Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתה יודע שאתה זקן כש...

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 1516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשאתה זוכר שצורב דיסקים X4 עלה 4 ספרות, ולא התחיל בספרה "1".

כשהצורב X4 שהביאו לך מארה"ב (כי שם זה עלה פחות) הפסיק לעבוד רק לפני כמה חודשים. :|

כשפסגת חייך היתה כשקנית מסך 17 אינץ'! של מאג! ב1500 שקל!

כשקינאת בכל הילדים שהיו להם מסכי מאג, כי לך היו 4 כפתורים ולהם הייתה חוגה מגניבה! :lol:

כשאתה זוכר את עלייתו ונפילתו של המיני-דיסק, בשתי הפעמים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כש"מאג" עוד לא היה שם של מסך... אלא של משהו גדול וכבד אחר.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שאני יכול להגיד עליו שאני עושה כבר 20 שנה זה לשחק עם עצמי :)

אבל ראבק אני זקן, כשאתה גר בסנסט בולוורד ובמקום לחרוש את הברים בשבת בלילה אתה מעדיף לשבת בבית ולפרק איזה 3 בקבוקים עם איזה סרט טוב או רע כי גם ככה אתה לא ממש מסתכל על הטלוויזיה.

כולנו סבתות ! אני שותה בשביל זה !

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצחתי אותכם בשנתיים ושעתיים.

אתכם :idea::arrow:

כשאתה מתקן אחרים על שגיעוט כטיוו :oops::wink:

כשחבר משדך לי דייט,ומתברר שהיא בכלל בת 22 (ילדה,בכל מובן אפשרי) ואני אוטוטו 30,ואני מבטל מיידית כי אני ייראה כמו אבא שלה בכל מקום אפשרי :|

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשפסגת חייך היתה כשקנית מסך 17 אינץ'! של מאג! ב1500 שקל!

אה,אתה באמת זקן :D

ומאג זה בכלל חרא! (סתם..),לי כמעט היה 17" של סוני טרניטרון (שהיה בזמנו ה-מסך,וכל מי שהיה לו כזה נחשב ל1337 בחומרה :))

בתחילת 2000 קצת אחרי הגיוס,קניתי עם המשכורת הראשונה מסך של סמסונג (Samsung Syncmaster 753DF) ב1200שקל משקם אלקטריק (זוכר את זה כאילו היה אתמול).

ועוד רכשתי אותו בעשרה תשלומים,עבד אצלי כמו שד 8וחצי שנים רצוף! (אין,כבר לא מייצרים מוצרי איכות :()

עכשיו הוא עוד עובד בגן כלשהו (נתתי לחבר מהעבודה,שנתן לאישתו שעובדת בגן) וגם שם הוא לא מראה סימני עייפות :)

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעברת את החציון של גיל 26 :cry: ושצצה פתאום שיערה לבנה בשיער, אבל לפחות אתה לא מקריח :lol:

שאתה זוכר את הפרסומות הזו

http://www.youtube.com/watch?v=N1txVzUi9Po&feature=related דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

שחצי מהבחורות שלמדו איתך בתיכון כבר נשואות חלק עם ילדים.

שהיתה לך פיאט 127 במשפחה, גם היתה לנו פייאט אונו אוטומט רכב מיוחד במינו.

* שאתה מתבייש לצאת עם בנות 19-20 כי אתה לא רוצה ללכת לבית שלהן למרות שאתה נראה צעיר.

* ראית פרקים של "א'יצ'ה", ואתה זוכר את נירו לוי מהסדרה הפוך!

* ראית משחקי כדורגל של אלי אוחנה לפני שהוא פרסם שמפו.

* שיחקת בכל המשחקים של STREET FIGTHER כשזה עוד היה בפייסים ואתה זוכר את המכונית האדומה הענקית שהיתה בקניון רוטשילד. וגם שברת את כל השיאים של NBA HANG TIME.

* שהיה לך IRC ו BBC ואתה זוכר איך המודם 28,800 מחייג ואת הצלילים שלו וגם שהיה לך KILL Surfree :lol:.

* שאתה מקנא בבני נוער של היום. בגלל ששמים כל מיני כימיקלים והורמוני גדילה במזון, כל הבחורות של היום גודלות לגודל מטורף כבר מגיל 16. אני זוכר שהייתי בכיתה ח' או ט - ביום הראשון ללימודים הגיעה איזו בחורה אחת עם חזה ממש ענק וזה בלט וכל הכיתה ככה הסתכלה עליה בהלם. היום כבר כל הנערות נראות ככה זה מטורף. ממש כואב להכנס היום לחנות בגדים בקניון, הבחורות שם בנות 17-16 ממש נראות בשלות עם גוף של גרושה +3. מה שמים לנו באוכל? אני מקווה שזה לא מבגר אותנו גם :evil:

I never thought it could happen, but love hit me like an elephant and I was thrown into a jungle of dreams.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחצי מהבחורות שלמדו איתך בתיכון כבר נשואות חלק עם ילדים.

אתה מתכוון לנכדים.

שהיתה לך פיאט 127 במשפחה

וגם נהגת עליה. עם רשיון.

* ראית משחקי כדורגל של אלי אוחנה לפני שהוא פרסם שמפו.

אולי שפיגלר? אבל אותו לא ראית, רק שמעת את התיאורים של נחמיה בן אברהם ברדיו.

* שהיה לך IRC ו BBC

התכוונת ל-BBS. ושה-TCP/IP היה פרוטוקול מהפכני. השתמשת ב-X25 עם מודם של 300 באוד ואחר כך שדרגת ל-1200.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי שפיגלר? אבל אותו לא ראית, רק שמעת.

הזכרת לי... כשיש בבית תמונה שלך עם שפיגלר ואוחנה ביחד! :king:

גם אם באותן שנים הייתי ילד, לפחות ידעתי היטב מי הם.

נ.ב. ידעתי גם שלשפיגלר היה את הניסאן XTerra הראשונה בארץ.

xterra4dr-.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהתוכניות האהובות עליך בתור ילד היו "הבית המעופף" ו"כוח המחץ", כשאתה יכול לספר לאנשים שעד היום יש לך את התקליט של קישקשתא בבית.

כשהיית ילד קטן בשבת בבוקר הרדיו המטבח היה מנגן בקולי קולות "שבת בבוקר יום יפה, אמא שותה המון קפה...".

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה רואה את התמונה הזאת וחושב לעצמך: "וואו, אני לא בטוח שהגוף שלי מסוגל להתמודד עם זה"

גילוי נאות: כן, אני בישלתי את זה... :-D

312244_119560694811386_100002723679018_86402_5594578_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי,מה עם ניצי הכסף? חתולי הרעם? רובוטריקים? :p קלאסיקות

פעם ערוץ 6 היה ערוץ איכותי,עם מנחים יחסית נורמלים.

מלפני 10 שנים בערך התחיל להתדרדר..

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...