Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתה יודע שאתה זקן כש...

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 1517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך קראו לתוכנית הזאת עם אבירים מהחלל שהייתה לכל אחד מהם מין חיה על החזה והם יכלו להפוך לאותה חיה כשהם רצו?

"וולטרון מגן היקום", והחיות האלה גם התאחדו לרובוט דמוי אדם ענקי

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשחבר משדך לי דייט,ומתברר שהיא בכלל בת 22 (ילדה,בכל מובן אפשרי) ואני אוטוטו 30,ואני מבטל מיידית כי אני ייראה כמו אבא שלה בכל מקום אפשרי :|

חבר, תנצל את זה כל עוד אתה יכול, האמן לי. אם אתה לא רוצה, אתה מוזמן להפנות אותן אלי.

תמונה של בשרים על האש

מה שעשית עכשיו אסור על פי אמנת ז'נבה. יש לך מזל שבדיוק חזרתי ממסעדת בשרים מעולה בירושלים.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך קראו לתוכנית הזאת עם אבירים מהחלל שהייתה לכל אחד מהם מין חיה על החזה והם יכלו להפוך לאותה חיה כשהם רצו?

Thundercats-Logo-thundercats-34314_1152_864.jpg

ThundercatsPicture1a.jpg

thundercats1.jpg

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אהבתי את הסדרה הזו..!

נראה לי שאתה מתכוון ל -

Visionaries: Knights of the Magical Light

Zimages?q=tbn:ANd9GcQ47mIgiiJcfSYTuBLbvSF3c31jI7VpPh1MISrJAIx69j5I-3JCimages?q=tbn:ANd9GcTNLZcDsH5fwCkK8ZhGPStyO93i3k7kMk5XM3AVD1L1PuRJMOoeVrre10Pj

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מתחיל לחשוב, קצת כמו סטיבן סיגל, שחולצה מחוץ למכנסיים זו דרך הגיונית להסתרת הבטן.

וכשאתה זוכר שפעם היה לו סרט לא רע בכלל.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה יכול לכתוב פה בפורום בלי להזיז באמת את האצבעות כי הפרקינסון כבר עושה לך את העבודה...

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...