Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעייה במנועי VW 1.4 TSI?

AlexVR6
שימו לב! השרשור הזה בן 5090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עומרי היית צריך לבדוק בלוק של הEGT ווידבנד גם,תמיד יכול להיות מצב של מנוע עני ובלי תיקוני הצתה.

אוו בכלל מנוע מפוצץ בדלק.

ולבדוק תחת עומס מ 1500 סל'ד,ועד המנתק.

רציתי לעשות בדיקה רצינית ומלאה אבל:

1. משום מה בשירוקו אי אפשר לעשות advanced mesuring blocks כמו אצלי (רק בצורה הישנה כמו אצלך באיביזה).

2. משום מה גם במצב ידני הDSG 7 מוריד הילוך כשלוחצים על הגז ואי אפשר לבדוק מ1500 סלד כמו שאני בודק לעצמי.

3. אפילו בוסט לא הצלחתי לראות (לפחות לא בבלוקים שהבוסט מופיע אצלי)

אם מישהו פה עם DSG 7 יכול לאשר שכן אפשר לשים את האוטו ברביעי וללחוץ מ1500 סל"ד ועד לסוף ההילוך שיגיד עכשיו איך, עופר לא הצליח.

במידה וזה אפשרי, נבדוק שוב גם EGT ווידבנד.

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נתחיל מזה שלי אין שום קשר למנועי TSI לא היה לי ולא נמצאים בבעלותי.

היום בחולון אני עוצר שנייה בתחנת אוטובוס כדי לקנות משהו מהקיוסק, ואני רואה גולף אדומה עם 67 במספר צבע אדום ברמת גימור פשוטה היא הייתה עם טאסות, והמנוע כמו שניחשתם הוא 1.4 TSI עם 122 כ"ס הרכב עמד על המדרכה עם מכסה מנוע פתוח אני הייתי חייב לגשת לבעל הרכב, ולשאול אותו מה הבעיה והוא אומר לי "שהמנוע התחמם והתחיל לצאת לו עשן מהמנוע!!!" לפי דבריו הוא ציין, שהרכב מטופל כמו שעון ופתאום!!! הרכב התחמם. עוד הוא ציין שזו לא הפעם הראשונה שזה קרה.

אני נתתי לו את הכתובת של הפורום, שאם הוא ירצה להגיב על המקרה שלו כי סיפרתי לו שיש מכוניות כמו שלו רק עם מנועים, שההספק שלהם יותר גדול זאת אומרת שרוב הבעיות שדוברו פה הם על ה-160 כ"ס, לכן אם הוא יגיב הוא יוכל בעצמו לספר על המקרה ואם לא אז אני סיפרתי במקומו.

" מי שמאמין לא מפחד..... :mm_cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתויות

אני ראיתי הרבה מכוניות חדשות מכמה דגמים עם מכסה פתוח,

והתחממות.אפילו BMW סדרה 5 .

זה יכול לנבוע מכמה דברים.

זה לא קשור לבעיה המדוברת.אם יש בעיה בכלל.

נראה לי שאתם טוחנים מים.

אתם יודעים כמה מכוניות גולף דור 6 נמכרו תוך שנתיים?

אפילו כמה מקרים לא מעיד על בעיה סדרתית במנועים האלה,ועד עכשיו אין כמה מקרים.

יש מקרה אחד שעד עכשיו אף אחד יודיע מה הסיבה האמיתית.

לחבר שלי יש אודיA3 .

לפני חודש הוא הניע את האוטו רצה לנסוע והאוטו סירב לנסוע לא קדימה ולא לאחורה.

פנה לחברה ,סיפרו לו שהיה עוד שני מקרים כאלו .בסוף החליפו לו חלק בגיר והכל הסתדר.

עכשיו הוא מחפש למכור את האוטו ,בגלל שאם לא היה מסתדר עם החלק שהחליפו לו .היו מחליפים

לו גיר.זה מה שאמרו לו ,והוא מפחד שזה יחזור על עצמו,ובאמת הפעם יחליפו לו גיר.

עכשיו בגלל כמה מקרים כאלו ,אי אפשר לבוא ולגיד שלאודי A3 ,

יש בעיה בגיר,ולעשות עם זה סיפור.

אפילו במנועי פרארי אחרי שמיצרים אותם ,מוצאים פגמים,אבל שם הם ממיסים אותם ומשחזרים אותם .

ומיצרים אחרים.

אז מכל עשרת אלפים מנועים(או לא יודיע כמה)יוצא אחד פגום ,זה עדיין סביר.

אני זוכר ב VOLVO חדשים גם הלך למישהוא מנוע,וגם בגרנד שורוקי חדש הלך גם מנוע.

היום העצה בחינם,מחר היא תעלה כסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בחולון אני עוצר שנייה בתחנת אוטובוס כדי לקנות משהו מהקיוסק, ואני רואה גולף אדומה עם 67 במספר צבע אדום ברמת גימור פשוטה היא הייתה עם טאסות, והמנוע כמו שניחשתם הוא 1.4 TSI עם 122 כ"ס הרכב עמד על המדרכה עם מכסה מנוע פתוח אני הייתי חייב לגשת לבעל הרכב, ולשאול אותו מה הבעיה והוא אומר לי "שהמנוע התחמם והתחיל לצאת לו עשן מהמנוע!!!" לפי דבריו הוא ציין, שהרכב מטופל כמו שעון ופתאום!!! הרכב התחמם. עוד הוא ציין שזו לא הפעם הראשונה שזה קרה.

אני נתתי לו את הכתובת של הפורום, שאם הוא ירצה להגיב על המקרה שלו כי סיפרתי לו שיש מכוניות כמו שלו רק עם מנועים, שההספק שלהם יותר גדול זאת אומרת שרוב הבעיות שדוברו פה הם על ה-160 כ"ס, לכן אם הוא יגיב הוא יוכל בעצמו לספר על המקרה ואם לא אז אני סיפרתי במקומו.

