם ממוסך מורשה דיאטסו) בני הסיר חצב שיחזר והדביק עם דבק יעודי למנוע אלומיניום ,אטם עם אטם וסגר את הפינה.

לאורך כל העבודה דאג בני לעדכן אותי ואחותי זכתה ליחס אישי מעולה ולמחיר הוגן מאד.

מדובר בבחור ישר כפלס ,מומחה פרפקטציוניסט מהטובים ביותר בתחום עם דובדבן של תודעת שירות נדירה מהולה בבדיחות קורעות.

תהיה בריא בני אתה על הכיפאק.

עופר ונטע והדיאטסו הירוקה והרקובה.

אל תסתכלי בקנקן לכי תעשי קפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אני עוד לא הגעתי לצביקה (מתוך כל הצי שלי יש רק מכונית אחת עם קרברטור והביקור יהיה בקרוב) אבל שלחתי חבר טוב עם אפלוז 92 שהצ'וק האוטומטי שלה יצא מאיפוס.

בשיחה עם צביקה התברר שמדוב במחלה של האפלוז מהמודל הנ"ל.

האוטו נלקח אחר כבוד לצביקה שפרק ניקה ושיפץ את הקרבורטור, את הצ'וק האוטומטי ו"על הדרך" מתח את כבלי המצמד ודוושת התאוצה.

האוטו נוסע כמו שלא נסע מזמן ואילו החבר שלי לא היה מקבל רכב מהעבודה הוא לא היה מוכר אותו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...