סליחה , אבל זה התפקיד של אייל לספר על מכוניות צרפתיות תקועות בצידי הדרכים , אין לך במקרה תמונה ??

הפקרות ממש מה שקורה פה בפורום.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואותי בסיפור שלך מענינת החניה ל"שניה" בתחנת אוטובוס. שניה ? למה, מה קרה ? ההתחשבות שלך בממתינים לאוטובוס, כמו גם במשתמשי הדרך שיאלצו להמתין מאחורי האוטובוס שאינו יכול לעצור בתחנה, פשוט ראויים לכל שבח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף אדומה עם 67 במספר ... שהרכב מטופל כמו שעון

אני בספק אם הרכב הזה הגיע כבר לטיפול השנתי הראשון שלו, וגם אם כן, לא צריך להגזים - "מטופל כמו שעון".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי אחרי דימום המנוע ,שני מאווררים מתחילים לעבוד,

אחרי שהם מפסיקים ,יש עוד משהוא שממשיך לעבוד.

הרעש שלו דומה למאוורר במהירות מאוד איטית .זה לא המאוררים בטוח,

אחרי כמה זמן גם הוא מפסיק.

אני חושב שמדובר על הדבר הזה.שמגן על הטורבו,אם לא אז מה זה?

במכוניות מתוצרת ואג יש מאשבת מים חשמלית שפועלת אחרי שהמנוע כבה,

אומרי בגרסה 908 VAG COMאם אני לא טועה את יכול לעשות לוגים בצורה נוחה יותר

נתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים - עדכון:

שבוע שעבר ביום שני הרכב יצא מהמוסך עם המנוע החדש מתאריך יצור 10.6.2010 ועם העדכון תוכנה.

על המוסך המרכזי והמורשה של צ'מפיון בחיפה אני לא יכול כ"כ להמליץ - החזירו את הרכב במשקל קל יותר - כמה מהברגים לא מצאו את מקומם בחזרה מהיכן שהסירו אותם :evil:. כדי להחליף את המנוע פירקו גם את כל הפרונט של הרכב כולל הפנסים הראשיים ולפני כמה ימים שמתי לב שיש מרווח בין הפנס לכנף - כאילו הפנס לא יושב טוב במקום. בנוסף לזה , שהורדתי את המכסה פלסטיק שעל המנוע כדי לראות אם הכל חזר למקום - אותו הסיפור - קליפסים שבורים, אחד הברגים המחבר את המגן חום של הטורבו גזור :shock: ובטח עוד דברים שלא ניתן לראות מלמעלה...

ועכשיו לחלק המעניין - שיחה עם המוקד של צ'מפיון:

בקשר לאחריות: "החלפנו לך מנוע במסגרת האחריות ולכן האחריות על המנוע היא כמו על שאר הרכב עד דצמבר ולא מגיע לך כלום מעבר - תרצה יותר תדבר עם המוסך". דיברנו עם האחראי שירות במוסך ותשובתו הייתה די דומה: אנחנו אחראים על הרכב עד לתום השנתיים ולאחר מכן אל תדאג יהיה בסדר...

על עיניין הטרייד-אין לא רצו בכלל לשמוע.

כנראה שאין מנוס אלא לכתוב מכתב לגרמנים.

לידיעתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר על מוסך צמפיון בחוף שמן, אז אני בהחלט יכול להבין את הטרוניה שלך בנוגע למקצועיות המוסך, סבלנו שם קשות עם פולו , הגרוע ביותר שאין עם מי לדבר , ממש כמו לדבר עם הקיר.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר על מוסך צמפיון בחוף שמן, אז אני בהחלט יכול להבין את הטרוניה שלך בנוגע למקצועיות המוסך, סבלנו שם קשות עם פולו , הגרוע ביותר שאין עם מי לדבר , ממש כמו לדבר עם הקיר.

איך יבואן לא אוכף על כל מוסכיו התנהגות ומקצועיות נאותות? רק יבואן שבע (או שכבול בהסכמים עם המוסכים) יכול לנהוג כך.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכוניות מתוצרת ואג יש מאשבת מים חשמלית שפועלת אחרי שהמנוע כבה,

אומרי בגרסה 908 VAG COMאם אני לא טועה את יכול לעשות לוגים בצורה נוחה יותר

נתי

אני עובד עם 908, אני יודע שיצא 908.1 אבל לא נראה לי שזה ישנה משהו.

עופר, זה לא שאי אפשר לבדוק, אני צריך לבדוק מראש מהם הבלוקים (הערוצים) שאותם אני צריך לבדוק, בmode של advanced אצלי אני מקבל רשימה של 250 קבוצות של ערוצים ואני פשוט מסמן V על מה שאני רוצה לבדוק ומריץ לוג.

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך יבואן לא אוכף על כל מוסכיו התנהגות ומקצועיות נאותות? רק יבואן שבע (או שכבול בהסכמים עם המוסכים) יכול לנהוג כך.

או מספיק אידיוט כדי שלא להבין שאחרי המכירה המוסך (החאפר) הוא צ'מפיון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מעניין לעניין באותו עניין :

אם יורשה לי בבקשה :

אני בדרך לקניית גולף חדשה 2010 מהחברה עם מנוע 122 כ"ס 1.4 TSI .

גיר 7 הילוכים DSG ,

האם אתם ממליצים או לברוח ?

תודה מראש לעונים האובייקטיבים.

נ.ב.

הרכב לאשתי ולי , כרכב משפחתי , יש לי בנוסף ,פאסאט 2002 2.0 יד ראשונה ואני מאד מרוצה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...